PDA

View Full Version : Прочетете внимателно и кажете дали и вие такива желания



07-15-2006, 06:02
Някога случвало ли ти се е да......?
01. Пускаш обяви в BDSM форуми за запознанства?
02. Да си купиш/прочетеш книга свързана с BDSM (Примерно "Милост" или "Историята на "О")?
03. Да изпаднеш в ситуация, в която нещо не ти се харесва и единственото ти желание е да
прекъснеш това, като изкрещиш своята "спасителна дума"? (дума определена предварително за
прекъсване на сцената)?
04. Да използваш наистина "спасителната дума" ?
05. Някой друг използвал ли е "спасителна дума" за да прекъсне или смекчи ситуация в която сте
били замесени заедно?
06. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които при желание си
могла да се измъкнеш сама?
07. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които не можеш да се
измъкнеш без чужда помощ?
08. Била ли си завързвана в усмирителна риза?
09. Била ли си завързвана омотана в чаршаф?
10. Довеждала ли си някого до оргазъм, докато е бил завързан?
11. Получавала ли си оргазъм завързана?
12. Били ли са ти завързвани очите?
13. Била ли ти е запушвана устата?
14. Била ли си насилвана да пиеш от нестандартни предмети или по нестандартен начин (примерно
да лижеш шампанско от пода, да лочиш от кучешка паничка или да го пиеш докато се стича по
краката на някого)?
15. Била ли си принуждавана да ядеш, без да използваш ръцете си или от нестандартни места
(примерно от кучешка паничка или от пода)?
16. Измъчвала ли си някого с възможност да бъде открит? (има се впредвид примерно да завържеш
приятелката си гола до кръста на парното във входа, така че тя да може да бъде видяна от
минаващ комшия и да я оставиш там или да я заплашиш, че ще я оставиш там)?
17. Възхищавала ли си се от стъпалата на някого?
18. Мила ли си на някого краката или ръцете с езика си?
19. Някога принуждавала ли си някого да се прекланя и да слави теб или тялото ти?
20. Принуждавала ли си някого да прави неща, които не желае да прави (и тази личност да го е
направила заради естеството на отношенията ви)?
21. Наказвала ли си някого за това, че не е направил нещо или че го е направил грешно?
22. Била ли си наказвана за това, че не си направила нещо правилно или за това, че си отказала да го
направиш?
23. Изисквали ли са от теб да наричаш някого Господарю/Господарке/Повелителю/Повелителке/ или
други от този сорт по време на сексуална игра?
24. Изисквала ли си от някого да те нарича Господарке, Повелителке или други от този сорт по
време на сексуална игра?
25. Участвала ли си в D/S връзка за повече от един ден?
26. Определяла ли си себе си като Доминираща за дълъг период от време (примерно година)?
27. Определяла ли си себе си като Доминирана за дълъг период от време (примерно година)?
28. Случвало ли ти се е да променяш предпочитанията си за дълъг период от време (примерно да си
била Доминирана и да си станала Доминираща, но не за един опит)?
29. Била ли си и доминирана и доминираща в рамките само на една нощ?
30. Носила ли си нашийтик, гривна или колан, който да е бил поставен от друг човек, а не от теб
самата?
31. Поставяла ли си нашийник, гривна или колан на накой друг?
32. Държала ли си някого в подчинена поза? (да третираш някого по унизителен начин докато си го
поставила в поза, неудобна за човека и си отнела възможностите на този човек за движение)?
33. Била ли си държана в подчинена поза от някого?
34. Присъствала ли си на парти или на шоу, или на купон свързани с BDSM?
35. Участвувала ли си на парти или на шоу, или на купон свързани с BDSM?
36. Била ли си показвана пред непознати хора, от човек, който те контролира напълно?
37. Била ли си "преотстъпвана" на някого като сексуална играчка или робиня за да си достави
удоволствие с теб?
38. Преотстъпвала ли си някого на друг като сексуална играчка или робиня, за да послужи за
удоволствие?
39. Правила ли си секс с някого, чието име не си знаела? (и още не знаеш)?
40. Правила ли си секс с някого, чието лице не си виждала?
41. Плащала ли си, или било ли ти е плащано за да доминираш в BDSM сцена?
42. Плащала ли си или било ли ти е плащано да те доминират в BDSM сцена??
43. Вкарвала ли си си цялата ръка или вкарвали ли са си цялата ръка в теб?
44. Била ли си завръзвана в усмирителна риза?
45. Била ли си въвличана в изпълняването на нечии други сексуални фантазии? (фантазии за
изнасилване, секс на публично място или други)?
46. Писала ли си някога детайлни сексуални разкази или истории?
47. Снимала ли си видео-филми с камера свързани с BDSM?
48. Правили ли са ти снимки в компрометиращи ситуации? (например вързана, гола, или по време
на сексуален акт)?
49. Правила ли си еротични снимки на партньорите си или на себе си?
50. Водила ли си или теб водили ли са те с каишка на пблично място?
51. Правила ли си BDSM сцени с повече от един пртньор едновременно?
52. Била ли си удряна или да си удряла по време на сексуален акт с цел да се причини или получи
болка?
53. Била ли си удряна по време на сексуален акт така, че на другия ден да има видими следи?
54. Удряла ли си някого по време на сексуален акт така, че на следващия ден да има видими следи?
55. Била ли си удряна или бита с нестандартни неща? (например изсъхнал и втвърден хляб/маша за
коса/обувки)?
56. Получавала ли си оргазъм докато те бият?
57. Имала ли си щипки или скоби по зърната на гърдите или други чувствителни места по тялото
ти?
58. Поставяла ли си щипки или скоби по зърната на гърдите или други чувствителни места по
тялото на друг човек?
59. Стягала ли си с въженце мъжки топки?
60. Използвала ли си разтопен восък по време на сексуална игра?
61. Използвала ли си храни по време на секс? (например банани като член, или краставици, или
франзела)?
62. Правили ли са ти клизма?
63. Практикувала ли си зверщини?
64. Източвала ли си кръв от някого?
65. Опитвала ли си или пила ли си човешка кръв (не своята)?
66. Кървяла ли си (не менструално) по време на сексуална игра?
67. Използвала ли си пенис вместо каишка за да теглиш мъж?
68. Била ли си окачвана да висиш над земята по време на сексуална игра?
69. Била ли си затваряна в клетка или сандък?
70. Получавала ли си или пускала ли си електрически ток по време на сексуален акт?
71. Използвала ли си тапа за дупе?
72. Имала ли си партньор, който е имал пръстен на пениса?
73. Използвала ли си вибратор или изкуствен член на някого другиго или използвали ли са го върху
теб?
74. Носила ли си или поставяла ли си на друг "колан на целомъдрието"?
75. Носила ли си дрехи от латекс?
76. Твои партньорки бръснали ли са слабините ти или ти да си бръснала слабините на твои
партньори?
77. Боядисвала ли си или избелвала ли си космите на слабините на друг човек или на теб правили
ли са ти го?
78. Имаш ли бижута на гениталиите или на слабините?
79. Имала ли си бижута поставяни с пробиване на кожата някъде по тялото?
80. Имала ли си бижута поставяни с пробиване на кожата по гениталиите?
81. Била ли си в ролята на неподвижен предмет - примерно на маса или на стол?
82. Използвала ли си някого като неподвижен предмет - примерно за да седиш върху него или да се
храниш?
83. Правила ли си се на животно по време на сексуална игра?
84. Отнасяла ли си се с някого като с животно по време на сексуална игра?
85. Уринирала ли си върху някого или уринирали ли са върху теб?
86. Някога подчинавала ли си се на заповед да извършиш физиологически нужди в дрехите си или
давала ли си такива заповеди?
87. Носила ли си стегнат корсет?
88. Носила ли си латекс, кожа или други подобни по време на BDSM сцена?
89. Била ли си насилвала да носиш унизителни за теб дрехи или принуждавала ли си друг на това?
90. Практикувала ли си травестизъм?
91. Носила ли си пелени или памперси по време на BDSM сцена?
92. Искала ли си от някого да носи пелени или памперси по време на BDSM сцена?
93. Била ли си фетишист? (по дефиниция фетишист е човек, който има в някаква степен и по някакъв
начин чувства, които при присъствието на обекта на неговия фетиш се увеличават много)?
94. Посещавала ли си BDSM магазин? (сексшоп в който се продават играчки, облекла и уреди за
BDSM сцени)?
95. Купувала ли си BDSM играчки? (камшици, гривни за ръце, и т.н.)?
96. Притежаваш ли повече от 10 предмета свързани по някакъв начин с BDSM?
97. Похарчвала ли си повече от 500 лева за една BDSM играчка, дреха или уред?
98. Купувала ли си кукла, машина за чукане, вибратори и други подобни играчки?
99. Правила ли си промени в дома, в който живееш, така че да е по-удобно да връзваш хора или да те
връзват?
100.Имаш ли помещение оборудвано за BDSM сцени?

TALIBANA
07-15-2006, 06:29
Мдааааааа-много е яко :D

Ka6kaval4eto_f
07-15-2006, 07:48
абе ти не си наред чесно...Не и не искам

Ice_Queen
07-15-2006, 09:22
Някога случвало ли ти се е да......?
01. Пускаш обяви в BDSM форуми за запознанства? :shock: Какво е тва(предполагам некви извращения :smt005 )
02. Да си купиш/прочетеш книга свързана с BDSM (Примерно "Милост" или "Историята на "О")?(ако найстина е за извращения-не мерси [-X )
03. Да изпаднеш в ситуация, в която нещо не ти се харесва и единственото ти желание е да
прекъснеш това, като изкрещиш своята "спасителна дума"? (дума определена предварително за
прекъсване на сцената)? :shock: Тук се прекръствам!
04. Да използваш наистина "спасителната дума" ? ОМГ!
05. Някой друг използвал ли е "спасителна дума" за да прекъсне или смекчи ситуация в която сте
били замесени заедно? (Удавник зад бордаааааа :smt005 )
06. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които при желание си
могла да се измъкнеш сама? Дам.. :roll: :twisted:
07. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които не можеш да се
измъкнеш без чужда помощ?
08. Била ли си завързвана в усмирителна риза?Не все още нямам жълта книжка :oops:
09. Била ли си завързвана омотана в чаршаф? Когато се боричках с брат ми..1 ми се случи,ама после аз го омотах него хаха :twisted:
10. Довеждала ли си някого до оргазъм, докато е бил завързан? Да ахахха :smt005
11. Получавала ли си оргазъм завързана? Нем 8-[ O:)
12. Били ли са ти завързвани очите? Да,мисля че бях на 8 когато играхме на сляпа баба :)
13. Била ли ти е запушвана устата? Не помня :smt005 :-# :smt005 май не
14. Била ли си насилвана да пиеш от нестандартни предмети или по нестандартен начин (примерно
да лижеш шампанско от пода, да лочиш от кучешка паничка или да го пиеш докато се стича по
краката на някого)? Гнуслива съм!Може да наричат някой момичета =; кучки ама чак пък хах =;
15. Била ли си принуждавана да ядеш, без да използваш ръцете си или от нестандартни места
(примерно от кучешка паничка или от пода)?БЕз ръце ядохме на 12 рожден ден на 1 суъченичка..ама от чиниика(далаверка ;) ;) )
16. Измъчвала ли си някого с възможност да бъде открит? (има се впредвид примерно да завържеш
приятелката си гола до кръста на парното във входа, така че тя да може да бъде видяна от
минаващ комшия и да я оставиш там или да я заплашиш, че ще я оставиш там)? Ухуууу тук има 1 за "4 километър" ](*,)
17. Възхищавала ли си се от стъпалата на някого? ОМГ! :shock:
18. Мила ли си на някого краката или ръцете с езика си? Аууу лошо ми стана :shock: :-#
19. Някога принуждавала ли си някого да се прекланя и да слави теб или тялото ти? О да,карах и паметник да ми се дигне ,а чрдто ми да стане М/ународен празник!Хвала!
20. Принуждавала ли си някого да прави неща, които не желае да прави (и тази личност да го е
направила заради естеството на отношенията ви)? Че аз съм мн мило дете бе . :P
21. Наказвала ли си някого за това, че не е направил нещо или че го е направил грешно? С камшик ли питаш или с голи ръце ?! :roll:
22. Била ли си наказвана за това, че не си направила нещо правилно или за това, че си отказала да го
направиш? Ми 1 мама ме наказа да не излизам защото бях забравила да изключа печката(жива съм де и апартамента е цял ;) )
23. Изисквали ли са от теб да наричаш някого Господарю/Господарке/Повелителю/Повелителке/ или
други от този сорт по време на сексуална игра? БЕ казах ти че съм милооооОооОооОо детенце :oops:
24. Изисквала ли си от някого да те нарича Господарке, Повелителке или други от този сорт по
време на сексуална игра? Мъррррррр :lol: :smt005


На другите ми мързеше да отговарям [-( [-(
ХАхахахха ахахаххахаха нз за вас но аз искренно се смях ! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :-D

Chiana
07-15-2006, 09:49
06. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които при желание си
могла да се измъкнеш сама? Да бе веднъж пробвахме там да се вързваме, ама беше много нескопосано. И беше с шалче.
12. Били ли са ти завързвани очите? Дамз за тоя път става въпрос
17. Възхищавала ли си се от стъпалата на някого? Писито ми има много сладки крачка :) Правя му масажче на краченцата като е уморен :)
49. Правила ли си еротични снимки на партньорите си или на себе си? Дамз снимахме се на гсм-а, ама после ги изтрихме
65. Опитвала ли си или пила ли си човешка кръв (не своята)? Писито ми си поряза пръстчето и аз го смучех, за да му мине.
79. Имала ли си бижута поставяни с пробиване на кожата някъде по тялото? Да, имах пиърсинг на пъпа хаха
94. Посещавала ли си BDSM магазин? (сексшоп в който се продават играчки, облекла и уреди за
BDSM сцени)? Веднъж влязох в един сексшоп хаха

На другите въпроси отговарям с твърдо НЕ!!! :?

Sweet_Pain
08-16-2006, 08:24
смея да отговоря на 95% от вапросите с ДА не ме е срам от нещата,които доставят удоволствия на доста хора Лошото е само ,че или го вазприемат много грубо,а в повечето случай ги е срам да си признаят за фантазиите си :smt022 :smt079

08-16-2006, 10:35
basi tva mi se struva super izvrateno nz za vas...moje da sum ograni4ena amaa ..ne6to tvurde samo-mazo mi se vijda .. ujasssssss

Sweet_Pain
08-16-2006, 11:43
basi tva mi se struva super izvrateno nz za vas...moje da sum ograni4ena amaa ..ne6to tvurde samo-mazo mi se vijda .. ujasssssss

neka BDSM ne se priema 4e vsichko trqbva da e grubo,edni belezni4ki su6to sa 4ast ot sado mazo ili BDSM no nemislq 4e e tolkova grubo

bulgarche
08-16-2006, 12:18
Явно това е тема на която отговарят сам момичета (по-скоро към тях са зададен въпросите). Инъче аз попрочетох и някои неща са се случвали де :)

GlezotiA
08-23-2006, 21:53
:-k

ELiTyYy
08-23-2006, 22:05
](*,)

~~`MaLaK-b3b40`~~
08-24-2006, 09:07
a nqkoi 6te mi kaje li kakvo ozna4ava BDSM :oops: :oops: :oops: :oops:

slan4evo_momi4e
08-24-2006, 09:36
tova e izvrateno....

12-15-2006, 12:20
тва си е чист фетишизъм
пристрастеност към връзване,косми,латекси,стр нични предмети,доставящи оргазъм
всички фетишисти имат такива потребонсти,но тая тема е твърде извратена за форум,в който пишат предимно тийнове..

shizzle
12-15-2006, 13:26
Едно, темата е стара. Не разбирам какво перверзно удоволствие доставя на някои гости да съживяват стари теми, но това е много по-смущаващо от BDSM.

Второ, във фетишизма няма нищо лошо. Тези, които го отричат и мислят, че е нещо мръсно, често ще се окажат неспособни да получат и дадат пълно удоволствие при интимните си отношения.

Трето, фетиш е предмет или част от тялото, които значително увеличават сексуалното удоволствие по време на акта (или без тях не може да се достигне сексуално удоволствие). Връзването не е фетиш.

Четвърто, една такава тема не може да разврати. Ако не го чувстваш, не можеш и да го приложиш. Няма да те привлича. Но, когато знаеш, че това е нещо нормално и срещано и при други, когато знаеш, че не е нечувано да харесваш да боготвориш краката на партньора си.. Тогава спираш да се самообвиняваш в ненормалност, спираш да се притесняваш от това, намаляваш стреса, намаляват и рисковете за самоубийство (ОСОБЕНО ПРИ МЛАДИТЕ, за които невъзможността да изпитат сексуално удоволствие и да се чувстват отречени от обществото Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО)

Аз самият имам склонност към BDSM и това често става на въпрос сред приятелите ми. Досега нито един от тях не е тръгнал да прилага чутото от мен в сексуалния си живот. Просто не ги влече.

bungle
12-15-2006, 13:57
Съгласна съм.Който си го влече,си го влече.
А по темата-и аз имам разни заченъци на BDSM.Ех.... * вдига рамене *

12-15-2006, 16:23
a az si vqrvah 4e ne moje da se izmisli tolkova typa tema...

malka_sladuranka
12-15-2006, 16:38
темата ми се вижда интересна... и доста от точките в нея също ми се виждат интересни ;)

jeditte
12-15-2006, 21:06
93.Не съм съвсем сигурна, но мисля че съм до известна степен...
76.Редовно, ама не виждам сексуалния подтекст...в смисъл, взаимопомощ в оформянето на прическата...
60.Мдам, няколко пъти, на мен ми харесва восъкът...
55.Хавлията нестандартен предмет ли е?
54.Брои ли се ако съм одрала някого, така че да има видими следи?
49.Да и смятам да направя още, само да стане по топличко времето
46.Писала съм и то доста, имам дар слово
12.Да, много добър вариант.

Допада ми идеята за връзването, но за съжаление не живеем самостоятелно. Но ще се осъществи... :-D

shizzle
12-15-2006, 21:21
Вие нали знаете, че аз (и quench, предполагам), съсредоточено следим отговорите ви.. :twisted: :twisted: :twisted:

ачката
12-15-2006, 21:23
Вие нали знаете, че аз (и quench, предполагам), съсредоточено следим отговорите ви.. :twisted: :twisted: :twisted: това някак си ми заприличва на тиха лудост 8)

jeditte
12-15-2006, 21:30
Choose me, choose me, I'm the one!

air_J
12-15-2006, 22:14
Вие нали знаете, че аз (и quench, предполагам), съсредоточено следим отговорите ви.. :twisted: :twisted: :twisted:
И аз, защото подушвам, че сме от една партия. :-({|=

ачката
12-15-2006, 22:17
air_J
в Свищов готино ли е?

SINDEL
12-16-2006, 09:08
06. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които при желание си
могла да се измъкнеш сама?
07. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които не можеш да се
измъкнеш без чужда помощ?
10. Довеждала ли си някого до оргазъм, докато е бил завързан?
11. Получавала ли си оргазъм завързана?
12. Били ли са ти завързвани очите?
20. Принуждавала ли си някого да прави неща, които не желае да прави (и тази личност да го е
направила заради естеството на отношенията ви)?
23. Изисквали ли са от теб да наричаш някого Господарю/Господарке/Повелителю/Повелителке/ или
други от този сорт по време на сексуална игра?
24. Изисквала ли си от някого да те нарича Господарке, Повелителке или други от този сорт по
време на сексуална игра?
49. Правила ли си еротични снимки на партньорите си или на себе си?
60. Използвала ли си разтопен восък по време на сексуална игра?
65. Опитвала ли си или пила ли си човешка кръв (не своята)?
87. Носила ли си стегнат корсет?



Е тея работи съвсем доброволно си признавам, 4е съм ги правила.. :-D За някои от другите.. ше си затрая :wink:

air_J
12-16-2006, 09:37
air_J
в Свищов готино ли е?
Да, готино е! Заповядай, ако желаеш!
П.С.> shizzle, ти преди WaKo ли се пишеше? Щото с този WaKo бяхме почти винаги на едно и също мнение, а гледам начина ти на мислене и изразяване почти напълно се припокрива с неговия. :-k

SINDEL
12-16-2006, 11:26
Вие нали знаете, че аз (и quench, предполагам), съсредоточено следим отговорите ви.. :twisted: :twisted: :twisted:
И аз, защото подушвам, че сме от една партия. :-({|=

Бе много сте се навъдили такива бе :wink: :-D

quench
12-16-2006, 11:34
Хей,не се бойте - аз бия лекичко :wink: :twisted:
един ден ще основа собствено grotto...
:lol:

shizzle
12-16-2006, 11:37
air_J: Не, не съм WaKo, за съжаление :) А иначе се радвам се, че сме от една порода :lol: Готино е да пиеш с такива хора :)

SINDEL - корсета на абитурентската ли си го носила? Или при по-друг повод.. кекекек :twisted:

quench, аз останах с впечатлението, че си submissive :twisted: :twisted: :twisted:

SINDEL
12-16-2006, 11:39
SINDEL - корсета на абитурентската ли си го носила? Или при по-друг повод.. кекекек :twisted:

Заяждай се, заяждай се [-(
На абитурентската изобщо не бях с корсет... така 4е.. :::

quench
12-16-2006, 11:46
shizzle,не съм съб,но по-добре да съм,защото ако се отпусна и възбудя,става лошо - имало е случаи,в които и "червено" не съм чувал - абе ужас!
:(

shizzle
12-16-2006, 11:51
Арр.. Никога не съм виждал жена с -такъв- корсет. Голяма дупка в познанията ми, а?

shizzle
12-16-2006, 11:56
shizzle,не съм съб,но по-добре да съм,защото ако се отпусна и възбудя,става лошо - имало е случаи,в които и "червено" не съм чувал - абе ужас!
:(

Ахх.. Надявам се не си правил choking тогава (имах един такъв случай ><) Ала след като се усетих и отпуснах хватката, така ме метнаха.. Чак не разбрах откъде ми дойде :twisted:

bungle
12-16-2006, 12:06
shizzle,quench,къде казахте,че живеете? :-D
Аз..такова...да отскоча на гости. Хахахха.

SINDEL
12-16-2006, 12:07
Мто и аз съм навита в интерес на истината :-D Така де... :oops:

quench
12-16-2006, 15:19
shizzle, чувствам, оформя се БДСМ-четворка...
:twisted:

ачката
12-16-2006, 16:15
air_J
в Свищов готино ли е?
Да, готино е! Заповядай, ако желаеш!
П.С.> shizzle, ти преди WaKo ли се пишеше? Щото с този WaKo бяхме почти винаги на едно и също мнение, а гледам начина ти на мислене и изразяване почти напълно се припокрива с неговия. :-k ама искам да ме черпиш свищовска баничка! :-)

shizzle
12-17-2006, 01:54
shizzle, чувствам, оформя се БДСМ-четворка...
:twisted:

Ама и двамата мъже да сме дом? Прекалено комерсиално се получава :twisted: Макар, че, ако е обратното.. току виж вече сме девствени в една дупка по-малко :oops:

12-17-2006, 02:53
Някога случвало ли ти се е да......?
01. Пускаш обяви в BDSM форуми за запознанства?
02. Да си купиш/прочетеш книга свързана с BDSM (Примерно "Милост" или "Историята на "О")?
03. Да изпаднеш в ситуация, в която нещо не ти се харесва и единственото ти желание е да
прекъснеш това, като изкрещиш своята "спасителна дума"? (дума определена предварително за
прекъсване на сцената)?
04. Да използваш наистина "спасителната дума" ?
05. Някой друг използвал ли е "спасителна дума" за да прекъсне или смекчи ситуация в която сте
били замесени заедно?
06. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които при желание си
могла да се измъкнеш сама?
07. Била ли си завързвана с въжета или други средства за обездвижване, от които не можеш да се
измъкнеш без чужда помощ?
08. Била ли си завързвана в усмирителна риза?
09. Била ли си завързвана омотана в чаршаф?
10. Довеждала ли си някого до оргазъм, докато е бил завързан?
11. Получавала ли си оргазъм завързана?
12. Били ли са ти завързвани очите?
13. Била ли ти е запушвана устата?
14. Била ли си насилвана да пиеш от нестандартни предмети или по нестандартен начин (примерно
да лижеш шампанско от пода, да лочиш от кучешка паничка или да го пиеш докато се стича по
краката на някого)?
15. Била ли си принуждавана да ядеш, без да използваш ръцете си или от нестандартни места
(примерно от кучешка паничка или от пода)?
16. Измъчвала ли си някого с възможност да бъде открит? (има се впредвид примерно да завържеш
приятелката си гола до кръста на парното във входа, така че тя да може да бъде видяна от
минаващ комшия и да я оставиш там или да я заплашиш, че ще я оставиш там)?
17. Възхищавала ли си се от стъпалата на някого?
18. Мила ли си на някого краката или ръцете с езика си?
19. Някога принуждавала ли си някого да се прекланя и да слави теб или тялото ти?
20. Принуждавала ли си някого да прави неща, които не желае да прави (и тази личност да го е
направила заради естеството на отношенията ви)?
21. Наказвала ли си някого за това, че не е направил нещо или че го е направил грешно?
22. Била ли си наказвана за това, че не си направила нещо правилно или за това, че си отказала да го
направиш?
23. Изисквали ли са от теб да наричаш някого Господарю/Господарке/Повелителю/Повелителке/ или
други от този сорт по време на сексуална игра?
24. Изисквала ли си от някого да те нарича Господарке, Повелителке или други от този сорт по
време на сексуална игра?
25. Участвала ли си в D/S връзка за повече от един ден?
26. Определяла ли си себе си като Доминираща за дълъг период от време (примерно година)?
27. Определяла ли си себе си като Доминирана за дълъг период от време (примерно година)?
28. Случвало ли ти се е да променяш предпочитанията си за дълъг период от време (примерно да си
била Доминирана и да си станала Доминираща, но не за един опит)?
29. Била ли си и доминирана и доминираща в рамките само на една нощ?
30. Носила ли си нашийтик, гривна или колан, който да е бил поставен от друг човек, а не от теб
самата?
31. Поставяла ли си нашийник, гривна или колан на накой друг?
32. Държала ли си някого в подчинена поза? (да третираш някого по унизителен начин докато си го
поставила в поза, неудобна за човека и си отнела възможностите на този човек за движение)?
33. Била ли си държана в подчинена поза от някого?
34. Присъствала ли си на парти или на шоу, или на купон свързани с BDSM?
35. Участвувала ли си на парти или на шоу, или на купон свързани с BDSM?
36. Била ли си показвана пред непознати хора, от човек, който те контролира напълно?
37. Била ли си "преотстъпвана" на някого като сексуална играчка или робиня за да си достави
удоволствие с теб?
38. Преотстъпвала ли си някого на друг като сексуална играчка или робиня, за да послужи за
удоволствие?
39. Правила ли си секс с някого, чието име не си знаела? (и още не знаеш)?
40. Правила ли си секс с някого, чието лице не си виждала?
41. Плащала ли си, или било ли ти е плащано за да доминираш в BDSM сцена?
42. Плащала ли си или било ли ти е плащано да те доминират в BDSM сцена??
43. Вкарвала ли си си цялата ръка или вкарвали ли са си цялата ръка в теб?
44. Била ли си завръзвана в усмирителна риза?
45. Била ли си въвличана в изпълняването на нечии други сексуални фантазии? (фантазии за
изнасилване, секс на публично място или други)?
46. Писала ли си някога детайлни сексуални разкази или истории?
47. Снимала ли си видео-филми с камера свързани с BDSM?
48. Правили ли са ти снимки в компрометиращи ситуации? (например вързана, гола, или по време
на сексуален акт)?
49. Правила ли си еротични снимки на партньорите си или на себе си?
50. Водила ли си или теб водили ли са те с каишка на пблично място?
51. Правила ли си BDSM сцени с повече от един пртньор едновременно?
52. Била ли си удряна или да си удряла по време на сексуален акт с цел да се причини или получи
болка?
53. Била ли си удряна по време на сексуален акт така, че на другия ден да има видими следи?
54. Удряла ли си някого по време на сексуален акт така, че на следващия ден да има видими следи?
55. Била ли си удряна или бита с нестандартни неща? (например изсъхнал и втвърден хляб/маша за
коса/обувки)?
56. Получавала ли си оргазъм докато те бият?
57. Имала ли си щипки или скоби по зърната на гърдите или други чувствителни места по тялото
ти?
58. Поставяла ли си щипки или скоби по зърната на гърдите или други чувствителни места по
тялото на друг човек?
59. Стягала ли си с въженце мъжки топки?
60. Използвала ли си разтопен восък по време на сексуална игра?
61. Използвала ли си храни по време на секс? (например банани като член, или краставици, или
франзела)?
62. Правили ли са ти клизма?
63. Практикувала ли си зверщини?
64. Източвала ли си кръв от някого?
65. Опитвала ли си или пила ли си човешка кръв (не своята)?
66. Кървяла ли си (не менструално) по време на сексуална игра?
67. Използвала ли си пенис вместо каишка за да теглиш мъж?
68. Била ли си окачвана да висиш над земята по време на сексуална игра?
69. Била ли си затваряна в клетка или сандък?
70. Получавала ли си или пускала ли си електрически ток по време на сексуален акт?
71. Използвала ли си тапа за дупе?
72. Имала ли си партньор, който е имал пръстен на пениса?
73. Използвала ли си вибратор или изкуствен член на някого другиго или използвали ли са го върху
теб?
74. Носила ли си или поставяла ли си на друг "колан на целомъдрието"?
75. Носила ли си дрехи от латекс?
76. Твои партньорки бръснали ли са слабините ти или ти да си бръснала слабините на твои
партньори?
77. Боядисвала ли си или избелвала ли си космите на слабините на друг човек или на теб правили
ли са ти го?
78. Имаш ли бижута на гениталиите или на слабините?
79. Имала ли си бижута поставяни с пробиване на кожата някъде по тялото?
80. Имала ли си бижута поставяни с пробиване на кожата по гениталиите?
81. Била ли си в ролята на неподвижен предмет - примерно на маса или на стол?
82. Използвала ли си някого като неподвижен предмет - примерно за да седиш върху него или да се
храниш?
83. Правила ли си се на животно по време на сексуална игра?
84. Отнасяла ли си се с някого като с животно по време на сексуална игра?
85. Уринирала ли си върху някого или уринирали ли са върху теб?
86. Някога подчинавала ли си се на заповед да извършиш физиологически нужди в дрехите си или
давала ли си такива заповеди?
87. Носила ли си стегнат корсет?
88. Носила ли си латекс, кожа или други подобни по време на BDSM сцена?
89. Била ли си насилвала да носиш унизителни за теб дрехи или принуждавала ли си друг на това?
90. Практикувала ли си травестизъм?
91. Носила ли си пелени или памперси по време на BDSM сцена?
92. Искала ли си от някого да носи пелени или памперси по време на BDSM сцена?
93. Била ли си фетишист? (по дефиниция фетишист е човек, който има в някаква степен и по някакъв
начин чувства, които при присъствието на обекта на неговия фетиш се увеличават много)?
94. Посещавала ли си BDSM магазин? (сексшоп в който се продават играчки, облекла и уреди за
BDSM сцени)?
95. Купувала ли си BDSM играчки? (камшици, гривни за ръце, и т.н.)?
96. Притежаваш ли повече от 10 предмета свързани по някакъв начин с BDSM?
97. Похарчвала ли си повече от 500 лева за една BDSM играчка, дреха или уред?
98. Купувала ли си кукла, машина за чукане, вибратори и други подобни играчки?
99. Правила ли си промени в дома, в който живееш, така че да е по-удобно да връзваш хора или да те
връзват?
100.Имаш ли помещение оборудвано за BDSM сцени?

Аз ще забравя темата докато стигна до последния въпрос е!

marina star
12-17-2006, 09:15
kakto kazva edna priqtelka az sam sazdadena za da bada nejna i takiva ne6ta prosto ne sa mi v prirodata,no ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie i mu haresva nqmam ni6to protiv vseki ima razli4ni potrebnosti i jelaniq :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

alexxgold
12-17-2006, 10:04
Този човек намира това за много забавно, или просто е объркал сайта. Спасителен (модераторски) отряд - напред!