PDA

View Full Version : daskali



lady di
07-15-2006, 09:35
hei iskam ot vas edin savet.spored vas normalno lie uchenicite da se privarzavt kam uchitelite i da imat lubimi uchiteli.V uchili6te ima6e edna uchitelka koqto naistina be6e mn gotina i mi dopadna.tq obache napusana i sega raboti v drugo daskalo.ta na men mi stana mn gadno za6toto v nachaloto be6e mnogo mila s men.i sega kato q vijdam v reisa vinagi q pozdravqvam i dori q pokanih da se vidim.tq se uj se saglasi obace kato cheli ne mnogo kontakna i taka i ne nameri vreme.gadno mi e.daite mi savet molq vi.

I_love_dead_people
07-15-2006, 09:45
Разбира се,че учениците могат да се привързват към учителите.Стига те да се държат добре с тях, да имат съвременни представи,както и да са внимателни с уроците.Нормално е да се привържеш!
Защо не й се обадиш по телефона и да я помолиш да ти обясни нещо,което не ти е ясно? Тя няма да откаже помощ.Като се видите,завържи разговор,кажи й колко я уважаваш.

`Death`Whore`
07-15-2006, 09:47
ОО, аз си обичам учителките. Класната, Сариева /макар да я гавря, че е сЕриева...но го казвам, защото е забавно/, Диди...и всичките ми се радват. :)

yomadedi
07-15-2006, 10:04
Ми...тва според мен си е супер нормално ;) Аз си уважавам всички мои учители ...може би бяха мн печени и даже ще си правим среща всички класове заедно с даскалите...не се притеснявай винаги всеки намира в някой от учителите си приятел или нещо такова =P~

ProstoAz
07-15-2006, 10:13
Повече от нормално е даже.

malka_svalka{pol}
07-19-2006, 20:59
Смятам , 4е е съвсем нормално ученик да се привърже към поне един учител.Аз съм в ново даскало и имам вече двама любими даскали , ама единият ще се мести и на мен ми е много кофти. Ама чак да се виждаме на кафе...това е малко кофти нали?! :?

malkoto
07-19-2006, 22:50
Смятам , 4е е съвсем нормално ученик да се привърже към поне един учител.Аз съм в ново даскало и имам вече двама любими даскали , ама единият ще се мести и на мен ми е много кофти. Ама чак да се виждаме на кафе...това е малко кофти нали?! :?

нормално е...! стига учителя да не е с многооо стари разбирания :wink:

иначе малка свалка защо да е кофти да идеш на кафе с даскал ? тфа е най-якото нещо което можеш да правиш с учител (като изключим да се напиеш с него на екскурзия)

teenkopele
07-20-2006, 01:08
Абсолютно нормално е. :wink:

Съвет: Обади й се по телефона и се разберете кога и къде да се видите.
Успех. :wink:

07-20-2006, 11:01
"нормално е...! стига учителя да не е с многооо стари разбирания

иначе малка свалка защо да е кофти да идеш на кафе с даскал ? тфа е най-якото нещо което можеш да правиш с учител (като изключим да се напиеш с него на екскурзия)"



Прав/а си малкото ама ако те видят приятели с тоя даскал ша си помислят , че си връзкаре примерно!

BeBcHeTo
07-20-2006, 13:43
Emi Da normalno e .......az mn si bi4kam klasnata mi.Mn qka daskalka e prosto The Best