PDA

View Full Version : Az sum edno nishto.....



07-14-2006, 17:47
Az sum edno nishto edna idiotka edna neshtastnica :( az sum nikoia!!! Sre6tnah 4oveka koito si misleh 4e 6te bude s men koito 6te durji na men zashtoto do sega takuv 4ovek ne sum sre6tala ve4no sum neshtastna po otno6enie na lubovta neznam kakvo e da obi4ash i da bude6 obi4an!!! mesec i pove4e po4ti dva si mislih 4e tova e 4oveka za men dokato doide vremeto v koeto proglednah ...... posledno se vidqhme v subota neznam kakvo stana be6e vsi4ko to4no toi spa v ku6ti sutrinta si trugna obe6ta da se obadi i ne go napravi ot togava do dnes nqmam nito vest nito kost ot nego dnes reshih da mu se obadq! i vdigna maika mu kaza 4e spi i kato se sabudi 6te mu predade 4e sum go tursila i ne se obadi i do sega ne se obajda!! zashto pone ne se obadi da mi kaje kakvo stava..... :( tova nevedenie 6te me poburka neznam kakvo da pravq nqma da go potursq pove4e reshih ot dnes da zabravq za nego kolkoto i trudno da mi e i kolkoto nevuzmojno da mi se vijda ta toi daje ne mi se obajda da mi obqsni kakvo stava az da 4akam kato nqkoia .... prosta4ka li ?? Po dobre da sum sama ot kolkoto ve4no neshtastna s nqkoi koito nemoje da me obi4a a az davam vsi4ko ot sebe si :( mnogo se promenih zaradi tozi 4ovek mn ne6ta napravih zada buda tova koeto toi iska.... a kakvo stana ?
NIKOGA pove4e nqma da go potursq a mnogo iskam o6te sega da mu se obadq i da mu kaja kolko mn durja na nego!!! Kajete mi kakvo da pravq v momenta sedq v nas i ne iskam da vijdam nikoi ne iskam da izlizam slusham edni sduhani pesni i nemoga da spra da mislq za nego jelanieto da buda s nego e mn silno :( kakvo stana :( molq vi daite suvet toi e glupak 6tom nqma smelosta da me potursi i da kaje kakvo stava dali e s druga ili kakvoto i da bilo :( :( :( a az sum tupa4ka 4e mn mislq za nego i nemoga da go zabravq daite suvet kakvo da pravq??? kak da postupq dali tova reshenie e pravilno :( help me

thirteen
07-14-2006, 17:53
оо много гадно.Ами ти не си ли чувала нещо от общи приятели дали се е мяркал?Няма ли мобилен,че звъниш у тях.Аз бих била пряма.След като майка му е казала ,че спи значи си е у тях и бих отишла и да искам обяснение.Поне няма как да избяга...а ако го направи или почне да те мота вярвай ми няма какво да се занимаваш.Виждам,че сама осъзнаваш правилното решение..оттегли се от фронта.Тва не е нормално да не те потърси толкова време,и да има причина някаква разумна незнам с какво обяснение не ти е написал поне 1 смс-че..и точно на теб ли не може да сподели.Мила,според мен е несериозен.

yo-ma-nigga
07-14-2006, 18:00
kak taka ti si nishto?!abe osaznai se !toi e tapak ....a tva mi napomnq na bivshiq mi!!!!ne se davai na takiva muhliovci!az do sega im se ssduhvah no veche umrqqq onazi deto se spichashe na sqka zaebavka!naravi i ti taka!ne go tarsi
toi ako ima neshto kam teb sam shte te potarsi znam gadno ti e
normalno e da e taka no ako stoish i se sajalqvash edva li shte promenish neshto

koalka
07-14-2006, 19:33
Защо не искаш да го потърсиш пак?Какво толкова?Според мен е много по-зле да бъдеш в неведение и да се чудиш какво е станало,отколкото ако го потърсиш по джиесема(как го написах) или пак по домашния.Все някога ще ти дигне той.Моя съвет-не се отказвай да разбереш какво е станало.

light_purple
07-14-2006, 20:11
Vij razbiram,4e ti e bil purviat i za tova si se uvliakla taka,no zapomni 4e ne triabva da hodi6 "po guza" na mom4etata.Vuob6te toi zaslujava li cialoto tova vnimanie i neprestanni misli,s koito go obgrajda6???Moje bi e tursil ne6to neangajira6to,niakoia po-svobodna vruzka.Ne kazvam 4e go zadu6ava6,no imam predvid,4e e tursil vruzka pri koiato da ne se stigne do tolkova silni 4uvstva.A moje bi prosto e tursil momi4e s koeto da populni broikata ili prosto ,s koeto da spi.Kogato trugva6 s niakoi triabva da o4akva6,4e niama da stane ni6to,za6toto taka stava v 80% ot slu4eite.Ne se ot4aivai 6te sre6ne6 istinskata izpepeliava6ta lubov niakoi den,a moje bi dori skoro.Nali znae6 za vseki vlak si ima putnici.Zabravi go i ne misli za nego kolkoto i da ti e trudno.

SickBoy
07-14-2006, 20:24
Ние подозирахме,че си нищо,ти си призна(хехе,бъзикам се бе,ти да не се впрегнеш нещо)

lost_girl
07-14-2006, 21:12
naistina mn gadno,az sam v po4ti sa6tata situaciq,mn iskam da mu pi6a kato vida 4e e v skype,no se sdurjam,no kogato ne se sdurja i mu pi6a po4ti vinagi toi NE mi otg. nz za6to tova mn me naranqva.No ako pita6 men zabravi za nego,ako hodite na more kato ne go vijda6,4uva6,nqma6 vesti ot nego leka,po leka 6te go zabravi6 ili pone 4ustavati moje da e oburnat.ne si zaslujava zabravi go,ne e dostoen za teb!

iiirish
07-14-2006, 21:28
това че досега не си била обичана в никакъв случей не значи, че си нищо! просто човекът до теб не те е оценил такава каквато си, особено след като каза, че си се принудила да се промениш заради него и да станеш това, което той иска от теб.
а относно решението ти, мисля, че е абсолютно правилно. дори сега да се гризе отвътре "защо така постъпи?", това ще е временно повярвай ми. той не може винаги да ти бяга, все ще дойде ден в който ще се срещнете и той ще се окаже принуден да ти даде обяснението, което толкова желаеш