PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M: Не намира време за мен !!!



guAMaHT
07-14-2006, 20:23
mi zna4i ne sme se vijdali ot 6 dena i toi vseki den mi kazva kato go popitam po imeil ili 4at mi kazva 4e nqma da moje 6toto imal rabota.pi6e mi na den 1-2 imeila ako ima i tolkoz i se e nqkyde i az nz de.i ve4er samo mi pi6e "sory zabraih da ti pi6a.obi4am te" basi kak zvu4i da me zabravi.a drugata sedmica ima staj a sledva6tite 2 sedmici 6te hodi na more s priqteli i ot de da go zn na moreto ako si fane nqkoq ili mi izneveri.i dali tq negova "rabota" ne e samo povod da ne se vijdame i vyob6te abe malko typi symneniq imam ama mi e gadno i prosto iskam da si go spodelq!

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 §§

niki7o
07-14-2006, 20:24
Ходи ЛИЧНО при него и го питай какво става

6matkata
07-14-2006, 20:32
prestani da si msili6 gluposti i da se samoizmy4wa6. taka mi6to ne prawi6. pomoli go da ti otdeli malko ot wremeto si. ako te obi4a kakto kazwa 6te go naprawi

LP_girl_14
07-14-2006, 20:32
Ти му нямаш доверие!Това е всичко!А и като че ли и той не ти показва достатъчно какво изпитва към теб.Значи не сте се виждали почти от седмица,карате го на мейли,другата седмица имал стаж,пък после щял да е 2 седмици на море!Мога ли д апопитам ти къде се вписваш в това разписание?Наистина,образо ванието,работата са изключително важни неща,ама чак да не намира време да прекарате поне 1 час заедно.Малко странно ми изглежда...Освен тва тази почивка с приятелите...той ще си изкарва супер там,пък ти ще се измъчваш от съмнения с коя ли ти изневерява.Накарай го да ти отдели малко време преди тази двуседмична почивка и му кажи как се чувстваш и какво мислиш че не е наред.Когато има такива проблеми те трябва да се разрешават,първо с един сериозен разговор ,а след това със сериозни действия :!:

guAMaHT
07-14-2006, 21:17
mi az mu se molih tolkoz mnogo dori za 1 4as toi mi vika ne si struvalo da idva do gorna samo za edin 4as (6toto toi e ot lc..a tva sa mn blizki gradove edin do drug sa i az sym hodila pe6 do tam i s avtobus se pytuva na cenata na gradski bilet) i to e s 3 godini po golqm i iska da .... no az sym mu kazala otdavna 4e sym malka o6te i ne moje pyk i ne sym gotova kato porasna togava.i sega na tva more 6te znae 4e e dale4e ot men i tam polugoli momi4eta (banskite de) ot de da go znam :((( i kogato go pitam koga 6te se vidim toi mi kazva "nz" . dali ne me izbqgva (((

iiirish
07-14-2006, 21:20
доста съмнително е това, че те "забравя" и "не намира време" за теб. когато един човек те обича истински той непрестанно мисли за теб. с приятеля ми например се чуваме през час по телефона дори да е само за няколко минути, но дори и понякога да има работа (наистина работа!) знам, че никога не би забравил за мен.
това, че от 6 дена не сте се виждали, както и измъкванията му е достатъчен повод за да му поискаш "сметка" за действията му. ако той не може логично и правдоподобно да ти обясни точно какво прави и каква е тая неговата работа, сама си направи изводите!
и не се страхувай, че на морето може да ти изневери... не те ли гризе нещо отвътре, че може би вече го е правил?! подобна мисъл обезателно ти е минавала през главичката, нали?!

guAMaHT
07-14-2006, 21:36
ole mi 4estno da daje si mislq 4e sq kato nqma "uj" vreme za men go pravi uf dano ne e taka :smt010

maybelline
07-15-2006, 06:48
[b]Ами като е толкова 'зает',докато не може да се виждате,ти си излизай с приятелки,други познати,които не си виждала скоро - отдели време и за тях.А той като се сети,че иска да те види,кажи му,че ти си заета и измисли с какво.Ако винаги само той е заетия,изглежда все едно само да подсвирне и ти си му на разположение,а той може ако иска със седмици да не те вижда.Това не е честно спрямо теб.Прати му sms,че трябва да поговорите и като се видите,му кажи всичко,което написа и на нас.Когато едно момче харесва някое момиче,той гледа да прекарва с нея възможно най-много време,а твоят човек показва любовта си по доста странен начин...

VeSiNcEtU
07-15-2006, 06:58
Не може да е чак толкова зает....Когато човек обича истински той ще намери начин да се види с любимия..макар и за малко....а който не....търси причина. Не знам защо...но си мисля, че има нещо гнило тук...но ти си знаеш най-добре....най-добре го познаваш...но все пак..БЪДИ ВНИМАТЕЛНА :-k :!:

guAMaHT
07-15-2006, 08:58
a kak tylkuvate tva {tva mu e ot po6tata i go e pisal na edin negov priqtel v4era } kakvo mislite kakvo ima v predvid spored vas:
"na moreto koi 6te ste na6ta redica i
putkite li? are nqkoi ot na6te da prasne iva :D zaradi men:P"

GLeZoRanA
07-15-2006, 09:02
Абе такива под път и над път аз ти предлагам да го оставиш по добре.. най-много да се изпокарате и да скъсате по кофти начин :) По добре се одръпни първа ;) Мъжете са такива ако им се "вреш" в ръцете бягат . Но ако ги отбягваш побесняват и ако почват те да гонят Ако това момче не е загубил съвсем интерес към тебе ще тича след тебе по добре се одръпни ..

teenkopele
07-15-2006, 09:03
Както вече казаха, отиди ЛИЧНО при него и го попитай защо те отбягва по този начин.
Успех. :wink:

guAMaHT
07-15-2006, 09:05
ami kak da otida kato toi vse e "nqkyde" ili na tyrnovo ili s negovi priqtelki i "priqtelki " kakto mi kazva i vyob6te....a imeila kak go razbirate :roll:

koalka
07-15-2006, 13:54
Ами не знам защо,но имам чувството,че те отбягва.Естествено,може и да греша.Аз смятам,че ако те е грижа за някой човек и го обичаш се интересуваш какво прави.Той май умишлено те кара да ревнуваш,като ти казва,че ще излиза с приятелки.Най-добре му кажи,че искаш да се видите и искаш да говорите по важен въпрос,а именно какво става и защо се държи така.Ами и аз,ако бях на твоето място и аз щях да се съмнявам какво ще прави на морето,но ако държи на теб няма да направи нещо.Говори обезателно с него.

sensa
07-15-2006, 14:13
Spored men toi ve4e si e hvanal nqkoq!!!!!! NE SE ZALAGVAI!!!!! imala sam takav slu4ai predi. ako iska da e s teb i te obi4a, vse 6te nameri vreme... Ne si zaslujava da prodaljava6 s nego

guAMaHT
07-15-2006, 16:20
of hora zaebete temata ve4e zn ot nego 4e prosto si tysi na4ini da me izbqgva i da e sys druga :cry:

sensa
07-15-2006, 16:24
of , mili4ka ne se ot4aivai . Slu4vali sa mi se i takiva ne6ta , no ne sam se predavala i v momenta sam bezkraino 6tastliva s priatelq si :smt007 trqbva da si mujkarana!!1

guAMaHT
07-15-2006, 16:38
radvam se za teb i ti pojelavam vinagi da si taka happy ! na mene mi se skapa cqloto nastroenie sled imala si koito mi prati i tezi koito 4etoh v negovata po6ta 4e e pisal na nqkyv negov fr.

sensa
07-15-2006, 16:44
Znae6 li kakvo mislq- toi ne te zaslujava :!: :!: :!: Pove4eto mom4eta sa takiva, a ti trqbva da se nau4i6 da bade6 silna. jivota ne e rozov kato v prikazkite, a takmo obratnoto ..... 6te vidi6 kolko barzo 6et nameri6 drugo mom4e , koeto da te obi4a i 6te pusne6 nqkoq tema kato ot sorta: sa6testvuva li tolkova golqma lubov?

guAMaHT
07-15-2006, 18:22
i slu4aino to4no v tozi forum e pisal 4e ima dve gadjeta samo za emociqta i tyrsi pomo6t 6toto bil vluben v edna negova syu4eni4ka.
i poznaite koe ot tezi dve momi4eta deto sa samo za emociqta pi6e vyv tozi forum #-o m4i mai guAMaHT se pi6e6e uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tva sym az.......:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

sensa
07-15-2006, 19:05
Ebati tapaka , trqbvalo e o6te otdavna ti da go zareje6. Znae6 li kakvo - trqbva da potarsi6 polojitelnata strana na slu4iloto e i dori da se radva6 , 4e ne ste zaedno i 4e si razbrala vsi4ko. ina4e 6te6e d aprodaljava6 da se izma4va6 i zablujdava6 i da strada6 za nekav plu6kin

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 19:44
Наистина това момче е адски глупаво щом постъпва така :(
затова не се занимавай повече и изобщо недей да страдаш за него-след време ще има справедливост и той ще си го отнесе и ще съжалява,но ще е късно!ГОСПОД БАВИ,НО НЕ ЗАБРАВЯ-помни това :P

niki7o
07-15-2006, 19:49
мила зарежи го няма какво да се мъчиш пове4е както каза и sensa той не те заслужава не заслужава едон добро момиче като теб!{}