PDA

View Full Version : BLACK METAL!



mechanized
07-16-2006, 12:08
нищо няма да казвам заглавието само подсказва какво е продължението... :smt021

priti_kiti
07-16-2006, 12:10
И кво за black метъла ?

NicknameANdPasswORd
07-16-2006, 12:30
Искате да ме обедите че има Негри МЕталистли ли бре :) :-& O:) 8-[ :shock: :D :-D :smt005 :smt006 :smt017 :smt019

`Death`Whore`
07-16-2006, 12:32
Фъни. Блек метълът е хубаво нещо иначе.

xoxoxo
07-16-2006, 12:46
кои групи представляват блек метъла ?

mechanized
07-16-2006, 13:00
кои групи представляват блек метъла ?

blacka е музика която не се представя от няколко групи ,защото разнообразна по звучене и формулоране но идеята е една и съща да се прави качествена музика макар че и в този стил има издънки.

Sarabi
07-16-2006, 13:34
кои групи представляват блек метъла ?

blacka е музика която не се представя от няколко групи ,защото разнообразна по звучене и формулоране но идеята е една и съща да се прави качествена музика макар че и в този стил има издънки.

Напълно вярно.Но за да можеш да се изфукаш,че знаеш нещо за метъла,ей ти няколко групички.
Immortal =D>
Darkthrone
Catamenia
Cradle Of Filth
Радвай се.Няма да пиша повече,че някой ще започне "това не е блек,дет е" и тн,и тн.А и тия най-ме кефят мен :wink:

mechanized
07-16-2006, 14:06
кои групи представляват блек метъла ?

blacka е музика която не се представя от няколко групи ,защото разнообразна по звучене и формулоране но идеята е една и съща да се прави качествена музика макар че и в този стил има издънки.

Напълно вярно.Но за да можеш да се изфукаш,че знаеш нещо за метъла,ей ти няколко групички.
Immortal =D>
Darkthrone
Catamenia
Cradle Of Filth
Радвай се.Няма да пиша повече,че някой ще започне "това не е блек,дет е" и тн,и тн.А и тия най-ме кефят мен :wink:

мога да ти изброя доста групи но ще ти кажа само тези които са ми на play list-а в момента

Morgul
Carpathian Forest
Belphegor
Burzum
Dimmu Borgir
Gorgoroth
Nargaroth
Pax Satana
Gehenna
Dragobrath
Mysticum
и Haat
много добри групи ,всичките

mechanized
07-16-2006, 14:10
не мога да кажа че знам повече от теб за музиката но като съм направила тази тема то съм я направила най-малкото защото мога да си кажа нещо за самата музика и за испънителите.И когато твърдиш нещо за хората първо го провери преди да съдиш.Надявам се да не съм те обидила с нещо. :mrgreen:

07-16-2006, 16:59
Напълно вярно.Но за да можеш да се изфукаш,че знаеш нещо за метъла,ей ти няколко групички.
Immortal =D>
Darkthrone
Catamenia
Cradle Of Filth
Радвай се.Няма да пиша повече,че някой ще започне "това не е блек,дет е" и тн,и тн.А и тия най-ме кефят мен :wink: [/quote]

Чакай малко..кой е казал,че искам да се изфуквам че знам нещо за метъла??Просто попитах за някои групи,за да дръпна и да видя какво представлява този стил музика..
Аз нито съм метъл,нито разбирам от метъл нито пък и искам да разбирам.
Слушам групите iron maiden,nightwish,accept,bon jovi,death,AC.DC.,Rainbow,Scorpions,Queen,Deep Purple,Metallica,The Beatles,Evanescense,,Guns`n`Rosses,W.A.S.P,Audra,T he cure,Sonata Arctica,Finntrol i dr.,слушам ги въпреки коментарите,които получавам отстрани за тази музика и за това как мога да слушам това..
Иии накрая..Да...радвам се и искам да благодаря на теб и на mechanized,че ми казахте това,което искам да разбера.

Sarabi
07-16-2006, 19:53
Добре,извинявай за прибързано взетото решение 8-[ Но все пак тия групи са много яки :-D Кефи им се и може да вземе да станеш част от общвеството :wink:

07-16-2006, 21:10
Вече дръпнах някои песни и наистина са страшнии.. (хубави)
Благодаря

mechanized
07-17-2006, 12:20
Вече дръпнах някои песни и наистина са страшнии.. (хубави)
Благодаря

ето ти още няколко групи които трябва да си истеглиш
Cadaveria
OperaIX
Blut Aus Nord
Reverence
Nocturnal Mortum
Beherit
Behemoth
Celestia
Hypocrisy(melodic death-black)
Nazgul
Todesstoss
Profanum
Волхв
Сумрак

надявам се да ти харесат :roll:

anonymous464110
07-18-2006, 00:14
ne sum vlizal tuk ot meseci ama kato gledam ne6tata gram ne sa mrudnali...su6tata maloum6tina

DarkSanctuary
07-18-2006, 01:56
mechanized, скрий се! Hypocrisy...не знам си к'во още били блек, оф, я ходи пий една студена вода и пак ела да ръсиш мозък!

Sarabi*, уоооу и в какво общество току виж бил влязъл, ако слуша посочените от теб групи? Ти в какво общество "членуваш" между другото, че ми е много интересно?!


Кефи им се и може да вземе да станеш част от общвеството
Бахти, да се смея ли, да рева ли, да ви тегля една ли?!? Много сте ми смотани начи! ](*,) Слушай, и се кефи на т'ва, и т'ва, и ше влезеш в обществото....yeahhhh.... ](*,)

mechanized
07-18-2006, 11:14
mechanized, скрий се! Hypocrisy...не знам си к'во още били блек, оф, я ходи пий една студена вода и пак ела да ръсиш мозък!

Sarabi*, уоооу и в какво общество току виж бил влязъл, ако слуша посочените от теб групи? Ти в какво общество "членуваш" между другото, че ми е много интересно?!


Кефи им се и може да вземе да станеш част от общвеството
Бахти, да се смея ли, да рева ли, да ви тегля една ли?!? Много сте ми смотани начи! ](*,) Слушай, и се кефи на т'ва, и т'ва, и ше влезеш в обществото....yeahhhh.... ](*,)




не знам какъв точно ти е проблема ама ако не ти изнася просто не пиши или както ти се изрази скрий се.А за Hypocrisy какво мислиш,че е ? \:D/

Swinkenhoffer
07-18-2006, 11:19
^мда, мелодичен дет... уж.

по темата - бляк не слушам много... Cradle of Filth (квот ще да са... от блек до екстрийм готик метъл.. хаха :shock: ), Immortal, Dimmu Borgir, Satyricon... и тва ми е много :lol: