PDA

View Full Version : 2 vaprosa



poro4na i skromna
07-14-2006, 06:51
zdraveite momi4eta iskam da vi popitam 2 ne6ta:

1 - talka za tqlo samo za aromat li se izpolzva ili ima i drugo prednazna4enie sa6to kato losionite i oliotata? v smisal da podhranva i omekotqva?

2 - visokiq faktor na plajnoto mlqko opredelq po-dobra za6tita ot vrednite slav4evi la4i ili tolkova mnogo te za6titava 4e trudno 6te po4ernee6 s mn visok faktor?


blagodarq predvaritelno \:D/

cvetiiii
07-14-2006, 07:10
1-mislq 4e su6to ima nqkvo omekotqvane no ne sum mnogo sigurna!

2-kolkoto po-visok faktor tolkova po-truno po4ernqvane! maji se s olio (kaliakra primerno) sus zethin su6to stava! edna priqtelka si prave6e i nqkvi drugi smesi i se klepa kato luda no na drugiq den e 4erna vse edno e hodila na solarium cqla godina vseki den!!! 6te q popitam kakvo to4no slaga6e i ako ne zabravq 6te pi6a

*PaPi*
07-14-2006, 09:53
ще си позволя да не се съглася напълно с cvetiiii.можеш да си купиш плажно олио с екстракти от моркови,от което се почернява повече.а и плюс това (ако не си с мн чуствителна кожа де)не ти тябва някакво плажно масло с фактор 20-30.можеш съвсем спокойно да си вземеш с фактор 8 или 12,и пак ще те защитава.

а за така.използва се против изпотяване и за леко омекотяване на кожата.също е противовъзпалително

Wander_girl
07-14-2006, 09:58
Относно 1.не съм запозната много с това.
2.За да придобиш супер тен първо трябва да използваш плажно масло с висок фактор(зависи каква ти е кожата и колко бързо почерняваш).
След 5/6 дена минаваш на плажно олио.То придава блясък и прави кожата ти със загар.Супер е!
Вместо плажно олио можеш да използваш и какаово масло.
За повече информация можеш да пипиташ някоя аптекрка. :)
Успех! :D

poro4na i skromna
07-14-2006, 12:37
ami az po4ernqvam lesno i ne izgarqm. sled tova ne se belq. s kakvoto i da se maja ili da ne se maja pak po4ernqvam. no sega sam si pora4ala ot Avon plajno mlqko mai be6e, ama za deca i to s faktor 30. az sega sam si hvanala ten i bez da hodq na more. + tova 6te hodq 2 pati. ob6to za 15 dni. i dori da se maja s visok faktor pak 6te hvana mn golqm ten i s ni6to nqma da se razli4avam ot cigankite. pak i ne se maja vseki pat kato izlqza ot vodata a to ne e vodoustoi4ivo taka4e nqma problem da po4erneq. i bez tova nikoga ne slagam po mnogo za6toto mi svidi i go pazq da imam do kraq na moreto nakraq mi ostava i za dogodina.

did1ls
07-14-2006, 14:44
Ами аз почернявам бързо и не се беля.Не ползвам никакви глупости.Естествен загар :D най-добре

Eclipse_bb
07-14-2006, 20:30
ТАЛКА за тяло действа и като антиперспирант, тоест донякъде намалява потенето.

П.С. Стига с тея глупости с олиото и зехтина, а?

did1ls
07-15-2006, 10:17
П.С. Стига с тея глупости с олиото и зехтина, а?
хахахаха :D Айде стига