PDA

View Full Version : Наистина ли не мога да обичам..и какво да правя?



ob1rkanooo
07-14-2006, 06:58
Хора... случва ми се нещо, което..ужасно е..имам чувството, че никога няа мога да обичам. :smt010
Преди 4 дни тръгнах с едно момче, сичко беше супер, смисъл, запознахме се случайно, разбра се, че и двамата изпитваме нещо по/м/у си, след няколко дни той ми намери телефона, звънна ми, излязохме и ...просто стана и тръгнехме! Преди да тръгнем адски мн го харесвах, смисъл имах амбицията, че трябва да стане нещо м/у нас, но когато тръгнахме..сякаш чувствата, които изпитвах пр това се изпариха... :roll: Тръпката изчезна и...сега съм мн объркана, сигурна съм, че той адски ме харесва, а аз (вече) не мога да отвърна със същото!
Просто нз какво да правя, дали наистина го харесвам.....исках да му го кажа тва, но...не исках толкова скоро, смисъл, та и една седмица не е минала още! И има още едно нещо....вчера бях у тях..целувахме се, прегръдки, глупости и след малко се озовах на леглото...той стигна прекалено далече..явно очаква секс, но..как да кажа..хах...той е на 14, а аз на 15 хах, звучи ми..тъпо! Най-малкото защото аз не го искам и...все пак е по-малък от мен...аре хора, дайте ми някъв съвет, щото........

07-14-2006, 07:06
Взимай го бе дете.Щом сте стигнали до там всичко е точно а си е нормално да иска секс сега това му е в главата само.

LP_girl_14
07-14-2006, 07:25
Може би ти имаш някакви сериозни очаквания,които той не може да покрие.Може би очакваш истинската,голямата любов,изпълнена с много чувства...Може би ти трябва време за да опознаеш човека до себе си,преди да му се довериш или да се стигне до секс.Познаваш го от прекалено млако време,убедена съм че и двамата не с епознавате както трябва,пък той още в първата седмица си иска секс.Хубаво,ама мисля че ти трябва време.А и да ти кажа не ми се вярва той да те обича.Минала е само седмица,харесали сте се..и така да се каже всичко е почнало от привличането.На хората им трябват години за да се влюбят,а ти очакваш това да стане за седмица.Просто си реши дали наистина искаш да си с този човек или ще е по-добре да започнеш отначало с човек,с който връзката ви ще се развива постепенно и нещата ще стоят по различен начин.Успех :wink:

FiRe_LaDy
07-14-2006, 07:37
Struva mi se che ste prebyrzali mnogo.Ne se poznavate dobre.A i edva li toi te obicha.Mai e samo za sexa,ama ti si znaesh.I vse pak vnimavai da ne go naranish ili toi tebe.Uspeh

maybelline
07-14-2006, 07:55
Ако не го харесваш,просто му кажи,че се налага да поговорите и му обясни всичко както си е.Може да решите засега да сте "само приятели" и да се опознаете по-добре,а след това ще разберете дали искате да сте гаджета.

07-14-2006, 07:56
Може би ти имаш някакви сериозни очаквания,които той не може да покрие.Може би очакваш истинската,голямата любов,изпълнена с много чувства...Може би ти трябва време за да опознаеш човека до себе си,преди да му се довериш или да се стигне до секс.Познаваш го от прекалено млако време,убедена съм че и двамата не с епознавате както трябва,пък той още в първата седмица си иска секс.Хубаво,ама мисля че ти трябва време.А и да ти кажа не ми се вярва той да те обича.Минала е само седмица,харесали сте се..и така да се каже всичко е почнало от привличането.На хората им трябват години за да се влюбят,а ти очакваш това да стане за седмица.Просто си реши дали наистина искаш да си с този човек или ще е по-добре да започнеш отначало с човек,с който връзката ви ще се развива постепенно и нещата ще стоят по различен начин.Успех :wink:

Абе момиче ти се изказа всяко момче може да задоволи очакванията ви та дори и на 14 истинската любов абе неставай смешна.Това ,че още карате на стереотип от сорта на аз съм на 15 трябва да ходя с 20-25 щото ще ме обича истински смехория.

alkobalko
07-14-2006, 08:24
Mai dosta izburzvate. Izchakaite malko i ne pravete neshto, za koeto posle shte sujalqvate. A otnosno tova, che ne izpitvash nishto- moje bi ne si durjala tolkova na nego.

iiirish
07-14-2006, 11:20
няма такова положение "никога няма да обичам"! като не си срещнала обичта във това момче, не значи, че няма да я видиш в други очи, защото никога не знаеш от къде те дебре любовта.
колкото до секса, аз също смятам както и ти самата каза, че не много уместно да го направите. вярно, че и възрастта е малка, но пък щом и желанието от твоя страна липсва... тогава няма какво повече да говорим.
директния разговор на 4 очи, винаги спасява положението. не мисля, че е толкова трудно да кажеш две думички "не искам". ако те харесва наистина ще приеме решението ти.
а това дали да останеш с него... вече решаваш ти

cskamoni4ka
07-14-2006, 11:54
Щом вече не го харесваш му обясни как стоят нещата ..