PDA

View Full Version : объркана



07-14-2006, 23:41
много ми е гадно и незнам вече.. :cry: значи вчера имах рд и го празнувах в дискотеката там беше и момчето което меко казано харесвам познаваме се бегло и се гледаме от време на време но работата е там че той си има гадже незнам обича ли я или не но определено ще се побаркам...незнам не мога да му кажа че го обичам а и днес го видях да танцува с друго момиче сега чак се успокои много плаках :cry: искам да му отмастя само не ми казвайте да трагна с някои защото не мога без чувства пробвала съм искам да го накарам да ревнува така както се прави тои :cry: просто ми писна се аз да съм прецаканата :cry: и да ме използват моля ви кажете ми а да кажа че се познаваме беглои му имам гсм-а :cry: помощ

Heaven_inhabitant_f
07-14-2006, 23:54
Значи първо спри да плачеш за глупости,само си измъчваш главицата.После за какво ще му отмъстяваш,той знае ли въобще,че ти го харесваш? И той си има гадже обича я или не,това няма значение,аз съм твърдо простив,ако не я обича ще се разделят и тогава действай смело. За другото момиче-той просто е танцувал с него,според мен се притеснявай повече за гаджето.И как може да обичаш някой който познаваш само бегло?????????И за какво ти все си прецакана ,човека нито ти е давал надежди нито нищо?! Според мен седни и си помисли добре какво искаш наистина.

Dez
07-15-2006, 04:22
Значи първо спри да плачеш за глупости,само си измъчваш главицата.После за какво ще му отмъстяваш,той знае ли въобще,че ти го харесваш? И той си има гадже обича я или не,това няма значение,аз съм твърдо простив,ако не я обича ще се разделят и тогава действай смело. За другото момиче-той просто е танцувал с него,според мен се притеснявай повече за гаджето.И как може да обичаш някой който познаваш само бегло?????????И за какво ти все си прецакана ,човека нито ти е давал надежди нито нищо?! Според мен седни и си помисли добре какво искаш наистина.

адски си права!!!

morsheeba
07-15-2006, 09:36
za6to iska6 da otmusti6 na 4ovek koito ne znae 4e te naranqva?6tom se poznavate beglo toi otkude zboga da znae 4e go harsva6!kato vseki i toi ima pravo da si ima gadje ne trqbva da go priema6 kato iznevqra za6toto toi vuob6te ne e bil tvoi za da ti izneveri!vij ne se razstroivai vsi4ki sme imali nespodelena lubov ako polu4avahme taka lesno vsi4ko koeto iskahme nqma6e da e interasno nali?ako tolkova si pada6 po toq pi4 6to ne se opita6 da go opoznae6 po dobre ot beglo! ne da mu se svalq6 sled kato za momenta e zaet za da ne izglegda6ku4ka prosto se opitai nqkak da se namukne6 v negovata kompaniq ili da se zbliji6 s negov priqtel deistvai takti4no ne se poddavai na emociite!v slu4aq ttrqbva da si hi6nik trqbva dq izdebne6 jertvata dokato ne si absolutno sigurna 4e e popadnala v kapana i togava da deistva6!i naistina molq te nedei da pla4e6 za6toto mi napomnq6 za podobni slu4ki za koito ne mi se razkazva!aide uspeh beib!

ninsy
07-15-2006, 09:40
Значи първо спри да плачеш за глупости,само си измъчваш главицата.После за какво ще му отмъстяваш,той знае ли въобще,че ти го харесваш? И той си има гадже обича я или не,това няма значение,аз съм твърдо простив,ако не я обича ще се разделят и тогава действай смело. За другото момиче-той просто е танцувал с него,според мен се притеснявай повече за гаджето.И как може да обичаш някой който познаваш само бегло?????????И за какво ти все си прецакана ,човека нито ти е давал надежди нито нищо?! Според мен седни и си помисли добре какво искаш наистина.
много вярно

DeSiTo0o
07-15-2006, 09:52
Значи първо спри да плачеш за глупости,само си измъчваш главицата.После за какво ще му отмъстяваш,той знае ли въобще,че ти го харесваш? И той си има гадже обича я или не,това няма значение,аз съм твърдо простив,ако не я обича ще се разделят и тогава действай смело. За другото момиче-той просто е танцувал с него,според мен се притеснявай повече за гаджето.И как може да обичаш някой който познаваш само бегло?????????И за какво ти все си прецакана ,човека нито ти е давал надежди нито нищо?! Според мен седни и си помисли добре какво искаш наистина.
I az mislq taka ;)

dumbo_s
07-15-2006, 09:56
Значи първо спри да плачеш за глупости,само си измъчваш главицата.После за какво ще му отмъстяваш,той знае ли въобще,че ти го харесваш? И той си има гадже обича я или не,това няма значение,аз съм твърдо простив,ако не я обича ще се разделят и тогава действай смело. За другото момиче-той просто е танцувал с него,според мен се притеснявай повече за гаджето.И как може да обичаш някой който познаваш само бегло?????????И за какво ти все си прецакана ,човека нито ти е давал надежди нито нищо?! Според мен седни и си помисли добре какво искаш наистина.

Ти непишеш на всякаде ма си е точно така.

mnogomili4kata-sf
07-15-2006, 10:24
Сори,ма ти си много психясала...както казаха другите нито ти е давал надежди,нито го познаваш...пък ще му и отмъщаващ на всичкото отгоре ](*,) ](*,) ](*,)

santRi
07-15-2006, 10:32
познаваш го бегло, а искаш да му кажеш,че го обичаш.. това е МНОГО ДОБРЕ :lol: обади му се да излезете да пиете цитронада, ако се съгласи може да се поопознаете повече..

koalka
07-15-2006, 12:15
Доста тъпо ще постъпиш,ако тръгнеш с някой само за да му отмъстиш.В началото казваш,че го харесваш "меко казано",а после,че го обичаш.Според мен не го обичаш.Нямаше да искаш да правиш такова нещо.Помисли само,ако тръгнеш с някое момче заради отмъщението и недай си Боже той се влюби в теб,защото е напълно възможно до се случи какво ще правиш тогава?Това са детски истории.А ти на калка си?