PDA

View Full Version : Фобии от Змии ??? WTF???



scorpiass
07-14-2006, 18:51
Някой друг имали фобии от змии ,щото който познат да питам се вика: е как мое да те е страх от змии :|
По принцип майче от другите фобии не ме е страх ,като изключим като видя човек с нож (щото един педал ма беше резнал мн яко в крака)
Има тва не моа да си обесня ,нормално ли е??
Пример:
http://www.youtube.com/watch?v=q4NlxiEaVyw&search=snakes
като гледам това направо настръхвам...
Сигурно щото като малък имам една мн страшна (в буквалния смисал на думата случка)>Бех до реката (8 годишен ) и има една помпена до нея една зграда изоставена и до нея една дупка и аз да видя кво има в дупката и паднах и вътре имаше 3 змии увити една върху друга ,едната ми са нави на ръката (не ме захапа ,чудно...) другата ме ухапа за другата ръка а другата избега и тогава направо са вкочаних ,дече бех умрел мн гадно беше...


Кажете и вие некоя случка със некви такива фобии

`Death`Whore`
07-14-2006, 18:53
Не че съм виждала змия не в клетка, но определено нямам фобия от змии. Харесват ми, много красиви и интересни същества са.

niki7o
07-14-2006, 18:54
И аз имам страх от змии и разни вле4уги ама фобия незнам как се казва :(

FoReVeR_YoUnG
07-14-2006, 18:56
Ми не че настръхвам, но предпочитам да не съм там. Споко, почти всеки има фобия от нещо. Преди си умирах от страх в тъмното, защото си мислех ,ч е някой ме преследва или някакви такива простотий. Според мен си в ред, нямаш проблеми. :mrgreen:

forrzi
07-14-2006, 19:26
абре погледни ги кфи са горките...как ги млатят на тва клипче...
на мене ако некой ми прае така,ше реагирам така,че ше го фане фобия от мене
иначе немам фобия освен от 2 неща-кукери и малко тъмното

the_o.c_girl
07-14-2006, 19:34
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕМОГА СЕГА ДА ЯМ ЦЯЛАТА НАСТРЪХНАХ НЕМОГААААААААААААА МНОГО МЕ Е СТРАХ ОТ ТЯХ.ТОВА ВИДЕО САМО 15 С,МОЖАХ ДА ГО ГЛЕДАМ

Communist
07-14-2006, 19:45
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕМОГА СЕГА ДА ЯМ ЦЯЛАТА НАСТРЪХНАХ НЕМОГААААААААААААА МНОГО МЕ Е СТРАХ ОТ ТЯХ.ТОВА ВИДЕО САМО 15 С,МОЖАХ ДА ГО ГЛЕДАМ
:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 ЩЕ МЕ УБИЕШ ОТ СМЯХ....змиите са толкова приятни, винаги съм казвал че, ако махнат отровата на дадена змия бих си я пипал с удоволствие. Моите фобии са от далеч по страшни неща - ПЧЕЛИ, ОСИ, БРЪМБАРИ и най-вече МИРИЗЛИВКИ :cry: :cry: :smt010 :smt010

`Death`Whore`
07-14-2006, 19:46
И аз определено бих гушкала някоя змия, ако съм сигурна, че няма да ме убие.

scorpiass
07-14-2006, 19:58
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕМОГА СЕГА ДА ЯМ ЦЯЛАТА НАСТРЪХНАХ НЕМОГААААААААААААА МНОГО МЕ Е СТРАХ ОТ ТЯХ.ТОВА ВИДЕО САМО 15 С,МОЖАХ ДА ГО ГЛЕДАМ
:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 ЩЕ МЕ УБИЕШ ОТ СМЯХ....змиите са толкова приятни, винаги съм казвал че, ако махнат отровата на дадена змия бих си я пипал с удоволствие. Моите фобии са от далеч по страшни неща - ПЧЕЛИ, ОСИ, БРЪМБАРИ и най-вече МИРИЗЛИВКИ :cry: :cry: :smt010 :smt010
ауу колко пострашни неща...
ммм как моеш да я пишаш ...ццц
бах таа смрад е змията
ууууу

Swinkenhoffer
07-14-2006, 19:59
много мразя змии...
освен, че са гнусни и грозни, пък и ме е страх от тях. жестоки твари са, но не бих убила змия без причина де :?
другото супер отвратително нещо за мене са хлебарките - това е възможно най-покъртителното и ужасно говедо на тоя свят. като видя таракан - бягам и пищя, защото ме е страх да не ми се метне о.О дори не мога да събера сили в себе си да я смачкам. блях!

648541
07-14-2006, 20:19
OOOOOOOOOO TVA MI E NAI-GOLQMATA FOBIQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 prosto ne iskam da vijdam takova su6testvo za6toto 6te umra na mqsto :smt013 :smt013 :smt011

RedChil
07-14-2006, 20:51
Змиите са си много убави животни,може да питате Джим Морисън.

Communist
07-14-2006, 20:55
Питайте моя приятел Стийв 8)
http://www.abc.net.au/reslib/200401/r14036_34134.jpg

Just_One_Girl
07-14-2006, 21:42
Хехе от змии не ме е страх... май :) Тей де, ако им няма отровата нямам нищо против да ги гушкам :D Обаче си имам фобия от насекоми... бррр откачам ако ме приближи някъде на закрито нещо различно от муха, пък било то и пеперуда. Чак до рев ме докарват :?

IKisseDAGirL
07-14-2006, 21:47
аз имам фобия от паяци...
офф и аз.. имах в банята веднъж един паяк и отказвах да се къпя докато татенцето не го махна :roll: сама така и неможах да се справя щот само като го погледнех и се стъписвах на 1 място без да мога да помръдна 8-[

а както каза `Death`Whore`, змиите са много красиви същества и нямам страх от тях :-) като бях на екскурзия в Египет се снимах с една огромна черна, отровна беше, но й бяха махнали зъбите :? всъщност само отровата ги прави отблъскващи, иначе са си мн готини животни :)