PDA

View Full Version : За Блондинките



Принцеска
07-14-2006, 14:18
[color=orange]Надявам се да не съм збъркала мястото на темата.Значи исках да бъда руса и фризиорката ме посъветва да си направя кичури на цялата коса,и следващите пъти като си направя и ще съм руса.Така и стана.Наистина седи по естествено , като израства не е толкова грозно,различни нюанси ми е защото различните пъти се хваща различна коса.Та проблема ми е към долния край на косъма има като бяла точица и като го драпнеш точно там се къса.От третирането на косата ли е?Искам да ви питам вас блондинките какво използвате за да ви бъде косата жива и мека.Знам,че лятото русата коса исъхва точно като сламата.. слънцето я изсушава още повече.Та кажете ми някои трикчета-маски,балсами,по-добри шампоани.Не се доверявам на реклами по ТВ а искам да чуя от опит.И бях чела нещо за аспирин в шапоана.!??!абе воубще споделете си опита с мен тук.

ПС:Много благодаря на тези,които изчетаха това всичко и ще ми помогнат по някакъв начин :smt008

vesitu
07-14-2006, 14:25
пффф четири години си боядисвах косата....всякакви нюанси - от русо до черно...докато най- накрая не ми останаха 5 косъма на главата и косата ми беше като метла...после теглих една майна на боите и сега косата си ми е здрава и добре изглеждаща. Единствения съвет, който мога да ти дам е - не си съсипвай косата( най- вече с изрусяване!)

techCandy
07-14-2006, 14:33
Мойта коса е естествено руса, но я боядисвам в червено- лилаво. Все пак
мисля, че мога да ти препоръчам това онова. За шампоан- Хербал Есенсис, разгледай ги, и си избери, този който мислиш, че е най- добрия за косата ти, балсам също, както и шампоаните и балсамите на Лореал. За маски, Гарниер, Лореал и една италянска Genera (мисля, че се произнася Дженера). Има и такива ампули, които са страхотни пак, на тази италианската, пробвай се. И ofttopic: пише се Сбъркам, вЪОбще и изчет0хте.

принцеска
07-14-2006, 14:33
Добре при факт че ми е руса и ми харесва така , искам някакви пеодукти да ми предложите от опит.и това с косъма защо ми се къса така?с няква точка и точно там си се къса нз защо така.

`Death`Whore`
07-14-2006, 14:35
Това се нарича "цъфтеж". Трябва да подстригваш редовно косата, за да не цъфти. И доста трудно ще подхраниш качествено косата си - боята я изтощава доста по-силно.

vesitu
07-14-2006, 14:35
къса се, защото ти изгаря косъма при самото боядисване и започва да "цъфти"....подстрижи си краищата:)

07-14-2006, 14:36
но не ми се разделя косъма на 2 -3 и т.н. аз това мисля че е цъфтеж :roll:

Метълката
07-14-2006, 14:36
вземи си балсам, маска за коса и всякакви продукти за възстановяване на косата.
косъма ти най-вероятно е изтощен и се къса. разгледай някакви серии за късаща се коса. Избягвай много сешоар и преса докато не се оправи.
И много важно, подстрижи я малко

`Death`Whore`
07-14-2006, 14:37
Избягвай винаги сешоар, къдрене или изправяне!

07-14-2006, 14:38
А така.. пресата значи,понеже аз не се суша защото ми бухва ужасно :evil:

pinki
07-14-2006, 14:41
къса се, защото ти изгаря косъма при самото боядисване и започва да "цъфти"....подстрижи си краищата:)
A i edin suvet ot men,ima edni maski na firmata miosotismnogo sa dobri!Moqta kosa e estestveno rysa i s taq maska stava bojestvna meka i ima lek blqsuk! O:) A kato 6ampoan ima tam edin na AVON ginger i mango-mnoo dobur!A ako e mn izto6tena izpolzvai ampyli! \:D/

07-14-2006, 14:50
i az imam tozi problem.Kajete nqkoq domashna maska.chuvala sym za jultuk i spirt i o6te ne6to ima6e no sym zabravila.znam 4e spirta stqga a jaltaka sajivqva.

thirteen
07-14-2006, 18:27
Охо тази тема все 1 аз съм я пускала :) И на мен така ми се късаше косичката и поспрях с пресата.И се пооправи доста със съчетание на балсамчета и маска си правих от жълтък + мед + спирт към 20 мин седиш и всичко е тип топ \:D/

TSecret
07-14-2006, 19:19
nikakav spirt i alkohol na rusa kosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
v dr tema pisah za maskata koqto sajivqva kosata - jyltyk,med i zehtin!
Ta taka parvo 6te po4na s ki4urite-tva e ti e bila stra6nata gre6ka koqto si napravila za6toto e po dobre da si boqdisa6 kosata rusa i posle da boqdisva6 samo korenite otkolkoto da nasloqva6 supra i taka tezi kosmi varhu koito ima nanesena supra pove4e ot 1 pat padat i se kasat ujasno!!! 6te ti kaja sega da si sabere6 malko pari i da bqga6 vav friziorskiq salon da si kupi6 na loreal profesionel 6ampoan i mlqko za super izto6tena kosa - absolut repear i ako moje6 i maska ako ne si vzemi miosotis sa6to e dobra!!! a tazi doma6nata ako q pravi6 vsqka sedmica i sedi6 po 2h s neq 6te ti se opravi kosata!!!! ps mlqkoto se nanasq vs den na krai6tata moje na suha i na mokra kosa i taka se posajivqva!!!! a i o6te ne6to polzvaite te4ni kristali vinagi sled banq niama da znaete kvo e cyftej!

Jessika_MG
07-14-2006, 20:00
Това се нарича "цъфтеж". Трябва да подстригваш редовно косата, за да не цъфти. И доста трудно ще подхраниш качествено косата си - боята я изтощава доста по-силно. :idea: :idea: :idea: Tq ne si podyrja kosata posle se kysala :evil: