PDA

View Full Version : mastrubirane



07-15-2006, 18:08
iskah da pitam momi4etata kak to4no mastrubirat i ne gi li boli i kolko vreme im trqbva za da se zuzbudiat az obiknoveno se vuzbugdam s vartelivi dvigenia na G to4kata ma poniakoga ne stava nzz .. za6o a me e strah da si brukna otdolu a i nzz do kude trqbva da si vkaram prusta pls KOITO ZN da mi obiasni????????! :-k :-&

~KUCHKATA~
07-15-2006, 18:14
e kak go pravish kato ne si barkash vatre.ti znaesh izobshto koe ti e G tochkata mai q barkash s klitora :mrgreen:

sweet_loser
07-15-2006, 18:17
8-[ :shock: ne sam jena,no mislq 4e sama trebva da si opredeli6 da kade da si vkara6 prasta.
USPE6NO EKSPERIMENTIRANE!!!

07-15-2006, 18:28
e kak go pravish kato ne si barkash vatre.ti znaesh izobshto koe ti e G tochkata mai q barkash s klitora :mrgreen:mi nzz.. na 14 sam obiaSNETE MI PLS G to4kata ne e li nai nagore? i kato se vuzbudi se vtvurdiava? i stava na top4e? :-k 8-[

miloto_girl_4e
07-15-2006, 19:36
хахах, това, което като се възбудиш ти се втвърдява :mrgreen: е клиторът ти :!: :wink:
а G точката е вътре.. ,но .. не мога да ти обясня, трябва сама да си я откриеш...

brain_stew
07-15-2006, 20:26
e kak go pravish kato ne si barkash vatre.ti znaesh izobshto koe ti e G tochkata mai q barkash s klitora :mrgreen:mi nzz.. na 14 sam obiaSNETE MI PLS G to4kata ne e li nai nagore? i kato se vuzbudi se vtvurdiava? i stava na top4e? :-k 8-[

айде сега ще с еправя на разбирачка!Ми тва за клитора беше странно ама карай!Значи няма да си намериш G точката докато не се престрашиш да си бръкнеш отдолу!По принцип тая точка е няколко см навътре, на горната стена или там както беше!Четох го в едно списание!Не съм се хващала да я търся!Но по принцип щом си тръгнала да мастурбираш би трябвало да почнеш с нещо не чак толкова....прибързно като онова мастурбиране по филмите!Просто си намери начин!Всичко ще стане от самосебе си!Не знам не мастурбирам, но познавам такива хорица!Трябва сама да си определиш!

I_love_dead_people
07-15-2006, 20:35
Пръста го вкарваш във вагината.Това е дупката,през която се прави обикновен секс.Малко трудно ще ти е да не я улучиш,защото няма как да си бръкнеш в уретрата (там,откъдето пишкаш,защото е много малка и не е пригодена за нищо такова),а в ануса...последната е,едва ли ще си бръкнеш там по погрешка,така че определено ще я улучиш! #-o
За да мастурбираш не е нужно да си бъркаш.Много е приятно с подвижен душ да ти се изтрелва струя по влагалището.Или просто да търкаш,което вижда,че си правила...
Г-точката не е отвън! ](*,)
Когато мастурбирам не ме боли,а ми е приятно.Но ако усещаш болка,просто си извади пръста.
И няма от какво да те е страх!

SuN4o_F
07-16-2006, 16:33
mi barkash klitora s G to4kata tova koeto stimulirash ti e KLITOR a ako iskash da nau4ish ne6to pove4e za G to4kata :arrow: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=4&id=1935[/b]