PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да я заговоря на плажа ?



Morski vulk :)
07-13-2006, 22:16
Zna4i,imame slednata situaciq:
Sedq si az na plaja i se peKa,i do men sedne nqkvo qko momi4e,no e roditelite si...Kak da q zagovorq :roll: malko sum sramejliv... :oops: molq mi daide idei.Blagodarq vi predvaritelno :D

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

iiirish
07-13-2006, 22:23
ами когато те погледне й се усмихни. ако отговори на усмивката ти, значи работата е добре. после като отиде да поплува в морето иди към нея и се запознайте. дори нещо да не стане - ти не губиш кой знае какво. все пак това е само летен флирт :wink: :D

и забрави тази срамежливост щом се отнася до момичета :oops:

Tekitha
07-13-2006, 22:24
Ми следи кога ще влезе в морето влез и ти и симулирай едно "случайно" побутване извини се и кажи нещо от сорта: "Вълнението ме отнася все при красавици" Ей такава тъпотийка ние жените се кефим на такива неща поне на мен са ми забавни де

07-13-2006, 22:29
мм да добри идеи :) мерси много :) давайте още идеи ;)

IsTiNsKa_LuBoV
07-14-2006, 00:03
:):):)Da naistina se kefim na takiva raboti =D> :smt004 tova e nai dobrata ideq :):):)

koalka
07-14-2006, 06:22
Ами като за начало и се усмихни,както по-горе казаха.След се запознайте и завържи разговор по някаква тема,например за морето и т.н

alkobalko
07-14-2006, 08:27
Usmihni i se i vij kakva shte e reakciqta i. Ako i tq ti se usmihne, znachi vsichko e OK. Sled tova vij koga vliza vuv vodata :arrow: i ti vlizash. Tam veche mojesh dori i da q zagovorish. Uj sluchaino se butash v neq ili puk vzemi edna topka za voleibol i q popitai dali ima neshto protiv da poigraete. Ako ne ti otkaje, sled tova q pokani da otidete do blizkoto kafe, za da q pocherpish nesho i taka.

bulgarche
07-14-2006, 08:34
ами когато те погледне й се усмихни. ако отговори на усмивката ти, значи работата е добре. после като отиде да поплува в морето иди към нея и се запознайте. дори нещо да не стане - ти не губиш кой знае какво. все пак това е само летен флирт :wink: :D

и забрави тази срамежливост щом се отнася до момичета :oops:
И това с вълнението е интересно. Запомни че на морето това често става, а и често хората точно това търсят :)

I`LoVe`My`BiTcH
07-14-2006, 11:26
Като влезе в водата... отиваш при нея и се запознавате, говорите си, правиш и комплименти и т.н. Може нищо да не излезе ама се пак си опитъл :P

did1ls
07-14-2006, 14:12
ами когато те погледне й се усмихни. ако отговори на усмивката ти, значи работата е добре. после като отиде да поплува в морето иди към нея и се запознайте. дори нещо да не стане - ти не губиш кой знае какво. все пак това е само летен флирт :wink: :D

и забрави тази срамежливост щом се отнася до момичета :oops:
=D>

Krem4eto
07-14-2006, 17:41
Ми следи кога ще влезе в морето влез и ти и симулирай едно "случайно" побутване извини се и кажи нещо от сорта: "Вълнението ме отнася все при красавици" Ей такава тъпотийка ние жените се кефим на такива неща поне на мен са ми забавни де

От това изречение с червеното,тя ще се възмути...Така,че просто може да и кажеш "Извинявай" след това да и кажеш " Аз съм .еди кой си" и така!

ton1
07-15-2006, 15:33
Наистина отиди с нея във водата,но още по-хубава идея е да я накараш с погледи тя да влезе заради тебе,така поне ще си сигурен в намеренията си
:)

LuDa_po_TaRkaN
07-16-2006, 14:02
ами когато те погледне й се усмихни. ако отговори на усмивката ти, значи работата е добре. после като отиде да поплува в морето иди към нея и се запознайте. дори нещо да не стане - ти не губиш кой знае какво. все пак това е само летен флирт :wink: :D

и забрави тази срамежливост щом се отнася до момичета :oops:
съгласна съм с теб :)

Malko_kote
07-16-2006, 14:16
Emi purvo iz4akai roditelite i da otidat nqklade ili puk tq da otide nqkade nakade i ti otidi sled neq taka vse 6te ima odoben moment da q zagovori6.I i kaji mn sme hubavi dnes ili puk nqkakuv kompliment de da znm.I така ;)успех