PDA

View Full Version : Помощ за файловете с разширение bin



babi_girl
07-15-2006, 22:02
Zdravejte, situaciqta pri men e slednata: svalih si karibski pirati 2 ot arenabg.com obache toj e nqkakyv bin file a az ne znam absolutno ni6to za nego. kakvo trqbva da napravq za da moga da si go gledam kato obiknoven media file?? Molq vi pomognete mi [-o<

s0c00l
07-15-2006, 22:08
МММ , и аз съм се чудил но трябва да е нещо такова :
Моунтваш бин файла в Даемон тоолс , отваря ти се 1 папка и от там пускаш в WMP и гледаш но не съм сигурен , с нетърпение очаквам да отговорят да видим дали е така.:)

George_tr
07-15-2006, 22:42
Zdravejte, situaciqta pri men e slednata: svalih si karibski pirati 2 ot arenabg.com obache toj e nqkakyv bin file a az ne znam absolutno ni6to za nego. kakvo trqbva da napravq za da moga da si go gledam kato obiknoven media file?? Molq vi pomognete mi [-o<

Май се отваряше с програмата DaemonTools :!: А с тази програма можеш да отваряш bin ; cue и някакви други.

George_tr
07-15-2006, 22:44
Би трябвало след като дадеш Mount на bin файла да ти направи виртуално CD и там да е филма,но не съм сигурен дали това не го правеше само при игрите :?

HakeR
07-15-2006, 23:43
o6te sled kato si ka4ite Daemon Tools v my computer 6te vi se poqvi novo CD
sled tva natiskate na ikonata mu pri 4asovnika deto stoi i natiskate mount image i sled tva na dialogoviq prozorec tam deto pi6e file types davate da se vijdat all files i sled tva izbirate BIN faila
sled tva si vlizate v My Computer i ako e film toi 6te e v tva novoto CD i si go puskate kato obiknoven film kakto si puskate

George_tr
07-16-2006, 07:28
НЕ се появява веднага след инсталациията трябва да даде Set Mount Drivers или нещо такова не съм сигурен как е а и немога да провера щото съм изтрил програмата #-o

HakeR
07-16-2006, 10:33
НЕ се появява веднага след инсталациията трябва да даде Set Mount Drivers или нещо такова не съм сигурен как е а и немога да провера щото съм изтрил програмата #-o

Neznam kva versiq si ka4il ama po princip sled instalaciqta po podrazbirane se poqvqva edno virtualno CD i ti posle ako iska6 moje6 da vklu4i6 i ostanalite 3
s desen klik varhu ikonkata>virtual CD/DVD-ROM>set number of devices

I`LoVe`My`BiTcH
07-18-2006, 15:26
WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо! [-X

rofl
07-24-2006, 15:13
WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо! [-X ]
](*,)
и с даемон може...

niGGa
07-24-2006, 16:26
WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо! [-X
Хахахаха.Тва звездите ли ти го говорят?
Ако ви е толко трудно да го моунтнете със Демон Туулс, пробвайте със Алкохол.

machoka
07-25-2006, 00:06
WinIso с даемон тоолс нема да направиж нищо! [-X
Хахахаха.Тва звездите ли ти го говорят?
Ако ви е толко трудно да го моунтнете със Демон Туулс, пробвайте със Алкохол.

.. а именно Alcohol 120% /така я търсете по търсачки, ако не можете да я намерите, ще пусна линк/