PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той няма време за мен. а ходим отскоро



spooky56
07-15-2006, 15:54
Ami immam edin problem. Kato svur6ix daskalo edin den kakto si sedqx na kompa mom4eto koeto xaresvax ama mislex 4e s nego ni6to nqma da stane,mi pisa 4e mn me xaresva............ok na dr den trugnaxme ot togava minaxa 2 sedmici aa toi vse nqama vreme da se vidim i ot kakto xodim ne sme se vijdali.......pi6em si no toi o6te purviq den sled akto trugnaxme se durja adski studeno..................nz kakvo i za6to se e promenilo v nego,no neznam kak da ostupq............4udq se da mu pi6a li ili ne...............4udq se dali ne e s druga awe mn ne6ta se 4udq za tova pls daite mi suvet 4e ideq nqamam ko da pravq? ](*,) :-k :smt012

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

sensa
07-15-2006, 15:58
OOOO boji4ko! Ami qvno toi e nqmal seriozni namereniq kam teb!!! takav ne ti trqbva . Ako iska6e da e s teb , vse 6te6e da nameri vreme. tova sa palni gluposti , 4e nqmal vreme [-X Ostavi go , po dobre ne se zablujdavai pove4e. Spored men si ima druga. No ako tolkova darji6, togava pogovorete, no iskai ad se vidite i da ti kaje kakvo stava , za6toto ina4e e mn tapo po 4ata da se razbirate

morsheeba
07-15-2006, 16:12
na kolko godini ste i dvamata kak razbira6 vruzka v koqto ne se vijdate!ne znam kakvo moje da pomogne na "gadjeto ti"osven malko umstveno porastvane!a pu de da znae6 moje da nqma vreme!ako ne se vidite i v sledva6tite 2 sedmici a toi ne e zaminal nikude zna4i vuprosa dali hodite e retori4en!

ninsy
07-15-2006, 16:21
OOOO boji4ko! Ami qvno toi e nqmal seriozni namereniq kam teb!!! takav ne ti trqbva . Ako iska6e da e s teb , vse 6te6e da nameri vreme. tova sa palni gluposti , 4e nqmal vreme [-X Ostavi go , po dobre ne se zablujdavai pove4e. Spored men si ima druga. No ako tolkova darji6, togava pogovorete, no iskai ad se vidite i da ti kaje kakvo stava , za6toto ina4e e mn tapo po 4ata da se razbirate
=D>

LP_girl_14
07-15-2006, 17:02
Ходите от 2 седмици,предполагам сте от един град и не се виждали? :shock: Момиче,тоя нещо...не ми се струва сериозен.Ако искаше да е с теб щеше да намери начин и време.На оправания всеки е силен ,ама на действия?Не може все ти да го търсиш.Известно време не му пиши,накарай го той да пожелае да те види.Няма все да търчиш по него,пък той да се прави на "виж ме кой съм аз".Дано поне тогава се сети че една връзка се гради най-вече от живота общуване,не от няколко часа чат.Според мен е знаел че го харесваш и е тръгнал с теб просто ей така.Това не еповедение на влюбено момче или поне на момче,което проявява интерсен към теб.Поговорете,питай го защо се държи така и ако пак тръгне да ти овърта,биеш му дуспата и тва е !Знам,че го харесваш,ама това не е достатъчна причина,че да му позволяваш да се подиграва с чувствата ти :!:

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 19:09
Миличка,да ти кажа аз също имам почти същия проблем,само дето момчето не е в моя град и сме се виждали около 2 или 3 пъти и се убедих.че няма смисъл :cry:
Щом само се оправдава.....определено няма никакви сериозни намерения,ако имаше,както е приказката щеше да намери време и начин да си те види :?
Поговорете си,ако нищо не става недеи изобщо да се ядосваш,а гледай напред с усмивка :) Все пак успех-дано се оправите,защото знам колко е гадно в подобна ситуация....

koalka
07-15-2006, 19:54
Не му пиши,а говори с него и го питай дали нещо се е променило и го обсъдете.

I_love_dead_people
07-15-2006, 20:20
Каква е тая интернет любов? Това ли са му представите за любов!
За мен това да подържаш връзка през интернет е много глупаво...никакъв физически контакт...настоявай да излезете!

IKisseDAGirL
07-15-2006, 21:16
веднага се свържи с него и му кажи, че искаш спешно да поговорите, само че не в тия чатове или по тел-а, ами на четири очи :roll: тая ситуация ми се струва супер странна, не може от 2 седмици да сте заедно, а да не се виждате :shock: :? проведете един сериозен разговор и му обясни, че ако смята така да продължавате, по-добре да не сте заедно, защото така или иначе връзката ви на практика е несъществуваща :|
и да е притеснително момчето, и да няма мн време, и да се опитва просто да се прави на интересен, няма значение, факт е, че така не може да се продължава... :-k

sweet_DENI_f
07-15-2006, 22:14
Каква е тая интернет любов? Това ли са му представите за любов!
За мен това да подържаш връзка през интернет е много глупаво...никакъв физически контакт...настоявай да излезете!
точно!

strawberry1988
07-15-2006, 22:33
ami qvno nqma serizno namereniq ku tebe,po-dobre pogovori s negi i ako q kara vse taka napravo go zareji

Malko_kote
07-15-2006, 22:36
Emi vij sa, toi moje da e razbral 4e ti go haresva6 i da se e poebaval s teb.Moje da ima i mn drugi pri4iniporadi koito da se durji taka.Ama ti nedei da mu pi6e6 ni6to, ako toi iska da bude s teb 6te ti oburne vnim.Vuob6te ne se zanimavais nego.Dori i da ne ti e lesno.Prosto si nameri drugo mom4e.