PDA

View Full Version : Kak da go nakaram da me renuva?



guAMaHT
07-14-2006, 21:55
Sigurno 6te kajet "4e 6tom go obi4a6 6to da revnuva". mi 6toto toi postoqnno me kara da go revnuvam i go pravi umi6leno iskam i na nego da mu stane malko taka ama samo da ne e ne6to ot sorta da se celuvam s nqkoi pred nego.ne da se karame ili ne6to ami samo malko da me poizrevnuva!

LP_girl_14
07-14-2006, 22:33
Мила,много лошо за връзката ти със този човек,щом той нарочно те кара да ревнуваш като знае как се чувстваш.Ужасно е да знаеш че наранявша човека до себе си и то умишлено.Разговор,сериозен разговор ви трябва на вас двамата....

Колкото до това как да го накараш да ревнува...винаги има как,ама не в тва е решението!Няма нужда да му го връщаш по същия начин!Но все пак питаш как :arrow: накарай някой твой приятел да ти прати смс да излезете някъде,или пък...говори в негово присъствие за други момчета...или...незнам,излиз й по-често с приятелки по дискотеки и такива(ама не да се натискаш с някой там,просто да знае че си там и се забавляваш).Уф..гадно ми е да давам такива съвети за ревност!Опитай се да разрешиш нещата без да го провокираш нарочно.успех :wink:

tainstvenata
07-14-2006, 22:37
napylno podkrepqm LP_girl_14 za tova 4e ne trqbva da go provokira6 i ti .. trqbva da govori6 s nego .. :) aide uspeh i ot men

guAMaHT
07-14-2006, 23:02
hora to4no na rojdenniq mu den polu4i sms ot nqkva negova priqtelka "uj de" i tq mu pra6ta6e celuvki i az togava mu se razsyrdih a kato mu 4etoh lubovnite sms male toq 4ovek mi izneverqva znam go prosto go znam !!!!!!!!

LP_girl_14
07-14-2006, 23:15
Щом го знаеш,мацко,защо още си с него?Не мислиш ли че това е само една игра,в която за съжаление ще постадат само твоите чувства?Ти си изгубила доверие в него,а по всичко си личи че той не полага усилия да засили връзката ви.Просто нямате перспектива.Има ли смисъл да се измъчваш така,да се чудиш изневерява ли ти,обича ли те,защо се държи така...Ако това момче те обичаше,нямаше да се държи така(както описа и в предишната тема).А и сега дори да о накараш да ревнува,в него ще се появи чувството за притежание,не за обич.Така че...ти си решаваш,ама според мен е най-добре да сложиш край на всичко това

Heaven_inhabitant_f
07-14-2006, 23:35
Мацката задава въпрос.мисля че си е преценила какво да прави,защо не й отговаряте а я разубеждавате. Понякога има нужда от малко ревност.
Значи ето ти няколко начина,погрижи се той да научи паролата от пощата ти и си прати някоя картичка с кратък,но закачлив текст "Обичам да гледам очите ти" или нещо такова и я надпиши от таен обожател,ако те пита,не знаеш от кой е!
Прати си смс-и уж от някой,който те кани на срещи и който е много настоятелен и почни да му се оплакваш как този те преследва и не те оставя на мира,а ти не знаеш точно кой е.
Докато вървите по улицата погледни към някой сладур (или може и да не е сладък,мъжете не разбират много от други мъже) ама гледай гаджето да не види твоя поглед,а само на онзи. Когато имате среща някъде докато вървиш към него гледай да те гледат тези около теб (не значи да правиш салта за да те забележат) но ти се старай да гледаш само в него и се усмихвай.
Докато говорите вмъкни,че някакъв семеен стар приятел който не си виждала се обадил (а като деца сте били винаги заедно) и може да мине да се видите.
Ако видиш някой твой приятел нищо не ти пречи да го гушнеш просто ей така за малко пред гаджето ти(уж само приятелски).
Сложи си някой готин пич на екранчето на GSM-a.
Докато сте във вас "случайно
" бутни някоя книга от която да изпаднат писма или картички от някой бивш.

Но не прекалявай да не стане от играчка плачка.И определено поговори с него за това,че не ти е приятно да те кара да ревнуваш.А ако ти изневерява- изритай го не през врата ,а направо през стената,заслужаваш някой МНОГО ПО-ДОБЪР ОТ НЕГО!!!!

nasty_f
07-15-2006, 00:17
Mnogo lesno moje6 da go nakara6 da revnuva.Parvo po-dobre e da te revnuva,a posle da go zaebe6,ta da si mu go varne6 malko(spored men).
Otivate na kafe i nqkoi drug pi4 e stanal na barplota da si pla6ta smetkata i ti vednaga otiva6 na tam i se priblijava6 blizo do nego i zapo4va6 da go poglejda6 i da mu se usmihva6.Posle kato si sedne6 do gadjeto na masata zapo4va6 da gleda6 opredeleno mom4e i samo da mu se usmihva6.Kato ti zvani po telefona ne digai vednaga,iz4akai malko,i posle kato mu vdigne6 se zasmei vse edno do sega si si govorila i si si se smqla.Nqkoi pat kogato mnogo mu se izliza,kaji 4e ne iska6 da izliza6 i da si izliza sam.Sled kato izlezne i ti izlez s priqtelki i otidi tam kadeto hodite 4esto zaedno(nqkoe kafe koeto e po pose6tavano).Ako go vidi6 i te pita"nali kaza,4e nqma da izliza6"ti kaji"Ami........da(u4udva6to i zamisleno go kaji),no...........priqtelkite mi se pomoliha da izlqza s tqh.........i az se...saglasih.Kogato pak ste nqkade sami i kogato te pita ne6to ti se pravi,4e si zamislena i ne mu ptgovarqi,"zablei se"(kakto se kazva)nqkade i ne mu otgovarqi kogato te pita,a sled malko kaji"Kakvo?Kakvo pita..izvinqvai,no......mislite mi ne sa tuk v momenta".Po mnogo na4ini moje6 da go nakara6 da revnuva.Prati si ot mtel ili globul sms-4eta kato naprimer:"Ne znam za6to,no postoqnno si misq za teb skapa";"Be6e mnogo hubava dnes,kakto vseki den,mila,za6to ne iska6 da se sre6tne6 s men?!";"Ne moga da jiveq bez teb,sakrovi6te moe,iskam te mnogo silno,razbira6 li me?"i t.n.Po4ni da mu se oplakva6,4e nqkav ti dosajda.Razberi se s nqkoq tvoq priqtelka kato izlezete s gadjeto ti i ti kato i klikne6 tq da ti napi6e ot nqkade sms,vse edno e ot izmisleniq obojatel,ta da ne zapodozre 4e si ti i taka.Gledai vseki den da izglejda6 dobre i po razli4no,nakarai go da te iska i da te revnuva.Tova e-dano sum ti pomognala.no na vsqka cena trqbva da go nakara6 da revnuva,mnogo 6te se qdosa,ako go postigne6.stiskam palci :-D

Dez
07-15-2006, 04:20
guAMaHT, връзата ви няма да продължи дълго.. за това че по-добре го разкарай и си намери някое стабилно момче...

VeSiNcEtU
07-15-2006, 06:51
Леле мацко, разкарай го вднага....такъв не ти трябва....а и това вашето не е връзка. Колкото по- бързо се разделите, толкова по-малко ще страдаш. Знам го от опит.Успех и....ГОРЕ ГЛАВАТА!!! Той не те заслужава!!!! [-X

guAMaHT
07-15-2006, 09:06
mersi mnogo 6te izpolzvam nqkoi ot na4inite ami kak tylkuvate tva {tva mu e ot po6tata i go e pisal na edin negov priqtel v4era } kakvo mislite kakvo ima v predvid spored vas:
"na moreto koi 6te ste na6ta redica i
putkite li? are nqkoi ot na6te da prasne iva zaradi men:P" taq iva pyk kva e i kak go razbirate tova

morsheeba
07-15-2006, 09:23
spored men tvoq 4ovek ne e tolkova golqm pleiboy za kolkoto go misli6 qvno prosto e dobur aktior sled kato tolkova mu se vruzva6!mislq 4e toi ne iska da te naranqva prosto iska da se pravi na interesen da te nakara da go jelae6 kato ti pokazva 4e go haresvat i dr momi4eta1 ne mislq 4e mom4eto e lo6o prosto e zabludeno otnosno na4ina po koito da te vpe4atli1ako mn iska6 da go nakara6 da revnuva poslu6ai suvetite za smsite i tn no ne znam kakvo 6te postigne6 nz dali iska6 da zadurji6 tazi vruska ili prosto iska6 da se po4uvstva6 jelana pomisli si!spored men za da iska6 da nakara6 partniora si da te haresva ili da te revnuva ti ne si dostatu4no blisuk s nego za da znae6 kakvo 4uvstva toi kum teb!a ako iska6 da proveri6 kakuv 4ovek e za6to ne mu kaje6 4e go revnuva6 ako toi se poluskae i produljava da go pravi zna4i ne si struva no ako e taka kakto si mislq i toi prosto iska da ti se haresa 6te se zaradva 4e naistina go haresva6 i 6te spre1taka mislq az molq te misli sama i v nikakuv slu4ai ne se doverqvai napulno na suveta mi za6toto ako ne6tata se precakat pove4e 6te se 4uvstvam vinovna!

guAMaHT
07-15-2006, 09:36
hora ot kakto hodim sym go hva6tala 4 pyti v iznevqra i kato mu 4etoh sms-ite pyk vidqh sumata i lubovni ot razni momi4eta {toi nz-e6e 4e mu gi 4eta} i mi vika ,4e bili stari sms-i.i na rojdenniq mu den kato mu se obidih i po4nah da vikam na onaq typa kur*a i toi mi vika "eeiiiiiiiii ne q obijdai 6toto mi e priqtelka" i az vikam mi dobre az sym mnogo smotyna {kazah go naro4no za da vidq dali pyk 6te mi kaje da ne se obijdam 6toto ne sym takava i 6toto sym mu gadje ama reakciq nikakakva prosto si zamyl4a i togava adski mu se obidih i si sednah na peikata i se obyrnah na drugata strana i toi po4na da mi govori "tq mi e samo priqtelka" nz si kvo ama tolkoz neobeditelno mi govore6e vsi4ko 4e prosto.........

DeSiTo0o
07-15-2006, 09:58
Spored men trqbva da pogovori6 s nego...
Ina4e kakva e tazi vruzka-toi pravi taka 4e da revnuva6,ti misli6 da pravi6 po su6tiq na4in...i nakraq 6te se skarate :?
Po-dobre govori s nego :wink:

guAMaHT
07-15-2006, 10:06
tova govori s nego prosto za ni6to ne stava 300 pyti sym govorila snego.pitam vi kak da go nakaram da me revnuva ne dali da govorq s nego ili ne.prosto az go poznavam mnogo dobre i sym precenila 4e iskam da go nakaram da revnuva da vidi na men kvo mi e.pyk i ve4e ne6to mi se izparqvat 4uvstvata kym nego no toi si e vinoven !

koalka
07-15-2006, 13:48
Защо трябва взаимно да се ревнувате?Кажи му,че не ти е приятно да прави така,че да го ревнуваш и да престане.

sensa
07-15-2006, 14:03
emi tva ot negova strana e mnogo tapo i detsko :!: sigurno si mu pokazvala , 4e ne ti e do tova, no 6tom ne se razbira ot duma ......... Ami pravi taka kakto pravi i toi :!: po negoviq na4in , na negovata glava :!: tova e nai- dobroto. edno momi4e vinagi moje da nakara mom4eto da q revnuva(ako toi te obi4a razbirase i mu puka za teb) samo ako si govori6 s nqkoi drug i ti e veselo i se smeete zaedno.... nz . pravi kato nego

sweet_loser
07-15-2006, 15:27
Ne znam kolko 6te se vslu6a6 v saveta mi,no po dobre ne go karai da revnuva.Pravi se 4e ne ti puka kogato toi ti prlaga"nomera"s revnostta,i sam 6te prestane da te drazni.Mejdu drugoto,ako obi4a6 edin 4ovek naistina silno nqma da pravi6 taka,4e da te revnuva.Sama si pravi izvodite kolko te"obi4a"tvoq priqtel :-k

morsheeba
07-15-2006, 16:07
emi ot tova koeto razbrah 4uvstvata ti kum nego ve4e ne sa tolkova silni toest ne ti puka dali 6te go narani6 prosto iska6 da go nakara6 da revnuva mislq 4e razbra kak da stane!togava deistvai o ako skusate ne se oplakvai posle!

guAMaHT
07-15-2006, 16:21
of hora zaebete temata ve4e zn ot nego 4e prosto si tysi na4ini da me izbqgva i da e sys druga :cry:

Krem4eto
07-15-2006, 17:25
Sigurno 6te kajet "4e 6tom go obi4a6 6to da revnuva". mi 6toto toi postoqnno me kara da go revnuvam i go pravi umi6leno iskam i na nego da mu stane malko taka ama samo da ne e ne6to ot sorta da se celuvam s nqkoi pred nego.ne da se karame ili ne6to ami samo malko da me poizrevnuva!

Ами например видиш някое момче и кажи нещо от сорта "Мммм каква хубава блузка има той" ще заревнува повярвай ми!

misi8kissi
01-29-2010, 13:20
ей сладурке не му се впрягай оште си малка
скъсай те и той като е такъв плей бой няма да издържи момиче да го зареже а може преди това да пофлиртуваш с други а и янколко одговора има по нагоре които ще ти свършат работа.
дерзай :-) :-) :-)

denitaa
01-29-2010, 13:26
Абе от къде ги намирате тея теми от преди 3-4-5 години? :-D

kalpazanka
01-29-2010, 13:40
Стара тема.