PDA

View Full Version : Момчетата сме по-безчувствени(моя теория)



HanoMnaH
07-14-2006, 15:56
Според мойте набюдения и изчисления ;) Яха съм остановил че момчетата сме по-безчувствени към това животно наречено секс :) Някак се ни е едно с коя ще сме .... поне младежта сме така....дупка ли е злато е .... докато момичетата гледате на всичко тва от друга гледна точка...не е ли така или се бъркам....аз затва и гледам да не привличам много вниманието щото е тъпо да разбиеш мечтите и желаняита на някоя дама или момиче..... #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

е как мислите 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

`Death`Whore`
07-14-2006, 15:59
Мисля, че жена с мъжко мислене относно секса е курва, а за вас е напълно нормално. Това, че не подбирате, показва само колко не мислите - както се казва, явно "сте си го намерили на улицата".

koalka
07-14-2006, 16:00
Ами и аз имам наблюдения,че е така,НО не всички.Това е важно.Има и изключения.Тези момчета най-много ги уважавам.И искам да ти кажа,че ако няма любов между двама души може и да е все е дно,но ако има не е.Но говоря за ЛЮБОВ,а не харесване.Естествено и тогава държиш на човека,с който си,но не толкова много.

alkobalko
07-14-2006, 16:03
Мисля, че жена с мъжко мислене относно секса е курва, а за вас е напълно нормално. Това, че не подбирате, показва само колко не мислите - както се казва, явно "сте си го намерили на улицата".
Mnogo mudri dumi. A posle kajete, che jenite sme lekomisleni.

the^one
07-14-2006, 16:03
Всичко си зависи от възпитание,характер ,среда .Няма значение дали е момиче или момче.

ninsy
07-14-2006, 16:05
Мисля, че жена с мъжко мислене относно секса е курва, а за вас е напълно нормално. Това, че не подбирате, показва само колко не мислите - както се казва, явно "сте си го намерили на улицата".
и мойто мнение е такова.Подкрепям ! =D>

07-14-2006, 16:13
Всичко си зависи от възпитание,характер ,среда .Няма значение дали е момиче или момче.

=D> :arrow:

kaloqn_pe6o
07-14-2006, 16:53
аз пък не мисля така.не мога да разбера защо казват че една жена е курва след като е с мъжко мислене по отношение на секса.кво лошо има в тва една жена да има връзки за по 1 2 нощи с някой.и както някой си е казал че една жена трябва да чака правилния мъж но междувременно може да излиза с грешниците

^KaSiDi^
07-14-2006, 17:23
аз пък не мисля така.не мога да разбера защо казват че една жена е курва след като е с мъжко мислене по отношение на секса.кво лошо има в тва една жена да има връзки за по 1 2 нощи с някой.и както някой си е казал че една жена трябва да чака правилния мъж но междувременно може да излиза с грешниците

az syshto ne vijdam nishto losho v tva edna jena da se pozabavlqva ot vreme na vreme :D

`Death`Whore`
07-14-2006, 17:30
аз пък не мисля така.не мога да разбера защо казват че една жена е курва след като е с мъжко мислене по отношение на секса.кво лошо има в тва една жена да има връзки за по 1 2 нощи с някой.и както някой си е казал че една жена трябва да чака правилния мъж но междувременно може да излиза с грешниците
Адски малко са хората, които мислят като теб. Даже има хора, за които жената е или девствена, или курва.

Master_88
07-14-2006, 17:44
Всичко си е до човек

^KaSiDi^
07-14-2006, 17:53
аз пък не мисля така.не мога да разбера защо казват че една жена е курва след като е с мъжко мислене по отношение на секса.кво лошо има в тва една жена да има връзки за по 1 2 нощи с някой.и както някой си е казал че една жена трябва да чака правилния мъж но междувременно може да излиза с грешниците
Адски малко са хората, които мислят като теб. Даже има хора, за които жената е или девствена, или курва.

i tova pak ako ne e glupavo....zdrave mu kaji.....po dqvolite jiveem v 21 vek,kakvi sa teq razbiraniq kvo e tva neshto?!?! :roll: ](*,)

MiRaCuLiXbb
07-14-2006, 18:07
поне младежта сме така....дупка ли е злато е ....
Младежта до 15г...Аз лично никога не съм си лягал с момиче просто за секса. Дори да бях загорял адски много никога няма да си легна с кое да е момиче...

HanoMnaH
07-14-2006, 18:25
Имах предвид че повечето момчета са така...малко сме тея който търсим любов не секс....типичен пример съм аз сега с моята приятелка...5 месеца и няма секс и си ходим и си се кефим и то щото се обичаме не толкова до секса...никога няма аз да я накарам да го правим...

Nasindo
07-14-2006, 18:34
Според мойте набюдения и изчисления ;) Яха съм остановил че момчетата сме по-безчувствени към това животно наречено секс :) Някак се ни е едно с коя ще сме .... поне младежта сме така....дупка ли е злато е .... докато момичетата гледате на всичко тва от друга гледна точка...не е ли така или се бъркам....аз затва и гледам да не привличам много вниманието щото е тъпо да разбиеш мечтите и желаняита на някоя дама или момиче..... #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

е как мислите 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

emi mislq ,4e ednakvi hora nqma...i ne trqbva da kazvash "MOM4ETATA"
ima si hora i hora...li4no az za da si legna s nqkoe momi4e trqbva a e ne6to po-taka... t.e ne sam si nameril huq na ulicata ... kapish :wink:

HanoMnaH
07-14-2006, 18:45
Сфащам е ....ама погледни ги всичките фешъни по улицата....гледат момичето да не е дебело само и айдееее зарибяват и ако секс и после да го духаш... или пък някой отишъл 1 път на фитнес и леко м уса издали мускулите и тръгнал як ода зарибява с тва че имал 30см ръка и бля бля .... и тъпите шефънки се вързват.... ::: ::: ::: :::

Nasindo
07-14-2006, 18:50
Еми баце ...аз не ходя на фитнес 6тото според мен тва е изкуствено помпене.... аз се занимавам от 7 години със спорт и по-то4но каяк...ама тва не зна4и 4е тряя си слагам пикс по форумите или да зарибявам моми4етата с цел да ги из4укам само :wink: :mrgreen:

HanoMnaH
07-14-2006, 18:53
Ъх искам да ти втълпя че не ги зарибявам за да ги ... и тва че си слагам снимка няя нищо лошо...пука ми кво мислят за мене....тва е моят начин на живот...ходя на фитнес и не пия никви химии.....просто искам да коментирам тва че едно 89-95% от младежта го правят.....нормално е човек да показва това което има но не и да се фали с него и да се прави...



п.п.Як гръб ;)

Nasindo
07-14-2006, 18:59
emi da zimat... da si trovqt zdraveto i da mrat mladi.... kat im e tolkova akala... i nqmat tarpeni... :wink:

HanoMnaH
07-14-2006, 19:01
Така си е ...аз тренирам от година и 3 месеца и само мазнини горя...и бях дебеличак и почнах от 0-та...всичко съм видял...дигах с лоста само отначало итака... 1 път ме накараха да пия някфви протеини и пих 1 глътка и фърлих шишето....развалени яйца да пия по-добре.....иначе в мяот град няма кой знае къв избор на спортове...

Eclipse_bb
07-14-2006, 20:44
Мисля, че жена с мъжко мислене относно секса е курва, а за вас е напълно нормално. Това, че не подбирате, показва само колко не мислите - както се казва, явно "сте си го намерили на улицата".

Колкото и да е странно, подкрепям!!! С две ръце!
Срещал съм пичове, които "не подбират" и винаги съм им се чудил, за мен това е най-малкото неуважение към самия себе си, глуповато ми изглежда, никога не ми е било всеедно какво ще чукам :?

HanoMnaH
07-14-2006, 21:09
Уе 1 да мисли долу горе като мене :)

Frank_Lampard
07-14-2006, 21:43
донякъде е така ... но винаги е по-яко да правиш секс с човек, който харесваш или към който имаш тръпка ... но все пак ми е се тая ;)

`Death`Whore`
07-15-2006, 09:22
Франк, правил ли си секс с момиче, към което изпитваш силни чувства или обичаш?