PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Да се съберем ли отново .. ? :(



LuCkY_YoU
07-13-2006, 22:25
uh ne znam kakvo da pravq. ne iskam bez nego, a znam, 4e suberem li se otnovo, pak 6te me narani:(..no sqka6 e po silno ot men. toi ne e za men, za6toto e nqkaksi dosta studen a az imam nujda ot luybov. znam,4e durji na men, no ne go pokazva i e dosta gordeliv..dnes mu kazah 4e go obi4am, a ne trqbva6e..sega iska da se vurna pri nego..i ne znam prosto..ne mi se iska pak da stradam, i da zagubq si4koto si dostoinstvo, no iskam da sme zaedno :( daite suveti

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Nadelina
07-13-2006, 22:37
Bydi s nego!!!

Th3WildAng3l
07-13-2006, 22:38
ami ne znam mila
kogato nqkoi me narani .. dori i da go obi4am ne moga da se vyrna pri nego
6te ti dam i primer: hodih s edno mom4e 1 godina ... skarahme se i toi be6e vinoven .. kogato iska6e da se syberem mu kazah "nqma da napravq ni6to, koeto ti iska6" .. sega sme samo priqteli
moqt syvet e da ne se vry6ta6 pri nego .. 6tom predi te e naranil moje da go napravi otnovo ... i povqrvai mi vtoriq pyt 6te boli mnogo pove4e

LuCkY_YoU
07-13-2006, 22:40
ami ne znam ima li smisul:( vijdame se super rqdko, i toi izob6to ne me obgrajda s vnimanie i luybov kakto bih iskala, no az se privurzah adski mn kum nego, i sega mi e adski gadno bez nego :( nz kak da postupq..znam 4e pak 6te stradam no ne moga da go zabravq :oops: puk i toi mi kazva 4e iska da e s meni bil vluben...egati vlubvaneto :o

Nadelina
07-13-2006, 22:43
Koga beshe po shtastliva.. kogato beshe s nego ili sega - sama ? Ama inache moje i da e vluben.. vseki po razlichen nachin izrazqva chuvstvata si.. ne sa vsichki kato teb da darqvat celiq si svqt.. ti ochakvash sashtoto i ot nego.. no toi ne e takaf.. :(

LuCkY_YoU
07-13-2006, 22:44
emi dori i s nego ne sum osobeno 6tastliva, za6toto toi ne mi dava tova,koeto iskam..ama go bqh priela dori i takuv,ama [po edno vreme nervite mi ne izdurjaha :?

Nadelina
07-13-2006, 22:47
Ti si reshavash.. Tfoita duma e posledna.. No spored men.. Vseki zaslujava 2-ri shans.. dai mu gu.. i vij kak e .. Kaji mu kakvo te pritesnqva.. i se nadqvam da se saberete.. i da ste si mnogo shtastlivi.. shtom i dvamata se obichate!

LuCkY_YoU
07-13-2006, 22:51
em kazva mi 4e iska da e 6tastliv s men no v su6toto vreme vinagi provalq ne6tata nz ve4e kakvo da mislq :(

Nadelina
07-13-2006, 22:59
Ne znam milichka.. Az mislq che trqbva da se saberete.. Ne znam dali davam pravilen savet.. dano ne byrkam.. Neka se vkluchi i nqkoi drug.. i da kaji mnenieto :P

`Death`Whore`
07-13-2006, 23:02
Според мен не трябва да се събирате пак, защото темпераментите ви са коренно различни - ти изказваш и показваш чувствата си, а той никога не ги изказва. Пак ще те боли и ще си нещастна.

HanoMnaH
07-13-2006, 23:15
Защо да не му даде шанс....аз с мойта приятелка се бяхме разделили...за известно време по нейно желание...след време дойде да ме поиска пак...и аз и дадах втори шанс и знаете ли защо....защото този който найстина те обича рано или кастно се връща при теб....Докажи на един човек че можеш да живееш и без него и той сам ще се върне...

Frank_Lampard
07-13-2006, 23:30
Понякога просто сърцето е по-силно от разума. Нека мисъл и чуства действат в една посока, а не в две различни. Чуствата си не можеш да контролираш, дествай с мисълта ;) Успех

iiirish
07-13-2006, 23:33
след като не ти дава необходимата любов и нежност, след като не те обгражда с обичта, от която се нуждаеш... то тогава просто няма смисъл да си с него. колкото и да е силно това чувство на привличане към него, не се оставяй просто така на течението, защото не се знае на къде ще те завлече

IsTiNsKa_LuBoV
07-14-2006, 00:13
Abe neznam...Az ti predlagam kolkoto i da te boli da si nameri6 nqkoi koito 6te ti dade tova koeto iska...i moq biv6(predi 3 4asa kogato bqhme zaedno voub6te) si e mn gordeliv i sega ne sum s nego makar 4e naistina stra6no mn go Obi4am i neznae s kolko mnogo lubov moga da go obgurna...predpolagam i 4e pri teb e taka ?:? :|

koalka
07-14-2006, 06:20
Той държи на теб,а дали те обича?Не е достатъчно само дадържи на теб според мен.За какво да страдаш пак?По-добре си намери друго момче,което ще има чувства към теб.Ти така или иначе знаеш,че нищо няма да се промени.Няма смисъл.

priti_kiti
07-14-2006, 06:34
Гледай напред! Просто не прави тази ужасна грешка да се връщаш при него.. бившия си е бивш и трябва да си остане такъв! От личен опит ти казвам,че повече от 5-6 късания и събирания.. сичко си губи смисъла. Трябва да му покажеш,че си силна и не зависиш от него.А и е така! Сега си мислиш,че няма да можеш,но повярвай ми с времето минава,още повече ако имаш някой друг до себе си...

FiRe_LaDy
07-14-2006, 07:48
I men edno momceh mi kaza che dyrji na men.POvqrvah mu i sega stradam.Spored men ne se vryshtai pri nego.Ne si struva mila.POvqrvai mi narani l ite pak shte te boli mnogo poveche.Uspeh. :roll:

07-14-2006, 07:57
I men edno momceh mi kaza che dyrji na men.POvqrvah mu i sega stradam.Spored men ne se vryshtai pri nego.Ne si struva mila.POvqrvai mi narani l ite pak shte te boli mnogo poveche.Uspeh. :roll:

Естествено ,че е лъжа до едно време държи на теб после си му през ....

alkobalko
07-14-2006, 08:21
Zamisli se ima li smisul da si s chovek, s koito se chuvstvash neshtastna. I spored men ne trqbva da se vrushtash pri nego. Po-dobre da te boli sega bez nego, a ne da te boli, dokato si s nego.

Лили
07-14-2006, 08:21
Седя, чета и все едно аз съм го писала.
Но ти казвам колкото и да го обичаш, не се връщай. Дай си малко време...времето заличава всичко. Аз се върнах 3-4 пъти..и с всеки път бях все по-нещастна и тъжна, караниците бяха повече и от предните пъти..А щом и с него и без него пак си нещастна..има ли смисал да удължаваш агонията..? Дай си време , вместо да хабиш нерви по някой на който не му пука особено...кой знае, може да срещнеш някой с който си допадате повече... :smt012
И наистина по-добре сега да те боли веднъж, отколкото при всеки следващ път да боли все повеч и повече...

sweet_loser
07-14-2006, 12:28
zdravei LuCky^you!
blagodarq ti za mnenieto.imah nujda nqkoi da me razbere.s moqta priqtelka se slu4va sa6toto.ot neq use6tam samo stud.se6ta6 se 4e ne moga da ti dam savet,za6toto i az sam v sa6toto polojenie.iskah samo da ti blagodarq za mnenieto!

07-14-2006, 17:34
sweet_loser koe to4no mnenie:)?samo 4e nie v momenta ne sme zaedno, a dokolkoto razbiram vie ste:P taka 4e ne burzai da kusate. nie mai nqma da se suberem, ama pone da si ostanem v dobri otno6eniq za6toto na men mi e kofti da se podminavame :?

LuCkY_YoU
07-14-2006, 18:37
sweet_loser koe to4no mnenie:)?samo 4e nie v momenta ne sme zaedno, a dokolkoto razbiram vie ste:P taka 4e ne burzai da kusate. nie mai nqma da se suberem, ama pone da si ostanem v dobri otno6eniq za6toto na men mi e kofti da se podminavame :?
tova bqh az, sujalqvam 4e zabravih da se regna

VeSiNcEtU
07-15-2006, 07:04
Прояви здрав разум и не прави тоя грешка. Не се връщай при него!!! [-X
Аз преживях нещо подобно....дадох втори шанс на гаджето ми....но...нищо не се получи. Още имам чувства към него....макар че ме нарани, но съм решила твърдо..ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА.Животът продължава....макар да ни е трудно да свикнем без любимия човек :| :cry: :cry: :cry:

santRi
07-15-2006, 10:30
бъди с него.. щом това те прави щастлива съберете се отново. няма смисъл да страдаш по нещо, което все още е постижимо. той може и да се промени, кой знае.. УСПЕХ

LuCkY_YoU
07-15-2006, 13:21
бъди с него.. щом това те прави щастлива съберете се отново. няма смисъл да страдаш по нещо, което все още е постижимо. той може и да се промени, кой знае.. УСПЕХ
blagodarq mn Santri, i az tova re6ih-nqma smisul da se izmu4vam naprazno :P

Nadelina
07-15-2006, 13:31
бъди с него.. щом това те прави щастлива съберете се отново. няма смисъл да страдаш по нещо, което все още е постижимо. той може и да се промени, кой знае.. УСПЕХ
blagodarq mn Santri, i az tova re6ih-nqma smisul da se izmu4vam naprazno :P
Az syshto se radvam che si reshila da se saberesh s nego.. Jelaq ti uspeh.. Dano te napravi mnogo shtastliva!

LuCkY_YoU
07-15-2006, 14:02
blagodarq mn na vsi4ki :) vse pak ne moga da vurvq protiv 4uvstvata si..

Malko_kote
07-15-2006, 23:11
Ami 6tom iska6 da ste zaedno budi s nego.V kraina smetka jivota e edin i tqrbav da go izjivee6 pulnocenno.Ako nqma drugo mom4e v koeto da si vlubena se suberi s biv6iq si.Tova e moq suvet.

SisTeR`oN`MaXa
07-15-2006, 23:33
Emi po dobre se opitai da go zabravish kato zapo4ne6 vruzka s drugo mom4e taka 6te ti e po lesno a sled kato toi te naranqva i ne ti dava nujnata liubov kolkoto i da iskash da si s nego go preodolei i se opitai da nameri6 4oveka koito 6te ti dade tova ot koeto imash nujda.... Az su6to hodih s edno mom4e do predi 4 meseca... o6te go obi4am no nemojem da sme zaedno za6toto toi makar 4e kazva 4e o6te izpitva 4uvstva kum men ne iska da se suberem pak... mislq 4e zagubih o6te v na4aloto dostoinstvoto si pred nego no sega se opitvam da si go vurna ne trqbva da gubi6 dostoinstvoto si.... i az sum izjivqla mnogo ne6ta i mnogo sum stradala i naranqvana i znam 4e nqma smisul da se vru6tam nazad makar 4e go iskam mnogo i neznam dali ako imam vuzmojnosta 6te go napravq znam 4e ne si zaslujava kolkoto i da go obi4am.....

Malko_kote
07-15-2006, 23:37
Emi po dobre se opitai da go zabravish kato zapo4ne6 vruzka s drugo mom4e taka 6te ti e po lesno a sled kato toi te naranqva i ne ti dava nujnata liubov kolkoto i da iskash da si s nego go preodolei i se opitai da nameri6 4oveka koito 6te ti dade tova ot koeto imash nujda.... Az su6to hodih s edno mom4e do predi 4 meseca... o6te go obi4am no nemojem da sme zaedno za6toto toi makar 4e kazva 4e o6te izpitva 4uvstva kum men ne iska da se suberem pak... mislq 4e zagubih o6te v na4aloto dostoinstvoto si pred nego no sega se opitvam da si go vurna ne trqbva da gubi6 dostoinstvoto si.... i az sum izjivqla mnogo ne6ta i mnogo sum stradala i naranqvana i znam 4e nqma smisul da se vru6tam nazad makar 4e go iskam mnogo i neznam dali ako imam vuzmojnosta 6te go napravq znam 4e ne si zaslujava kolkoto i da go obi4am.....
I tova e variant.