PDA

View Full Version : Kakvo to4no e da si romanti4en--kym momi4etata



pomantik_ha
07-14-2006, 18:45
e tova e :)

Nadelina
07-14-2006, 18:55
Povecheto momicheta haresvat romantici.. Dori tezi koito ne si priznavat pak gi haresvat.. nesyznatelno.. Da bydesh romantichen znachi da pravish za edno momiche neshta ot koito da se raztapq.. Da q karash da se chuvstva kato princesa.. Mnogo se zaradvah kogato vednaj edin moi priatel doide na daskaloto mi da me vzeme s chervena roza (eto ti edin romantichen jest)..

LP_girl_14
07-14-2006, 18:57
Ми всеки си има различно разбиране за романтиката.За мен едно момче да е романтично значи да се държи мило,нежно,като кавалер,да обръща внимание на момичето,да й подарява например цветя или някакви такива дребни неща,да я изпраща до тях ... O:)

Krem4eto
07-14-2006, 19:14
Ми всеки си има различно разбиране за романтиката.За мен едно момче да е романтично значи да се държи мило,нежно,като кавалер,да обръща внимание на момичето,да й подарява например цветя или някакви такива дребни неща,да я изпраща до тях ... O:)

Даааа,също така да я води на романтични местенца,например в някой ресторант на вечеря,на кино....

light_purple
07-14-2006, 19:57
e tova e :)
Emi da se durji6 milo s momi4o,kakto se kazva da si "jentulmen" na purvo miasto.Da i pokazva6 4e ia haresva6/obi4a6 po razli4ni izobretatelni na4ini.Nz mn ne moga da go obiasnq,no o6to vzeto tova razbiram pod dumata romanri4en.

iiirish
07-14-2006, 21:41
романтика е да останете сами на усамотено място, да й подаряваш цветя, да я глезиш и куп други подобни неща...

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 21:56
Да се държи мило,да и поднесе цвете просто заради нея,а не защото има повод,да я заведе на някъкво приетно място за двамата...просто малко повече фантазия :P

Heaven_inhabitant_f
07-14-2006, 23:38
Ми всеки си има различно разбиране за романтиката.За мен едно момче да е романтично значи да се държи мило,нежно,като кавалер,да обръща внимание на момичето,да й подарява например цветя или някакви такива дребни неща,да я изпраща до тях ... O:)

Даааа,също така да я води на романтични местенца,например в някой ресторант на вечеря,на кино....


НЕЕЕЕЕ само не и романтини вечери в ресторанти,малки сме за това имам мнооооогоооо лоши спомени от такива "романтични" жестове.Иначе за другото съм съгласна. :)

Да правиш неща,които да я карат да се чувства най-специалното момиче на света,да се усмихва. Да й подариш нещо сантиментално,даже да й направиш нещо (не бебе). Да си винаги до нея когато има нужда,да й помагаш без значние дали става въпрос за сериозни семейни проблеми или просто да й отвориш вратата. И момчета тъпите свалки от рода на "Болеше ли докато падаше от рая" може да са сладки ако ги четеш,но са стари колкото света и са станали твърде банални! По-добре просто й кажете,че е красива,умна,забавна,уника на. Запомняйте малките детайли -първа среща,първа целувка,как е била облечена тогава,такива неща.Важното е да го правите не на сила,а от сърце,не да сваляте едно момиче 2 седмици да сте безкрайно мили и като стане работата айдеее няма вече романтика.

Само за протокола просто имам невероятния късмет да си имам едно страшно романтично момченце до себе си,което безкрайно много обичам. :smt006

07-15-2006, 01:39
su6to taka dobra rabota vur6i boq :P bie i 2 6amara i 6e hodi sled tebe kato ku4e :D

Dez
07-15-2006, 04:14
боя е за селяните :) и не вярвам ако удариш някое момиче, то после да тичка след теб :)

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 20:17
ми относно романтиката ще ти дам едно линкче за 99 най-романтични неща-някой вариант може да ти хареса :wink: http://www.teenspace-bg.net/love/drugo/0599neshta.htm

koalka
07-15-2006, 20:49
Да си мил и нежен.Това,според мен означава да си романтичен.Мисля,че ако едно момче е влюбено,то може и да бъде романтичен.Трябва да ти идва отвътре,а не да се насилваш да бъдеш такъв.

Malko_kote
07-15-2006, 22:33
Mi da i pravi6 podaraci, da i kazva6 i dokazva6 4uvstvata si, da q celuva6 nejno po vrutleto i...tva e ob6to vzeto :)

the^one
07-15-2006, 23:00
Да си пълен с изненади,да я слушаш ,когато ти говори и да се отличаваш от другите като избягваш клишетата за романтика.За мен романтиката е да ми се подари любимото цвете в някакъв обикновен ден ,а не да ми се подаряват рози на някакъв точно определен празник.