PDA

View Full Version : Явно нещо не е както трябва...



HanoMnaH
07-15-2006, 01:04
Значи май то късно станало за дамисял за любов ама доакто се мъчех да заспа ме задра тази мисъл....ситуацията е следната...ходиме си ние от 5 месеца почти обич голяма..подарявах и едни мечета сърчица майната им не съм обеднял с 6-7 лева кой знае колко...обаче малко преди режденият ми ден всичко се промени...понеже можеше да остана на изпити по химия реших че е време да поуча и да зарежа момичетата...така и с тана и ясно и го казах на нея...тя се противеше но се примери с това...накрая завърших с 4 и всичко беше оки..но през това време....но не за дълго...изведнъж тя започна да се противява и да казва че е заета когато и предлагам да излезнем...не след дълга(1-2 дена) ми се включи вечерта в чата ... и каза че иска всичко да приключи и да си останем приятели...нямах избор пък и кво от отва има и други....съответно тя не беше доволна от реакцията м икяото аз и правех на пук....след 3-4 дена тя пойска да се върне при мен...и го направих..приех я с мисълта че всичко ще се оправи.. но уви...тя се омотаваше около мене като змия или поне така осещаш и само пак ме съблазняваше ....ся трябва събирам пари за подарак на тебе за рд-то което беше на 1 юли ала бала...понеже реших да го празнувам извън града тя беше малко не сигурна в това ...баща и и майка и я пуснаха но тя реши да отиде с калса си на кръчма и тогава ми стана тъпо...за сметка на това се нацепих яко и забравих за нея...към 5 часа сутринта нарочно я сабудих за да се сети че имам рожден ден...тя дори не ми писа смс....след като се видяхме след рд-то ми я почерпих тя не м идаде подарак..майната му на някфа играчка....така или иначе от нея не ми остана нищо....и отскоро реших да проведа 1 тест....не и се обаждам да излзиаме става 1 седмица и малко и я чакам сега нея да видим кога ще се сети за мен...преди 1 ден се сети...но вече беше минало 15 дена откакто не се бяхме видели....мене м истана тъпо и затова се анрпавих на расъден а кафето...тя обаче пак се увиваше около мен....и пак ми обясняваше колко ме обича...също така преди време (1 месец) тя ме заряза на няколко пъти сам на масата за да се види с едни наши познати който бяха няколко амси настрани...и естесвено всеки път се зарибявапше с един..аз и ог казах да спре и да се постави на мойто място но явно не успя.исках да видя ка кщеше се почувства но уви...оттогава нататак ... след малко преди рд-то ми и досега нещата не вървят и мисля да и казвам чао...с пак и тя нарпави това с мене.....няма смисъл не се чувствам обвързан...въпреки че я обичам ще го преживея и мисля да и кажа сбогом....единственото което ще остави в духата м ие спомена за нея и някой от любимите м идумички кяот отя казваше....но и това е нещо....незнам но мисля че това е тъпо но незнам кво да правя....по тва време зех много да мисля незнам що така....

Кво мислите да направя...прав ли съм....сажелявам че е малко дълго но незнам кво ми стана тая вечер и се оплетох в мисли и ето тва се роди...мисля че края дойде....

ht_7j
07-15-2006, 01:13
Правилно ще направиш, да. Позволяваш да си играе с теб. Дори и да те обича наистина, такива бебешки постъпки развалят всичко. Остави я наистина и ако поиска пак да се върне, не я приемай. Не и преди наситина да си е променила малко поведението и да ти го е доказала..

Axxxel
07-15-2006, 01:16
1.Дано ти се е спяло много, когато си писал това...друго извинение не приемам за тъпите правописни грешки.
2.От написаното разбирам, че нито ти я обичаш, нито тя теб.При една любов...искрена любов, такива тъпотии като вашите се срещат много рядко.Единия правил на пук, после другия...колко тъпи постъпки.А това с каква лекота късаш с нея достатъчно добре показва колко държиш на нея.Това, че тя се е зарибявала с някой си, също показва колко тя държи на теб.Ако имаш желанието да опиташ да оправиш нещата, излезте само двамата и си поговорете, ама хубаво си поговорете за събитията случили се около вас.Всяка една постъпка трябва да бъде обяснена...и по-важното - разбрана...

HanoMnaH
07-15-2006, 08:55
Tва по горе го писах в 3 през ноща...извинявам се за грешките...така а отностно обичта м ие така....ама тя просто го доказва че не ме обича и заради тва че на нея не и пука за мене аз да рева и да страдам...няма смисъл да се измъчвам при положение че тя не заслужава сълзите ми....Досега сме имали малк отакива срещи ама тука тея дни го мислех тва за срещата и да и обясня всичко не както тя го направи по тъпият чат.....

mnogomili4kata-sf
07-15-2006, 10:21
Зарежи....тва не е любов нейното със сигурност ама на 1592789578925789%

Tekitha
07-15-2006, 10:32
Мисля че тя не оценява какъв човек има. От начина по който пишеш си личи си някфа душичка а това момиче те прави на маймуна. Вземи се малко в ръце и си намери някое мило същество като теб за което мечетата и сърчицата ще са като БМВ за някоя като тази за която говориш. А и за това че ти казва че те обича.... Голямо клише но жестока истина: Любовта не се казва а се доказва. Успех :smt061

koalka
07-15-2006, 12:10
Ами язвна на нея не и пука,защото 100% щеше да те потърси.Гадное направила за рожденния ти ден и нищо не я оправдава.Моето честно мение е,че всичко е загубено между вас.Забрави я.

Tesinka
07-15-2006, 13:14
Ami pravilno 6te napravish!Zareji q kolkoto i da te boli!Az tova bih napravila ako priqtelq mi taka si igrae s men!Ne i pozvolqvai da se durji po podoben na4in s teb!Kaji i "Blagodarq ti za priqtnite migove s teb i za vsi4ko koeto si pravila za men!No iskam da se razdelim,za6toto nemoga da tyrpq podobno otnoshenie ot tvoq strana!" Napulno si si prav! Ima mn po dobri ot neq,koito 6te te obi4at i nai-ve4e uvajavat! :) Uspeh :)

Angel_eyes
07-15-2006, 15:00
Ти как мислиш,ако те обичаше щеше ли да позволи 15 дена да не се виждате или там колко бяха [-X Избий си я от главата...забрави я.Според постъпките и преценявам,че за нея си играчка един вид с теб е колкото да не е сама.Дори и да я обичаш,тя не те заслужава,остави я,но този път наистина я остави и не и давай повече възможности!Ще боли,но ще отмине с времето :wink:

Axxxel
07-15-2006, 17:40
Както казват "монетата има 2 страни".Не е зле преди каквито и да е действия за късане, да се опитате да си обясните един на друг неяснототе около връзката ви...

Nasindo
07-15-2006, 17:48
pravilno 6te postapi6 :wink: !!