PDA

View Full Version : kosam4eta rastq6ti podkojno



ALiZee
07-15-2006, 10:27
i tai...rovi4kah se tuka nalqvo i nadqsno,no ni6to ne namerh otnosno moq problem!ot epilaciqta kosam4etata mi na krakata zapo4vat da rastat podkojno...i ne iskam otgovori ot tipa pinseta i topliika,6toto ne6a belezi po krakata!eksfoliram si krakata po dva pati na sedmica bilo to s soda i 6ampoana ili s utaika ot kafe...probvala sam s pemza...tapite kosmi si znaqt svoeto..grrr..

Devil`s little sister
07-15-2006, 10:45
Само писнета може да ти помогне
Не остават белези
Ест че няма да "ровичкаш" до кръв а само дето е стедата на косъма го хващаш с пинсета и дърпаш най много да ти се зачерви са 10-15 мин

vesitu
07-15-2006, 10:56
ами към моя епилатор например си има едно като гъбичка, което уж махало тези подкожните косъмчета, но чесно казано незнам дали има ефект- не съм го пробвала :)

ALiZee
07-15-2006, 11:10
ne be hora..ideqta mi e vaob6te da ne se poqvqvat i da ne se stiga di pinseti..tam da si se gar4a na 4etirinaiset 4e da si skubkam...iskam kato si gi mina s epilator i tolkoz...mmm..kraka kato za snimka..

jenny_e
07-15-2006, 11:22
ne be hora..ideqta mi e vaob6te da ne se poqvqvat i da ne se stiga di pinseti..tam da si se gar4a na 4etirinaiset 4e da si skubkam...iskam kato si gi mina s epilator i tolkoz...mmm..kraka kato za snimka..

tfa mai e nevazmojno

Devil`s little sister
07-15-2006, 11:47
ne be hora..ideqta mi e vaob6te da ne se poqvqvat i da ne se stiga di pinseti..tam da si se gar4a na 4etirinaiset 4e da si skubkam...iskam kato si gi mina s epilator i tolkoz...mmm..kraka kato za snimka..ми нямам как само с епилатор ако не искаш подкожни със самобръсначка ама след тфа щи разтат много по бързо

TSecret
07-16-2006, 20:38
macka i az imam toq problem i minah na samobrasna4ka 6toto krakata mi stanaha celite v papki i kolkot po rano gi iz4ovarka6 tolkova po dobre ama hi4 ne minavat barzo!!! na men mi sedqt ot meseci-pitate li me lqtoto... mn e kofti... :roll:

Данитоооооо
07-21-2006, 10:26
Знаите ли с кво е подобре да се изкарват тея косъмчета, не е пинсета ам има едно такоз маи са казва люфа_не съм мн сигурна_ ама представлява онова дет хората си търкат петите, ако се масажираш(без да натескаш силно!)няма да имаш такива проблеми с гадните косъмчета \:D/

™bLaCk`RoSe™
07-21-2006, 10:30
Внимаваш като се епилираш,защото аз съм имала така при веждите.Пробвай след епилация да ги ексфолираш.Може и да ти помогне.Аз поне по краката нямам такъв проблем.Иначе наистина може с пинсетка да хванеш леко тези косъмчета и да ги махнеш.Не вярвам да са много

agi_magi
07-21-2006, 11:30
i az imam takuv problem i to na rucete
edinstvenoto efektivno sredstvo e pincetata