PDA

View Full Version : Koito znae..da pomaga pls..



Anjel
07-14-2006, 11:15
Iskam da popitam xorata,koito znaqt.Iskam da pratq gajeto si na urolog.Ot 1 godina sme zaedno,i ni se e slu4valo 4-5 puti bez prezervativ da go pravim.Toi nqma nikakvi simptomi na nikakvi bolesti ama kato gledam tiq snimki.Sigurna sum,4e ne mi izneverqva,no predi men e spal s dosta momicheta.Okolo 15.Za 7 destveni znam.i kazva che e spal samo s tqh bez prezervativi.No az iskam da sum sigyrna.Ako ide na urolog tam li she mu napravqt izsledvaniqta za vsichki bolesti?Vkluchitelto sifilist..triper..Vsichko.Ili urologa e za drygo?Nqkoi she mi kaje li kak proticha pregleda...
I ako ne se hodi na urolog samite izsledvaniq kak protichat..Dali sum leko nenormalna da iskam izsledvaniq ot nego??

pinki
07-14-2006, 11:19
Ne ne si nenormalna to si e v pravoto ti!i do kolkoto znam urologa se zanimava s otdelitelnata sistema!

kaloqn_pe6o
07-14-2006, 11:27
доколкото аз знам щом сте го правили без презерватив ако му има нещо значи го имаш и ти.така че ако ти си направиш преглед и ти няма нищо значи и на него му няма

`Death`Whore`
07-14-2006, 11:29
Кажи му го направо. Обясни му, че не го казваш, защото не му вярваш или такива глупости, а защото не знаеш с какви момичета е бил преди това. И ти също трябва да си направиш изследвания и да те прегледа гинеколог.

kudravoto
07-14-2006, 11:30
mi nz za urologa no po dobre da otide v nqkoq laboratoriq DA mu se napravqt izsledvaniq

07-14-2006, 11:37
znachi moje da ida i az v laboratoriq ako toi neiska?a nqkoi znae li kak protichat testovete???aham i az si mislih che ne se otiva tochno na urolog.I drygo da popitam v taq technost deto se otdelq predi da svurshi..ako se e izmil idealno i e pishkal nqkolko puti..spermatozoidi dali ima??
Uh sq razglejdah snimkite i napravo se shashnah..dosta sa si strashni tiq bolesti..uj mi kazva che bez prezervativ s ne destveno momiche ne e spal ama..

pinki
07-14-2006, 12:21
Ami nai-veroqtno za izsledvaniqta 6te sa im nyjni probi ot sekreta ti,ni6to pove4e!A ako posle iznikne ne6to po-seriozno(da ne dava bog)togava ve4e ne znam,sigyrno 6te se pribegne do ypotrebata na nqkakvi ma6inki!

`Death`Whore`
07-14-2006, 12:51
Обаче трябва да се вземе и кръвна проба.

SwEeT_pAiN_F
07-14-2006, 17:59
Ako tvoqt priqtel nqma vidimi simptomi kato naprimer: bolki pri urinirane,techenie ot penisa,bolki pri polov akt pochti e sigurno che ne strada ot venericheska bolest.Edinstveniqt problem e che pri mnogo na broi vryzki riskuva zaraza ot HIV. Samo tova izsledvane moje da byde napraveno do kolkoto znam bezplatno i anonimno v centrove na HEI ili kym nqkoi bolnici.Rezultatite izlizat do sedmica.
Uspeh!

koalka
07-16-2006, 13:59
Ами както казаха имаш право да го изискаш от него.А пък и какво му струва.Все пак нали трябва да си спокойна.