PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата! Относно цветята :)



КуКуМи
07-14-2006, 19:02
Здравейте момичета,

Искам да ви задам един въпрос, който винаги ме е вълнувал, тъй като досега не ми се е случвало, да ми се нацупи някое момиче на какъвто и да е букет с цветя :)

Значи въпроса ми към вас е следния:

"Как ви повече харесват цветята? В някакви яки станиоли който да придават завършен вид и по-скоро по строго и официално или просто едно цвете без нищо?

Значи питам предимно, тъй като видях, че повечето са написали в една тема, че розата им е любимата, та се чудех, ако някой ви подари роза как ще ви по-хареса. С някакви украси и хартии или просто да ви я даде розата без нищо...

За мен лично винаги ми се е струвало, че е най-яка розата когато няма нищо по нея. Просто една перфектно култивирана роза и голяма доза любов :smt007

`Death`Whore`
07-14-2006, 19:06
Има 2 вида цветя, които ми харесват:
1. Голямо цвете /роза, калия/ с дълга дръжка и без целуфани и панделки.
2. Едни жени продават букетчета на спирката на тролеите на СУ - който ги е виждал, ще разбере. Сладки букетчета с полски нежни цветенца.

LP_girl_14
07-14-2006, 19:08
Ооо определено не харесвам цветята обвити в толкова много станиол и хартия по тях,че чак не може да забележиш цветето.Ако една роза например е красива,тя ще е такава и със и без допълнителни украси,пък и когато е без тях сякаш изпъква цветето,а не декорациите по него.Но например ако е по-голям бикет цветя,една малка панделка не мисля че е лош избор,пък ако става въпрос само за една роза-по-добре ще изглежда без купища декорации :wink:

КуКуМи
07-14-2006, 19:09
Има 2 вида цветя, които ми харесват:
1. Голямо цвете /роза, калия/ с дълга дръжка и без целуфани и панделки.
2. Едни жени продават букетчета на спирката на тролеите на СУ - който ги е виждал, ще разбере. Сладки букетчета с полски нежни цветенца.

Искаш да кажеш че е по-яко ако е без целуфани и панделки .. така ли ? :-k

:smt006

Nadelina
07-14-2006, 19:10
Moito lubimo cvete e margaritka.. V onaq tema napisah che spored men nai dobre da podari chervena roza po razbiraemi prichini.. Inache mnogo poveche bi mi haresalo edno obiknoveno cvete.. bez celufani.. bez nishto po nego.. Prosto cvetence.. i mnogo lubov kym nego :)

`Death`Whore`
07-14-2006, 19:13
По-нежно и стилно е. А и кой ще се наеме да носи букети из цяла София /ако се разхождате/?

КуКуМи
07-14-2006, 19:48
Значи все пак не съм мислел погрешно!

Благодаря ви на всички за даденото мнение по въпроса... \:D/

light_purple
07-14-2006, 19:51
Здравейте момичета,

Искам да ви задам един въпрос, който винаги ме е вълнувал, тъй като досега не ми се е случвало, да ми се нацупи някое момиче на какъвто и да е букет с цветя :)

Значи въпроса ми към вас е следния:

"Как ви повече харесват цветята? В някакви яки станиоли който да придават завършен вид и по-скоро по строго и официално или просто едно цвете без нищо?

Значи питам предимно, тъй като видях, че повечето са написали в една тема, че розата им е любимата, та се чудех, ако някой ви подари роза как ще ви по-хареса. С някакви украси и хартии или просто да ви я даде розата без нищо...

За мен лично винаги ми се е струвало, че е най-яка розата когато няма нищо по нея. Просто една перфектно култивирана роза и голяма доза любов :smt007
awe niama mn goliamo znaenie.Ako haresva6 tozi koito 6te ti podari cvete e bez zna4enie dali 6te e samo 1 cvete ili goliam uki4en buket.No az se kefa pove4e na 1 obiknovena NEnakiena roza.

kAdrOkoSkA
07-14-2006, 21:41
Nai-mnogo mi haresva karvavo chervena roza s dalga drajka i 1 ton po-tumna pandelka. mn semplo napraveno! Ne obicham celufani tem-podobni... razvalq se efecta na samoto cvete :-)

IKisseDAGirL
07-14-2006, 21:46
и на мен мн повече би ми харесало някое цветенце подарено просто ей така от сърце, а не с някви обвивки, станиоли и т.н. :-) :D

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 21:53
Не е ли по-важен жеста,отколкото как е обвито цветето?Няма значение това,важното е да е от сърце

Malko_kote
07-15-2006, 23:26
Mi na men lubimoto cvete mi e kalata no i rozata e mn hubavo cvete.Az obi4am cvetqta da sa opakovani v razni hartiiki i po vuzmojnost da sa rozovi :)

forrzi
07-15-2006, 23:49
розата си е класика...тъмно червена роза
мноо обичам
или тия букетите,за коита каза `Death`Whore`-те са по-подходящи за някаква приятелка ,а ако искаш да покажеш чувства-роза :-D

alkobalko
07-16-2006, 09:18
Znachi spored men mnogo zavisi ot situaciqta. Ako e za nqkakuv po-oicialen povod po-stilno e da se podari golqm, krasiv buket. No ako shte e edno cvete, napr.roza e mnogo po-krasivo da e bez nishto.

I_love_dead_people
07-16-2006, 09:26
Станиол и такива украси са за големи, лъскави,натруфени букети.
Една червена роза с малка панделчица,завързана за дръжката е много красиво да получиш.

koalka
07-16-2006, 13:19
Ами защо да няма станиоли.Даже е по-красиво,но да не са много,защото не е хубаво според мен.

koalka
07-16-2006, 13:20
Ами защо да няма станиоли.Даже е по-красиво,но да не са много,защото не е хубаво според мен.Но акое роза я предпочитам без нищо.

The Goodbye Girl...
07-16-2006, 16:08
Въобще не ме трогват букети или цветя по разни поводи, пък даже и без повод да е. Просто не ми харесва. Предпочитам едно цетенце да ми откъсне пред мене и да ми го даде. Не че се обиждам или пък недоволствам, ама се прибирам прасвам го в няква ваза и после мама го изхвърля.