PDA

View Full Version : Трябваше ли да действам или трябва постепенно...



Nasindo
07-15-2006, 18:30
Nz... kak da zapo4na vsi4ko tova... moje bi 6te kaja 4e sam postval temi otnostno haresvane.vlubvane i vsqkakvi takivi :p i znam sy6to 4e kogato 4ovek vidi i si haresa nqkoe momi4e/mom4e toi se vlubva parvona4alno v negovata viziq...(i intuitivno i/mu pripisva ka4estva za koito o6te nqma dostata4no osnovaniq... noo :-s .......)

I vse pak ... dnes bqh na glavnata(az sam ot plovdiv) i... takav otivam da qm duneri v edno kato zavedeniice ... ot tolkova godini nasam... ne bqh vijdal takova (u)oslepitelno krasivo momi4e... stoe6e to4no pred men s edna neina kolejka na kasata i be6e super stilno oble(ka)4еna.... parvona4alno vperih pogled v o4ite i.... neveroqtno sini....oslepitelna 4erna(prava) kosa i velikolepna usmivka....na 19g... i po princip vsi4ko si mi e estestveno... ne se staraq da napravq samocelno vpe4atlenie... osobenno pri flirt... vinagi sam si bil estestven... i sam deistval nqkak si nestandartno po moi si na4in... :D ... ta v momenta v koito mi zimaha pora4kata... iskah da i kaja "znaesh li 4e imash strahotni o4i" ... .no prosto nz za6to se sdyrjah... moje bi za6toto ne bqh vijdal TOLKOVA KRASIVO momi4e ot nz kolko vreme ...emm tova e ... pi6ete kakvo mislite ... pak i az 6te dobavq O:)

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 пишете грамотно бе :) §§

Krem4eto
07-15-2006, 18:37
Nz... kak da zapo4na vsi4ko tova... moje bi 6te kaja 4e sam postval temi otnostno haresvane.vlubvane i vsqkakvi takivi :p i znam sy6to 4e kogato 4ovek vidi i si haresa nqkoe momi4e/mom4e toi se vlubva parvona4alno v negovata viziq...(i intuitivno i/mu pripisva ka4estva za koito o6te nqma dostata4no osnovaniq... noo :-s .......)

I vse pak ... dnes bqh na glavnata(az sam ot plovdiv) i... takav otivam da qm duneri v edno kato zavedeniice ... ot tolkova godini nasam... ne bqh vijdal takova uslepitelno krasivo momi4e... stoe6e to4no pred men s edna neina kolejka na kasata i be6e super stilno oblekana.... parvona4alno vperih pogled v o4ite i.... neveroqtno sini....oslepitelna 4erna(prava) kosa i velikolepna usmivka....na 19g... i po princip vsi4ko si mi e estestveno... ne se staraq da napravq samocelno vpe4atlenie... osobenno pri flirt... vinagi sam si bil estestven... i sam deistval nqkak si nestandartno po moi si na4in... :D ... ta v momenta v koito mi zimaha pora4kata... iskah da i kaja "znaesh li 4e imash strahotni o4i" ... .no prosto nz za6to se sdyrjah... moje bi za6toto ne bqh vijdal TOLKOVA KRASIVO momi4e ot nz kolko vreme ...emm tova e ... pi6ete kakvo mislite ... pak i az 6te dobavq O:)

Отиди пак на това място и този път направи това,което не си направил,а именно запознайте се!За да искаш това да е сериозно добре си направил,че когато си я видял нищо не си казал!Прави нещата бавно,след известно време може да излезете...УСПЕХ не я изпускай и бъди търпелив,за да е дълга връзката!

Nasindo
07-15-2006, 18:43
Ami mersi 4e mi napisa tova... vij po princip... tova go znam... ama vse pak na tova momi4e gledam nqkak si po drug na4in... kato za ne6to super specialno... ii az se zamisl(e)ih nad tova 4e pak 6te ida tam.... (vse pak az samo ot tam hapvam ako mi se qdat duneri)... po princip.. ne sam stesnitelen ... ob6titelen sam i sam otpusnat... no tuk ima ne6to razli4no :wink: nz kak da ti kaja.. imam 4uvstvoto ,4e to4no s tova momi4e nqma da imam shans... ne 4e se podcenqvam.. amm nz ... po princip... kato se zamislq sam 6tastliv ... t.e imal sam spolu4livi vrazki s momi4e a u ...vsi4ko 6.... ama to4no tova momi4e mi deistva po drug na4in O:) i vse pak mislq skoro da ida... i da se "zaigraq" hmm

adi koito iska da postne ne6to.... vseki si ima mnenie i az jelaq da go spodelite :wink:

sensa
07-15-2006, 19:07
emi opitai se da nau4i6 ne6to za neq- kade raboti , s kakvo s ezanimava i t.n. Ama ne mislq 4e e dobre da 4aka6, kato q vidi6 pak po dobre i podhvarli ne6to i iskai nomer4eto ili tam po tvoq si na4in...

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 19:59
и аз мисля като другите,че трябва пак да отидеш на това място и разучи повече за нейната личност,защото не се знае,както казваш ти-тя е адски красива,а и понякога се среща в съчетание красота и интелигентност :) Както изглежда е момичето на мечтите ти,затова не пропускай своя шанс,само дано не е заета :lol: УСПЕХ

Nasindo
07-15-2006, 20:30
da... i az to4no tova si misleh.... samo da ne e zaeta... 6toto spored men... takovo momi4e ... da si nqma prqtel... tova po4ti e nevyzmojnoo...hmm 4udq se ko da pravqq #-o :oops:

sLaDicHK{}7{}
07-15-2006, 20:40
действаи,защото ако не е-едва ли ти си единствения нейн кандидат-забрави срам и всички задръжки и се запознай с нея,за да може да я опознаеш,за да видиш дали е твой тип :wink:

koalka
07-15-2006, 20:48
Ами явно много ти е харесала като външност.Опитай се да се запознаеш.Не се подценявай,няма защо.Трябва да имаш самочувствие.Външността и е хубава,но дали и вътрешно е хубава?Най-добре да разбереш.Не мога да разбера как можеш да се влюбиш например в човек и най-красивият/ата да е,ако характерът му/и е отвратителен.

Nasindo
07-15-2006, 21:05
Ами явно много ти е харесала като външност.Опитай се да се запознаеш.Не се подценявай,няма защо.Трябва да имаш самочувствие.Външността и е хубава,но дали и вътрешно е хубава?Най-добре да разбереш.Не мога да разбера как можеш да се влюбиш например в човек и най-красивият/ата да е,ако характерът му/и е отвратителен.


i az mislq taka...no vse pak za haraktera ... 6te govorq po-kasno ako vse pak se zapozn :P aq s neq... skoro ako hodq/hodim da qdem tam s prqteli O:) #-o :oops:

Communist
07-15-2006, 21:21
Знам какво си усетил 8) Аз като видя красиво момиче обаче не само че не мога да кажа нищо ми гледам да я отбягвам толкова е срамна дори мисълта за това.... :oops: :oops:

Nasindo
07-15-2006, 21:25
emocii svarzani s potrebnosta ot prejivqvane na krasivoto i nedostijimoto...prejivqvane na krasivoto,neobiknovennoto.....nedostijimoto i neopisuemoto :)

Malko_kote
07-15-2006, 21:34
Ama ne razbrah, ti iska6 suvet kakvo da napravi6 za da se polu4i flirt m/u vas , ili kakvo?

Kremana
07-16-2006, 11:01
А как разбра , че тя е на 19г. ? :)
Отиди пак там и когато ти вземат порачката й го кажи :D

sensa
07-16-2006, 11:40
OOOO boje kolko TAPO!!!!!!!!!! hahahahahahahahahah
are stiga weeeeeeeeeeeee :!: :D kvi sa tiq gluposti . ebati mom4eto - da ne znae kak da postapi, za da privle4e vnimanieto na edno momi4e!!!hahahahahah kav maj si ti we :?: :D :D :D :lol: ako e tolkova krasiva kolkoto kazva6- zna4i nqma6 6ansove, 6toto si smotanqk koito se prai na vajen!!!!! ne bih stignala do po kraini dumi - za vsi4ko si ima pri4ina

Nasindo
07-16-2006, 13:35
a az iskam da ti kaja ,4e spored men si edna super smotla i destvena pa4avra ,koqto se misli za mnogo open ...ti ne me poznavash taka ,4e ne mi kazvai kakav sam ...prosto iskah savet..."6tom bila super krasiva zna4i sam nqmal 6ans" - a ti prosta p*tko ot kade znaesh ,4e az primerno ne sam krasiv A? :twisted:

sensa
07-16-2006, 13:40
hhahaahhahahaahaha li4i ti 4e si smotanqk i kompleksar po mneniqta , koito izkazva6 v drugite temi.......mn lo6o . otdavna mi se nabiva6 na o4i kato vijdam kakvi gadosti pi6e6 na momi4eta , koito sa ot4aqni i iskat savet. prai6 se na mn vajniq ...... mi are kato si takav kvo prai6 tuka ? opravqi se sam weeeeeee :lol:

Nasindo
07-16-2006, 13:42
ahh kolko sme zlobno-sarkasti4ni.... vij tvoito mnenie mi e prez *** taka ,4e po dobre ne pi6i pove4e tuk...a i ne si ti taq deto trqbva da analizira moite pisanici tuka iz foruma...taka 4e si misli kakvoto iskash... da komplexar sam... sq dovolna li si ? ... are ALIOHA zaek ! :twisted: :-D

sensa
07-16-2006, 13:44
heheheheh spoksi be bate , kvo se nervi6 tolko ..... prosto izkazvam mennie, nali za tva sme tuk... govori6 bez da misli6 , nedei taka , ne e hubavo!!!!

Nasindo
07-16-2006, 13:50
heheheheh spoksi be bate , kvo se nervi6 tolko ..... prosto izkazvam mennie, nali za tva sme tuk... govori6 bez da misli6 , nedei taka , ne e hubavo!!!!


aha zna4i vsi4ki tuka deto sme pitali za tva kak da stane po dobar flirta s dadeno momi4e sme tapanari taka li ... nz koi govori bez da misli ama kakto i da e .........awe mamka mu stara ti ne spirash da analstvash s tvoita usta.... kvo iskash sq .. .da te ebat 5 4oveka mangali ot tvoita roda ...dokato si piq sok4eto li ? :mrgreen: :!: :twisted:

i ako iskash da mi kajesh ne6to mi pishi li4no ... (pravila na foruma)

sensa
07-16-2006, 13:55
do vsi4ki ostanali iskam da kaja , 4e ne bih se darjala tolkova ....... kato tazi persona otgore, no kakto kazah ve4e tova mi povedenie e predizvikano ot neumestni komentari. uvajavam mnenieto na vseki

Nasindo
07-16-2006, 14:00
da dobre ,a sega se razkarai =; :-$

Krem4eto
07-16-2006, 17:36
Ami mersi 4e mi napisa tova... vij po princip... tova go znam... ama vse pak na tova momi4e gledam nqkak si po drug na4in... kato za ne6to super specialno... ii az se zamisl(e)ih nad tova 4e pak 6te ida tam.... (vse pak az samo ot tam hapvam ako mi se qdat duneri)... po princip.. ne sam stesnitelen ... ob6titelen sam i sam otpusnat... no tuk ima ne6to razli4no :wink: nz kak da ti kaja.. imam 4uvstvoto ,4e to4no s tova momi4e nqma da imam shans... ne 4e se podcenqvam.. amm nz ... po princip... kato se zamislq sam 6tastliv ... t.e imal sam spolu4livi vrazki s momi4e a u ...vsi4ko 6.... ama to4no tova momi4e mi deistva po drug na4in O:) i vse pak mislq skoro da ida... i da se "zaigraq" hmm

adi koito iska da postne ne6to.... vseki si ima mnenie i az jelaq da go spodelite :wink:

Разбирам те!И ще ти обясня нещо,което има голямо значение!Понякога красивите момичета са много по-самотни от "по-нормалните".Красивите момичета понякога са имали мн по-малко гаджето от другите...И помисли си-всяко момче ако си помисли,че няма шанс с това момиче и то остава само...

Nasindo
07-16-2006, 21:44
Разбирам те!И ще ти обясня нещо,което има голямо значение!Понякога красивите момичета са много по-самотни от "по-нормалните".Красивите момичета понякога са имали мн по-малко гаджето от другите...И помисли си-всяко момче ако си помисли,че няма шанс с това момиче и то остава само...[/quote]


krem4eto mnenieto ti e naistina strahotno :smt056

babi_girl
07-16-2006, 22:13
Spored men trqbva da ide6 i da govori6 s neq. nqma da razbere6 dali e sama dokato ne opita6. i posle da kaje6 kak e minalo. \:D/ i dano mejdu vas da se polu4i :smt008 :smt008

momi4eto_M_!_S_T
07-16-2006, 22:30
em neznam kvo da ti kaja dano s e polu4i ne6to emi zagovoria
4e posle 6 ee s drug :smt019

theraven_nz
07-16-2006, 22:42
Ami mersi 4e mi napisa tova... vij po princip... tova go znam... ama vse pak na tova momi4e gledam nqkak si po drug na4in... kato za ne6to super specialno... ii az se zamisl(e)ih nad tova 4e pak 6te ida tam.... (vse pak az samo ot tam hapvam ako mi se qdat duneri)... po princip.. ne sam stesnitelen ... ob6titelen sam i sam otpusnat... no tuk ima ne6to razli4no :wink: nz kak da ti kaja.. imam 4uvstvoto ,4e to4no s tova momi4e nqma da imam shans... ne 4e se podcenqvam.. amm nz ... po princip... kato se zamislq sam 6tastliv ... t.e imal sam spolu4livi vrazki s momi4e a u ...vsi4ko 6.... ama to4no tova momi4e mi deistva po drug na4in O:) i vse pak mislq skoro da ida... i da se "zaigraq" hmm

adi koito iska da postne ne6to.... vseki si ima mnenie i az jelaq da go spodelite :wink:

Разбирам те!И ще ти обясня нещо,което има голямо значение!Понякога красивите момичета са много по-самотни от "по-нормалните".Красивите момичета понякога са имали мн по-малко гаджето от другите...И помисли си-всяко момче ако си помисли,че няма шанс с това момиче и то остава само...

Къде са те бе душицо мила? Често чуваме за тях, но никога не ги срещаме. Или може би онези свободните "баш мацки" имат толкова отвратителен характер, че трудно някой би го пренебрегнал за сметка на визията.... не знам, не ми се връзвайте, просто си мисля на глас... :-D

Nasindo
07-17-2006, 15:00
emi da skoro 6te ida i 6te se zapoznaq s neq... a i dori da ida nqkolko pati prosto tam...kato hoim da hapvame...vse nqkoi pat 6te se zagovorq s neq i ...ot 2/3 sre6ti tam kato hodq 6te si probvam kasmeta... pak pone 6te znam kakvo 6te stane... t.e istinata :) ... ili 6te me othvarli ili 6te potragnat ne6tata :wink:

lost_girl
07-17-2006, 15:22
отиваш при нея и и казваш какво мислиш за нея молиш я за среща и ако се съгласи КЕФ ако не поне ще змаеш че си опитал

Krem4eto
07-17-2006, 18:08
emi da skoro 6te ida i 6te se zapoznaq s neq... a i dori da ida nqkolko pati prosto tam...kato hoim da hapvame...vse nqkoi pat 6te se zagovorq s neq i ...ot 2/3 sre6ti tam kato hodq 6te si probvam kasmeta... pak pone 6te znam kakvo 6te stane... t.e istinata :) ... ili 6te me othvarli ili 6te potragnat ne6tata :wink:

Е браво че така мислиш да направиш!И УСПЕЕЕХ!!! \:D/