PDA

View Full Version : Майка ми мрънка, защото се занимавам с психотропни в-ва



Трем
07-14-2006, 22:46
Майка ми ми мрънка, защото се занимавам с психотропни вещества. Салвия Дивинорум, Морнинг Глори, Хавайска роза, Чашовничета (Passion Flower), Пейот. Всичките са легални, ама тя само ми мели глупости на главата и е напълно некомпетентна. Закостенели разбирания от соц. време - където всичко повече от алкохол ще те убие. А алкохола е многократно по-опасен. Не че може да ме спре, ама ми е досадно...

Ku4eNcE
07-21-2006, 11:24
Moje bi za6toto se pritesnqva ne6to za teb zatova ti mranka.No te sa takvia maikite ni sas tqx ni bez tqx!Ti si se zanimavai s tqx i da ne ti pyka :).

Communist
07-21-2006, 14:55
Бе ти наред ли си бе? Я да ги спираш веднага, майка ти с разбиранията от соц.времето ти спасява живота!

kudravoto
07-21-2006, 15:01
to i moqt priqtel gi vzima no tqhnite nqmat ni6to protiv az oba4e imam no si mul4a 6toto ne iskam da se razdelqme

sladkish4eto_f_sofiq
07-21-2006, 17:55
Spored men maika ti e mnogo prava...kakvoto i da e kolkoto i da e legalno,pak e opasno!Tq vse pak ti e maik i nikoga ne ti misli loshoto.... :-$

onzi__
07-22-2006, 02:08
Майка ми ми мрънка, защото се занимавам с психотропни вещества. Салвия Дивинорум, Морнинг Глори, Хавайска роза, Чашовничета (Passion Flower), Пейот. Всичките са легални, ама тя само ми мели глупости на главата и е напълно некомпетентна. Закостенели разбирания от соц. време - където всичко повече от алкохол ще те убие. А алкохола е многократно по-опасен. Не че може да ме спре, ама ми е досадно...

Още фанатици съсипващи животът си... #-o :evil:

thirteen
07-23-2006, 00:27
Правилно мрънка жената.. да не мислиш,че го прай за да ти е гадно... точно обратното.

Рокендрол шматка
07-25-2006, 16:55
Легално е и да се самоубиеш, а ако майка ти разбере, ще "мрънка" - но това пак ли е соц. разбиране? Още повече, че ти в момента именно това правиш - самоубиваш се.

Но ако решиш да продължиш - искам да ми завещаеш нещо за това, че съм те предупредил! :mrgreen: :-D

ycMuBkaTa
07-25-2006, 20:27
Майка ми ми мрънка, защото се занимавам с психотропни вещества. Салвия Дивинорум, Морнинг Глори, Хавайска роза, Чашовничета (Passion Flower), Пейот. Всичките са легални, ама тя само ми мели глупости на главата и е напълно некомпетентна. Закостенели разбирания от соц. време - където всичко повече от алкохол ще те убие. А алкохола е многократно по-опасен. Не че може да ме спре, ама ми е досадно...
Аз ако ти бях майка честно казано бих ти хвърлила един бой...не само да мрънкам...И като са легални да не са безвредни?
Но в крайна сметка животът си е твой - как ще си го проваляш също си е твой проблем, но тя ти е майка и е нормално да се опитва да те пази. Каквото и да направиш едва ли ще промениш разбиранията й и това, което знае и далеч не мисля, че това са соц. разбирания...

kpucu_
08-04-2006, 21:23
E ta prava si e maika ti da ti kaja...Hi4 ne e staromodna v toq slu4ai.Prosto se darji kato roditel obi4a6t deteto si i ne ti pozvolqva da se zanimavash s gluposti [-X

BeBcHeTo
08-04-2006, 22:48
Maikati e savsem prava

SickBoy
08-05-2006, 10:30
Бате,съветвам те да минеш на херца.По на оферта е(бъзикам се нали,някой да не си помисли че сериозно говоря).не бе,заеби тия глупости и се върни при алкохола.

BeBencEto
08-05-2006, 11:45
Бе ти наред ли си бе? Я да ги спираш веднага, майка ти с разбиранията от соц.времето ти спасява живота!
bravo..nameri se koi da mu go kaje! =D>

08-06-2006, 00:14
Communist, ti pak kakvo razbirash ve?!? Mai razbirash samo ot julene na vodka. Q po dobre si ostani pod masata s kompaniqta ti bolsheviki!

Avtora na temata: vzimai si gi, no sred priroda. A ne v zadushnata gradska atmosfera.
Nadqvam se da ne si zemesh samo zashtoto si mislish che shte si '31337'!
Mene maika mi otdavna me znae i nikoga ne mi e pravila problem shtoto znae che znam kakvo pravq. Daval sam i gubi... e haresaha i!

P.S. Drugite ste ogranicheni hora ;>

aaaaaaaaa
08-06-2006, 07:00
какво означава психотропни вещества??????!?!?!?!!

Tempestjuji
08-06-2006, 15:42
a be az edno vreme imah gadje deto treva pusheshe i daje se opita da me nauchi i mene ama az otkazah.. ni6to ne sum mu kazvala, vupreki , 4e bqh protiv..
spored men tezi veshtestva sa za hora, koito nqmat sobstvena fantaziq.
pogledni go ot tozi ugul:
zashto prqbva da gi pie6 kato moje da ne gi piesh..
ako ne gi priemash hem nqma da se zatrie6, hem nqma da ti mrunkat cql den na glavata ..........

sladoled
08-11-2006, 19:16
да видим сега как го виждате проблема.Я кажете дали е в опасност дете на 7 год., което твърди, че не е страшно да кара кола?Ше му разрешите ли ако зависи от вас?С какво е по -различен този случай-просто майка му знае какво ще стане с него ако продължава.

Angel_Girl
08-11-2006, 23:35
И аз ако ти бях майка и аз щях да ти "мрънкам"

zee
08-17-2006, 21:08
Абе всичките сте страшно компетентни няма що , оня па върни се към алкохола , я по добре се гръмни, .

99% от тука не са чували за нещата които пича употребява а камо ли някой да знае ефектите , фармакологията, и вредите ... и почнали да ми обясняват, а колко процента от вас пушат тютюн? ами да ви светна че той е стократно по вреден и смъртоносен от всички неща дето пича е изброил взети заедно.

Съвет: Семките от хавайска роза не са за препоръчване да се употребяват често защото имат минимална токсичност, гъбите, салвията, пейота нямат такава.

Успех в изследванията на света, на съзнанието ти и на всичко останало пич. Внимавай какво правиш как го правиш и с каква цел го правиш. Ако си правл БреакТру от Салвиа и си го понесал значи знаеш за какво става въпрос, но там овладяването е мн трудно, човек се учи и когато се научи да не се съпротивлява панически на онзи преход между пространствата тогава, успява да достигне ... ти си знаеш ама това си е чиста проба ЛУДНИЦА! :))) хайде със здраве, а майкати е нормално да се притеснява и да си мисли такива неща, приеми го като факт и не го взимай на вътре , тя никога неможе да погледне по същия начин на тези неща. Ако и ти гледаше на тях както тя, ако беше дезинформиран като хората по горе , и ти щеше да говориш така.

Салвията не е наркотик. Тя е ключ. Много специален ключ.

08-18-2006, 22:16
от каде да си набавя тея вещества ?

Bisollini
08-18-2006, 23:19
ako mi obqsnite kfi sa tiq gluposti :-k

seductrix
10-22-2006, 22:41
xaxa ebasi qkoto ot kade gi namiras iskam znaes li 4e karlos kastaneda e pisel na peiot az samo vav varna znam ot kade da vzema ma v sf... :-k i mn mi se ste..

Tokio_Hotelkata
10-23-2006, 00:55
Emi spored men maika ti e prava.Trqbva da gi spre6. :roll:

leko_otkachena
10-23-2006, 12:26
Правилно мрънка жената.. да не мислиш,че го прай за да ти е гадно... точно обратното.suglasna sum

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 19:28
Mi az li4no mislq 4e maika ti e prava no nikoi ne moje da ti kaje kakvo da praish jivota si e tfoi ti si reshavash

jeditte
10-26-2006, 12:42
...

10-26-2006, 19:19
1. Понякога е страшно, понякога дори е ужасяващо. Имал съм трипове, в които съм умирал от страх, но мога да ви кажа - от тях съм си изкарвал най-много поука. Не употребявам често, защото трудно понасям откъсването от реалността и борбата за запазване на егото. Но тези вещества особено Salvia Divinorum са за self-exploration, а не за удоволствие (примерно да вземеш кока, хероин, екстази, които са чисто и просто физ. наслада). В ентеогените често удоволствие липсва, но ти показват дебри от собственото ти съзнание, които не си подозирал, че съществуват.
2. Често ентеогените показват пътя към решаването на личностните проблеми. Наистина в един голям от случайте го показват по ужасяващ начин, но просто ефективността е учудваща... И наистина твърдя, че имат антидепресивни свойства.
3. Предизвикват халюцинации.
4. www.erowid.org

5. По-темата - ако си под 16 изчакай няколко години, защото лично смятам, че все още не можеш да разбереш смисъла на ентеогените, а го правиш от гъзария. А да си играеш с такива вещества без изобщо да знаеш защо го правиш е пълна глупост за мен. Все едно да се хвалиш, че си изпил 1л водка или че се боцкаш с херца всеки ден...

jeditte
10-27-2006, 05:59
...

BraInLesS_f
10-29-2006, 07:27
За някои неща дори майките не са прави,свиквайте! ;)

10-29-2006, 14:48
:roll: а какво да прави,да ти ръкопляска ли? :lol:

Гост..
05-13-2007, 22:43
Пейота не е легален има мескалин в него:
Чл. 30. Забранява се производството, преработването, търговията, съхраняването, вносът, износът, реекспортът, транзитът, пренасянето, превозването, предлагането, придобиването, използването и притежаването на растенията, наркотичните вещества и техните препарати от приложение № 1.
Приложение № 1 към чл. 3, ал. 2
...Мескалин
](*,)

mostwanted
05-14-2007, 17:13
и моита майка също
:smt033
само че моите са малко по стимулативни
:-D
какво е морнинг глори
явно много съм изостанал
с материала

teenkopele
05-14-2007, 17:13
Майка ми ми мрънка, защото се занимавам с психотропни вещества...

А ти какво очакваш?

snor
05-19-2007, 08:44
Пич кфо си го вкарал тоя пост в такъв сайт,дето некфи люляци ти пишат че не заслужаваш да имаш родители.От сички потребители само двама знаеха за кфо иде реч.Салвията е свещено религиозно растение,което ти отваря портала между измеренията,или популярната приказка измежду "салватори" правиш си пробив.Лично аз смятам че ентеогените не са подходящи за хора с лабилна психика или хора предразположени към депресивни и отрицателни настроения.Само веднъж в живота си съм имал бад трип след голяма доза хавайски гъби,иначе съумявам да контролирам образите и деформациите,хммм сякаш главата ми е транзистор и ако нещо не е наред сменям честотата.

05-19-2007, 17:24
Майка ми ми мрънка, защото се занимавам с психотропни вещества. Салвия Дивинорум, Морнинг Глори, Хавайска роза, Чашовничета (Passion Flower), Пейот. Всичките са легални, ама тя само ми мели глупости на главата и е напълно некомпетентна. Закостенели разбирания от соц. време - където всичко повече от алкохол ще те убие. А алкохола е многократно по-опасен. Не че може да ме спре, ама ми е досадно...

Izvinqvaite, no nnqkoi bi li mi kazal/razqsnil kakvo e tova психотропни вещества ?

05-20-2007, 05:46
Kum avtora na temata - ela v promena ... tuka 95% ot horata neznaqt za kakvo stava duma :)

Бунтар
05-20-2007, 07:05
Салвия Дивинорум

Откъде, откъде? :shock:

05-20-2007, 08:36
Пейота не е легален има мескалин в него:
Чл. 30. Забранява се производството, преработването, търговията, съхраняването, вносът, износът, реекспортът, транзитът, пренасянето, превозването, предлагането, придобиването, използването и притежаването на растенията, наркотичните вещества и техните препарати от приложение № 1.
Приложение № 1 към чл. 3, ал. 2
...Мескалин
](*,)
Това 4е ИМА мескалин в пейота, НЕ го прави "нелегален" по смисъла на закона,
ЗАЩОТО пейота не е забранено растение по смисъла на същия закон, който цитираш, но явно не си го 4ел из4ерпателно.



ПО ТЕМАТА-
в отглеждането и употребата на такива растения няма нищо забранено, и нищо опасно за физи4еското здраве.
Така 4е моля малоумните коментари от сорта на "та тя ти спасява живота" и "ти добре ли си" си ги задръжте за тоалетна хартия.

ОБА4Е щом автора на темата се ПРИТЕСНЯВА от МНЕНИЕТО на майка си по въпроса с неговите ЛИ4НИ експерименти с тези свещени за древните племена растения, ЗНА4И автора НЕ Е "психи4ески стабилен и емоционално съзрял" индивид, способен сам да взима РЕШЕНИЯ без да се влияе от мнението на майка си
:smt005 :smt005 :smt005

05-20-2007, 08:39
Морнинг Глори е едно мъничко,красиво цветенце,което може би сте чували бабите ви да наричат Грамофонче.
Поправка!
"морниг глори" -та са само СИНИТЕ "грампофон4ета" с продълговатите семки, лилавите и розовите с кръглите семки НЕ стават, защото НЕ съдържат психоактъивни вещества, но за сметка на това съдържат токси4ни вещества..

п.с. таз тема май е за "цигарите и останалите неща"
:idea:

ABSOLUTme
05-20-2007, 19:38
Един приятел цяло лято ми правеше чайчета от Салвия и Хавайска роза.Действието е тонизиращо(че да не заспим в работно време :lol: ) + това се предлагаха в менюто.Какво сте се размрънкали всички не знам..

ABSOLUTme
05-21-2007, 18:13
питай Бобчо от Веджи как си играе да ги стрива

а шефа на заплата връткаше по един чадел със блатно нещо си (няква билка беше) + салвия..явно за да не мислиш за парите :lol: :lol:

KennSilver
09-05-2007, 13:26
Ае пич, майкати ще ти мрънка и накрая като види, че нищо особено не се случва с теб, ще спре и няма да ти мрънка вече. А тези които казват, че тия неща са опасни и от тях се умира, да вземат малко да прочетат нещо по въпроса, а не само да дрънкат глупости на своя глава, без никакви знания по въпроса. Чули от някъде, че тия неща ти влияят по странен начин на психиката и край, умираш от тях %))))). Тва са пълни глупости. Човека много добре знае защо ги взима. Той си е решил, че му действат добре и след като са си и легални, няма никакви основания да се притеснява от каквото и да било. Това са халюциногени, не отрови %))).

AcidTongue
02-19-2010, 15:06
ако някой знае от каде мога да си намеря резник от салвия дивинорум ще съм му много признателен !!! ако някой знае от каде моля нека пише на niksana@mail.bg готов съм да платя всяка разумна цена за резника :) така че очаквам предложения

Stellsy
02-19-2010, 15:15
Защо постоянно вадите стари теми .. тази тема е от 2006 :?

amk933
02-19-2010, 18:28
Стара тема.
AcidTongue, моля те спри да вадиш стари теми...

КЛЮЧ!