PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Харесва ми.но май е късно .. ?



stosa
07-15-2006, 15:09
Predi 9 meseca se zapoznah s edno mom4e to ot togava mn me be6e haresalo no az si imah priqtel :smt007 koito mn obi4ah.Nia vajnoto e 4e ne si pokazva6e 4ustvata kum men a postono kazva6e na moqta fr 4e mn me haresa i 4e iskam da e s men,no az vob6te ne go haresvah :smt013.Taka se okaza 4e zaedno rabotim i edin den re6ih me mn hora da otidem na plaja da posre6nem djulait mornik :wink: i toi postono se bazika6e s men pregru6ta6e me i legnah me zaedno na edna havliq i se gu6kah me i obarvah me prez cqlata no6t ne se se celuvali [-X za6toto az si imam priqtel i si durja na principite :oops: samo 4e ot togava po4nah ne6to da izpitvam kum nego i kazah na edna moq fr da go pita dali me haresva a predi tova toi sprq da mi govori samo me gleda6e vtren4eno postono(sled taq slu4ka) i az mn mi stava6e kuco 4e ne mi govori.Moqta fr otide i mu kaza 4e si go haresvam i toi kazal az emi..... az kakvo da napravq ve4e si imam priqtelka(demek mn kusno se e setila da mu kaji 4e me haresva 4ak kogato si namerih druga)i taka mn vreme mina ot togava pone 2 sedmici i toi po4na da mi govori da mi se usmihva pak postoqno me gleda i se bazi s men kakto predi i nz kakvo da pravq HELP :smt009 POMOGNE TE MI I MI DAITE SUVET.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Nadelina
07-15-2006, 15:18
Ne tyrsi posrednici.. Bydi smela i otidi i ti sama govori s nego.. Kaji mu kakvo izpitvash.. Shtoto toi sashto moje oshte da te haresva.. A kato ne pravish nishto.. nqma da postignesh i rezultat..

Angel_eyes
07-15-2006, 15:20
Еми мила,щом все още те гледа с онзи втренчен поглед значи не са му изстинали чувствата,не мислиш ли?А дали той наистина има приятелка или просто иска някак да подложи твоите чувства на изпитание.Щом го харесваш трябва да си поговориш с него и да се изясните,защото само чрез твоята приятелка нищо няма да стане...най-добре седнете като големи хора и си кажете истината,че и двамата се харесвате взаимно(поне според моите впечатления).АКо стане нещо ще е много хубаво,ако ли пък не останете си приятели :wink:

seksi_kote_f
07-15-2006, 15:26
Еми мила,щом все още те гледа с онзи втренчен поглед значи не са му изстинали чувствата,не мислиш ли?А дали той наистина има приятелка или просто иска някак да подложи твоите чувства на изпитание.Щом го харесваш трябва да си поговориш с него и да се изясните,защото само чрез твоята приятелка нищо няма да стане...най-добре седнете като големи хора и си кажете истината,че и двамата се харесвате взаимно(поне според моите впечатления).АКо стане нещо ще е много хубаво,ако ли пък не останете си приятели :wink:

Ima si priqtelka daje negovata priqtelka mi e kolejka i hodqt ot 1 sedmica(ama toi ne q haresva sam e kazavl mn puti 4e ne q haresva i 4e se opitva da q razkara no tq mu se lepi i postoqno mu zvuni :( )

koalka
07-15-2006, 16:01
Ами просто му кажи,че изпитваш нещо към него.Обаче ще постъпиш много зле с гаджето си,което сигурно те обича.

sensa
07-15-2006, 16:04
Ami prosto badi blizka s nego. prodaljavaite da se zaka4ate i ad si lafite , spriatelete se . a posle kra4kata ot priatelstvo do ne6to po silno e mn malka. sas sigurnost ne si mu bezrazli4na , 6tom te e haresval. hodete zaedno na kuponi , diskoteki , plajove i vsi4ko 6t esi doide ot samo sebe si

Nasindo
07-15-2006, 16:51
pravete sex sled rabotnoto vreme :twisted:

Krem4eto
07-15-2006, 17:27
Ne tyrsi posrednici.. Bydi smela i otidi i ti sama govori s nego.. Kaji mu kakvo izpitvash.. Shtoto toi sashto moje oshte da te haresva.. A kato ne pravish nishto.. nqma da postignesh i rezultat..