PDA

View Full Version : kam momi4etata : pravili li ste go ,dokato ste v cikal?



fabio canavaro
07-15-2006, 20:46
AMi vapros4eto e prosto ...
iskam da znam sa6testvuva li vazmojnost,sled kato vie do6lo da pravite seks ?? 8)

mitkoooo
07-15-2006, 20:57
az lichno sam ebal momiche v cikal vika obarni se i az za kvo da si iskaram tampona 8-[ nai-sme6noto 4e e ebaxme ob6to 3ma 4oveka a az bqx parvi eba q taq pie vodka qko :lol: pri mene mina dobre posle 2ria pi4 deto e eba izliza i be6e s edna bqla bluza i do polovinata v krav :)

brain_stew
07-15-2006, 20:58
ми естествено че съществува!какво като тие дошло е забранено да се прави секс?Лично аз не съм го правила, но докато ти е дошло е и най-малаката възможност да забременееш!Щото няма подготвена яйцеклетка за оплождане!Значи ако момчето е съгласно сигурно ще стане работата ама иначе не мога да помогна!Май не се усеща огромна разлика!

07-15-2006, 21:23
ima vuzmojnost razbira se.I e nai dobre da e pod dusha,zashtoto togava nqma da i teche.Probvala sum.:)

07-15-2006, 21:30
verno e che ne mojesh da zabremeneesh, no shte ti e priqtno li da go pravish s momiche dokato i teche kruv..ebati gnusnoto!!!!!!!!!!! [-X [-o<

totev
07-15-2006, 21:34
ей така като се замисля май всичко опира до личен избор... аз не бих го правил с момиче, което е в месечен цикъл...най-малкото заради самата нея, защото това си е дискомфорт.. дат уъс май опиньън ( that was my opinion ) :wink:

anichkaaa
07-15-2006, 22:02
ми естествено че съществува!какво като тие дошло е забранено да се прави секс?Лично аз не съм го правила, но докато ти е дошло е и най-малаката възможност да забременееш!Щото няма подготвена яйцеклетка за оплождане!Значи ако момчето е съгласно сигурно ще стане работата ама иначе не мога да помогна!Май не се усеща огромна разлика!

Da taka e,no ot ginekolog znam,4e ako pravi6 sex po vreme ne mese4niq si cikul moje da vkara6 nqkoq infekciq v matkata i za tova ne se preporu4va za po-golqma sigurnost i za da si nqma6 posle izli6ni problemi.

the^one
07-15-2006, 22:50
То съществъва възможност да се прави секс ,но е адски гнусно.Не съм пробвала и не мисля да пробвам .

`Death`Whore`
07-15-2006, 22:52
1. Ако се прави секс без презерватив, мъжът може да си докара сериозна инфекция. Това е мръсна, съсирена кръв с остатъци от белещите се стени на влагалището.
2. Точно поради това белене, вагината е чувствителна и може да бъде наранена.

07-15-2006, 22:53
еми да правила съм го,но ми беше последният ден точно :oops:

07-15-2006, 23:13
Абе такава инфекция може да получи жената лелелел вие луди ли сте бе,за кво си мислите че не трябва да се мастурбира (с бъркане във влагалището) вие за секс ми говорите лелелеле вие луди ли сте бееееееееееееее

the-hero
07-16-2006, 01:10
koito podbira mastrubira \:D/

TheUsualSuspects
07-16-2006, 01:26
aaaaa v cikal kriva posta malko si pada....mnogo kruv mnogo ne6to vse edno se kolim 2 puti sum prail sex dokato momi4eto e v cikal i pove4e ne6ta

koalka
07-16-2006, 07:03
Както казаха-въпрос на личен избор.Аз не съм правила секс докато съм в цикъл и не мисля да правя.Обаче,ако някой ще прави момчето трябва да е с презерватив-не заради нежелана бременност,а заради инфекции ит.н.

Ka6kaval4eto_f
07-16-2006, 07:05
da,no ne e za prepora4vane,mnogo 6te se omajete i dvamata

kudravoto
07-16-2006, 07:08
da pravila sum no be6e posledniqt den

alkobalko
07-16-2006, 08:17
Tova e vupros na lichen izbor. Lichno az ne bih go napravila, zashtoto na men shte mi e gadno, a nai-veroqtno i na priqtelqt mi. Na koe momche mu e priqtno da e omazano v kruz. Vqrno e, che togava riskut ot zabremenqvane e nai-maluk, no praveneto na sex po tova vreme e vredno. Kakto veche kazaha, kruvta, koqto se otdelq e mrusna. Praveneto na sex po vreme na menstruaciq pez prezervativ moje da dokara na muja nqkoq seriozna infekciq ili seriozno da naraniq vlagalishteto.

IKisseDAGirL
07-16-2006, 09:03
не съм чак толкова загоряла за секс, че да не мога да изчакам няколко дена докато ми мине :wink:

Angle_f
07-16-2006, 10:00
I az sam go pravila ama be6e posledniq den i nqma6e po4ti ni6to i pak mi be6e malko nekomfortno :-D po-ok da se iz4aka da svur6i i posle :D

Mike-Jones
07-16-2006, 10:02
no coment [-X [-X [-X [-o< [-o< [-o<

Inzaghi
07-16-2006, 10:08
verno e che ne mojesh da zabremeneesh, no shte ti e priqtno li da go pravish s momiche dokato i teche kruv..ebati gnusnoto!!!!!!!!!!! [-X [-o<

Chiana
07-16-2006, 11:22
Чесно казано правили сме го. Доста пъти. Аз много пъти съм го питала дали не му е неприятно, но той каза, че това изобщо не му прави впечатление. Нз не е от гнусливите, даже изобщо. Не му пречи това нещо. Ако изпитваше и най-малкото неприятно чувство, нямаше да го правим. Ноо гледаме да използваме презервативи по това време именно заради инфекции и т.н. Та това е. Въпрос на личен избор.

sensa
07-16-2006, 14:26
da , no kam kraq na cikala - predposledniq i posledniq de nqkade. ama mom4eto togava trqbva da e s prezervativ zadaljitelno

SuN4o_F
07-16-2006, 16:09
ne ne sme go pravili men samata me e gnus... ne mislq i da go pravim...

azito
07-16-2006, 20:05
sestra mi imashe nqkva infekciq i ginekologa q pital dali e praila seks vyv voda ili dali e pravila seks po vreme na mese4niq i cikyl =>mn e vredno [-X

SeXyAdrenaLinka
07-16-2006, 20:24
Ами аз не съм го правила по време на менструация и не мисля да го правя,много 6те ми е некомфортно,пък предолагам 4е и на приятеля му няма да му е приятно.
Една приятелка го прави при всяка менструация,ама тя не се спира,приятеля и изоб6то не го бърка. :-D
ВЪПРОС НА ЛИ4ЕН ИЗБОР АЗ НЕ БИХ ПРОБВАЛА!!!

Svetlana_Pei4eva
07-16-2006, 21:24
verno e che ne mojesh da zabremeneesh, no shte ti e priqtno li da go pravish s momiche dokato i teche kruv..ebati gnusnoto!!!!!!!!!!! [-X [-o<
xaxaxa purvoto koeto e,4e mojesh da zabremeneesh i plus tva ne e tolkova gnusno kolkoto predpolagash !!!!!Men li4no ne mi pre4i da pravq sex dokato sum v cikal daje ne si spomnqm ot 1 godina na sam da sum propuskala da pravq sex po vreme na menzisa!

fabio canavaro
07-17-2006, 15:14
:)
zna4i imame hora za , i takiva protiv ideqta :twisted:
az mislq, 4e trqbva da se opita i vseki da re6i ..

ninsy
07-17-2006, 19:11
Чесно казано правили сме го. Доста пъти. Аз много пъти съм го питала дали не му е неприятно, но той каза, че това изобщо не му прави впечатление. Нз не е от гнусливите, даже изобщо. Не му пречи това нещо. Ако изпитваше и най-малкото неприятно чувство, нямаше да го правим. Ноо гледаме да използваме презервативи по това време именно заради инфекции и т.н. Та това е. Въпрос на личен избор.
и аз така,даже ми беше дошла идеята да ме е** с тампон,само че вкара тампона много на вътре та после докато го извадим :)

`Death`Whore`
07-18-2006, 08:29
и аз така,даже ми беше дошла идеята да ме е** с тампон,само че вкара тампона много на вътре та после докато го извадим :)
Ти си идиот.

thirteen
07-18-2006, 11:48
Чесно казано правили сме го. Доста пъти. Аз много пъти съм го питала дали не му е неприятно, но той каза, че това изобщо не му прави впечатление. Нз не е от гнусливите, даже изобщо. Не му пречи това нещо. Ако изпитваше и най-малкото неприятно чувство, нямаше да го правим. Ноо гледаме да използваме презервативи по това време именно заради инфекции и т.н. Та това е. Въпрос на личен избор.Да,и аз доста пъти.. и винаги го питам добре де не те ли е гнус... на мен ми става малко гадно за него...но пък той е инициятора... и си го правим чат-пат.

07-18-2006, 16:42
verno e che ne mojesh da zabremeneesh, no shte ti e priqtno li da go pravish s momiche dokato i teche kruv..ebati gnusnoto!!!!!!!!!!! [-X [-o<
xaxaxa purvoto koeto e,4e mojesh da zabremeneesh i plus tva ne e tolkova gnusno kolkoto predpolagash !!!!!Men li4no ne mi pre4i da pravq sex dokato sum v cikal daje ne si spomnqm ot 1 godina na sam da sum propuskala da pravq sex po vreme na menzisa!

mi ti si nekva izvratena.. a kogato go pravish kogato si v cikul procenta da zabremeneesh e tolkova kolkoto kogato si s prezervativ..toest 1/2% i za da zabremeneesh shte si ebati karuka :!: :!: