PDA

View Full Version : Обезкосмяване с епилатор и след това?



HanoMnaH
07-15-2006, 14:12
Значи мисля да направя пак същото както преди :) Ефекта беше як и космите малко или много станаха по светли :)Обаче имам 1 въпрос...понеже нямам кремове и глупости в нас... с какво да се намажа..спирт(aftershave) ...или пък майка има едни кремове ама те са за ръце...идея:? И как да облекча болката че боли :) Да ударя ли 1 за мерак :)

unfaithful
07-15-2006, 15:03
Ako pyrvo se izkype6 6te te boli po-malko, zashtoto kojata stava po-meka; samo vnimavai da ne si oshte mokyr dokato se obezkosmqvash za da ne te hvane tok :!:
a sled tova nai-dobre se namaji s losion za tqlo, ako mojesh da namerish ot nqkyde, no v nikakyv sluchai ne slagai spirt

HanoMnaH
07-15-2006, 15:11
Значе одеколона не е начин :)

Jessika_MG
07-15-2006, 17:08
Нещо което не е на спиртна основа. Аз съм пробвала с крем за лице :wink:

HanoMnaH
07-15-2006, 19:31
Имам само някакъв крем за ръце......дано подеиства ;) Tomorrow is the day :)

07-23-2006, 01:35
pri izpolzvaneto na epilator v kakva posoka trqbva da se epilira za da ne se poluchava tova "obrushtane na kosuma"? a i do kakva dulzhina na kosuma e vuzmozhno izpolzvaneto na epilator?

Black_Witch
07-23-2006, 12:35
pri izpolzvaneto na epilator v kakva posoka trqbva da se epilira za da ne se poluchava tova "obrushtane na kosuma"? a i do kakva dulzhina na kosuma e vuzmozhno izpolzvaneto na epilator?


Ами трябва да е срещу косъма,понеже ако е в същата посока е по-вероятно само да го отреже,без да го отскубне,което си е мизерия.Няма как да не се получи "обръщане на косъма" както го наричаш.Умните хора взели,че измислили пинсетките.
Не съм си мерила космите с линиика,само че те съветвам да не са много дълги,защото много ще те боли.Естествено не трябва и да са прекалено къси.
Аз лично си слагам задължително нещо,за да се дезинфикцира кожата ми след като съм я третирала с епилатор.Чак след това слагам някакво кремче,за да се успокои и да стане по-мека и нежна.Но дезинфектанта ми е задължителен.