PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M: Той се държи кофти, как да постъпя ?



mNoGo_vLu5eNa
07-14-2006, 16:05
страшно много съм отчаяна :smt010
вече около 1 месец ходя с едно момче,което не е от моя град!В началото се държеше перфектно с мен,но постепенно спря да ми пише смс-и :? така преди една седмица не ми писа няколко дни,въпреки че аз му писах,но това сега няма значение.Та значи той доиде след няколко дни без аз да очаквам и аз много се зарадвах че се е сетил за мен,но и тогава се държа адски странно :-k
като ме видя само ми се усмихна едно мило и аз изобщо забравих,че не ме беше търсил и го преглътнах :?
очаквах да ме целуне по някое време,но тои само си гледаше мотора и постоянно казваше на приятеля си,дето харесва една моя приятелка "айде да си ходим вече!"и на мен ми стана адски криво :( когато си тръгна ме целуна набързо и си замина.......и оттогава не ми е писал,нито се е опитвал да се свърже с мен.аз сега научих че е извън страната при техните и си идва след няколко дни,но аз незнам какво да правя ако ме потърси,да го попитам ли зачо се държи така,изобщо аз как трябва да се държа щом така постъпва???????

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 §§

ninsy
07-14-2006, 16:18
ами седнете поговорете много сериозно кажи му какво мислиш..ако не те разбере,просто или си му писнала и не му се занимава или има друга..

mNoGo_vLu5eNa
07-14-2006, 16:28
и аз мислех сущото да направя,но не бях сигурна защото в момента съм много объркана,но все пак благодаря за съвета :)

koalka
07-14-2006, 16:33
Ами явно е,че нещо се е променило.За това,както съм казвала много пъти-говори с него сериозно.Питай го дали има чувства,защото това е най-важниият въпрос,който трябва да му зададеш.

sensa
07-14-2006, 17:00
Ami bih ti kazala da go zareje6 , no qvno mn go obi4a6!!!!! nai dobre pogovorete, pitai go direktno kakvo stava s va6ite vzaimootno6eniq , za6toto postapva mnogo glupavo i detinski. NO v nikakav slu4ai ne pozvolqvai da se unijava6 i da mu ti4a6 po gaza , ako vidi6 , 4e ve4e ne iska da e s teb! ti si ima6 dostoinstvo!!!!!

mNoGo_vLu5eNa
07-14-2006, 17:16
права си,но аз наистина много го обичам и мисля първо да поговоря с него,за да се изясним!Ако вече не ме иска-прав му път,крива му пътечка!Както каза ти-имам самочувствие и няма да се унижавам да му тичам по гъза :P

Krem4eto
07-14-2006, 18:54
ами седнете поговорете много сериозно кажи му какво мислиш..ако не те разбере,просто или си му писнала и не му се занимава или има друга..

iiirish
07-14-2006, 21:45
при вас разговор няма да оправи нещата. от километри си личи, не не иска да е с теб. тогава просто му показваш вратата, а ти отваряш друга

LP_girl_14
07-14-2006, 21:53
Ми мацко,ще се държиш така както ти идва от вътре.Не може да питаш други хора какво да е твоето поведение!Колкото до него....не ми се вярва това момче да има чувства към теб.Това въобще не е поведение на един влюбен човек или поне на човек,който му пука за приятелката му.И кво?Идва,вижда те,усмихва ти се и вика "айде,че не ми се седи вече" :shock: Не ли се препдолага че ще иска да прекара всяка свободна секунда с теб?Ами сега?Някъде извън страната е ,ама ти си нямаш и на представа къде е ,с кой е ...явно е че сте изгубили не само физически,но и духовен контакт.Всякаш всичко е лед,поне от негова страна.Нещата определено не вървят!И определено трябва да поговорите!Ако не за друго,поне за евентуална раздяла,защото тва вашето не е пълноценна връзка :roll:

Th3WildAng3l
07-14-2006, 23:00
Na tvoe mqsto bih vdignala skandal na mqsto ... moje da ima opravdanie 4e ne ti e pisal ili ne ti se e obajdal..oba4e da se dyrji taka pri polojenie 4e ti si pred nego ... kyde davat taka ??
I spored men nqma smisal da pita6 "za6to?" .. vinagi 6te nameri nqkvo obqsnenie, koi znae kolko vreme sy4inqvano
Vij kak 6te se razviqt ne6tata .. ako prodyljavat taka prekrati vzaimootno6eniqta si s nego

kriseto_pk
07-15-2006, 19:00
macko,zareji go toq,kak moje da tarpi6 takiva unijeniq ot negova strana,ti sigurno prekaleno mnogo go obi4a6 6tom si o6te s nego,6te si nameri6 nqkoi mnoo po-dobyr,koito naistina te zaslujava,a toq ne e za teb!!!!!!!!pojelavam ti uspeh,i stiskam palci

mNoGo_vLu5eNa
07-15-2006, 19:18
дам и аз вече го преглътнах-та той не е последния мъж на тази земя:)
сега е лято и ще гледам да си прекарвам адски готино,за да го забравя по-бързо \:D/