PDA

View Full Version : nqkolko na4ina za uspe6na svalka



sweet_loser
07-15-2006, 15:35
Tova moje da sluji kato izvor za mnogo hora,taka 4e ne davoite izli6ni komentari i ne se zaqjdaite.Va6ite metodi za svalki mogat da pomognat mnogo na hora v nujda,osobeno sega kogato"otiva6 na more,a nqna6 nujnite proporcii".Badete seriozni!Napi6ete nqkolko trika s koito ste uspeli da q/go svalite.
BLAGODARQ!

Chiana
07-15-2006, 16:15
Да ти кажа честно, някой човек ако не ми е харесал от самото начало, и челна стойка да ми прави, пак няма да ми направи впечатление.
Виж, ако седна да си говоря с него, ако се държи естествено и го видя, че е свестен човек, тогава може да предприема нещо.
Ето ти трик за свалка - дръж се естествено и не се прави на простак. Дръж се възпитано. И най-вече мило с нея. Обръщай й внимание, за да почувства тя, че е желана и харесвана.

kin
07-15-2006, 17:25
Да ти кажа честно, някой човек ако не ми е харесал от самото начало, и челна стойка да ми прави, пак няма да ми направи впечатление.
Виж, ако седна да си говоря с него, ако се държи естествено и го видя, че е свестен човек, тогава може да предприема нещо.
Ето ти трик за свалка - дръж се естествено и не се прави на простак. Дръж се възпитано. И най-вече мило с нея. Обръщай й внимание, за да почувства тя, че е желана и харесвана.

хехе ами ако момичето е пустиняк и те преебе, може да те баламосва и да те кара да си мислиш че те харесва, един ден да ти се подмазва, на следващия не ти обръща никакво внимание ииии.... пълно е с такива :smt019

аз не правя така, когато някоя ми харесва не се държа прекалено мило с нея и не й обръщам толкова внимание че ще и нарасне самочувстието... ако усета че я привличам тогава ще предприема нещо иначе няма смисал

maybelline
07-15-2006, 18:21
хехе ами ако момичето е пустиняк и те преебе, може да те баламосва и да те кара да си мислиш че те харесва, един ден да ти се подмазва, на следващия не ти обръща никакво внимание ииии.... пълно е с такива :smt019


Ами това вече си е твой проблем.Колкото до свалката - не се показвай като герой или кой знае какъв,не се дръж високомерно и арогантно,изобщо бъди си нормално момче.Като се запознаете не започвай да говориш на теми,които само на теб са ти интересни(футбол,компютърн и игри и т.н.) Говори мило,но без да се лигавиш,казвай неща,които да карат момичето да говори повече за себе си(от къде си,изглеждаш супер - тренираш ли нещо и т.н.)

I`LoVe`My`BiTcH
07-17-2006, 17:52
Кфа свалка бре ?!?!
Отиваж и викаш:
- Язе съм ти мераклия!
- За какво си ми мераклия
- Да та чукам мааа!


Най-добрата свалка :mrgreen: :mrgreen:

Ice_Queen
07-17-2006, 19:04
Кфа свалка бре ?!?!
Отиваж и викаш:
- Язе съм ти мераклия!
- За какво си ми мераклия
- Да та чукам мааа!


Най-добрата свалка :mrgreen: :mrgreen:
ахаххахаха ,нз аз като чуя думата СВАЛКА или ДА СВАЛЯ..и наистиан се сещам за тухла 4ка :smt005
по темата Chiana го е казала мн добре !

az_i_ko_we
07-17-2006, 19:53
бъди нещо което другите не са... бъди повече от тия около нея... бъди героя и....
за сяко момиче е различно...
от готиния телефон (който тати ти е зел) до слагане на 2ро осигурително въже на някоя скала... за секи е различно но принципите са едни...