PDA

View Full Version : Po kakav na4in svalqte edno mom4e?



nasty_f
07-16-2006, 11:28
Zdraveite!Iskam da se izvinq,ako ima takava tema ve4e tuk(nai-veroqtno,no ne mi se tarsi),no iskam da znam NA4INA po koito svalqte mom4eto koeto vi haresva.Iskam da znam NA4INITE,pls mnogo spe6no mi trqbvat!!

Jenifer
07-16-2006, 13:14
Ami specialno az nikoga ne svalqm mom4eta prosto zashtoto te vinagi men me svalqt :) :P :)

07-16-2006, 13:17
Как, с един шут, как

Malko_kote
07-16-2006, 13:18
macka poprincip mom4etata tqrbav da svalqt momi4etata, no ako tqrbav da si pokaje6 4uvstvata i privli4niqta i ako iska6 da se zaka4a6 s mom4eto e nujno da mu hvurlq6 nejni pogledi, da mu se usmihva6, da go gleda6 i da se stremi6 pogledite vi da se sasekat, mojebi da mu pravi6 komplimenti ama ne prekaleno, da go cunka6 po buzkata i da mu kazva6 sladur4e, da mu pi6e6 hubavi sms-si, abe sigurno ima i o6te na4ini ama za tva se se6tam. :)

koalka
07-16-2006, 13:26
Аз не свалям момчета,защото нямам нужда.

whatthe
07-16-2006, 13:57
до сега не прочетох едно нормално мнение
само някви надути кукомявки...аз съм СУПЕР ПИЧКА и сички ми се лепят кат мръстотия...
момичето не е задало правилно въпроса си
как да ПРИВЛЕЧЕ вниманието на едно момче, да му покаже че го хареса или нещо от сорта...
и вие сте едни...
не ме бива много в това, но мисля че най удачно е някъкъв разговор с усмивчици и етц :)
...

NicknameANdPasswORd
07-16-2006, 14:38
С тухла .... ](*,) .... ми виж много начини .... зависи от момчето зависи от теб ... Възможно е дори само с един поглед да го направиш ..... Но най- вече зависи какво ти е дал Дядо Господ ... и какво си направила ти с ТОва дето ти е дал

От гледна точка Как изглеждаш чисто визуално .... Щото ако някой ми отрече че Първото запознанство не е 99.9% физика ...... то начи нищо не знае ....

Първо се гледа Физическите черти ... Ако след това имаш желание опознаваш човека като Човек а не като парче месо ....


Така че ако бъдеш добра пиши щО за момиче си (прати някой друг ПИк.... ) ще минеш комисия и ще ти кажем какво да правиш :) :-&

LuCkY_YoU
07-16-2006, 16:01
uff za6to pone edin ne otgovori kato horata ama vs se pravqt na interesni?
zavisi kakvo to4no iska6 da postigne6...dryj s emilo s nego, hvurlqi mu palavi pogledi i nai-ve4e usmihvai se!nikoi ne obi4a namru6tenie momi4eta. budi zabavna, no ne natrap4iva :!: uspeh

In4iTu_
07-16-2006, 16:33
Ами...бъди естествена и при всеки удобен момент намеквай чувствата си, но не така, че да се натрапваш... :wink:

maybelline
07-16-2006, 18:05
Ami specialno az nikoga ne svalqm mom4eta prosto zashtoto te vinagi men me svalqt :) :P :)

Познато ми е...

lost_girl
07-16-2006, 20:05
macka poprincip mom4etata tqrbav da svalqt momi4etata, no ako tqrbav da si pokaje6 4uvstvata i privli4niqta i ako iska6 da se zaka4a6 s mom4eto e nujno da mu hvurlq6 nejni pogledi, da mu se usmihva6, da go gleda6 i da se stremi6 pogledite vi da se sasekat, mojebi da mu pravi6 komplimenti ama ne prekaleno, da go cunka6 po buzkata i da mu kazva6 sladur4e, da mu pi6e6 hubavi sms-si, abe sigurno ima i o6te na4ini ama za tva se se6tam. :)

и аз само за тези начини се сещам,нека другите да предложат и те

Rookie
07-16-2006, 21:55
Ami specialno az nikoga ne svalqm mom4eta prosto zashtoto te vinagi men me svalqt :) :P :)

Познато ми е...
и кефиш ли се много?! :evil:
стига такива мнения, че досаждате вече!

IKisseDAGirL
07-17-2006, 00:42
мии усмихвам му се, гледам го в очите като си говорим, отговарям на закачките му, шегувам се с него, леко му се заяждам (но не много), за да погъделичкам самочувствието му, правя му съвсеем тънки намеци - не прекалено очевидни, и така :)
после отскачаме до тях и работата е готова... хаха базикам се :P

NaI_MiLi4KaTa
07-17-2006, 01:45
Лично аз си нямам специални заучени методи да сваля едно момче. Решавам на момента, защото хората са различни и биха им харесали различни неща. А това, че трябва момчетата ВИНАГИ да свалят момичетата, мисля че е отживелица, а пък и сега много често се среща момичето да поеме инициативата. Има много заспали момчета, които дори не знаят как да покажат на едно момиче, че го харесват и желаят. Това поне е моето мнение. :smt016

maybelline
07-17-2006, 05:22
Ami specialno az nikoga ne svalqm mom4eta prosto zashtoto te vinagi men me svalqt :) :P :)

Познато ми е...
и кефиш ли се много?! :evil:
стига такива мнения, че досаждате вече!

Да,много се кефя!!!Яд ли те е?

Dez
07-17-2006, 05:29
лесно е да свалиш момиче или момче но е трудно да ги накараш те те обикнат :)

luda`flirtajika
07-17-2006, 08:30
мии усмихвам му се, гледам го в очите като си говорим, отговарям на закачките му, шегувам се с него, леко му се заяждам (но не много), за да погъделичкам самочувствието му, правя му съвсеем тънки намеци - не прекалено очевидни, и така :)
после отскачаме до тях и работата е готова... хаха базикам се :P
e ot tva syperqko mnenie prosto nqqm dumi br macka ;) suglasna sum s teb :P

TikvenaElhichka
07-17-2006, 09:18
С тухла четворка....

BeBencEto
07-17-2006, 09:58
emi otivam zagovarqm go i ottam veche sichko stava..razmenqme si nomera vijdame se sreshti gluposti i taka ne sled dulgo si4ko e kakto dori ne sum me4tala (ama skormna bee :P )

Absconding
07-17-2006, 13:41
И какво странно има в това едно момиче да сваля момче? Защо трябва да е обратното. Еб*си живеем в 21ви век, я се осъзнайте малко. И някви кифли "не им се налагало, защото тях ги били сваляли". И какво ти трябва да се ограничаваш само до тези дето те свалят? Или може би тебе всички те свалят, така че имаш всякакви възможности? Аз пък да ви кажа, че каквото и да си говорим момчетата харесват намахани момичета, които не се притесняват те да са активната страна. Това с кавалерите и комплиментите е отживелица, независимо дали ви харесва или не. На мен даже ми е кеф да "свалям" момче, защото така не разчитам само на това, че той ще предприеме нещо.

Ако момиче сваля момче, това не я прави жалка или нежелана.

Krem4eto
07-17-2006, 17:00
Гледам да му привлека вниманието,в удобни моменти си говорим и накрая може би му казвам за чувствата си!

cskamoni4ka
07-17-2006, 17:46
флиртувам

ЛиЛчИтУ
07-17-2006, 19:15
Ми начи, обикновено не мога да ти каЖА точно ся,защото аз не знам какво да правиш..просто не мис е е слу4вало да свалям момче..самите те идват и се закачат с мен не знам какво да ти кажа освен да се закачаш с него и по някакав начин да успееш да му покажеш че ти е симпатичен!!!
тУва иЕ от менИ:)Казвайте ако има проблем,минала съм по много проблеми сичко 6те ви кажа,само питайте!

*Sumerian_Haze*
07-17-2006, 20:33
Po princip resha li che shte svalqm nqkoi - vinagi uspqvam i bez tuhla 4-ka :lol:
Neznam kak go pravq , zalojeno mi e - jena sum ... Obi4am da flirtuvam ... :roll: :wink: :)

Lorein
07-18-2006, 12:19
Когато момиче ПОКАЗВА, а не СВАЛЯ едно момче според мен най-важни са усмивката и погледа. Усмивка, защото както горе казаха някои никой не обича намусени момичета. А поглед, защото погледа винаги издава не само чувствата, но и мислите на даден човек. По погледа може да се разбере дали някой харесва, обича, мрази, ненавижда друг; дори може да се разбере дали се казва истината. Значи не трябва да се правим на влюбени или да си "преправяме погледа". Или да се усмихваме насила. НЕ! Ако харесваш момче никога не бъди другиго, бъди себе си!!! Хайде, това е от мен. Чао чао! :smt006

Lorein
07-18-2006, 12:22
А, и още нещо:
1. Спрете с тези тухи 4-ки :smt012
2. Темата е "По какъв начин сваляте едно момче", а не "По какъв начин ме свалят мен" :!: :smt017

Nix
07-18-2006, 12:38
И какво странно има в това едно момиче да сваля момче? Защо трябва да е обратното. Еб*си живеем в 21ви век, я се осъзнайте малко. И някви кифли "не им се налагало, защото тях ги били сваляли". И какво ти трябва да се ограничаваш само до тези дето те свалят? Или може би тебе всички те свалят, така че имаш всякакви възможности? Аз пък да ви кажа, че каквото и да си говорим момчетата харесват намахани момичета, които не се притесняват те да са активната страна. Това с кавалерите и комплиментите е отживелица, независимо дали ви харесва или не. На мен даже ми е кеф да "свалям" момче, защото така не разчитам само на това, че той ще предприеме нещо.

Ако момиче сваля момче, това не я прави жалка или нежелана.

Napulno sum suglasen s tova mnenie !

ycMuBkaTa
07-18-2006, 13:15
С по-настоятелен поглед и с усмивка - това за мен са си най-красноречивите жестове.

07-28-2006, 15:52
Mersi,4e mi pomagate.Taq ve4er se nadqvam da go vidq 6toto predi tova bqh na more i sega se pribiram i ne sum go vijdala.Nqkoi pita kak izglejdam:
Kestenqva sredna na daljina kosa i leko 4upliva,gasta da pod4ertaq
O4ite sa mi mn tamno kafqvi i golemi-mn hora im se radvat:)
V liceto sam dobre-nqmam papki(i dano ne se poqvqvat nikoga)
Visoka sum 165 nqkade,teja 46 kg,tqloto mi e stegnato-sportuvam-nqmam celulit,strii i takiva(za 6tastie).
Pic nqmam :mrgreen:

macka123
07-28-2006, 16:41
С по-настоятелен поглед и с усмивка - това за мен са си най-красноречивите жестове.

did1ls
07-28-2006, 16:45
Лека усмивка,може би общи интереси.При мен помага :-D

мммм
07-28-2006, 23:49
Може ли едно въпросче? Хресала съм си едно момче и флиртуваме с него.. обаче не ме кани да излизаме.. кажете ми дали аз да го поканя или не?

ANGEL4E
07-29-2006, 00:24
badi estestvena tova e nai sigurniq na4in za meni moje bi edin ot nai uspe6nite

AssShot
07-29-2006, 00:27
Вижте к'во сега. Аз съм момче и ще ви кажа какво ни впечатлява и на какво да обърнете внимание момичета :D . В тая цялата работа с флиртуването няма нищо ама нищо сложно за вас. Едно момче за да хареса едно момиче 1во ние трябва да бъдем заинтругувани визуално от вас, т.е. да изглеждате добре. До тука хубаво, да си представим, че сте готина, но това бяха само първите 10 секунди, а след това какво. Ми, нищо особено, просто си пресечете погледите и ще разберете дали и той ви харесва. После вземете все пак да му се усмихнете де :D . Пък после направо се запознайте, няма страшно, ние не хапем (освен ако не помолите де :D ). След това започнете непринуден разговор (питаийте го там, де да знам, може за това къде учи, абе каквото се сетите там) опузнайте се. И след като си поговорите малко ще да разберете дали си допадате и БУМ тва е. Няма страшно.

ANGEL4E
07-29-2006, 00:32
Ми, нищо особено, просто си пресечете погледите и ще разберете дали и той ви харесва

zatva ne sam saglasna mn 4esto puskate razli4ni signali i gorkoto momi4e si misli 4e q haresva6 a pak ti ne moje6 da q ponasq6...
taka 4e vnimanieto da e izostreno pri pogledite

AssShot
07-29-2006, 00:42
Дам, тука си права. Ми аз сега набързо го написах, така че не съм мислим много-много върху това. По принцип флиртовете трябва да ти идват отвътре, а не да се чудиш какво да правиш там.

ANGEL4E
07-29-2006, 00:45
da mn sam saglasna s tova
ama ima mn sramejlivi momi4eta na koito flirtovete vaob6te ne im varvqt no vapreki tova hodqt sas super qki mom4eta

ANGEL4E
07-29-2006, 00:51
abe badi takav kakavto si i na koito ne mu haresva mi mainata mu

Shukaritetka
07-29-2006, 10:20
Ми аз преди 1 месец бях хвърлила око на един сладур,с който се познавахме и исках да разбера дали може да стане нещо м/у нас и дали изпитва някакви чувства.честно казано дълго планувах и накрая реших като си седи в дискотеката на сапарето да отида при него и да го целуна.Пък каквото стане и щях да разбера всичко от това което ще последва.И наистина отидох при него и направо му лепнах една kiss,но момчето беше пияно :( и си знаех че каквото и да стане ще е само флирт.И така и стана прекарахме заедно цялата вечер бях си при него беше ме гушнал има6е и др целувки,и всичко беше само за вечерта.На др ден ми каза че не е бил пиян,но е пил и че иска да сме си само приятели.Стана ми кофти,но се примирих с това.Няма да забравя тази хубава вечер прекарана с него

Pretty_Killer
07-29-2006, 16:43
:) Спомням си,че преди време бях решила да покажа на момчето,което харесвам по тактичен начин,че ми допада.бях си вързала косата на кокче и изчаках да прекоси двора на училището,за да му попадна в полезрението и да си пусна косата.КОгато той се приближи аз се изправих и се опитах да я разпусна,обаче къдриците ми се бяха оплели в ластика и се наложи доста да я тегля докато се пусне.А и междувременно той вече беше излязъл от двора на даскалото и не видя,но се радвам,че не видя,защото щеше да стане мн смешно!
А иначе по темата-според мен най-добрият начин да привлечеш момче е да се усмихваш,да се държиш естествено и да винаги да си в добро настроение :)

iskamTe_vednaga
07-29-2006, 17:06
malko izpadnalo zvu4i da svalq6 mom4e pri polojenie 4e si momi4e.."( no vse pak predi vreme bqh pisala edna tema .tozi nqkolko rena mogat da ti svar6at rabota
:arrow: Какво е флиртът - докосване, поглед, усмивка или казана реплика? Както и да го наречем това е вид любовна игра между двама. Някои жени са овладели умението да флиртуват, което ги превръща в интересни и неустоими за мъжкия пол.
1. Гледайте в очите желания мъж, когато говорите с него.
2. Обръщайте се към него по име.
3. Бъдете приятелски настроени. Показвайте чувство за хумор.
4. Бъдете добри слушателки, задавайте му въпроси и показвайте интерес към него и това, което ви говори.
5. Правете му комплименти.
6. Погрижете се да изглеждате добре. Всеки харесва добре облечени и поддържани жени. Езикът на тялото и жестовете също са много важни.
7. Не преследвайте този, когото харесвате. Постарайте се, когато сте заедно да прекарвате приятно и да събудите интереса му към вас. Оставете го да поиска да бъдете по-дълго само двамата. И той ще ви потърси сам.

kristini4ka
07-29-2006, 18:46
Ami specialno az nikoga ne svalqm mom4eta prosto zashtoto te vinagi men me svalqt :) :P :)Мисля че момичето иска да и помогнем като и кажем как се свалят момчета а не да се праиш ма курва и да казваш дали те свалят или не...а по темата:еми като го гледаш мило говорите си опознавате се...

nasty_f
07-29-2006, 18:58
Mersi pak i pak! ;-) .No ne vijdam ne6to lo6o v tova momi4e da svalq mom4e.Nikoi ne e kazal,4e mom4etata trqbva vinagi da pravqt parvata stapka,tai 4e.. :mrgreen: Samo 4e za sujalenie o6te ne sum go vijdala :? Kvo stava s toq 4ovek nz. :-k :-k ](*,)

kristini4ka
07-29-2006, 19:02
Еми стискам ти палци щото и аз съм в абсолютно същото положение и може взаимно да си помагаме...и аз не съм го виждала но от вторник и са ми е малко мъчничко ама...

nasty_f
07-30-2006, 16:35
Ti ot vtornik i ti e ma4no.A az-ot NA4ALOTO na IULI,ama na4aloto,a sega ve4e e avgust po4ti.I na vsi4koto ot gore si ima gadje,abe mani mani.No vse pak da probvam,puk kvoto iska tova da stava.Kvoto mi e pisano tova 6te e i ne moga da go promenq.Ako ne stane ni6to sega sum si nabelejila dr mom4e(vsa6tnost 2 :lol: )i ako ne 6te probvam s tqh,suvetite stavat za vseki,a ne za opredelen 4ovek \:D/ .A tozi koito si haresva6 ima li si pr?
I mn mersi na mom4eto,koeto be6e pisalo.Po princip az vinago se potdarjam i se staraq da izglejdam dobre,no stava li duma za mom4e(po4ti vav vseki slu4ai)o6te pove4e se staraq,ama mn se izlagam nqkoi pat,ili se spana pred nego(koeto zapo4va da stava mn 4esto),ili go gazq....xaxaxa :oops: .I vmesto da se zasramq po4vam da se smeq kato idiot,osobenno,ako predi tova sum pila ne6to.Ama tolkova mn iskam da go vidq,4e napravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o umiram ve4e!!!!!!!!!!SAmo da znaeh kade e?!?!?!?!?!?!???Dano e skasal s gadjeto si(DANO,DANO,DANO).

nasty_f
07-30-2006, 16:44
6te bada blagodarna,ako pro4eta o6te na4ini.To tova s pogleda i usmivkata e vseki put,kogato go vidq,ama toi e tolkoooooova sramejliv :oops: ,4e ponqkoi put mi ide da mu se izvikam""KVO SE SRAMUVA6,NE RAZBIRA6 LI 4E TE HARESVAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!"",ama kak? :mrgreen: ".A ako stava vupros za usmivki,ama toq 4ovek si e ve4no sumihnat,ve4no.Imam 4uvstvoto,4e se drogira(no e samo 4uvstvo,sigurna sum).A da mu zadavam vuprosi,ta nie ne se poznavame li4no.Spomnqm si vednaj,4e minavam sama po ulicata sama i toi su6to,ama si govori po gsm-a.I se razminavame,no na men mi stana sme6no,az go poglednah i zapo4nah da se smeq s palen glas i toi zapo4na da se smee tihi4ko.Ne znam 6to-luda glava :smt044 .Drug pat kato sme se razminavali i az se obarna da go zagledam v dupenceto sladkoto i toi se e obarnal.Imam 4uvstvoto,4e znae 4e go haresvam,oba4e se pravi na nedostapen i mi ide da mu pokaja :smt097 !E,thank`s !

fti4ka
07-30-2006, 16:53
тряя да му създадеш илюзията "ти гониш" и веднага ше клъвне.. ако не клъвне начи или има друга или е смотан или е гей..

freaky_FK
07-30-2006, 21:48
draj se estesvno i ne prestoreno.i nqkoi den kato se nauchih da svalqsh nqkoi i te svalqt ne stavai gordeliva kato nqkoi hora tuk.momchetata sam zabelqzala che ne obichat prevzeti momicheta kogato iskat vrazka ;)

cskamoni4ka
07-31-2006, 09:22
Флиртувам.

nasty_f
07-31-2006, 11:39
Mersi,suvetite vi mi slujat po-malko,no puk v4era gi prilagah pogledite i usmivkite v/u drugo mom4e,koeto dori i ne poznavam :mrgreen:

Slave4You
07-31-2006, 12:08
Ако искаш да му привлечеш вниманието и да му покажеш че не ти е безразличен трябва да го гледаш в очите,да му правиш разни намеци и трябва да знаеш какъв му е стила-говоря за музика,спорт...за да имате общи теми за разговор и да покажеш че имате общи интереси.Защото примерно ако да е R'n'B а ако ти си някоя чалгаджийка няма мн да те хареса :) Не са само милите думички и погледите-трябва да проявиш чувство за хъмор...разказваи вицове и наи важното - усмихвай се :D

AssShot
07-31-2006, 12:39
Nasty_f, Nasty_f, Nasty_f, явно мн ама мн си хлътнала по това момче. Това че той си има приятелка с нищо не може да ти попречи поне да се запознаеш с него. Пък ако наистина толкова си заслужава, можеш по-честичко да се виждате, сещаш се "случайно" из коридора на даскалото (ако учите заедно), да си купуваш на голямото, от където и той си взима там хамбургерчетата и яко пред теб да го помолиш да ти купи там нещо (пак така), такива работи. Искам да ти кажа само едно НА ЧОВЕК НИЩО НЕ МУ Е ПИСАНО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЧОВЕК САМ СИ ПРАВИ ЖИВОТА КАКЪВТО ИСКА или остави да му се случи, амо имаш малко воля ЧОВЕК САМ СИ ИЗБИРА СЪДБАТА

AssShot
07-31-2006, 12:47
Pftichke при тебе мн ясно стоят нещата, ама това че някои от нас (момчетата) могат да не разберат намеците на едно момиче или пък наистина да са доста срамежливи, или да са гей(малко тъпо ми свучи това, мисля че някой гей не би се обърнал да ти заглежда задника, примерно), или пък да не знаят как да направят първата крачка. Нали знаеш, има хора всякакви, ама наистина всякакви, като от типа Пепеляшка (примерно) до хорица като Ханибал Лектър (пак примерно).

nasty_f
08-02-2006, 15:43
Ам,истина е,че малко повече бях хлътнала по това момче,но имам чувството,че колкото не го виждам започвам лекичко да спирам да мисля за него.И от друга страна още по-добре за мен,има и други момчета.но искам да накарам това момче да започне да ме харесва и да започнем да се виждаме,та после,когато той си помисли,че всичко е уредено да се хвана с друг :smt019 :smt019 .Щом той ме накара да повярвам,4е ме харесва така ще направя и аз :smt012