PDA

View Full Version : Лято -> Гърди -> проблемче



blah_meat
07-14-2006, 22:03
Такаа. Бих искал бързо и ефективно да разреша 1-2 проблема. Лято е все пак... :) тъй като усещам как вече започнах да се отклонявам ще драсна за какво става въпрос, като м/увременно ще се опитам да структорирам request-a ми за да ви е по лесно да драснете отговор след това.

Подредил съм нещата в зависимост от важността им :) :)

1. Гърди

Споменах ли че съм момченце? такова..мъж :) ии естествено е на лице един проблем - окосмяването :oops: предложете ми няколко начина за отстраняването на излишното...сещате се.

1.1 Депилиращ крем(или както се нарича..поправете ме ако съм объркал наименованието) - мислех да използвам този метод. Просто ми е най лесно и най удобно - чакам 15 минути и стържа :lol: но! най важно е ефекта да е добър - искам гладки гърди все пак а не да...бодат като брада :lol: и освен това да държи няколко дни.

1.2 Кола маска - това май е най ефективния метод но усложнява нещата доста. Първо че не бих отищъл някъде за да ми направят кола маска - малко ми е неудобно. Второ че предишния метод е по удобен...освен ако няма вариант изпълним при домашни условия. Ако не се налага предпочитам да не се стига до кола маска.

пак казвам, това ми е много много много важно, не искам да се излагам :wink:


2. Коса

Амии...не знам тук едно съветче няма да е излишно. търся мъъничка промяна, по принцип ходя с доста къса коса и искам малко да разнообразя. Нямам нито време, нито желание да пускам дълга ноо примерно ако ми предложите 1-2 варианта за оформянето на косата няма да ви се сърдя :)


----------------------

Мислех за още 1-2 неща да питам но ми е късно ако се сетя..ще допиша утре :) надявам се да помогнете..хора важно ми е все пак искам да направя добро впечатление по всички показатели :P вие сте на ред :)

_crazy_baby_
07-14-2006, 22:14
purvo za depilirashtiq krem iskash za gurdi ami az imam na elea v edna bqlo rozova opakovka i se polzva za vs4iko na mene mi go preporu4aha ni6to 4e tam pi6e za kraka vtoro pri4eskata ti emi zashto ne se pravish na bodli4ki ili ne si kupi6 nqkva pqna razro6iq na nqkade na drugade zaliji se eksperimentirai a zashto ne si i ismislish sam pri4eska s pqna lak ili vaksa ? e pitai ako neshto ne si razbral :smt006

x-PeRiMenT
07-14-2006, 23:41
Бате хем искаш да е лесно хем да е качествено.Е, относно качеството лесно нема!Само с колата че си решиш проблема за обезкосмяването.Депилиращ кремове, бръснене, епилатори.. [-( Заеби тая работа.Гърдите са само за кола маска.Срам не срам отивай на козметик.Като си направиш преценка при козметика ще те е срам половин час, а след това ще ти е кеф 2 седмици :mrgreen: Колкото до прическата заставаш пред огледалото с мокра коса и почваш да фантазираш.Аз моята коса ся правч супер лесно: мокря я, слагам пяна на ръцете и мочвам да търкам сякаш си я мия със шампоан и както се получи \:D/ Успех!

07-15-2006, 15:03
Ами аз имам още някоя и друга седмица първо ще пробвам по "лесния" начин(_crazy_baby_ благодаря за съвета, ще видя този който ми препоръча как ще ми се отрази). Относно косата - емии с гел е доста добре по принцип, примерно иглички ако правя е супер(ползвам гелче, пяната не ме радва) но ставаше въпрос за без гел как да е самата коса :) мисля малко да я скъся и да видя кво може да се прави с нея :D

заставаш пред огледалото с мокра коса и почваш да фантазираш ами пробвал съм, става доста добре с вода :lol: но въпроса е че с гел примерно или с нещо друго не се получава същия ефект..косата ми е малко гадна в това отношение :? ако имате още идеи казвайте :)

crazy, колко държи този крем на Elea, добре ли гии премахва :) май вече колко държи чисто :)

и пак ще попитам, вариант "кола маска в къщи" няма ли...или препоръчайте някое място където да отида :)

blah_meat
07-15-2006, 22:18
Нещо проблеми с логването..няма значение.

ХОРА, гледам 152ма погледнали темата...емииии 10% от тях да бяха предложили нещо щях да съм предоволен. Кажете няколко места където да ходя за кола маска примерно...където ходите вие етк а не да нацеля единственото място в софия където не ходят мъже :lol: :?