PDA

View Full Version : 1000 лв. глоба за притежание на трева?!?!



Метълката
07-15-2006, 21:37
УАТ ДА ФАК ?!? :shock:

Какво ше ми направат като немам 18 бре.
Ама какви да тия простотии...тревата ше ми преследват....Ако ме спре да ме джоби некои 1000 процента ше има неприятности (немам къде да я скрия в нас и си я мъкна с мен :mrgreen: ).Не по много де, ама все пак.

Аре да стачкуваме!!!!!!!!

TheArchEnemy
07-15-2006, 21:54
bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta. :smt019

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

RoyTheReaper
07-15-2006, 21:55
и като стачкувате кво ше стане :?:

Метълката
07-15-2006, 21:57
bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta. :smt019

идиот

по темата - де да знам, май нищо :lol: ама бунт да има.
тва вече на нищо не прилича ;)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

niGGa
07-15-2006, 22:03
bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta. :smt019
Боте, замълчи.Още на български не може да пише пък тръгнал да обижда.Бот с бота му!
По темата - кофти...Даже много кофти...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

RoyTheReaper
07-15-2006, 22:03
ми така е по-добре отколкото затвор, но все пак не мисля че трябва да се прави проблем на пълнолетен човек. просто полза нулева. а за непълнолетен - би трябвало да ги прибират и да ги предават на родителите им.

Метълката
07-15-2006, 22:27
мдам, да си ме видят на наше и много по-добре :)

яд ме че не прават разлика от твърд наркотик

forrzi
07-15-2006, 22:42
честно казано и според мен трябва да не се наказват пълнолетните за притежание на трева...но иначе за непълнолетните и малолетните-шляп шляп

x-PeRiMenT
07-15-2006, 22:52
Е баси хората :smt005 Хем е незаконна хем искате да не ви глобяват :smt005 Ако ще на 3 години да си като е незаконно - или глоба или в голямата къща.

ProstoAz
07-15-2006, 23:19
Мнооого добре! Подкрепям горното мнение! :wink:

Метълката
07-16-2006, 00:04
незаконно...ей тва ме дразни в цялата история

07-16-2006, 00:09
Не ги разбирам тез ей... Обаче не виждам какво опасно виждат в тази трева... Не ме разбирайте погрешно трева съм пушил 2 пъти, за да видя какво е. И това беше преди година-две... Обаче по-дяволите много по-малко вредна е от алкохола. Пък и да вземат пример от Холандия, там си е легализирано и проблеми нямат хората.

Какво ще постигнат? Ще увеличат корупцията! Ето това ще постигнат. Полицайте ще се облажават с подкупчета, защото кое е по-добре да му дадеш 20-30 кинта и да те пусне или да плащаш глаба от 1000?

Също така, ако легализират тревата - ще да добавят ДДС в/у нея, което означава приходи. Много повече от колко смешната им глоба. Според вас защо алкохола е легален навсякъде? Пари! Просто политиците ни са идиоти и лапат патките да подражават на големите Американци и да угаждат на всички останали без народа. (Примерче: Затваряне не блокове в АЕЦ).

Трева ще има и с таз глоба и без нея... По-добре да я легализират поне да си пълнят гушите като хората. 20% от цялата печалба!

Just_One_Girl
07-16-2006, 08:20
Какво се жалвате, че има глоба? Аз ли съм с грешка, или преди нямаше глоба имаше някакви годинки затвор... ?

kudravoto
07-16-2006, 08:26
Не ги разбирам тез ей... Обаче не виждам какво опасно виждат в тази трева... Не ме разбирайте погрешно трева съм пушил 2 пъти, за да видя какво е. И това беше преди година-две... Обаче по-дяволите много по-малко вредна е от алкохола. Пък и да вземат пример от Холандия, там си е легализирано и проблеми нямат хората.

Какво ще постигнат? Ще увеличат корупцията! Ето това ще постигнат. Полицайте ще се облажават с подкупчета, защото кое е по-добре да му дадеш 20-30 кинта и да те пусне или да плащаш глаба от 1000?

Също така, ако легализират тревата - ще да добавят ДДС в/у нея, което означава приходи. Много повече от колко смешната им глоба. Според вас защо алкохола е легален навсякъде? Пари! Просто политиците ни са идиоти и лапат патките да подражават на големите Американци и да угаждат на всички останали без народа. (Примерче: Затваряне не блокове в АЕЦ).

Трева ще има и с таз глоба и без нея... По-добре да я легализират поне да си пълнят гушите като хората. 20% от цялата печалба!



to4no taka prav si 4ovek no za sujelenie takiva kato nas trqbva da im davame pari4kite da im pulnim gu6ite ili da lejim v zatvora d***a.ni6to ne moje da se napravi takava ni e durjavata i tova e.

/wan`a`doo/
07-16-2006, 12:48
Promena ne slu4aino pravqt 6estviq... ti si se setil da sta4kuva6... xax

CRaZy_IKT
07-16-2006, 16:19
мале ахаххахахах заляла съм се от смях на "компетентните ви мнения"-от тука едно две ми харесаха само :lol:

07-17-2006, 00:07
Никъде не е разрешена тая трева освен в Холандия, а тя общо взето е една пропаднала държава на фона на останалите европейски държави. Голям кеф е тва да видиш как някой нещастник го хващат с тревица и след това баща му трябва да извади 1000 лева хахаха... а за рушветите само ще ви кажа, че гледате твърде много телевизия, то ако ставаше така лесно и ако пък тия с тревите ще имат 50 лева да дадат. Ей попиляхте ме от смях с вашите прости изказвания, такива бисери прочетох, че не е истина.

Метълката
07-17-2006, 00:32
мале ахаххахахах заляла съм се от смях на "компетентните ви мнения"-от тука едно две ми харесаха само :lol:

кажи и ти некое да се посмеем и ние

Рокендрол шматка
07-17-2006, 21:01
Малко ви е! 10 000 лв И 10 години затвор за всички наркоманчета!

niGGa
07-17-2006, 21:52
Никъде не е разрешена тая трева освен в Холандия, а тя общо взето е една пропаднала държава на фона на останалите европейски държави. Голям кеф е тва да видиш как някой нещастник го хващат с тревица и след това баща му трябва да извади 1000 лева хахаха... а за рушветите само ще ви кажа, че гледате твърде много телевизия, то ако ставаше така лесно и ако пък тия с тревите ще имат 50 лева да дадат. Ей попиляхте ме от смях с вашите прости изказвания, такива бисери прочетох, че не е истина.
Леко, баце, леко!
В Мексико можеш да носиш до 5 гр. лек сорт трева в себе си без да ти направят нищо.


Малко ви е! 10 000 лв И 10 години затвор за всички наркоманчета!

Приятел, тревата не е наркотик.Капиш?

Wu-Tang
07-18-2006, 01:31
В ГЕТОТО НА СТАРА ЗАГОРА СЕ ПУКА БЕЗ УМОРА


копсове мада фака :lol:
секи в нашо гето иска да ги прецака :mrgreen: :mrgreen:
аве тва е направо .......
ще буднеш 10-20 лева на шибаната фурашка и ще си затвори очите
В БЪЛГАРИЯ ЗАКОНИТЕ СА САМО НАПИСАНИ НА ЛИСТ ХАРТИЯ НИЩО ДРУГО
ХАХхАХхАхАХхАхАХхаХАХхаха ХАХхахаХАХхАхА
то и алкохол не треа да се дава на лица под 18 години
ХхАХхАхахаХХАХаХАХхаХаХАХ ХАхАхАХАХХАхах
БЪЛГАРИЯ СКОРО НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ !!!

"Всичко около мене една мисал ме навежда
че няма никаква надежда
сичко покраи мен се гради на корупция и лъжи"


кви 1000лв ква торба с цимент \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Рокендрол шматка
07-18-2006, 09:22
Това(че тревата не е наркотик) го казват само тези, които пушат трева! НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ!!!
Ако не е наркотик - тогава какво прави тази тема ТУК?

HeCu®
07-18-2006, 11:38
Както съм ЗА закона за еднократната доза, така съм и ЗА глобата за притежание на марихуана! Преди време, тези които стачкуваха против закона за еднократанта доза, бяха наркомани, които дотогава се бяха възползвали от беззаконието в нашата държава.Сега, тези, които ще стачкуват против глобата за притежание на марихуана, са същите онези, на които им остана само мара-та. Всички наркотици, били леки, или силни, трябва да се забранят, защото водят до пристрастяване.Всички мои познати, които употребяват наркотични вещества, започнаха точно от марихуана, но продължават да твърдят, че не е опасна...И ако ми казвате, че не трябва да има глоби и затвор за притежателите на наркотици...Значи не сте нищо повече от пристрастени наркомани!

RoyTheReaper
07-18-2006, 19:05
Приятел, тревата не е наркотик.Капиш?

тревата е наркотик също като алкохола, никотина и кафето. Компренде?

07-21-2006, 12:12
Никъде не е разрешена тая трева освен в Холандия, а тя общо взето е една пропаднала държава на фона на останалите европейски държави. Голям кеф е тва да видиш как някой нещастник го хващат с тревица и след това баща му трябва да извади 1000 лева хахаха... а за рушветите само ще ви кажа, че гледате твърде много телевизия, то ако ставаше така лесно и ако пък тия с тревите ще имат 50 лева да дадат. Ей попиляхте ме от смях с вашите прости изказвания, такива бисери прочетох, че не е истина.
Хахаха, аве мой, ти някога бил ли си в Холанд, 4е да знаеш колко "пропаднала" държавица е???

И понеже аз съм би , ще ти кажа, 4е разликата между Холандия и Германия е както разликата междуГермания и Полша примерно..
Просто в Холандия вси4ко е с една степен по-луксозно, по-практи4но, по-икономи4но и по- европейско от което и да е друго място в Европа.
За твое сведение продажбата на трева е разрешена и в Непал, а в Аляска, Аризона, Калифорния, Колорадо, Канада, Белгия, Испания, Нова Зеландия и много други хубави места е разрешено 4овек да си отглежда до 3 растения за ли4на употреба без страх от глоба или недай си боже затвор...

1000 лева.. И кво?
А като нямам 1000 лева какво, ще ми ги удържат от стипендияъта ли??
А като съм 4етворкаджия и не полу4авам стипендия, тогава какво??
Ще ми намерят принудително работа, докато си ги изработя ли??
И каква ли ще е тая работа??
да окопавам паркове и градинки и да сея там трева, или да обслужвам изпаднали пенсионери в стар4еските домове , за да ги у4а как се сади коза и как се пафка?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

само дето първо ше им се наложи да ме хванат, а щом за 10 години всекидневно пушене не са ме хванали не виждам как ще го направят в бъдеще..
Това 4е законът отново разграни4и малките от големите коли4ества, както и притежанието от разпространението на забранени вещества е първата стъпка напред към европеизацията на наркополитиката на нашата шибана държава, следващатъа стъпка е да се разграни4ат разли4ните видове дроги по степен на обществна опасност,
понеже е АБСУРНО да подлежат на едно и също наказание хората, дето си гледат по 5-6 корена трева, за да има какво да си пушат през годината и хората, дето си имат лаборатория за метаамфетамини в мазето.,

fake
07-21-2006, 17:49
е, и кво?
вместо да се кефите, защото сегашното наказание(еднакво както за една цигара, така и за 100 грама например) е затвор.Какво предпочиташ?6-7 години затвор(а не дай си боже и повече) или глоба(макар и висока)?щот на мен всяка една година от живота ми ми струва повече от хиляда лева...
а като нямаш 18 кво се оплакваш?ще оръсят ваште, ако си достатъчно тъпа да се разхождаш пред куките с трева в себе си, и достатъчно тъпа, за да те хванат.
докато законите и управниците в България са тъпи, всички ще страдаме...
на мен пък ми харесва да вярвам, че някога/след много, много години/ ще мога да седна някъде, да извадя един масур и някоя кука да ми даде огънче(добре де, говоря образно, да не ми се хванете сега за думите)...просто се надявам да го доживея това време:)

Mo6no
07-21-2006, 19:02
Е и какво се ядосвате? Преди наказанието беше до 10 или 15 години затвор плюс далеч по-голяма глоба, а сега глобата е далеч по-малка и изобщо няма затвор. Нормално е да броят марихуаната за наркотик, първо защото човек се пристрастява към нея и второ защото през нея минава пътят към твърдите наркотици.

По-добре не се тъпчете с такива боклуци като тревата.

Dr. Kazimbutt
07-21-2006, 19:28
Нормално е да броят марихуаната за наркотик, първо защото човек се пристрастява към нея и второ защото през нея минава пътят към твърдите наркотици.
Скоро ще бъдат изнесени лекции за това, че човек не се пристрастява към тревата, че тя е абсолютно безвредна, че "отваря съзнанието" и тем подобни...

Mo6no
07-21-2006, 19:39
Нормално е да броят марихуаната за наркотик, първо защото човек се пристрастява към нея и второ защото през нея минава пътят към твърдите наркотици.
Скоро ще бъдат изнесени лекции за това, че човек не се пристрастява към тревата, че тя е абсолютно безвредна, че "отваря съзнанието" и тем подобни...
Дори и да е така(а според мен не е), остава фактът, че марихуаната е първата крачка към твърдите наркотици.

07-21-2006, 23:46
Нормално е да броят марихуаната за наркотик, първо защото човек се пристрастява към нея и второ защото през нея минава пътят към твърдите наркотици.
Скоро ще бъдат изнесени лекции за това, че човек не се пристрастява към тревата, че тя е абсолютно безвредна, че "отваря съзнанието" и тем подобни...
Дори и да е така(а според мен не е), остава фактът, че марихуаната е първата крачка към твърдите наркотици.

e twa zawisi ot 4oweka.

fake
07-22-2006, 00:04
Нормално е да броят марихуаната за наркотик, първо защото човек се пристрастява към нея и второ защото през нея минава пътят към твърдите наркотици.
Скоро ще бъдат изнесени лекции за това, че човек не се пристрастява към тревата, че тя е абсолютно безвредна, че "отваря съзнанието" и тем подобни...
Дори и да е така(а според мен не е), остава фактът, че марихуаната е първата крачка към твърдите наркотици.
по тая логика кафето и цигарите са първа крачка към марихуаната.извод-не пийте кафе, за да не почнете да се бодете.

07-22-2006, 14:16
мдам, да си ме видят на наше и много по-добре :)

яд ме че не прават разлика от твърд наркотик


Мн си зле ма, дано те фанат и не да те глобат ми да те пратат в ТВУ...тъпа наркоманка

07-24-2006, 21:43
е, и кво?
вместо да се кефите, защото сегашното наказание(еднакво както за една цигара, така и за 100 грама например) е затвор.Какво предпочиташ?6-7 години затвор(а не дай си боже и повече) или глоба(макар и висока)?щот на мен всяка една година от живота ми ми струва повече от хиляда лева...
а като нямаш 18 кво се оплакваш?ще оръсят ваште, ако си достатъчно тъпа да се разхождаш пред куките с трева в себе си, и достатъчно тъпа, за да те хванат.
докато законите и управниците в България са тъпи, всички ще страдаме...
на мен пък ми харесва да вярвам, че някога/след много, много години/ ще мога да седна някъде, да извадя един масур и някоя кука да ми даде огънче(добре де, говоря образно, да не ми се хванете сега за думите)...просто се надявам да го доживея това време:)

Откъде да по4на..
Ами първо-
дале4 по- лесно е да глобиш по веднъж 200 000 пълнолетни тревопафкатори в България, отколкото да им намериш място в затвора , 4е и да ги храниш по 6,7 или 15 години..
Освен това съм то4но един от тези 200 000 пълнолетни български тревопуши..
И отгоре на вси4ко ВЕ4Е съм си искал огън4е от куки с цигара с трева,
макар и слу4аят да беше твърде особен( куките бяха помъкнали със себе си непълнолетна непозната към твърде тумно и пусто местенце , нямах огън4е, и единствения на4ин да се сдобия бързо с огън4е и да осуетя съмнителните намерения на загорелите "органи на реда" ,който напушения ми мозък успя да измисли, беше да отида и да си поискам огън4е с рехаво натъпканото в изпразнена цигарка коз4е..

п.с. заповядай тук:
http://promena.org/forum/viewforum.php?f=11
за да се запознаеш с една малко по- цивилизована и смислена дискусия по въпроса ;-)

fake
07-24-2006, 21:54
вече влизам там;)
и все пак, кое предпочиташ-да те хванат и да те глобят, или да те хванат и да те вкарат в затвора?
а това с огънчето уау О.о направо не мога да го повярвам...какво стана после?

07-24-2006, 22:38
ами дадоха ми огън4е с въпроса "Ама тук да няма марихуана?"
на което отговорих:
"А, съмнявам се, ако имаше щях ли да си искам огън4е от вас?"
след което запалих, върнах им запалката и им духнах малко дим в лицата..
после се обърнах и с големи кра4ки по4нах да се отдале4авам.. докато се усетят и ме настигнат беше по4ти свършило.
"Ама на нас на марихуана ни замириса.."
"Ами възможно е(последна дръпка), аз ви казах, 4е се съмнявам." при което хвърлих рол4ето нейде дале4е в храстите.
Те ми поискаха документите, извадих си документите и поискахте да се легитимират , при което про4етох името на единия на глас, така 4е стресираната тийнейджърка с тях да може да го запомни и (евентуално)да подаде оплакване.
Това стресна малко куките, поискаха да ме пребъркат.
Казах им , 4е по принцип нямат право да го правят, но 4е нямам нищо против да го направят..
пребъркаха ме набързо и естествено пропуснаха кашенцето :mrgreen:

А ина4е между глобата и затвора предпо4итам да не ме хващат. Ако ли пък недай си Боже ме хванат преди декриминализацията, тогава независимо дали ме осъдят или ме глобят , ще ги осъдя в Страсбург, 4е ми нарушават правото за избор на ле4ение.. не 4е съм болен, но страдам от пост-оперативна невралги4на болка в прерязани нервни окон4ания.. която освен от трева от нищо друго несе повлиява така благоприятно.
п.с.предпо4итам да си нямам общуване с куки. Когато оба4е се налага, правя така, 4е да съжаляват, 4е са решили да се занимават с мен.
В крайна сметка се у4а за юрист, и ако не мога да затапя устите някакви си куки, как ще затапя устите на прокурорите един ден??

fake
07-25-2006, 11:09
хахаах, мисля, че се сетих кой си :wink:
евала на такива като теб =D>

sk8er_girl
07-25-2006, 12:57
ne znam kak e na va6ata planeta, no na moqta kukite znaqt koi sa pafka4ite, no ni6to ne im kazvat pod predlog 4e iskat da izlovqt golemite ribi... vseki vtori si gleda koz vka6ti, a na tehnite ne im puka... trevata e narkotic to4no tolkova kolkoto i alkohola, kafeto, cigarite, sladkoto i kvo li o6te ne... vsi4ko si zavisi ot 4oveka. globite nqma da opravqt ni6to, izhoda e legalizaciq, pak i ne mislq 4e tva e nai-golemiq problem na darjavata ni v momenta

CRaZy_IKT
07-25-2006, 13:53
Нормално е да броят марихуаната за наркотик, първо защото човек се пристрастява към нея и второ защото през нея минава пътят към твърдите наркотици.
Скоро ще бъдат изнесени лекции за това, че човек не се пристрастява към тревата, че тя е абсолютно безвредна, че "отваря съзнанието" и тем подобни...
Дори и да е така(а според мен не е), остава фактът, че марихуаната е първата крачка към твърдите наркотици.

e twa zawisi ot 4oweka.
хахаххаахаххахаххаххаха яко митове имате в главата ЕЙ аххахахахаха

macy_day_parade
08-07-2006, 19:38
absolutno s1m ZA tazi globa!dano pone ako vi obrulqt 2-3 p1ti da se vrazumite :smt017 [/u]

renimarinova
08-07-2006, 23:58
аз бих казала 4е е по добре ако ни харесва да си пу6име и това е а не само да се криеме и да пла6таме да направят като в Холандия така 6те е наи добре :D

LaPd_KoRn
08-08-2006, 20:08
ae hora kvo tolkova iskate da na globqvat nie deto pu6im treva ??? :smt017 kav vi e problema na vas daje nqkoi be6e napisal 200 000 lv globa da ima xuhauhxa zemi se 4ui malko !!!

08-08-2006, 22:48
УРААААААА ЩЕ ПРАЗНУВАМ \:D/ :smt026 :smt043 :smt082 НЕ 1000, А 99999999999 лв. ДА Я НАПРАВЯТ, ТАКИВА НАРКОМАНИ КАТО ВАС ТРЯБВА *******(айде да не казвам че ще ме модерират)
П.С. да го направят като в Китай, вкарват те в дом за превъзпитание и за 1 година забравяш какво е марихуана!

08-09-2006, 11:52
П.С. да го направят като в Китай, вкарват те в дом за превъзпитание и за 1 година забравяш какво е марихуана!
В Китай драги ми анонимко РАЗСТРЕЛВАТ а не се опитват да превъзпитават, ОБАЧЕ ИМЕННО В КИТАЙ ПРОЦЕНТЪТ НА ХЕРОИНОЗАВИСИМИ РАСТЕ НАЙІ БЪРЗО, (на второ място е Сингапур, където за дрога бесят) В ХОЛАНДИЯ ПРОЦЕНТЪТ НА ХЕРОИНОЗАВИСИМИ НАМАЛЯВА, защо ли???

колкото до глобата за трева- 1000 лв ще плащат тези от хванатите с трева, които имат 1000 лв. тези, дето нямаме и 10 лв щели да ни намират работа принудително, докато си изработим 1000-та лева.
Да прекопаваме паркове и градинки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И да ги ОЗЕЛЕНЯВАМЕ :mrgreen: :smt005 :smt005

LaPd_KoRn
08-09-2006, 21:57
ae aman ve4e pu6i6 treva i si narkoman tva e suepr tapo we to togava seki 3-ti e narkoman
a nito sam zavisim ot treva ta da kisna 1 godina v ludnica zemete malko da si obmislqte mneniqta

gestapo
08-09-2006, 22:08
П.С. да го направят като в Китай, вкарват те в дом за превъзпитание и за 1 година забравяш какво е марихуана!
В Китай РАЗСТРЕЛВАТ а не се опитват да превъзпитават, в Сингапур пък,за дрога бесят
Само така трябва да се действа, то от дума не разбирате.

LifeStyles
08-09-2006, 22:13
bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta. :smt019

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!
еи ти ако ми паднеш на гюме сще те еба ама яко да знаеш иначе глобата не е 1000 лева а аз незнам да ли изобщо има такава мен ме хванаха с 3-бонбона и 7-цигари и нищо

Eleonora
08-10-2006, 20:32
Ми СТАЧКАААААААА :D
Кво е тва, не стига че на покрива на блока ми има 2 или 3 саксии с тревица :-k

alfred
08-10-2006, 21:45
Браво деца!Моър наркотици + алкохол и по-малко глоби .Напред към модернизацията!

Svirka```
08-11-2006, 12:43
УАТ ДА ФАК ?!? :shock:

Какво ше ми направат като немам 18 бре.
Ама какви да тия простотии...тревата ше ми преследват....Ако ме спре да ме джоби некои 1000 процента ше има неприятности (немам къде да я скрия в нас и си я мъкна с мен :mrgreen: ).Не по много де, ама все пак.

Аре да стачкуваме!!!!!!!!

Ох колко си зле...Тъпа путка :mrgreen: напуши се до смърт.Един ден като имаш деца и тех ли ше напушваш.Отвратително селско тъпо същество.Дано ти падне скала на сиренясалата тиква та да се върнеш в реалносттa! :smt019

Mike-Jones
08-12-2006, 19:24
ne 1000 ami 10000 xilqdi trqbva tiq narkomani i drusalki stoqt na peikite i se nalivat kato marshi s bira i masuri i to momi4eta to tova ne e momi4e am marsha e napravo mirishi na pot cqlata izrodi

Psycho Realm
08-12-2006, 19:30
П.С. да го направят като в Китай, вкарват те в дом за превъзпитание и за 1 година забравяш какво е марихуана!
В Китай РАЗСТРЕЛВАТ а не се опитват да превъзпитават, в Сингапур пък,за дрога бесят
Само така трябва да се действа, то от дума не разбирате.
Дано в следващия си живот да се родиш като полски евреин през 40-те. Много ми се иска тогава да се запознаеш с тези СС-овци и гестаповци от твоите сексуални фантазии.

gestapo
08-12-2006, 21:30
П.С. да го направят като в Китай, вкарват те в дом за превъзпитание и за 1 година забравяш какво е марихуана!
В Китай РАЗСТРЕЛВАТ а не се опитват да превъзпитават, в Сингапур пък,за дрога бесят
Само така трябва да се действа, то от дума не разбирате.
Дано в следващия си живот да се родиш като полски евреин през 40-те. Много ми се иска тогава да се запознаеш с тези СС-овци и гестаповци от твоите сексуални фантазии.
Хехе :smt082 това май са твойте фантазии психо такъв... Като научиш фактите по история които знам аз тогава се обаждай.

Mike-Jones
08-13-2006, 01:38
П.С. да го направят като в Китай, вкарват те в дом за превъзпитание и за 1 година забравяш какво е марихуана!
В Китай РАЗСТРЕЛВАТ а не се опитват да превъзпитават, в Сингапур пък,за дрога бесят
Само така трябва да се действа, то от дума не разбирате.
Дано в следващия си живот да се родиш като полски евреин през 40-те. Много ми се иска тогава да се запознаеш с тези СС-овци и гестаповци от твоите сексуални фантазии.
Хехе :smt082 това май са твойте фантазии психо такъв... Като научиш фактите по история които знам аз тогава се обаждай. da tova e vqrno naistina taka pravqt tam drupnatite si e ebalo maikata 4el sam vqrno e

LaPd_KoRn
08-19-2006, 13:30
qla da mi kaje6 v o4ite 4e sam narkoman 6tot pu6a treva i 6e si sabira6 zabite we!!!golemi ste razbira4i

larri
08-22-2006, 09:29
oho, az po skoro bih sprql trevata , vmesto da praq sta4ka :lol: , 6tot kat mine polovinata gred pokrai tebe, i te 4aka dojivitna prisada

fake
08-22-2006, 12:18
на всички ще препоръчам да гледате филма трева - продава се в "На Тъмно", ОЧЗ, другаде не съм сигурна къде...само 5 лева е, а обяснява доста неща и е адски интересен...бих го ъплоуднала някъде, но 5те лева, които даваме за диска отиват за Промена, та..няма да го ъплоудна

undead
08-24-2006, 10:14
tez zako ne zemat da q legalizirat chi globi fkarvat .... super tapotiq

SANDRETO
08-27-2006, 21:29
mi edin tip go hvanaha s 1 gram i sega go sadqt,pod domashen arest e ve4e ot mesec i neshto i ne se znae s akkvo shte se ottarve taka 4e....kvo stava :mrgreen: [-X

DevilWish
08-28-2006, 08:14
А е т'ва е много кофти един френд така го караха да плати 1000 лв. много тъпо майна.Аз колко тряя съм плащала в живота си не ми е ясно такова

Amayo
08-28-2006, 13:06
bravo na tqh!!!takiva ne6tastni narkoman4eta i trevoman4eta da stanat po-malko.zatva e taq globa.trqbva da je da e 10 000 i kato trqbva posle va6te da pla6tat da vi prebiqt i da vi nakajat za 1 godina i da vi doide akula v tupite bezmozu4ni glavi i 6e vidime posle dali 6e pu6ite pak.gadni pedal4eta. :smt019

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

Мечтата ми се сбъдна, най накрая ше се прочистят пейките по парковете от лигавите НАРКОМАИИИ :mrgreen: .

FUNKY_MONKEY
08-29-2006, 14:03
ба тук не става дума за наркомани ! тва че пушиш трева по никакъв начин не те прави наркоман ! наистина всички вие с тия тъпи ограничени мнения идете до на тъмно,земете си трева и може би ако все още не са ви напълно промити мозъците от тъпото общество и от хората коит слага тревата наравно с хероина,ще осъзнаете че тревата наистина може да се нарече наркотик колкото цигарите и кафето !
или пък ако не ви се дават 5 лв поровете в нета в сайта на промена пише супер много неща , също и на rasta.cult.bg .....

Communist
08-29-2006, 14:36
Много се радвам за глобата!

XePouH
08-29-2006, 15:16
Ми СТАЧКАААААААА :D
Кво е тва, не стига че на покрива на блока ми има 2 или 3 саксии с тревица :-k
мноо си зле ама честно ко мислиш че някой щи повярвя че отглеждаш и че има 2-3 саксий тряя да си мноо зле сиг не знайш как се отглежда или свива
иначе по темата не пафя тейче мен на ма боли :-D

Amayo
08-29-2006, 18:18
ба тук не става дума за наркомани ! тва че пушиш трева по никакъв начин не те прави наркоман ! наистина всички вие с тия тъпи ограничени мнения идете до на тъмно,земете си трева и може би ако все още не са ви напълно промити мозъците от тъпото общество и от хората коит слага тревата наравно с хероина,ще осъзнаете че тревата наистина може да се нарече наркотик колкото цигарите и кафето !
или пък ако не ви се дават 5 лв поровете в нета в сайта на промена пише супер много неща , също и на rasta.cult.bg .....
И твоя ден ще дойде наркоманино :wink: !

sl1ck3r
08-29-2006, 18:33
не искаме легализация, просто ни оставете! (тфа е адресирано към куките де ако някой не е чатнал)

Nen0RmalniK
09-20-2006, 16:07
УАТ ДА ФАК ?!? :shock:

Какво ше ми направат като немам 18 бре.
Ама какви да тия простотии...тревата ше ми преследват....Ако ме спре да ме джоби некои 1000 процента ше има неприятности (немам къде да я скрия в нас и си я мъкна с мен :mrgreen: ).Не по много де, ама все пак.

Аре да стачкуваме!!!!!!!! spored men ako te hvanat da pu6i6 treva i ne trqbva da te globqvat ni6to da pravqt za6toto taka vredi6 samo na sebi si, no hvanat li te da prodavash togava ve4e trqbva da ima nqkakva globa.. i da sta4kuvate ni6to nqma da se promeni !