PDA

View Full Version : Отивам на море,НО



07-14-2006, 12:25
След една седмица заминавам на море.Очертава се менструацията да ми дойде около заминаването.Понеже все още цикъла ми не е редовен,възможно е и да дойде няколко дни преди заминаването и да спре още когато тръгавме.Но нали ви казах-цикъла ми не е редовен и си нямам и на идея кога през тези дни може да дойде.Как да направя така,че да дойде около 4 дни преди заминаването (има и такава възможност да си дойде по естествен начин така)?
Ако не можете да ми кажете нищо,бих искал да ви попита- с тампон може ли да се влезе във водата и нищо да не стане? И във водата ад си плуваш,скачша и т.н,съвсем нормално?
Моля ви,помогнете ми 8-[

pinki
07-14-2006, 12:30
Bi trqbvalo da znae6 edna mnogo vajna posrobnost!Kogato si nerazpolojena ne biva da plyva6 ...abe vuob6te da vliza6 v takiva golemi baseini,bilo to i more!Ne e polezno !

ninsy
07-14-2006, 16:10
да можеш да си влезеш с тампон в водата няма от какво да се притесняваш

07-14-2006, 21:12
Konsultirai se s ginekolog, ima hap4eta spira6ti cikula. Na hormonalna osnova sa, zatova e nujen lekar

(:
07-14-2006, 22:24
Ammm da ti kaja, na 3-4 den, ako togava trygvash na more qj kanela, spira cikyla

GLeZoRanA
07-15-2006, 09:09
По принцип когато искаш да предизвикаш цикъла си или да го забавиш с няколко дни се взимат хормони , който ти се предписват . Но при тях има и ефект който не е приятен Не при всички е така ,но е възможно вместо да спреш цикъла да прокървиш още повече за още по дълго време . Така че ти препоръчвам да взимаш разтворимо Витамин Ц , няма да ти спре цикъла , но ще го намали.. Айде и приятно изкарване