PDA

View Full Version : Predi- na kra4ka ot smurtta



sensa
07-15-2006, 12:06
bilo li e razbito sarceto vi nqkoga? i iskalo li vi se e da slojite krai na jivota si , na stradaniqta si . bili li ste sasipani do takava stepen, 4e da posegnete nba jivota si i ni6to da nqma smisal za vas? Ami sega, spomnqte li si za tozi period ot jivota vi? ne mislite li , 4e 6te steli da napravite nai golqmata glupost?Mislite li , 4e vsqko zlo e za dobro ? az opredeleno podkrepqm tova tvardenie!!!!!!!!

kudravoto
07-15-2006, 12:07
mi bih go napravila za mom4eto s koeto sum v momenta

LP_girl_14
07-15-2006, 12:24
Била съм наранявана много,имала съм доста тежки периоди,но Абсолютно никога не съм искала да посягам на живота си!Самоубйството за мен е проява на слабост,на бягство.Когато имаш проблеми,трябва да се изправяш от тях.Живота ти е даден да го живееш,да се развиваш като човек,а не сам да си слагаш край на него,когато някъв глупак е разбил сърцето ти!Трудно е ....боли,обикновено изпадаш в лека(или по-силна) депресия,но всичко отминава.Времето лекува...Пък и всичко това малко или много ще те направи по-силна и ще научиш от грешките си :!:

ninsy
07-15-2006, 12:38
Била съм наранявана много,имала съм доста тежки периоди,но Абсолютно никога не съм искала да посягам на живота си!Самоубйството за мен е проява на слабост,на бягство.Когато имаш проблеми,трябва да се изправяш от тях.Живота ти е даден да го живееш,да се развиваш като човек,а не сам да си слагаш край на него,когато някъв глупак е разбил сърцето ти!Трудно е ....боли,обикновено изпадаш в лека(или по-силна) депресия,но всичко отминава.Времето лекува...Пък и всичко това малко или много ще те направи по-силна и ще научиш от грешките си :!:
и аз така

thirteen
07-15-2006, 12:57
Самоубийството е най-тъпото нещо.Толкова хора са болни,умират молят се за живот , а "ти" го имаш и смееш да посягаш върху него...депресия-всеки тийн му е минавал през акъла такова нещо,хубаво че на някои не им стиска,други пък се усещат навреме.Просто на тая възраст си вкарваме малко повече филми и си мислим,че живота ни е прекалено сериозен,големи сме.. и че нашия проблем е най-голям и важен.Или пък сяко следващо гадже независимо какъв е за нас е най-добрия до сега,с него се чувстаме различно... не е като останалите и заради такива глупости някои с по слабичка психика са способни да си резнат веничките само защото майка им не им е дала 2 лева да излезнат неска,или им се е скарала.Оплетох се и аз вече чудя се кво по-напред да кажа и накрая нищо не стана... :lol:

Nadelina
07-15-2006, 13:13
Az imah takyf moment.. Bqh too0o0lkova naranena.. i tolkova sama.. che si misleh che ako sloja krai na jivota si.. nikoi nqma da zabeleji daje.. Bqh napisala edno proshtalno pismo do nai-dobrata si priatelka v koeto pisheshe che sym gorda che q poznavam i che mnogo q obicham (btw skoro zabelqzah che go nosi v portmoneto si postoqnno.. koeto me zaradva).. Iii inache iskam da kaja na vsichki.. che jivota ni e daden da go jiveem.. I edinstveno ako sami prekasnem taq Bojia volq nie shte bydem prateni v Ada.. Vseki drug grqh moje da byde prosten.. I za vsqko neshto moje da se razkaesh.. :P

niGGa
07-15-2006, 13:14
Било е разбивано 2 пъти, но не съм посягал на живота си.

IKisseDAGirL
07-15-2006, 13:20
eм имала съм моменти на мн гадна депресия, ама да слагам край на живота си заради някъв си там индивид от мъжки пол - аа, не е познал [-(

07-15-2006, 14:11
Да...имала съм такива настроения за самоубийство. Ама не е било заради някой...а по точно защото такъв "някой" не съществуваше. Чувствах се самотна.. прекалено самотна. Но с времето и с достатъчно изградена воля се научих да живея сама и да не мисля затова, че ми липсва някой, който да държи на мен.
Иначе примерно докато съм стояла на терасата, даже съм се качвала на парапета, но съм премисляла преди това много добре нещата. И освен тях, най-убедителна причина за да не скоча, колкото и смешно да звучи, бяха дърветата долу. Просто осъзнах, че докато падам, клоните им ще ме шибат през лицето и тялото и ще боли доста. И съвсем сериозна причина ми се струваше това. :)
За един човек никога няма да направя нещо глупаво. Единственото е заради себе си. Но и това няма да стане, защото знам какво представлявам и че това е най-важното. Който не иска да ме опознае и прави прибързани решения, като ме пренебрегва и отхвърля, прави грешка. Има други хора които ще ме оценят. Когато и да стане това.
А едва ли има човек, чието сърце не е било разбивано.. но това не означава, че вече живота няма смисъл. Напротив има още по-голям..да търсиш друг, който ще заслужава сърчицето да тупка за него и ще го пази.
Иначе трябва да живеем за себе си...преди всичко. Колкото и егоистично да звучи.

Safira
07-15-2006, 14:13
Съжалявам много. Това по-горе бях аз... Просто нещо излезнах по неизвестни причини.... :(

lost_girl
07-15-2006, 14:22
za sega sam se vubvala samo 2 puti i to i 2-ta puti surceto mi e bilo razbivano na hilqdi pur4eta.sled kato surceto mi be6e razbita 1-viq put iskah da umra,iskah da se samoubiq,no razbrah 4e ne si zaslujava su6toto stana naskoro sled kato razbrah 4e mom4eto koeto mi e mn dobur frend i koeto haresvah si hvana gaje,az togava qbh na more i iskah da se metna ot nqkoq skala,no se zamislih i razbrah 4e nqma smisul i da umra tozi koito haresvah nqma6e da strada za men samo 6tqh da narana blizkite si.
i naitina vqrvam 44e vsqko zlo e za dobro!

luda`flirtajika
07-15-2006, 14:41
nikoga ne bih posegnala... [-X a i kato znam,4e toi shte produlji da si jivee,kuf e smisula az da se maham ot toq svqt,kato moga da mu natriq nosa :D:D:D \:D/

dream_for_you
07-15-2006, 14:47
имала съм много трудни моменти,когато ми се искало да ме няма,просто да изчезна :smt011 .След време всичко се еоправяло и съм разбирала, колко глупаво е било. ](*,)

Jessika_MG
07-15-2006, 14:55
bilo li e razbito sarceto vi nqkoga? i iskalo li vi se e da slojite krai na jivota si , na stradaniqta si . bili li ste sasipani do takava stepen, 4e da posegnete nba jivota si i ni6to da nqma smisal za vas? Ami sega, spomnqte li si za tozi period ot jivota vi? ne mislite li , 4e 6te steli da napravite nai golqmata glupost?Mislite li , 4e vsqko zlo e za dobro ? az opredeleno podkrepqm tova tvardenie!!!!!!!!
Imala sam dosta takiva periodi, no znam 4e nikoga nqma da posegna na jivota si. Vqrvam 4e 6tom sam rodena trqbva da jiveq. Tova 4e v edin moment sym sama i na nikoi ne mu dreme za men ne zna4i 4e prez sledva6tite godini (nadqvam se) ot jivota mi nqma da se slu4at po-hubavi i krasivi ne6ta :wink:

Angel_eyes
07-15-2006, 15:07
Дали ми е разбивано сърцето...И това се е случвало един път.Дали помня това време?Сякаш се случи преди малко.Но все пак самоубийството не е решение,така показваш слабост.И да всяко зло е за добро,обичаш някой,той те наранява и те оставя..теб те боли искаш да се махнеш за да не страдаш и като лъч светлина в живота ти идва друг...и те прави щастлива и така докато не намериш човека който си търсила цял живот :arrow: така наречената голяма любов :?

luda`flirtajika
07-15-2006, 15:18
to i az taka.... mn gadno,no naistina posle razbiram kolko e bilo glupavo-dori tova posle da sa meseci

Krem4eto
07-15-2006, 17:21
Разбира се,че съм била наранявана!Всички са били наранявани поне веднъж!Само,че не ми се е случвало да мисля за край на живота си!!!

light_purple
07-15-2006, 18:51
bilo li e razbito sarceto vi nqkoga? i iskalo li vi se e da slojite krai na jivota si , na stradaniqta si . bili li ste sasipani do takava stepen, 4e da posegnete nba jivota si i ni6to da nqma smisal za vas? Ami sega, spomnqte li si za tozi period ot jivota vi? ne mislite li , 4e 6te steli da napravite nai golqmata glupost?Mislite li , 4e vsqko zlo e za dobro ? az opredeleno podkrepqm tova tvardenie!!!!!!!!
imala sum mn takiva periodi.Ami nz dali ne e tribvalo ili e triabvalo vse taia.Vupreki 4e sega kato se zamislia moje bi ne e triabvalo.

ElinoR
07-15-2006, 18:59
Ам...аз мисля,че 'самоубийството' не е решение на какъвто и да е проблем,напротив по този начин се предаваме и показваме на света,какви страхливци сме и всъщност проблемът става НЕРАЗРЕШИМ.Още по-голяма глупост е да посегнеш на живота си заради МОМЧЕ-има толкова други,които може би чакат някое момиче като теб.
Това е... :wink:

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 19:54
дам,кажи речи сега съм в такава ситуация,но се старая да я преодолея,защото все пак живот веднъж се дава на човек,но да си призная ми е малко трудно :-k

koalka
07-15-2006, 20:50
Ами не,не ми се е случвало.Но знам,че ако се разделя с приятеля си какво ще стане......

ni6to_ob6to
07-16-2006, 11:19
Случвало ми се е да ме нараняват .. но не съм посягала на живота си .. това е най-лесния начин да избягаш от трудностите .. според мен е много по-важно да се ПРЕБОРИШ с тях, а не просто да изчезнеш ..

x-PeRiMenT
07-16-2006, 17:04
Хората, които посягат на живота си са най-големите глупаци, които човек може да срещне.Това е най-егоистичното нещо, което може да се направи!Не си струва за никой да си даваш живота, защото това е най-големия дар, който човек получава.Пък и какво ще постигнеш като се самоубиеш?Мислиш си, че ще прекратиш 'страданията' си, но от този акт ще пострадат само още хора.Помислете за близките и приятелите си, за семейството си... Струва ли си за някой мушмул/ка да караш толкова много хора да страдат много повече отколкото си си страдала?Пълни глупости.Чак яд ме хваща на такива хора.

П.П.
Постът ми не се отнася към никой.Просто изразявам мнение.

07-16-2006, 17:17
Ами не,не ми се е случвало.Но знам,че ако се разделя с приятеля си какво ще стане......
bi li mi kazala kakvo :):):)

luda`flirtajika
07-16-2006, 17:19
Ами не,не ми се е случвало.Но знам,че ако се разделя с приятеля си какво ще стане......
bi li mi kazala kakvo :):):)

iiirish
07-16-2006, 17:32
всеки е бил нараняван малко ими много, аз също не правя изключение. много пъти ме е боляло, но никога не съм мислела сериозно за самоубийство. често съм се питала какво ще е ако просто престана да дишам, какво ще е чувството докато падам надолу..., но никога не съм вземала окончателно решение. по-скоро много често ми се е искало да изчезна някъде където никой няма да ме намери :cry:

09-30-2006, 15:36
Според мен 220V са решение, или ако се намира някой трифазен - 360V охооо - кеф! :)
Самоубиството трябва да бъде нещо уникално, с голяма доза черен хумор и усмиване на живота. Самоубиството било слабост - хах!? Колко от вас биха се пристрашили да си теглят ножа?

teardrop
09-30-2006, 15:50
Много пъти са ме наранявали, и момчета разни, и "приятелки", но нито веднъж не съм мислила за самоубийство. Защо да им доставям това удоволствие като мога да им покажа, че въпреки всичко, което са ми причинили имам силата и волята да продължа напред?! И все пак, ако нещо се случи с човека, когото истински обичам и на когото истниски държа (а мисля, че съм намерила такъв човек), не знам дали няма да се замисля поне за миг за подобна глупост..

_Imaginary_girl_
09-30-2006, 15:51
Да,било ми е разбивано сърцето и въобще беше много
кофти :smt010 Бях готова на всичко ... слава Богу нещата се
подредиха,но и сега не се чувствам особено добре ..и
все пак знам,че няма да посегна на живота си:
1во - още не съм се отаяла до такава степен и
2ро - може би за момента нямам достатъчно смелост и все
още имам някакво желание да продължа напред,въпреки разорованията :wink:

Iliqn4eto
09-30-2006, 16:17
Била съм наранявана много,имала съм доста тежки периоди,но Абсолютно никога не съм искала да посягам на живота си!Самоубйството за мен е проява на слабост,на бягство.Когато имаш проблеми,трябва да се изправяш от тях.Живота ти е даден да го живееш,да се развиваш като човек,а не сам да си слагаш край на него,когато някъв глупак е разбил сърцето ти!Трудно е ....боли,обикновено изпадаш в лека(или по-силна) депресия,но всичко отминава.Времето лекува...Пък и всичко това малко или много ще те направи по-силна и ще научиш от грешките си :!:


с това мнение съм напълно съгласна :)

OPEL
09-30-2006, 17:04
Сърцето са ми го рабивали, само веднъж. Но никога не съм пробвал да слагам край на живота, нито помислял. И защо. Няма пречина:
1. Цялата инвестиция, правена в теб, било то в храна, обучение и др се срива.
2. Ще липсваш на много хора.
3. Аз докато реша как ще се убия най безболезнено, на мен ще ми мине.

literbebe
09-30-2006, 17:49
Ами да разбиха ми сърцето преди 5 месеца,бях в мн голяма депресия и то не от загубата на моята любов,а от лъжите,които той наговори.От мъка исках да се самоубия няколко пъти,но само си го мислех,никога не се осмелих да го направя наистина,ако не беше най-добрата ми приятелка всъщност може би нямаше да устоя на "решението" на въпроса.Постоянно се сещам за онези моменти,не знам като какво да ги определя,нямат определение.Не знам дали всяко зло е за добро,защото доброто така и не идва,може би защото аз не му позволявам,още мн оби4ам моя 4овек,но силно се надявам това зло да е за добро,това ми е надеждата:(Но определено самоубииството не е решение поне това разбрах:(

TeditoOoo
09-30-2006, 17:53
Да определено съм имала такива моменти.Не съм посягала на живота си,но съм била на крачка.Спирала ме е мисълта,че има хора,които ме обичат и които аз също обичам и не бих искала да ги карам да страдат.Сега като си спомням за тези моменти :-k ...да определено смятам,че е щяло да бъде грешка и мн се радвам,че не съм я допуснала.Плюс това живота ми е доказал,че след всяко зло идва добро,което ми връща надеждата.Трябва да имаме и от двете,за да живеем пълноценно.
П.П. А и в крайна сметка имаме толкова много време за смъртта и толкова малко за живота.Да наистина кратко време,което минава така неусетно и никога не се връща назад.Трябва да се държим в трудните моменти и да се радваме максимално на всеки един хубав.

koalka
09-30-2006, 17:56
Да ти кажа не ми се е случвало.За първи път съм лудо влюбена и съм щастлива.Но знам какмо ще ми е ако с приятеля ми се разделим.Точно това ще искам да направя.

zoben_pitbul
09-30-2006, 19:49
По темата-не ми е минавало през ума да го правя,но със сигурност бих го направил ако по някаква причина не мога да бъда с момичето,което обичам.Бих искал да кажа,че не е просто поредната тийн история,но всички така казват,така че няма да го кажа.Ще изглежда клише и никой не би го повярвал.
П.п.:Много хора са написали какви страхливци са самоубийците,но наистина колко от вас биха си теглили ножа?Щом човек е стигнал дотам той няма страх от нищо,за него СТРАХЪТ НЕ СЪЩЕСТВУВА.Глупаво е да твърдите обратното защото никога не сте стигали до такова отчаяние(или поне 98-99% не са) че да разберете наистина хората за какво се самоубиват.Мога да си го представя и в никакъв случай не бих казал,че човек е страхливец в такъв момент :wink:

koalka
09-30-2006, 19:55
Ами не,не ми се е случвало.Но знам,че ако се разделя с приятеля си какво ще стане......
bi li mi kazala kakvo :):):)Е,то е ясно,че някой все ще се заяде,нооо няма значение.Исках да кажа,че ако се разделя с него,което не искам никога да става ще искам да го направя-да се самоубия.Но има ли значение?Ще умре душата ми така и така.Но не съм толкова смела,за да го направя.

GLeZoRanA
09-30-2006, 20:49
[quote="dream_for_you"]имала съм много трудни моменти,когато ми се искало да ме няма,просто да изчезна :smt011 .[quote] aXa i za da ne pravq kef na nqkoi si ostavam i ne pravq gluposti ... :lol:

siXt_senSe
09-30-2006, 21:09
Да,разбивали са ми сърцето и ми се е искало не по-точно да се самоубия,ами просто ей така да умра от нищо,за да му стане гадно.Психиката ми определено на моменти е слаба и изпушвам тотално,но дари понякога да ми се иска да си посегна,знам че няма да имам смелост

Mikohito
10-01-2006, 01:27
Ако кажа че не ми е идвала мисълта за самоубийство ще излъжа.Преди няколко години имах много тежък период в който се бях изпокарал с всички и бях решил че няма за какво да живея.Но реших че не си заслужава да се погубвам по този начин пък и разбрах че има много неща заради който си заслужава човек да живее.Винаги когато се връщам към онези моменти разбирам каква голяма грешка съм щял да направя.

The`G_i_r_l
10-01-2006, 05:04
Моето сърце е било разбивано много жестоко само веднъж и ми беше много тежко,но не ми беше идвало на ума чак пък да се самоубивам..След това пак имах други такива периоди ама не чак толкова лоши.Идвало ми е доста пъти на акъла да се самоубия,но не и заради момче... в това не виждам смисъл :smt011

alkobalko
10-01-2006, 06:19
За мое щастие никога не съм страдала така. Такова нещо бих направила само за сегашния си приятел.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
10-01-2006, 06:43
пффф не това ще е е*ати простотията

kobrichka
10-01-2006, 08:48
според мен самоубийство не е решение,а глупост.Не ми се е случвало да страдам чак до такава степен,но мисля че в това няма смисъл няма да променя нищо а само ще избягам от проблема и ще причиня мн страдание на мн хора които ме обичат,ще пропусна мн неща от живота и то за какво?за някои когото не ме заслужава да пропилея живота си и живота на любимите ми хора.Самоубийство за мен не е решение и е най-голямата глупост на света която може да направи човек,да отнеме живота си.

strange__
10-01-2006, 08:51
bilo li e razbito sarceto vi nqkoga? i iskalo li vi se e da slojite krai na jivota si , na stradaniqta si . bili li ste sasipani do takava stepen, 4e da posegnete nba jivota si i ni6to da nqma smisal za vas? Ami sega, spomnqte li si za tozi period ot jivota vi? ne mislite li , 4e 6te steli da napravite nai golqmata glupost?Mislite li , 4e vsqko zlo e za dobro ? az opredeleno podkrepqm tova tvardenie!!!!!!!!
Сърцето ми е било разбито,но да сложа край на живота си не съм искала никога,не ми е толкова слаба психиката :!: За този момент (по-скоро период) от живота ми си спомням сякаш беше вчера (то образно казано е така ама..) И да всяко зло е за добро,но я се опитай да го обясниш на някой,който е разочарован от любовта,от приятелството,от живота,от всичко...no chance :roll:

malone
10-01-2006, 09:33
Разбивано ми е сърцето :arrow: но това не ме е карало да слагам край на живота си просто ми беше тъжно цяла седмица и след това гледах напред и с добри чуства си спомнях за миналото

FiRe_LaDy
10-01-2006, 10:44
Mdam sluchi mi se v nachaloto na tova lqto.Iskah go tova(da umra).I vse oshte go iskam.Sajelqvam,che se nameriha hora,koito uspqha da me razubedqt i da gi poslusham.I bez tova ne iskam poveche da stradam. [-X

Nightmare
10-01-2006, 12:29
Разбивано ми е сърцето, страдала съм много, но вярвам, че това ме направи по-силна. Самоубийството не е решение. В живота всеки го нараняват и ако се самоубиваме заради това... То май няма да останат много живи хора.. Почти никакви дори..

leko_otkachena
10-01-2006, 12:39
i na men mi e razbivano surceto no ne sum smqtala da umiram za tova

Absconding
10-01-2006, 12:46
Разбито сърце.. ? Заради момче никога не ми е минавало през ума да правя нещо толкова глупаво като самоубийство. Винаги в тежките моменти се сещам, че си имам чудесно семейство и страхотни приятели и всичко ми се струва по-леко. Пък и смятам, че съм достатъчно умно момиче за да осъзнавам, че това е бягство от проблема, а не решение. Всяко зло за добро. Най-голямото ми любовно разочарование ми е повлияло толкова положително, че сега се радвам, нищо че тогава бях като парцал. Което не те убива, те прави по-силен!

10-03-2006, 15:25
Az imah takyf moment.. Bqh too0o0lkova naranena.. i tolkova sama.. che si misleh che ako sloja krai na jivota si.. nikoi nqma da zabeleji daje.. Bqh napisala edno proshtalno pismo do nai-dobrata si priatelka v koeto pisheshe che sym gorda che q poznavam i che mnogo q obicham (btw skoro zabelqzah che go nosi v portmoneto si postoqnno.. koeto me zaradva).. Iii inache iskam da kaja na vsichki.. che jivota ni e daden da go jiveem.. I edinstveno ako sami prekasnem taq Bojia volq nie shte bydem prateni v Ada.. Vseki drug grqh moje da byde prosten.. I za vsqko neshto moje da se razkaesh.. :PСпоред мен не си изцяло права.Не е вярно,че ще бъдем пратени в ада и,че е по-лошо от всичко друго!!!!Първо на първо има и хора,които имат серизони причини,няма да споменавам!Живота ти е даден за да правиш каквото искаш с него!ПП:Като си препрочтетох писмото излезе,че подкрепям самоубииството,но не е така.Някой хора жертват себе си заради друг и т.н....

DoPye
10-03-2006, 15:35
Това като Фантома от Операта учих го по английски в 10 човека е пукнал от разбито сърце