PDA

View Full Version : Bolkata na Sudbata



seksi_kote_f
07-14-2006, 17:06
MoQta istoriq e malko dulgi4ka i se nadqvam 4e 6te q pro4etete i 6te mi pomognete 8-[ Rabotq v edin hotel kato servitiorka i tam sme pone 30 servitiora.I ima edno mom4e koeto edna moq fr haresva(kaza 4e go haresva za da zabravi biv6iq si priqtel :-k )Toi e na 21 a az na 17.S nego bqh me se zapoznali ama daje i zdr ne si kazvahe dokoto edin den ne re6iga da me pratqt v restoranta deto toi tam rabota(v hotela sa dva restoranta)i me pratiha tam i toi po4na da si govori s men po4nah me da si lafim i mn se zbliji6me togava i ot togava mn mi dopadna kato 4ovek :oops:.I az kazah na moqta fr 4e s nego se zblijih me i tq me pomoli da govorq s nego za neq i az i obe6tah.I na 6 uli polu4avah me avans i toi me pokani da otida na kupon v tqh bez da mi kaja pokani moqta fr(Alex) i az mu kazah da(kak 6te izturva kupon4e :smt005 ) i toi to4no toq den po4ivame i doide da vzeme avansa i me izvika pred rabota da me pita dali 6te doida i az mu kazah da i toi vika q si kaji nomera(nie sme si govoreli nai mn 3 4asa ob6to i toi mi poiska nomera i az mu go dadoh. O:) I to4no svur6vahme rabota i toi mi zvuni i me pita dali 6te idvam i az mu kazah nali ti kazah da i toi vika emi mislih 4e si se otkazala.A puk toi postoqno predi da otida v tqh i sled kato po4nah me da si govorim pove4e po4na da se bazika s men da mi vika ei munik i vsqkakvi takiva(vse pak sum nai-malkata v smqnata :).I otidoh v tqh i toi postono mi obru6ta6e vnimanie i daje vika q sedni do men da te kontroliram(kazago na maitap :mrgreen: ) i postono me pregru6ta6e sega6e do men i mi obru6ta6e mn vnimanie :)I az bqh na terasata bqh sednala na edin stol i toi sedna do men i me pregurna i edin negov fr vika tq si ima priqtel nedei da q pregru6ta6 i toi vika ama seriozno li i az emi da i po4na da razpitva ot kolko vreme sme zaedno haresvam li priqtelqmi seriozno li e s nego i drugi taiva i az go pitam za6to pita6 i toi vika emi da znam mn mi e lubopitno.Posle ustanhme sami na taresata i az go pitah za moqta fr i toi vika emi ne q haresvam.Posle po4na da me pregru6ta da me ubarva da mi vika ei munik a az ei batno i se upita da me celune i az mu vika nedei i toi vika izvinqvai i taka nqkolko puti i posle mu vikam sega utre nqma da me progovori6 i toi e kak taka i az emi nqma i posle se celunahme i toi vika ne ti li e gadnio za priqtelq ti ](*,) i az ne i toi kak taka i az emi taka i posle mu vika tova koeto e stanalo si ustava tuka i toi est.Posle doide da me izprati do vku6ti i pak se celunahme i toi vika nqma da kaje6 na alex nali i az da i az a ti i toi vika ti naistina li si misli6 4e 6et i kaja i az emi nz i toi mi se rasurdi i az vikam i zvinqvai i toi vika za sega ti e prosteno.Posle na drugiq den se vidqh me i toi postono mi obru6ta6e vniamnie daje nakara 6efa da dodie v moq restoran i postono be6e okolo men govorihme si kaza4e6ese mn qko se 4ustva6 togava :P .I v avtobusa go pitam tova ne6to 6te se povtorili i toi nz i posle me pita men i az mu vika da i toi vika nqma li da ti e gadno za tvoqta fr i az vika emi malko a za priqtelq ti i az ne i toi vika moje ni6to ne se znae.Ve4erta mu pratih sms da se vidim i na drugiq den se vidqh me.Bqhme na kafe i az go pitam sega kakvo ima6 da mu kaje6 i toi mi izrusi adi onaq ve4er da zabravim :cry: i az za6to i toi vika az si imam priqtelka i ti su6to az vikam na men ne mi pre4i posle i posle toi vika sega ti kaji i az emi haresvam te i toi vika predpolagah ](*,) i posle vika emi sega iskam malko da si po4ina ot gluposto imam si fr ot 1 godina i polovika :smt009 i iskam malko da sum sam.PiTAH GO TI SEGA HARESVA6 LI ME I TOI VIKA EMI DA,POSLE VIKA GADNO TI E NALI I AZ EST I TOI HILQDA PUTI SE IZVINI I AZ NQMA ZA KAKVO SPOKO POSLE VIKA SEGA 6ET ME NAMRAZI6 NQMA DA ISKA6 DA ME VIDI6 I AZ NE E TAKA.Posle az i toi smenihme smenite i toi be6e v smqnata na moqta fr i tq mu razkava kak toi q obarval po zadnika i si pravim maitap s neq i sled 3 dena otidohem kolegi ot hotela na disko moqta fr be6e tam :smt013 i toi i toi prez cqloto vreme ne i oburna vnimanie a puk men ne gleda6e postono no ne se durje6e kakto obiknoven kum men :smt010 ama nz za6to?Posle toi na sledva6tiq den po4iva6e a az bqh 1 smqna i se vurnah ot rabota i toi mi se vklu4va v 4ata i po4na da me razpitva kude sum bila s kogo i az vikam s priqtelq mi i toi vika kakvo stana i az kakvo da e stanalo i toi vika skusah te li i az ne i toi axai po4na da se durji mn strano i nz za6to :smt009 pls pomognete mi nz kakvo da pravq s nego i naistina li me haresva daite mi suvet pls mn sum oburkata :smt017

sLaDicHK{}7{}
07-14-2006, 17:55
наистина историята ти е дълга :-k ,но честно казано този човек май не е за теб,щом още в самото начало не е искал да ти каже че си има приятелка :smt013 едва ли не той те е използвал за моментно развлечение,но да не прибързваме,затова най-добре си поговори с него и го опознай що за човек е,за да не страдаш после!УСПЕХ

thirteen
07-14-2006, 18:01
Човека си прай бройката.. вие му се връзвате...

seksi_kote_f
07-14-2006, 18:04
наистина историята ти е дълга :-k ,но честно казано този човек май не е за теб,щом още в самото начало не е искал да ти каже че си има приятелка :smt013 едва ли не той те е използвал за моментно развлечение,но да не прибързваме,затова най-добре си поговори с него и го опознай що за човек е,за да не страдаш после!УСПЕХ

az znaeh 4e si ima priqtelka predi tova

sLaDicHK{}7{}
07-14-2006, 18:09
ахам,ми явно наистина те иска за поредната бройка!помисли само,щом си има приятелка и и изневерява,това значи че дори да е с теб и на теб може да ти скрои същия номер,затова горе главата и не се занимавай повече с него,защото той не те заслужава!

thirteen
07-14-2006, 18:11
Ауе и нали и тя вика , че си има приятел и му изневерява.НЕ И ПРЕЧЕЛО.Нз кви хора сте .. тръгнете хубу и продалжете да си изневерявате и после не се оплаквай.При условие,че тръгнала да урежда приятелката си... глей в кви филми се забъркваш уе скъпа.

LP_girl_14
07-14-2006, 18:17
И според мен това момче не е за теб!Мисля че всяко едно момиче заслужава да бъде единствена във сърцето на момчето,към което изпитва нещо,а не да се чувства като номер 2!Има си приятелка и я мами с теб!Той е имал дълга връзка и явно му е писнало от това,явно чувствата към приятелката му са охледнели и си търси лятни авантюри.Ако искаш само флирт...ОК,но ако очакваш сериозна връзка едва ли ще получиш такава от този човек.Той ти го е казал-иска да е сам,да си флиртува на воля и така...Не се захващай с него,защото е възможно да поичнеш да изпитваш още по-силни чувства към него и накрая наранената да останеш ти.Така че продължи напред и забрави за него :!:

alkobalko
07-14-2006, 18:55
Istoriqta e dosta opletena. Mai i dvamata ste se poddali na strastta. Po-dobre e obache vuobshte da ne produljavash da se zanimavash s nego. Qvno za nego si neshto za zapulvane na vremeto ili prosto porednata broika. Spri sega, za da ne stradash po-kusno.

koalka
07-14-2006, 19:41
Ами не знам,но адски подло постъпвате към твоят приятел и неговата приятелка.Всякакви хора има.Както казаха по-горе-прави си бройката момчето.Ако беше влюбен щеше да постъпи по друг начин.

seksi_kote_f
07-15-2006, 15:12
Spored vas ne me li hareva pone malko :cry:

thirteen
07-15-2006, 15:40
Това ще те стопли ли?Каквото и да става между вас имай си 1 на ум.И поне бъди откровенна с твоя приятел,ако ще имаш такива забежки го остави момчето.Постави се на негово място,както и на приятелката на въпросния ЖеНкаР.

seksi_kote_f
07-15-2006, 15:46
Това ще те стопли ли?Каквото и да става между вас имай си 1 на ум.И поне бъди откровенна с твоя приятел,ако ще имаш такива забежки го остави момчето.Постави се на негово място,както и на приятелката на въпросния ЖеНкаР.


znam 4e e mn gadno :( no prosto mn go iskam iskam da sum s nego ama znam 4e e jenkar i nz kakvo me prevli4a i 6et se poburkam ](*,)

thirteen
07-15-2006, 15:52
Тва е от възрастта.Обаче не може да имаме всичко,което поискаме.Понякога не е и правилно.Дай си едно известно време да видиш как ще си промениш мнението.Гледай го отстрани как се държи с всяко момиче по същия начин.А и ти не почна ли с него с мисълта да ги събереш с твоя приятелка ?

seksi_kote_f
07-15-2006, 15:55
Po4nah no na men mi be6e simpati4eni sled slu4kata po4nah da go haresvam ](*,) i o6te pove4e vsi4ko se oburka :smt009

thirteen
07-15-2006, 15:58
Да и това е ясен знак според мен да спреш на време.По този начин преебаваш и приятелката ти и гаджето ти заради един използвач.

Malko_kote
07-15-2006, 23:07
Macka toi te haresva, ama trqbva da skusa6 s gadjeto ti i mislq 4e ne6tata 6te se polu4at.Preceni si.na koi durji6 pove4e.I taka izberi s koi iska6 da bude6.Ama znai 4e ne vinagi ne6tata stavat taka kakto iska6!!!

seksi_kote_f
07-16-2006, 02:55
Macka toi te haresva, ama trqbva da skusa6 s gadjeto ti i mislq 4e ne6tata 6te se polu4at.Preceni si.na koi durji6 pove4e.I taka izberi s koi iska6 da bude6.Ama znai 4e ne vinagi ne6tata stavat taka kakto iska6!!!

Skupa na men mn ne mi se vqrva da e taka kakto ti go kazva6 :-k no mn se nadvqam dA SI PRAVA :) no edva li :(