PDA

View Full Version : razmer na gradnata obikolka?



07-14-2006, 11:35
zna4i people iskam da znam kak kato si vidq kolko sm mi e gradnata obikolka da znam koi nomer sutien da si vzema i vaob6te kak da razbera koi nomer sutien mi trqbva?

`Death`Whore`
07-14-2006, 11:37
Така...ако гръдната ти обиколка е 80 или 80 и нещо, сутиенът е с чашка А - отиваш и питаш за най-малкия сутиен. Ако е до 90, е Б. Отделно измерваш подгръдната си обиколка и ако е 75, а гръдната - 80, значи ти трябва сутиен 75Б.

pinki
07-14-2006, 11:44
Ayy bojke!Ave kakvi sa teq raboti!Az 6te ti kaja ei sega1Zna4i otiva6 v edin magazin za belu i si izbira6 i meri6 sytieni i si kypyva6 koito ti zastane! :-D

^FaiNt^F
07-14-2006, 12:08
Интерсно кака така аз с обиколка 84 нося размер Б, а не А както каза
`Death`Whore` . Голямо значение има разликата между подгръдната и гръдната обиколка!


http://rozali.com/advice.php?l=a&p=25
в този линк има таблица, която служи за ориентир в размерите. И все пак всеки бюст си е индивидуален. Дано съм помогнала.

07-14-2006, 12:36
Интерсно кака така аз с обиколка 84 нося размер Б, а не А както каза
`Death`Whore` . Голямо значение има разликата между подгръдната и гръдната обиколка!


http://rozali.com/advice.php?l=a&p=25
в този линк има таблица, която служи за ориентир в размерите. И все пак всеки бюст си е индивидуален. Дано съм помогнала.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Извинявай , ама ми стана смешно според таблицата съм размер G къде си виждала ти такъв размер в България ?! По темата ми момичето може само да премери подгръдната си обиколка да знае колко см е тя и като отиди в магазина продавачката ще прецени колко горе-долу е чашката и , а и има лесно ще пробва :mrgreen: Премери си само подгръдната :)

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 14:01
Отиваш пробваш,харесваш си нещо и си го взимаш.Така с мерки нищо няма да направиш

07-14-2006, 20:03
Отиваш пробваш,харесваш си нещо и си го взимаш.Така с мерки нищо няма да направиш
ti tapa li si? Mi ako si haresam nqkoi model kato za krava, pak li da si go vzema? Si ebalo maikata i tapanari vav foruma!

malko mace
10-27-2006, 12:28
Ako niama razlika mejdu podgradnata i gradnata obikolka,znachi si chachka A,ako razlikata e poveche ot 2,5sm,znachi si chachka B,a ako e 5sm-chachka C! 8)

AliceSw
10-27-2006, 12:43
Ako niama razlika mejdu podgradnata i gradnata obikolka,znachi si chachka A,ako razlikata e poveche ot 2,5sm,znachi si chachka B,a ako e 5sm-chachka C! 8)

wtf? :shock: заради тебе отидох да се премеря, разликата ми е 13 см и изпълвам 4ашка C почти напълно
зна4и 5 см разлика м/у гръдна и подгръдна - 4ашка А, до 10 см разлика - 4ашка B, пове4е от 10 - C, а ако нямаш поне 5 см разлика няма смисъл да си купуваш сутиен още :wink:
за подгръдната см са като номера в смисъл примерно 74 см подгръна - 75 е размера и така нататък....

malko mace
10-30-2006, 07:06
Ako niama razlika mejdu podgradnata i gradnata obikolka,znachi si chachka A,ako razlikata e poveche ot 2,5sm,znachi si chachka B,a ako e 5sm-chachka C! 8)

wtf? :shock: заради тебе отидох да се премеря, разликата ми е 13 см и изпълвам 4ашка C почти напълно
зна4и 5 см разлика м/у гръдна и подгръдна - 4ашка А, до 10 см разлика - 4ашка B, пове4е от 10 - C, а ако нямаш поне 5 см разлика няма смисъл да си купуваш сутиен още :wink:
за подгръдната см са като номера в смисъл примерно 74 см подгръна - 75 е размера и така нататък....
Ey,tova go prochetoh v edna kniga za sazriavaneto,taka che obviniavay avtorite!Osven tova moiata razlika mejdu gradnata i podgradnata obikolka e opredeleno po-malka ot 10 sm,a si se namardvam v chachka B,mayka mi ne e s koy znae kolko golemi cici,a nosi C,taka che to si varira ot sutien do sutien,kakto pri obuvkite!A i ne mislia,che nepremenno triabva da si dostignal opredelen razmer na gardite,za da nosich sutien,zavisi nay-veche kak se chuvstvach,dali te boliat po vreme na sport ili nechto podobno,vseki sam si rechava koga e gotov i ima nujda da nosi sutien!

GLeZoRanA
10-30-2006, 10:17
Отиваш пробваш,харесваш си нещо и си го взимаш.Така с мерки нищо няма да направиш
ti tapa li si? Mi ako si haresam nqkoi model kato za krava, pak li da si go vzema? Si ebalo maikata i tapanari vav foruma!Q piini edna studena voda i se uspokoi be ! Mislq che tq imashe vpredvid ->otivash haresvash si neshto probvash ako ne ti stane pitash za po-golqm ili po - malyk razmer ako eventualno ti stane go vzimash ako ne prodyljavash natatyka v izbora.Aman ot dechurliga!

[m!s$_k@pr!$]
11-03-2006, 15:32
zna4i people iskam da znam kak kato si vidq kolko sm mi e gradnata obikolka da znam koi nomer sutien da si vzema i vaob6te kak da razbera koi nomer sutien mi trqbva?
моята гръдна обиколка е 92 нося размер C

ProstoAz
11-03-2006, 16:17
Темата вече не е актуална!