PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Флиртувате ли с бивши гаджета ?



veselka_15
07-14-2006, 21:07
Momi4ta vas iskam da pitam vie flirtuvate li s biv6ite si gajeta?I ako flirtuvate to e za6toto o6te izpitvate 4uvsva kum tqh ili za6toto iskate da dokajete na sebe si 4e kogato si poiskate toi moje pak da e vash?Mnogo sam obarkana v 4uvsvata si i ne znam kakvo da pravq???

koalka
07-14-2006, 21:11
Защо трябва някой да флиртува с бившите си гаджета?Каква е ползата от това?Супер тъпа тема.

lost_girl
07-14-2006, 21:14
az nqmam biv6o gaje ;( ;( ;( !no mislq 4e edno bezobidno flirt4e ne pre4i stiga toi da e svobden!

alkobalko
07-14-2006, 21:15
Ne flirtuvam, zashtoto mislq, che e qko tupo.

Angel_eyes
07-14-2006, 21:15
Е не е тъпа темата...момичето е объркано.Вярно,че няма смисъл да флиртуваш с бившия освен ако не искаш сама да докажеш нещо на себе си...било то за отмъщение или,че може да го имаш по всяко време,но все пак тъпо е да го правиш [-X АКо е от чувства това е друго нещо но ако е просто ей така то няма смисъл :wink:

maybelline
07-15-2006, 06:53
Бившите гаджета ги оставям намира и най-често излиза,че те искат да флиртуват с мен,а не аз със тях.Според мен щом съм оставила някое бивше гадже или то е оставило мен,няма смисъл да се занимавам повече с него.

santRi
07-15-2006, 10:50
ами да.. ако аз и той сме свободни, едно флиртче не вреди на никой..

LP_girl_14
07-15-2006, 10:58
Не,не флиртувам!Когато съм казала че се разделям с този човек,значи наистина искам да е така!Ако искам да съм пак с него или имам все още чувства към него,тогава ще поговорим и ще решим дали има смисъл връзката ни да се възобновява!Кво е тва ili za6toto iskate da dokajete na sebe si 4e kogato si poiskate toi moje pak da e vash? Момчето да не е вещ,която съм захвърлила?Не се вживявам във ролята на няква покорителка на мъжки сърца.И няма какво да доказвам на себе си!Ако имам чувства към него,ще се опитам да се съберем,ако не...няма да флиртувам с него,ще си живея живота и няма да обръщам глава към миналото :!:

CVETELLINA
07-15-2006, 11:17
ами не!ако ти си скъсала с него,какъв е смисълът още да се занимаваш,и по този начин едно,че го нараняваш (защото най-вероятно нямаш чувства към него) и второ,че му пречиш да си намери нова приятелка...пък и кво да докажеш на себе си че си велика,така ли?! :shock: тва е много тъпо хаха като толкова искаш да се изтъкваш,си намери някое друго момче,което да ти харесва!
A вече ако имаш чувства към него, и виждаш,че може би и той не е безразличен тогава нещата стоят по друг начин..но в никакъв случай не трябва да му пречиш да си намери ново момиче,защото насила хубост не става както са казали хората...
мисля,че ако имаш още някви чувства,най-добре е да поговорите за тва и да се изясните,ако нямаш чувства и е само е така за бройиката мисля,че е супер тъпо :roll: :wink:

sensa
07-15-2006, 11:37
lost_girl Пуснато на: Пет Юли 14, 2006 11:14 pm Заглавие:

az nqmam biv6o gaje ;( ;( ;( !no mislq 4e edno bezobidno flirt4e ne pre4i stiga toi da e svobden!



hahahahahahahahh. to flirt4eto ne pre4i i da ne e svoboden....spored men nqma ni6to lo6o ad poflirtuva6 s biv6iq , za da mu pokaje6 kakvo e zagubil (ili ne6to podobno) no ne trqbva da se prevra6ta v ne6to pove4e ot edin flirt . :!:

Krem4eto
07-15-2006, 17:06
ами да.. ако аз и той сме свободни, едно флиртче не вреди на никой..

priti_kiti
07-15-2006, 17:43
И за кво? По принцип не съм в най-добрите си отношения с повечето си бивши гаджета,така че не .. а и да бях пак нямаше щото е тъпо дори и да сме свободни двамата..

the^one
07-15-2006, 18:40
Аз не флиртувам с бившия си приятел ,защото не ми допада като интелект и възпитание.Вдигам летвата с всеки следващ партньор и затова се получава така.Иначе си поддържаме приятелски взаимоотношения.

veselka_15
07-15-2006, 18:55
Az ne haresvam ve4e biv6eto si gaje s koto flirtuvah,no i az ne moga da si obqsnq za6to go napravih toi si ima priqtelka i kato gi vidq dvamata i prosto ne moga da se vazdarja da ne q podraznq kato poflirtuvam s nego.No bih flirtuvala s vs. si biv6i osven s edin ot tqh kum koito o6te imam 4uvsva i ne bih si pozvolila da si davam naprazni nadejdi.

SisTeR`oN`MaXa
07-15-2006, 21:53
Еми аз флиртувам, да... Незнам защо може би и заради двете.... защото още изпитвам нещо към дадения човек, а и ако той го иска.... пък и ми е приятно най - вече...

sweet_DENI_f
07-15-2006, 21:58
амии зависи .. ако все още ми пука поне малко за него може и да си позволя леко флиртче пък ако излезе нещо по сериозно може пак да тръгнеме , но за такива дет не ми пука просто няма смисъл

Malko_kote
07-15-2006, 22:02
Ami vij, kogato se razdeli6 s edno mom4e, kogato ti go skusa6, na teb ve4e ne ti puka za nego ili pone bi tqrbavlo.I suotvetno ne iska6 ve4e da bude6s nego i da flirtuva6.Az pone sum taika. :)