PDA

View Full Version : черната коса отива ли на вси4ки?



07-15-2006, 11:22
та отива ли черното на вси4ки?имам тъмни очи и попринцип косата ми е мн тъмно кестенява и не мисля че ше има кой знае кфа разлика с черната боя .мисля да се боядисвам утре.Кожата ми не е снежно бяла но си е бели4ка,само дето на тялото кожата ми е леко по-по4ерняла сега от слънцето и се 4удя дали ще ми отива...мисля си че да защото имам бяло лице..но нз дали само на бяла кожа отива черната коса??и тфа че тялото м ие леко по-черно има ли значение?

kudravoto
07-15-2006, 11:31
lele mnogo vuprosi be mome ma pravi s kosata si kvoto iska6 tq si e tvoq i ti re6ava6

guAMaHT
07-15-2006, 11:33
hodi na sqkva koja i na vsi4ki hora {pone spored men}.az sq deto sym po4ernqla syms 4erna kosa {boqdisana} i daje te pravi po bql

<<sHe>>
07-15-2006, 13:06
според мен много ше ти отива...само внимавай да не се прецакаш с боята, щото аз като се направих преди 2 години после имаше бая чудене защо възглавницата ми е черна или пък хавлията.. :lol:
успех!

Nadelina
07-15-2006, 13:47
A rusa kosa otiva li na vsichki? Az iskam rusa da se naprava..
Pfff.. :P

Eclipse_bb
07-15-2006, 13:58
Твоя работа, според мен гарваново черното не отива на момичета с "беличка" кожа, изглеждат направо ужасно...

NoseBleeD
07-15-2006, 18:59
Твоя работа, според мен гарваново черното не отива на момичета с "беличка" кожа, изглеждат направо ужасно...
моми4ето си каза че не й е снежно бяла кожата
аз със с черна коса и бях мн надъхана да се къносам но то4но деня когато шях да си правя косата мн се притеснявах.Всичко е напразно,щом си го решила по отрано ,така че давай смело!

Eclipse_bb
07-15-2006, 19:13
Твоя работа, според мен гарваново черното не отива на момичета с "беличка" кожа, изглеждат направо ужасно...
моми4ето си каза че не й е снежно бяла кожата
аз със с черна коса и бях мн надъхана да се къносам но то4но деня когато шях да си правя косата мн се притеснявах.Всичко е напразно,щом си го решила по отрано ,така че давай смело!

Казва, че не е снежно бяла, а "беличка", именно върху това базирах написаното, ок?