PDA

View Full Version : За тези който напуснаха БЪЛГАРИЯ...



HanoMnaH
07-13-2006, 23:47
БЕЗ коментар.....

http://www.youtube.com/watch?v=9p461asDruQ


п.п.Снимано е от мене ....

Bamze
08-13-2006, 10:47
ДА, това е реалността!
Випрос: "Какво правим по случея!?"
Отговор:" ... !"

[BG]Fen`
08-17-2006, 14:10
za nqkoi hora e po dobre da napusnat BG za da namerqt po dobur na4in na jivot.Sled vreme ako se naloji moje da napravq su6toto i az

ht_7j
08-20-2006, 06:35
Всички преди да напуснат мислят това, което се споменава в текста. Но рано или късно не издържат и се чувстват притиснати и излизат, за да си търсят късмета на друго място. Авторите на песента се преуспели в България и е нормално да мислят така. Но тези, които не могат да се справят по една или друга причина, заминават. Защо да ги виним? Като че ли не е вярно, че без връзки или насилие може да се постигне нещо лесно? Какво лошо има в хората, които искат да намерят по-лесен начин? Ако беше различно, може би нямаше да искат да напуснат.

Bamze
08-23-2006, 00:55
Всички преди да напуснат мислят това, което се споменава в текста. Но рано или късно не издържат и се чувстват притиснати и излизат, за да си търсят късмета на друго място. Авторите на песента се преуспели в България и е нормално да мислят така. Но тези, които не могат да се справят по една или друга причина, заминават. Защо да ги виним? Като че ли не е вярно, че без връзки или насилие може да се постигне нещо лесно? Какво лошо има в хората, които искат да намерят по-лесен начин? Ако беше различно, може би нямаше да искат да напуснат.

Съгласен съм с теб!
Аз съм решил вече да се махна от София!
Чакам да мине 26.08.2006г., защото съм се ангажирал с организацията относно събирането в западния парк, а и Бойко Борисов поканих да дойде!
В момента съм в платен отпуск, но молбата ми за напускане от "Електроразпределение-Столично" АД е разписана още на 07.08.2006г. та да мине и тая щуротия и се махам от ГЕТОТО София!

ОТИВАМ ДА ЖИВЕЯ НА СЕЛО!
ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ СРЕД ХОРА, А НЕ СРЕД ЗВЕРОВЕ!!!

GLeZanKa
08-26-2006, 06:23
Аз от скоро не сам в България и тука в СаЩ ми е мн по-добре...Даже още не ме е хванала носталгията и дано това да не стане,че после... :cry: Тук всичко е различно...напр. излизаш на улицата и без да искаш се блъскаш в някои или тои в тебе и вместо да чуеш обичайното"За ко са блъскаш ма Краво?!?" ти чуваш извинения..Едно от най-хубавите неща според мен е,че навсякаде има големи магазини каквито няма във всеки град на България,в който има всичкоо...аз на пример мога да си загубя целия ден в такав магазин(както става последните 2-3 дена) =P~ Преди да дойда тук постоянно си мислех "лелеее аз как ще изтрая там без приятели,без близки... :shock: :smt119 :( "ама ето,че сега като дойдох даже не искам да си отивам и съм сигурна,че има много хора който също си мислят така,но ако имат тази възможност да дойдат тук или където и да е ще видят че не е савсем така защото приятели има много,а без близки не се умира :wink: е...но все пак всеки човек е различен \:D/