PDA

View Full Version : Две момчета - объркана история.....



SunSetOfDreams_f
07-14-2006, 23:32
Здравейте, всички!
Имам един много специфичен, но адски важен за мен проблем, така че Ви моля да ми дадете някое и друго съветче.

Една от най-добрите ми приятелки се премести на село (в което живее баба ми:) на 10км от града ни. Там тя намери копмания от няколко момчета (повечето от София), които идват през ваканциите. Аз отидох на гости у баба ми и тя ме запозна с тях. Влязох в компанията. В нея има едно момче, с което тя ходи от около 2 седмици. Но тръгна с него само, за да накара един друг от компанията да я ревнува, понеже тя адски много му се кефи. И така и стана.
Сега тя се вижда с него тайно от гаджето си, което е супер свестно, но тя няма как да зареже засега - после не може да тръгне с този, с когото иска, защото са приятели и ще стане кофти.
Въпроса е в това, че аз също адски си паднах по гаджето й, с което тя няма нищо против да тръгна, но за момента няма как. Обаче незнам какво да правя и как да постъпя спрямо него. Той също проявява интерес към мен, но...


Дайте ми съвет как да постъпя, та по възможност всичко да се нареди. Благодаря предварително!!! O:)

LP_girl_14
07-14-2006, 23:36
Ми разговаряш с приятелката ти да се изясни по-бързо с момчето,което харесва и щом се харесват,ще тръгнат вероятно!След това гаджето й остава свободно и щом приятелката ти няма нищо против,можеш да се опиташ да се сближите още повече и така...пЪк и щом не е безразличен към теб :) Просто изчакай мъничко след раздялата и тогава предприеми нещо :wink:

teenkopele
07-15-2006, 02:18
Ми разговаряш с приятелката ти да се изясни по-бързо с момчето,което харесва и щом се харесват,ще тръгнат вероятно!След това гаджето й остава свободно и щом приятелката ти няма нищо против,можеш да се опиташ да се сближите още повече и така...пЪк и щом не е безразличен към теб :) Просто изчакай мъничко след раздялата и тогава предприеми нещо :wink:

Няма какво повече да се каже. :wink:

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 19:15
да наистина така ще улесниш приятелката си по нейния проблем,а и ти ще си с човека,който харесваш :P

koalka
07-15-2006, 19:52
Ами ако не изпитва чувства към гаджето си и ной не много могат да се разделят.За това говори с нея и и кажи да говори дс него и дасе разделят.След това можеш да пристъпиш към действия.А пък и тя ще е заедно с този,който харесва.