PDA

View Full Version : sluchi se:((



07-14-2006, 21:26
Privet!imam nujda ot malko pomosht,pod formata na informaciq.Za sujalenie se sluchi nai-loshoto prezervativa beshe skusan:(Ta molbata mi e...momi4eta,koito sa pili postinor sled kato naistina e imalko svurshvame v tqh da mi kajat kakvo me o4akva eventualno prez sledvastite dni...Molq otnesete se seriozno!Ne pojelavam na nikoi da izpada v podobna situaciq.Sujalqvam sigurno se povtarqm s temata,no naistina nqmam vreme da pregledam vsi4ko!

techCandy
07-14-2006, 21:49
Презерватива се скъса?И?Прави ли си тест?Или искаш да си натепаш тая конска доза хормони без дори да си сигурна?Даааавай тогава...
Е хайде де, случва се, ако не го пие на всеки 2 седмици, едва ли ще и
стане нещо. Аз съм ги пила 2 пъти, нищо не стана, какво да стане, само после ми закъсня цикъла с около 10 дни, само че тогава беше пролет, така че не съм сигурна дори дали е било от пустинора.

Heaven_inhabitant_f
07-14-2006, 21:50
Презерватива се скъса?И?Прави ли си тест?Или искаш да си натепаш тая конска доза хормони без дори да си сигурна?Даааавай тогава...


Абе какъв тест какви 5 лева,както викат хората. Простинор(или горепосочените конски дози хормони) се пие до 2 дни след инцидента така да го наречем. А тест се прави след няколко седмици (тука не съм много сигурна точно колко) и ако не дай си боже момичето е бременно ако ще 100 кутии простинор да изпие се тая. Сега има си и странични ефекти да пиеш това ама със сигурност са по-приемливи от страничен ефект "бебе".

07-14-2006, 21:59
pih i ni6to tolkova ne stava. bqh malko nervna kato pri PMS. cikyla si mi doide normalno. ako pie6 vednyj ni6to nqma da ti stane.

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 22:02
Дори в даскало се учи какво се прави в такива ситуации.Пии Постинор.Не ми се вярва на опаковката да не пише странични ефекти и тн.

ledenata
07-14-2006, 22:03
bqh pusnala podobna tema i az gi pih i sled nqkolko dni mi doide no mi varvq mn slabo i za 1-2 dni moje da ti stane lo6o i da te boli stomah glava i tam ... nzn o6te kvo za vseki slu4ai sled sedmica dve si napravi test za bremennost nqma da e zle da si 100% sigurna uspeh !

07-14-2006, 22:20
Blagodarq na vsi4ki vi za otgovorite do tuk.Izlishno e da vi kazvam kolko mnogo mi e pritesneno,no vse pak se nadqvam,4e vsi4ko ste se razmine.V aptekata me obnadejdiha,4e ne e 100% sigurno,no vse pak 99%Vse pak o4akvam oste mnenie,a i estestveno 4e sum pro4ela nai-obstoino uputvaneto,no vse pak v takiva situacii sum na principa "Ne pitai starilo,a patilo"

SuN4o_F
07-14-2006, 22:23
Презерватива се скъса?И?Прави ли си тест?Или искаш да си натепаш тая конска доза хормони без дори да си сигурна?Даааавай тогава...


Абе какъв тест какви 5 лева,както викат хората. Простинор(или горепосочените конски дози хормони) се пие до 2 дни след инцидента така да го наречем. А тест се прави след няколко седмици (тука не съм много сигурна точно колко) и ако не дай си боже момичето е бременно ако ще 100 кутии простинор да изпие се тая. Сега има си и странични ефекти да пиеш това ама със сигурност са по-приемливи от страничен ефект "бебе". da taka e ..test se pravi sled 7 dni

miloto_girl_4e
07-14-2006, 22:29
И все пак тя не може да е сигурна напълно(колкото и да е вероятно), че е бременна.


Логично е, че не може да е сигурна на 100%, но по-добре да пие Постинор без да е бременна, отколкото да не го пие и да се окаже, че е станал гафа..мислете ,бе хора... :roll:

Mike-Jones
07-14-2006, 22:46
dano da sa bliznaci !!! kato sa ebete kato divaci !!!!!!!xaxa cool

07-14-2006, 23:15
dano da sa bliznaci !!! kato sa ebete kato divaci !!!!!!!xaxa cool

Голям си професор,а дано да ти се случи някой път и ще те видим дали ще дундуркаш количка! Да не си 10 години извинявай!!!!!

Mike-Jones
07-15-2006, 00:00
[quote=Mike-Jones]dano da sa bliznaci !!! kato sa ebete kato divaci !!!!!!!xaxa cool

Голям си професор,а дано да ти се случи някой път и ще те видим дали ще дундуркаш количка! Да не си 10 години извинявай!!!!![/quote
izvinqvaiiiiiii !!!!! na 9 SUM Lil' Flip - Represent feat. Three 6 Mafia & David Banner az she dundurkam kato mu doide vremeto ma ti mai skoro mai she dundurkash aa i da ne zabraish mi sa obadish za krusnik she doide s udovolstvie

maybelline
07-15-2006, 06:28
Простинор Дуо се пие до 72 часа след половия акт.Със всеки изминал час ефективността му намалява(напр.след 24 часа е много по-ефективен отколкото след 70 часа).А тестовете за бременност са различни - някои се правят след 7 дни,други се правят няколко дни след като ти закъснее менструацията.Ако не пиеш Простинор,а чакаш да си направиш тест и той се окаже положителен,единственият изход е аборт - ако си непълнолетна трябва да имаш съгласиято на родител(което в 99.9% от случаите значи голям скандал у дома).

Ka6kaval4eto_f
07-15-2006, 07:53
какво да ти кажа момиче пий го докато е време...заради някви предрасъдаци аз не го изпих до 3 дни и сега сам бременна ,но сам много щастлива от това имам години и сам готова да ставам майка .Не вярвам че ти си готова ... [-X

kudravoto
07-15-2006, 08:05
mi az sum gi pila 2 puti abe poprincip ne e mnogo hubavo da gi pie 4esto 6toto se preebava organizma ma 6tom ima gaf4eta trqbva da se piqt

07-15-2006, 08:41
Abe po-dobre go pii stranichnite efekti sa nai-mn da ti zakusnee cikula, kakato kazaha po-gore po-dobre takuv stranichen efekt kolkoto stranichen efekt bebe!Az sum pila i cikula mi edin mesec doide dva pyti a sledvashtiq zakusnq s okolo sedmica sega tretiq mesec nz kak shte mi doide...(ama po dobre da ne idva che sum na more :P) ta po temata sled kato piesh postinora shte imash leko kruvotechenie koeto e napulno normalno zashtoto po tazi nachin se izhvyrlq oplodenata qicekletka

`Death`Whore`
07-15-2006, 09:14
Как ще си направи тест? Тестът се прави поне седмица след половия акт, когато вече само абортът е решение!

Пила съм Постинор и не ми стана нищо сериозно.

sweet_loser
07-15-2006, 17:53
az te razbiram.s moqta priqtelka se slu4i sa6toto.promeni v teb nqma da ima.ako e imalo to trqbva o6te v na4alota:da povra6ta6 i tn.napravi si test.nqma da e 100% siguren tolkova rano sled belqta,no pone 6te te uspokoi malko.ako ti zakasnee 5 dni pak napravi test.neznam mila dano ne se slu4i ni6to.za napred vzimai hap4eta "logest"no ako si malka nedei.
ostava ti samo da se moli6 ni6to da ne se slu4i [-o< .naistina te razbiram.aide i stiskam palci!

07-15-2006, 23:18
мила няма да се притесняваш
постинор действа :!: :!: :!:
най-много да ти закъснее няколко дни (или да подрани)
няма да се притесняваш :wink:
обаче ако искаш за всеки случей след няколко дни си направи тестче за сигурност :wink:

Solanj
07-16-2006, 11:49
Otnovo blagodarq na vsi4ki,koito spodeliha malko opit.Ne sum tolkova malka,po4ti na 20 sum taka 4e mislq ,4e opredeleno sum vuv vuzrast normalna za sex,no opredeleno mi e rano da stavam maika:(Po otnoshenie na tova,4e ne se predpazvame ne e taka,vinagi vzemame predpazni sredstva e ne kontraceptivi,no do sega prezervativite ne sa ni predavali.Ne znam kakvo stana s tozi, opredeleno ne beshe redoven.Razbira se,ne sum 4akala da vidq"ami sega kakvo ste stane"i vedna vzeh merki s postinor...prosto iskah da znam ot hora,koito sa minali tova kakvi promeni mogat da nastupqt eventualno,kato razbira se si davam smetka,4e za vseki organizum e strogo individualno i vse pak...ste si napravq i test sled okolo sedmica za po-sigurno,no se nadqvam vsi4ko da svurshi dobre.