PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Лъгала съм се.. как да му отмъстя ?



ne6i4
07-15-2006, 12:24
ami...haresvax edno momche!mislex si che i to me haresva,no ... qvno sym greshala!ne bqx go vijdala ot dosta vreme no...si mislex che e ne v grada a e zaminal nqkyde zashtoto rabotata mu e takava!no qvno sym greshala!bil si e tuk vijdal se e s dr momiche! :smt010 :smt010 :smt010 mislex che me obicha a sym greshala! :smt010 !!!vchera izleznax sutrinta da si vzema kakto obichaino vestnik i go vidqx s kolata mu,zaradvax se mn bqx na sedmoto nebe,dokato ne se zagledax...togava vidqx che toi e s drugo momiche!kogato me vidq...obyrna se kym neq i q celuna, :( :smt010 togava razbrax che vsichko e bilo lyja,che sym bila porednata mu obojatelka,che ... sym bila slqpa che ne me obicha!

sega veche reshix da sloja krai na vsichko,pisna mi da sym parcal,kajete mi kak da mu otmystq!toi mislq che ima brat s koito se sreshtame chesto no sme samo na zdravei zdrasti!kazaxa mi che me haresval!dali da trygna s nego!molq vi pishete! ](*,)


veche sym mn otchaqna i neznam kakvo da pravq!obichax go mnogo! :smt013 daje prekaleno! :smt010 :smt100

MOLQ VI POMOGNETE ](*,) ](*,) ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

LP_girl_14
07-15-2006, 12:31
Недей мила!Знам,колко изтъркано ще прозвучи,ама отмъщениетоп не помага с нищо!Няма да се чувстваш по-добре,напротив-ще се изпълниш още повече с гняв.Сега ако харесваш брат му-тогава може да излезете някой път,да се сближите и т.н.,но в никакъв случай не използвай себе си и чувствата си в едно отмъщение.И какво като тръгнеш с брат му?Ако той си обича оноча момиче,ще му е все едно с кой си!Пък и както го описа,той е некъв бройкаджия!Продължи живота си напред и се избий тия мисли за мъст.Не обръщай глава към миналото.Знам как се чувстваш,знам че в момента се чувстваш предадена,разочарована от всичко,но след време нещата ще стоят по-различен начин.Не се занимавай повече с този.Той просто не заслужава дори да мислиш за него,независимо дали е за добро или за лошо.Безразличието е най-доброто наказание :!:

ne6i4
07-15-2006, 12:37
tova go znam,no veche nishto nqma smisyl daje da spq da qm da mislq da hodq ...nishto...neiskam da jiveq...bez nego sym zagubena... ](*,) dosega si mislex che pone malko me obicha...
no...
...veche nqmam dumi! :( :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) znam che ne trqbva da postypvam glupavo no iskam da mu dokaja kolko go obicham... :smt010 :smt010 :smt010

LP_girl_14
07-15-2006, 12:55
Наистина знам как се чувстваш и знам че когато човек е наранен не е много във състояние да мисли трезво,прекалено импулсивен е и именно затова не искам да направиш някоя глупост,заради която после ще съжаляваш.Как ще му докажеш че го обичаш?Като говориш с брат му?Като говориш с него?Като тръгнеш с друг,без да го обичаш?Недей да мислиш първосигнално!Той не заслужава всичко това!С друга е !Излъгал те е !И като те е видял я е целунал!Е какво по-голямо доказателство че е боклук?!Знам,че едва ли ще ме послушаш,защото явно много ти се е насъбрало и си много ...емоционална верояно,но се поспри малко!
Питаш дали да тръгнеш с брат му :arrow: не,защото ти не го обичаш(че дори май и не го харесваш) и по този начин няма дА докажеш нищо на никого!!!!

koalka
07-15-2006, 13:37
Има всякакви момчета и ти си попаднала на бройкаджия и използвач.Тези момчета,които си такива си играят с чувствата ти и ти няма как да разбереш.Целунале е момичето,за да се почувстваш като боклук,както ти казваш.Но вярвай ми-не е нужно ти да му отмъщаваш,защотот рано или късно ще му се върне.Ще се влюби,а тя няма да изпитва същите чувства към него.

sensa
07-15-2006, 14:22
awe v pove4eto slu4ai mom4etata sa takiva!!!! Mn rqdko se sre6ta nqkoe svqsno mom4e :!: 1000 000 pati sam go kazvala i pak 6et go kaja : VSI4KO SE VRA6TA :!: :!: :!: za kakvo da s ezanimava6 s toq bokluk , da se 4udi6 kak da mu otmasti6. kakvoto i da napravi6 nqma da mu stane koft , 6toto ne mu puka za teb... i nqma smisal da se zanimava6 s btar mu ako ne go haresva6 . za kakvo da dava6 naprazni nadejdi na nqkoi , da narani6 4uvstavta na mom4eto za ednoto NI6TO

Girl-of-Sin
07-15-2006, 14:38
I az sum na mnenie, 4e trqbva da zabravish da my otmushtavash.Ne sme nie horata, koito da nakazvame vinovnicite, ima po-vis6i neshta, koito se grijat za tova...to si ima edna pogovorka..."Gospod bavi, no ne zabravq!" i povqrvai mi, 4e v neq se krie mnogo istina.
V toq jivot nishto ne ostava nenakazano, vsi4ko se vrushta i to v troini razmeri!A i ako toi naistina e ot oniq "broikadjii"...edva li shte nameri shtastie, daje naprotiv...takiva kato nego namirat maistora si.Te bivat nakazvani po nai-jestok na4in i nikoga ne yseshtat kakvo e tova istinska obi4 ili lubov...

I az znam kak se 4yvstavsh...znam kakvo e da imash nqkakvi me4ti ...iluzii, a nakraq te da se okajat nerealni :smt010 Chyvstvoto, 4e si izlugana naddelqva....no vremeto...v edin moment ostava samo to...

Vdigni glava i produlji napred, zashtoto budesheto 4aka samo teb!

Angel_eyes
07-15-2006, 15:15
Няма смисъл да го нараняваш,един ден той ще си получи всичко с лихвите.За нищо не си виновна за да се чувстваш така сега.Просто като повечето момичета си се влюбила в боклук.Не страдай,не плачи няма смисъл просто това е живота едно голямо изпитание,и ако си мислиш,че долно същество като него заслужава сълзите ти,лъжеш се жестоко.А и дргуо нещо...не използвай брат му за отмъщение при положение,че момчето те харесва...то не е виновно,че си се влюбила не в когото трябва.Научи се да не тъжиш заради хора които не те заслужават,ти си нещо много повече от този бройкаджия :wink:

seksi_kote_f
07-15-2006, 15:50
nedei nqma smisul da si otmu6tava6 za6toto se vru6ta(ot li4en opit ti go kazvam [-X ) po dobre gledai napred i go zabrvai ima mom4eta ful i uspeh mila

Nasindo
07-15-2006, 17:05
ami...haresvax edno momche!mislex si che i to me haresva,no ... qvno sym greshala!ne bqx go vijdala ot dosta vreme no...si mislex che e ne v grada a e zaminal nqkyde zashtoto rabotata mu e takava!no qvno sym greshala!bil si e tuk vijdal se e s dr momiche! :smt010 :smt010 :smt010 mislex che me obicha a sym greshala! :smt010 !!!vchera izleznax sutrinta da si vzema kakto obichaino vestnik i go vidqx s kolata mu,zaradvax se mn bqx na sedmoto nebe,dokato ne se zagledax...togava vidqx che toi e s drugo momiche!kogato me vidq...obyrna se kym neq i q celuna, :( :smt010 togava razbrax che vsichko e bilo lyja,che sym bila porednata mu obojatelka,che ... sym bila slqpa che ne me obicha!

sega veche reshix da sloja krai na vsichko,pisna mi da sym parcal,kajete mi kak da mu otmystq!toi mislq che ima brat s koito se sreshtame chesto no sme samo na zdravei zdrasti!kazaxa mi che me haresval!dali da trygna s nego!molq vi pishete! ](*,)


veche sym mn otchaqna i neznam kakvo da pravq!obichax go mnogo! :smt013 daje prekaleno! :smt010 :smt100

MOLQ VI POMOGNETE ](*,) ](*,) ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

ma ei piklo vikam da ne pi6e6 pove4e tuka iz tiq forumi a ... ?
parvo toi ne e hodil s teb .... tva 4e ti kvo si si mislila.... nego hi4 ne go ebe... gre6no si si mislila.... ti vaob6te nz toi kvo e imal kam teb... samo si predpolagala... a sq poneje ne ti ottarva da si priznae6 4e si gube6ta...."KAJETE MI KAK DA MU OTMASTQ" i zakvo da mu otma6tavash ... bahti smotana putka deto si ti !
tq ne mojela da jivee bez nego a u ... mislila ,4e pone malko toq e obi4al... phahah ... moje bi sq 6te kaje6 4e ste hodili ... ama toi ne go e znael :twisted:

tva mislq az ! :evil:

Krem4eto
07-15-2006, 17:31
ami...haresvax edno momche!mislex si che i to me haresva,no ... qvno sym greshala!ne bqx go vijdala ot dosta vreme no...si mislex che e ne v grada a e zaminal nqkyde zashtoto rabotata mu e takava!no qvno sym greshala!bil si e tuk vijdal se e s dr momiche! :smt010 :smt010 :smt010 mislex che me obicha a sym greshala! :smt010 !!!vchera izleznax sutrinta da si vzema kakto obichaino vestnik i go vidqx s kolata mu,zaradvax se mn bqx na sedmoto nebe,dokato ne se zagledax...togava vidqx che toi e s drugo momiche!kogato me vidq...obyrna se kym neq i q celuna, :( :smt010 togava razbrax che vsichko e bilo lyja,che sym bila porednata mu obojatelka,che ... sym bila slqpa che ne me obicha!

sega veche reshix da sloja krai na vsichko,pisna mi da sym parcal,kajete mi kak da mu otmystq!toi mislq che ima brat s koito se sreshtame chesto no sme samo na zdravei zdrasti!kazaxa mi che me haresval!dali da trygna s nego!molq vi pishete! ](*,)


veche sym mn otchaqna i neznam kakvo da pravq!obichax go mnogo! :smt013 daje prekaleno! :smt010 :smt100

MOLQ VI POMOGNETE ](*,) ](*,) ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Може да се опиташ пак да станете гаджета и да го унижиш като се държиш много студено и накрая да го зарежеш него като парцал!

the^one
07-15-2006, 18:20
Глупаво е да намесваш трети човек ,за да отмъстиш на бившия.Ще нараниш чувствата на брат му ,ако тръгнеш с него само ,за да накараш другия да страда.Не се занимавай с този малък човек и продължи напред.Учи се от грешките си и не ги повтаряй.Не се мъчи да му отмъщаваш ,то ще му се върне тройно!Успех!

nasty_f
07-15-2006, 18:55
Mila,az sum na mnenie,4e trqbva da mu otmasti6,za6toto s men se slu4va su6toto.Zna4i,az su6to si misleh,4e edno mom4e me haresva,no sam jivqla prosto......v.........zabluda prez cqloto vreme.Toi sega hodi s biv6ata si i toooooooolkova iskam da go nakaram da me haresva i da me revnuva(prosto do nebeto).Sega su6to mi e simpati4no drugo mom4e i znae6 li kakvo 6te napravq?!6te zapo4na da flirtuvam s drugoto mom4e pred nego(ne samo zaradi nego,a i toi prosto su6to mi haresva),6te izlizam s nego i 6te probvam da se hvana s nego.Dano se polu4i,za6toto i tova drugoto mom4e su6to mi e stra6no simpati4no :smt050 .Ima i drugi na4ini............glasi se kato izliza6 pove4e i gledai da ne si ednakva vseki den,kato minava6 pokrai nego ne go gledai,a gledai v drugo mom4e(no 6te revnuva samo,ako naistina si mu malko simpati4na).Govori si s drugo mom4e pred nego i se smei i izvednaj pogledni kum nego i se usmihni.Ami drugo ne se se6tam.Uspeh :smt111 Ako ne mu bii duspata :smt097 !

Malko_kote
07-15-2006, 22:46
Emi da nai-dobriqt na4in e da trugne6 s brat mu.Ne se znae dali izob6to 6te go zaboli no ni6to ne gubi6.

teenkopele
07-16-2006, 00:11
Несподелена любов. Да, гадно постъпва спрямо теб...
Тегли му една майна и не се занимавай повече с него. Ако го правиш, той ще продължи да те дразни и да те провокира.
Успех. :wink:

whatthe
07-16-2006, 14:12
ami...haresvax edno momche!mislex si che i to me haresva,no ... qvno sym greshala!ne bqx go vijdala ot dosta vreme no...si mislex che e ne v grada a e zaminal nqkyde zashtoto rabotata mu e takava!no qvno sym greshala!bil si e tuk vijdal se e s dr momiche! :smt010 :smt010 :smt010 mislex che me obicha a sym greshala! :smt010 !!!vchera izleznax sutrinta da si vzema kakto obichaino vestnik i go vidqx s kolata mu,zaradvax se mn bqx na sedmoto nebe,dokato ne se zagledax...togava vidqx che toi e s drugo momiche!kogato me vidq...obyrna se kym neq i q celuna, :( :smt010 togava razbrax che vsichko e bilo lyja,che sym bila porednata mu obojatelka,che ... sym bila slqpa che ne me obicha!

sega veche reshix da sloja krai na vsichko,pisna mi da sym parcal,kajete mi kak da mu otmystq!toi mislq che ima brat s koito se sreshtame chesto no sme samo na zdravei zdrasti!kazaxa mi che me haresval!dali da trygna s nego!molq vi pishete! ](*,)


veche sym mn otchaqna i neznam kakvo da pravq!obichax go mnogo! :smt013 daje prekaleno! :smt010 :smt100

MOLQ VI POMOGNETE ](*,) ](*,) ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

такъв ти е касмета :) доколкото с мръсното сама можеш да измислиш зависи в кви отношения сте...говорите ли си и етц.

koalka
07-16-2006, 14:24
ami...haresvax edno momche!mislex si che i to me haresva,no ... qvno sym greshala!ne bqx go vijdala ot dosta vreme no...si mislex che e ne v grada a e zaminal nqkyde zashtoto rabotata mu e takava!no qvno sym greshala!bil si e tuk vijdal se e s dr momiche! :smt010 :smt010 :smt010 mislex che me obicha a sym greshala! :smt010 !!!vchera izleznax sutrinta da si vzema kakto obichaino vestnik i go vidqx s kolata mu,zaradvax se mn bqx na sedmoto nebe,dokato ne se zagledax...togava vidqx che toi e s drugo momiche!kogato me vidq...obyrna se kym neq i q celuna, :( :smt010 togava razbrax che vsichko e bilo lyja,che sym bila porednata mu obojatelka,che ... sym bila slqpa che ne me obicha!

sega veche reshix da sloja krai na vsichko,pisna mi da sym parcal,kajete mi kak da mu otmystq!toi mislq che ima brat s koito se sreshtame chesto no sme samo na zdravei zdrasti!kazaxa mi che me haresval!dali da trygna s nego!molq vi pishete! ](*,)


veche sym mn otchaqna i neznam kakvo da pravq!obichax go mnogo! :smt013 daje prekaleno! :smt010 :smt100

MOLQ VI POMOGNETE ](*,) ](*,) ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§Ами не оправдавам постъпката му естествено,НО все пак вие нали не сте били гаджета.Той с нищо не ти е бил длъжен и нямаш право да му отмъщаваш.А и по какъв начин?Ако си с друг?Няма да можеш да го нараниш,защото той явно не се интересува от теб,ако се целува с друга и е гадже с нея.Просто трябва да го преодолееш.

07-16-2006, 17:56
ma ei piklo vikam da ne pi6e6 pove4e tuka iz tiq forumi a ... ?
parvo toi ne e hodil s teb .... tva 4e ti kvo si si mislila.... nego hi4 ne go ebe... gre6no si si mislila.... ti vaob6te nz toi kvo e imal kam teb... samo si predpolagala... a sq poneje ne ti ottarva da si priznae6 4e si gube6ta...."KAJETE MI KAK DA MU OTMASTQ" i zakvo da mu otma6tavash ... bahti smotana p***a deto si ti !
tq ne mojela da jivee bez nego a u ... mislila ,4e pone malko toq e obi4al... phahah ... moje bi sq 6te kaje6 4e ste hodili ... ama toi ne go e znael :twisted:

tva mislq az ! :evil:

ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ЧЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ И НЕ СЪМ ПИСАЛА ТУКА ЗА ДА МЕ ОБИЖДА НЯКЪКЪВ СИ .......... НЕИСКАМ ДА ТЕ ОБИЖДАМ АМА АЗ ИСКАМ СЪВЕТ!


НАДЯВАМ СЕ И ТИ ДА ИЗПАДНЕШ В ТАКАВА СИТУАЦИЯ И ДА ТИ СЕ ВЪРНЕ ТВА!ИСКРЕННО ТИ ГО ПОЙЕЛАВАМ!!!!!!!!


А НА ОСТАНАЛИТЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА!БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

iiirish
07-16-2006, 18:10
не виждам защо всички искате да отмъщавате на някого?! колкото и този човек да те е наранил ти си го обичала някога, нали така?! в такъв случей не виждам как след такава обич изведнъж в главичката ти ще се роди такава омраза. просто го забрави. покажи пред него и пред всички останали, че той за теб е едно "нищо" и вече е минало