PDA

View Full Version : Ei takviz mi ide da gi pretrepq !!!!!!!!!!!!



guAMaHT
07-15-2006, 18:07
pyrvo da si kaja 4e sym adski nervnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!nqkva si nahalna zvyni s nqkva debela na vratata i ma pitat dali ima nqkoi u doma i az vikam ne i sys si4koto si nahalstvo vlqzoha i po4naha da barat si4ko .male hora kvi sa teq be az umrqh ot strah i ne im kazah ni6to.ole ami ako sa otkradnalo ne6to.kvi sa teq nenormalnici i nakraq si trygnaha za kvo vlqzoha da mi byrkat u apartamenta kvi sa teq k*rviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii be mamka mu.BQSNA sym totalno BQsna !!!!!!

cecko_boy
07-15-2006, 18:20
Haha li4i si 4e si malka ne sa li te u4ili kato te pitat nepoznati ima li nqkoi v vas da kazvash 4e ima ili pak policiq ima za taq rabota kazvash im 4e ste viknesh policiqta i ste izbqgat tctcc

RoyTheReaper
07-15-2006, 18:23
и са влезли и са барали без да кажат нищо :shock:

трябвало е да запазиш самообладание и да не ги пускаш. ако започнат да настояват им затваряш вратата. ако продължават да те тормозят викаш полиция.

Master_88
07-15-2006, 18:26
Не е трябвало да ги пускаш

guAMaHT
07-15-2006, 18:32
mi te mi vikat ba6ta ti tuka li e ama go narekoha po ime i az vikam ne ii pitat "ami maika ti"? i az vikam ne.i po navik si dyrja vratata 6iroko open i oneq kak si vlqzoha samo sigurno da proverqt dali gi lyja li nz ama pobesnqh napravo.moje pyk i da sa iskali ne6to da otkradnat ama nz bahti horata sa !!!!!! tuko 6to razbrah 4e i na drugata mi kom6iika deto e na moita vyzrast sa i napraili taq gadost!!!!!!ujassssssssssssssssssssssssssssssssssT

guAMaHT
07-15-2006, 18:43
имената сигурно ви ги пише на пощенската кутия... :evil:ole da verno to i na vratat gi pi6e male kak mojah da se fana na teq skapanqci.to za tui si ima 6pionki de....

scorpiass
07-15-2006, 18:44
Влезнат ли некви такива у назе има ги бия с бухалката и бокса докат умрат

ThePainIsReaL
07-15-2006, 18:50
:shock: Извинявай много за неудобния въпрос , ама на колко си години ? Трябвало е да бъдеш мъжко момиче и да ги изкараш , а не да се спичаш пред тях . А иначе нещо зели ли са от вас ?

priti_kiti
07-15-2006, 19:05
Хахахахах и да ги пуснеш ей така у вас
Хахахаххаха! :lol: :lol:

RoyTheReaper
07-15-2006, 19:05
po navik si dyrja vratata 6iroko open

не бива да държиш вратата широко отворена. когато видиш че звъни подозрителен непознат, съвсем леко ще се показваш и ще отваряш дотолкова че да може лесно да затвориш при евентуална агресия.


sigurno da proverqt dali gi lyja

не могат да си проверяват просто така. независимо дали ти вярват, могат да влезат само ако ги пуснеш.

i'm so excited!
07-15-2006, 19:22
курви? явно момичета са били? :-D
такива пикли да си бяха позволили да влязат в нас и дами ровят из нещата, щях да ги изкарам с шутове през прозореца?
а ти малоумна ли си, че да държиш вратата 'широко open' ?
като търсят ваште - 'няма ги' и затваряш. тва е.
провери все пак дали не ти липсва нещо и следващия път помисли мъничко.

MiRaCuLiXbb
07-15-2006, 19:34
Ае ти си си виновна, НО еееееееееееееееееееебаааа ааааааааааси нахалството е тва. Са е тъпо да ти казвам какво бих им причинил на тия ако случайно се пробват при мен, но като момиче не си постъпила правилно. Трябваше да повикаш помощ незабавно, веднага при съседите и викате полиция или направо ги размазвате.

niki7o
07-15-2006, 19:37
OMG :shock:

pa4o_89
07-15-2006, 20:00
а бе бой до като шава....само тва ги оправя. Така веднъж с баща ми и майка ми си бяхме ходили на село за 2-3 дни и се прибрхме към 03:00 часа. И когато тръгнахме да си отключваме видяхме че бравата ни е разбита. До като оглеждахме дали ни е взето нещо го намерих тъпия циганин в гардероба, а после кво го правихме с баща ми си не е истина. Така че мило момиченце можеше поне да вземеш да им шибенш по една ваза в тях.

guAMaHT
07-15-2006, 20:46
to super ama ednata postoqnno si dyrje6e rykata v djoba ot de da znam dali nqma da izvadi nqkoi noj

XePouH
07-15-2006, 20:50
Влезнат ли некви такива у назе има ги бия с бухалката и бокса докат умрат
ей туй е истината взимаш ножа и ги гониш или там брадва,чук,бухалка ако ти кажат нещо у краката чак да се разтресе

I_love_dead_people
07-15-2006, 21:24
ТРябваше да направиш шоу

07-15-2006, 21:43
1.otvaria li se na nepoznati?
2.mnogo umno da kaje6 4e si sama v ku6ti
3.da sedi6 bezu4astno,sledk kato te tar6uvat v doma ti

=; :shock:

07-15-2006, 21:45
1.otvaria li se na nepoznati?
2.mnogo umno da kaje6 4e si sama v ku6ti
3.da sedi6 bezu4astno,sledk kato te tar6uvat v doma ti

=; :shock:


Eleonora

teenkopele
07-15-2006, 21:48
мама и тати не са ли те учили да не отваряш на непознати...

...и да не говориш с такива.

П.П. Обади се в полицията. :wink:

vankata10
07-15-2006, 23:43
хахаххахха ти зле ли си да ги пускаш?що някой път не дойдат до нас после майка им и баща им нема да ги познаят ааххаа :lol: :lol: :lol:

the-hero
07-16-2006, 01:32
що не взе един нож и да им кажеш ся ще ви взема живота майка ви да еба! 8)

Mo6no
07-16-2006, 05:43
Всички викате "какво щях да им направя"... обаче съм обеден, че повечето ще се стрестнем и няма да направим нищо в такава ситуация. Сега ви е многа лесно да викате това щях да им направя, онова щях да им направя, но ако попаднете в такава ситация, по-голямата част не биха направили нищо. Те крадците и на това разчитат. Иначе това, което ми хрумна е да ги беше заключила вътре в къщата си и да беше се обадила на съседите и на полицията. Тогава няма как да избягат, особено ако си на по-горен етаж.

i'm so excited!
07-16-2006, 08:47
Всички викате "какво щях да им направя"... обаче съм обеден, че повечето ще се стрестнем и няма да направим нищо в такава ситуация. Сега ви е многа лесно да викате това щях да им направя, онова щях да им направя, но ако попаднете в такава ситация, по-голямата част не биха направили нищо. Те крадците и на това разчитат. Иначе това, което ми хрумна е да ги беше заключила вътре в къщата си и да беше се обадила на съседите и а полицията. Тогава няма как да избягат, особено ако си на по-горен етаж.
не крадци, ами някакви малоумни пикли, които си нямат работа и са решили да се гаврят с мен.

PLAMENKO
07-16-2006, 08:50
дали така ше влезне некои в нас... [-X [-X

TSecret
07-16-2006, 09:13
Sega moje6 edistveno da si vzeme6 pouka i pove4e da ne pravi6 takiva prostotii!!!! nikoi normalen 4ovek ne bi dopasnal nepoznati v ka6tata si ,kamo li ako si sam~~ momi4e kaji na va6te malko da te stegnat!~

ProstoAz
07-16-2006, 09:50
Че аз и тия от топлофикация не пускам в къщи, какво остава за някакви ненормалници, които виждам за първи път?! :shock: И вратата не се държи разчекната, както вече си се сетила. Отваряш, отговаряш на бързо и заключваш. Ама то вече като е станало няма какво да ти се говори...

In4iTu_
07-16-2006, 10:54
Дооста глупаво да пускаш непознати в апартамента ти... [-X

koalka
07-16-2006, 13:34
Ами не ги пускай във вас!

KingOfEdge
08-19-2006, 21:20
abe e takiva mi daite da idvat vuv nas da vidite kakvo 6e ima 6te gi biq s boxa dokat ne po4nat da se molqt da si hodqt i 6e gi oburna nadolu s glavata da izpada vsi4ko det sa vzeli :smt013 :smt013 :smt013 napravo 6te im oburna mutrite 6te snimam i posle 6te vi pra6tam videokaseti :D

guAMaHT
08-19-2006, 22:30
И като стана дума виждам ,че темичката ми пак е активна да зема аз да си кажа.Неска наще заминаха на Селу и някви странни хора ми са обаждат и ми викат "Ало Гинка??" и аз викам "Няааме Гинка!".После пак същия глас ми звънят и ма питат "Алоу мама и тати в къщи ли са?" и аз са досетих щото съм чувала ,че тея дето обират преди това звънят ои телефоните да видят има ли някой у вас и им казах "Да тука са и ако продължите да са обаждате ще ви намерят и ша ви ебат мамата мангалска!" и после пак същия глас "Ало Гинка?" и аз тогава си направих любимия трик когато търсят някой и напраят грешка после аз се представям за него и се спуквам от смях на бабешките простотиий накрая им удрям една псувня и така...напрайх са на Гинка ама то нямало такава и оня сами са издадоха и казаха "Какво се прайш на Гинка като то няма такава".Тогава се сетих колко хубаво им казах ,че наще са си у дома туко зели да ме оберат.Тая вечер съм сама и незнам как ще спя многу ме е страх ама няма как....

08-20-2006, 13:30
leleee abe momi4e, ti da ne si na 11 godini? kak 6e puska6 nqkoi u vas???? i kvo go pi6e6 tova vuv foruma,ami ako nqkoi ot foruma iska da te obere? da ne misli6 4e tuk vlizat samo teen4eta, ima gi vsqkakvi nenormalnici... vnimavai

Obitax
08-20-2006, 13:42
имената сигурно ви ги пише на пощенската кутия... :evil:ole da verno to i na vratat gi pi6e male kak mojah da se fana na teq skapanqci.to za tui si ima 6pionki de....

:lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 mnogo si naivna devoiko

*Sumerian_Haze*
08-20-2006, 14:24
Хей , дИАМАНТ , извинявам се много , но по това което чета ... май нямаш грам акъл в главата ... Как ще пускаш някви фльорци дето не познаваш у вас ?! Като нахълтат учетиво молиш да се махнат , ако ли не заплашваш че ще се обадиш на полиция , ако не се махнат - набарваш най масивния предмет който видиш ... иии ... бой! :lol: :evil: :roll:

sherry
08-20-2006, 15:17
ВИНАГИ поглеждай през шпионката, когато някой ти звънне на вратата и си сама.Ако е човек, който не си виждала преди, бъди особено внимателна.Да,има малка вероятност да са стари познати на майка ти и баща ти,които ти не познаваш, но и така да е,винаги трябва да си имаш едно на ум и да не държиш вратата отворена.Също трябва да си нащрек и да можеш да се защитиш.Те са ровичкали у вас,за Бога,трябваше да ги изпъдиш!Както казаха другите,вземаш някакъв тежък предмет и ги заплашваш,за да излязат!

macy_day_parade
08-24-2006, 10:14
ami.....da pomislim........koe moje da e nai logi4noto obqsnenie........a!sled 2 4asa mislene se setih!Obirdjiiki! :smt005

fake
08-24-2006, 10:49
:smt005 :smt005 :smt005 баси манията, що на мен не ми се случи нещо такова, после те ще ходят в полицията да се оплакват от мен, не аз от тях :smt005 бассси, ф тоя мой град нищо интересно не се случва...

rowzz
08-24-2006, 11:15
курвиииииииии курвиии..

Psycho Realm
08-24-2006, 13:01
Да ми дойдат на мене така у нас, няма да излезнат живи, е освен ако не са тежко въоръжени де. :) Винаги съм искал да размажа на някой фейса с приклада на пушката ми... :twisted:

Impulse
08-24-2006, 16:22
Mace i men sa me pitali taka i znae6 li kakvo sym im kazvala : Da, tati to4i nojovete, a mama mie kryvta v banqta i direk6yn si zatvarqm i zakliu4vam!

648541
08-24-2006, 16:29
Mace i men sa me pitali taka i znae6 li kakvo sym im kazvala : Da, tati to4i nojovete, a mama mie kryvta v banqta i direk6yn si zatvarqm i zakliu4vam!

hahhahhahhah hitroooo mnooooooooooooogo hitrooo :lol: :lol:
a ina4e po temata horata sa izmislili 6pionki i te se izpolzvat :smt023

Sarabi
08-24-2006, 18:22
Mace i men sa me pitali taka i znae6 li kakvo sym im kazvala : Da, tati to4i nojovete, a mama mie kryvta v banqta i direk6yn si zatvarqm i zakliu4vam!

Ъхъхъхъхъх тва е якооооу.
Иначе аз добре съм се уредила-със съседите сме сложили желязна решетка и дори някой да ми звъни и да отключа-той е на 2 метра от мен :mrgreen: Освен ако съседа не го е пуснал между железарията и наще врати,ама той да не е толкова тъп :lol: .Иначе,ако ме питат-ми да,татко спи,елате по-късно. O:) И им тегля една майна.Аз нищо живо не пускам у нас ако я няма майка ми. =;

DiRTy^^SLuT
08-24-2006, 21:42
абе ти нормална ли си бе момиче?как ше ги пуснеш у вас ве?абе ти не си добре ве?