PDA

View Full Version : ами сега?



объркан
07-16-2006, 13:18
Здравеите, пиша ви защото съм много объркан и имам нужда от съвет. Преди няколко месеца се запознах с К. излизахме няколко пъти, харесахме се и тръгнахме. В началото всичко беше само увлечение,но скоро усетих, че наистина започвам да я обичам. Тя също много пъти, даже повече от колкото аз на нея, ми е казвала колко ме обича и до скоро всичко беше перфектно. Аз обаче заминах на море [още съм на море] а тя отиде със своя приятелка при баба и и при дядо и. Писахме си парвите два дни смс-u, обаждахме си се един на друг само, че вечерта на втория ден изведнъж спря. чудих се какво става, писах и...никакъв отговор. През нощта обаче телефона ми звънна. Тя започна да ми обяснява, плачеики, как отишла заедно с приятелката си в някакво заведение, пила и едно момче и помогнало да се прибере. Някаде по пътя обаче се целунали... В първия момент не осъзнах какво всъшност ми казва... няколко минути след разговора направо щях да умра! Почувствах се предаден...човек на които имам вяра да постъпи така... сега не знам какво да правя... минаха няколко дни от тази случка и до онзи ден ми се обаждаше, извиняваше ми се не веднъж и аз мисля, че мога да и простя.. проблемът е, че сега изобщо не вдига като и званна, не пише и т.н. Какво да направя? Много съм объркан и същевременно разочарован. Не знам как да постъпя. Помогнете ми с някакъв съвет моля Ви.

П.С. Извинявам се за грешките в текста ама пиша нa гадна клавиатура :/

07-16-2006, 13:22
ами може да няма пари в телефона, за тва да не ти се обажда


П.С. немаш никви грешки в текста

LP_girl_14
07-16-2006, 13:24
Ти сам си решаваш дали да й простиш или не.Това си зависи от теб и от това дали си способен да превъзмогнеш този факт...Но все пак е било една целувка!Наистина,знам колко зле се чувстваш но тя пък е и била пияна...Така че прецени си сам.Освен тва е признала грешката си и съжалява за това.А това че не ти вдига...може да има много причини за това,далеч от тези,които се въртят из твоята глава.Изчакай я да ти се обади,попитай я къде е била и когато се върнеш от морето се изяснете на живо,не по телефона.Ако си способен да й простиш,направи го :!:

koalka
07-16-2006, 13:24
Ами сега това си е твое решение,но моят съвет е да и простиш,ако я обичаш.Тя е направила грешка и я осъзнава и за това ти се е извинявала.И все пак вие не сте били гаджета,а и тя с това момче сасе целунали,защото е пила.Най-добре я потърси и се изяснете.А и нали се обичате? :wink:

sensa
07-16-2006, 13:27
Ami az mislq , 4e nai dobroto i za dvama vi e da si pogovorite o4i v o4i...... kato se varne6 ot moreto i se vidi6 s neq .... prosto se izqsnete , ako tq iska da bade s drug nqma za kakvo da te laje, ako oba4e ti kaje 4e iska teb , togava ti sam kazva6 4e moje6 da i prosti6 , no e hubavo ve4e da si ima6 edno na um i da ne se doverqva6 tolkova.....

07-16-2006, 13:29
И все пак вие не сте били гаджета
не сме били ами сме ;) въпросът е, че не знам какво да направя... сигурно наи - добре е да чакам

Malko_kote
07-16-2006, 13:40
Emi opitai o6te nqkolko [uti da i zvunne6 i i pi6i sms i ako ne ti otgovori q zareji.Moje da se e vluybila v drug ili puk da ima ne6to drugo de da znm.

Nasindo
07-16-2006, 13:45
emm ako e bila samo celuvka i e sega i e guzno ... i ti se izvinqva ... spored men si zaslujava da i prostish.... no se zapitai... dali e bilo samo celuvka ... ili nqkakvo po-silno ovle4enie... vajno e da ti kaje istinata 1:1 O:)

07-16-2006, 13:49
Прости й пич, прости й. Независимо какво е направила, тя ти е казала за постъпката. Не си го научил от някой друг. Все пак е било само една целувка, нали ? Казала ти е, даже е плакала, когато ти го е казала, но все пак трябва сам да решиш какво да правиш. На твое място бих й простил, защото ти сам каза "Тя ме обича повече, отколкото аз нея" и тва показва, че наистина държи на теб. Когато човек е пиян, не може да контролира тялото си и се поддава лесно (няма нищо общо с чувствата) и така е станало. Внимавай, любовта не се среща под път и над път...

whatthe
07-16-2006, 13:51
ами може да няма пари в телефона, за тва да не ти се обажда


П.С. немаш никви грешки в текста

а телефона що не му дига ?
пич...сам преценяваш дали те обича наистина или не :) ако не ти дига има няква причина...ако просто не иска...значи си бии камшиците и и е*и майката...тва е :) тук избора си е твой...

miNiTo
07-16-2006, 14:51
mi moje da ne pi6e 6ot naisitna da nqma pari
pak ti sam kaza, 4e ti zvannala kasno siurno kat izliza i ne si zima tela
i vse pak ako se obi4ate toolkz mnogo mislq, 4e trqbva da i prosti6 za tazi edna celufka
kato ti se obadi e bila razplakana zna4i naisitna e tejalo za tova koeto e napravila...
prosto se zamisli ako ti be6e v neinata siutaciq kakfo bi iskal ot neq kakto tq sega ot tebe

LuCkY_YoU
07-16-2006, 15:54
spoko, ne se filmirai izli6no. iz4akai q da se vurne i vij kak 6te potrugne mejdu nas

In4iTu_
07-16-2006, 16:39
Emi opitai o6te nqkolko [uti da i zvunne6 i i pi6i sms i ako ne ti otgovori q zareji.Moje da se e vluybila v drug ili puk da ima ne6to drugo de da znm.
Ти голям съвет даде на момчето..."ако не ти отговори, я зарежи" Тц тц..
Най-добре говорете на живо...без смс-и и телефонни обаждания :wink:

Krem4eto
07-16-2006, 16:54
Здравеите, пиша ви защото съм много объркан и имам нужда от съвет. Преди няколко месеца се запознах с К. излизахме няколко пъти, харесахме се и тръгнахме. В началото всичко беше само увлечение,но скоро усетих, че наистина започвам да я обичам. Тя също много пъти, даже повече от колкото аз на нея, ми е казвала колко ме обича и до скоро всичко беше перфектно. Аз обаче заминах на море [още съм на море] а тя отиде със своя приятелка при баба и и при дядо и. Писахме си парвите два дни смс-u, обаждахме си се един на друг само, че вечерта на втория ден изведнъж спря. чудих се какво става, писах и...никакъв отговор. През нощта обаче телефона ми звънна. Тя започна да ми обяснява, плачеики, как отишла заедно с приятелката си в някакво заведение, пила и едно момче и помогнало да се прибере. Някаде по пътя обаче се целунали... В първия момент не осъзнах какво всъшност ми казва... няколко минути след разговора направо щях да умра! Почувствах се предаден...човек на които имам вяра да постъпи така... сега не знам какво да правя... минаха няколко дни от тази случка и до онзи ден ми се обаждаше, извиняваше ми се не веднъж и аз мисля, че мога да и простя.. проблемът е, че сега изобщо не вдига като и званна, не пише и т.н. Какво да направя? Много съм объркан и същевременно разочарован. Не знам как да постъпя. Помогнете ми с някакъв съвет моля Ви.

П.С. Извинявам се за грешките в текста ама пиша нa гадна клавиатура :/

Щом е пила значи можеш да и простиш!

07-16-2006, 16:56
vijte sega - hodil sym s tolko typi p**ki, 4e ve4e nqmam nito jelanie, nito nervi. Nai - lesno e da i teglq edna i tva e... ama kak kato do predi onazi ve4er vsi4ko be6e perfektno?!? De*a edin pat da e nared vsi4ko i... BUM pak problem...
Abe 6e 4akam da se vidim v Sofiq... kvot stane... v kraina smetka vsi4ko hubavo si ima krai ;) Blagodarq za savetite =D>

PP Sorry za latinicata ama nqma BG na taq 6taiga

Krem4eto
07-16-2006, 16:59
vijte sega - hodil sym s tolko typi p**ki, 4e ve4e nqmam nito jelanie, nito nervi. Nai - lesno e da i teglq edna i tva e... ama kak kato do predi onazi ve4er vsi4ko be6e perfektno?!? De*a edin pat da e nared vsi4ko i... BUM pak problem...
Abe 6e 4akam da se vidim v Sofiq... kvot stane... v kraina smetka vsi4ko hubavo si ima krai ;) Blagodarq za savetite =D>

PP Sorry za latinicata ama nqma BG na taq 6taiga

Не мисля,че щом си ходил с толкова други и сега да се предаваш!Ти сам знаеш,че нищо не е перфектно!Прости и!Все пак е човешко да се греши!Разбира се ако се случи пак вече е умишлено!и все пак тя тогава е пила!По-добре и прости!И все пак както искаш УСПЕХ!

iiirish
07-16-2006, 19:42
няма безгрешни хора. самият факт, че ти е признала всичко говори достатъчно красноречиво за това какво чувства към теб. а това, че не си вдига телефона и не ти пише смс-и е просто последица от съвеста й. тя се чувства виновна. и не по-малко объркана от теб. а щом е така значи наистина държи на теб

koalka
07-16-2006, 19:51
И все пак вие не сте били гаджета
не сме били ами сме ;) въпросът е, че не знам какво да направя... сигурно наи - добре е да чакамИзвинявай моя грешка и въпреки това се придържам към предишното си мнение.

lost_girl
07-16-2006, 19:56
Ami az mislq , 4e nai dobroto i za dvama vi e da si pogovorite o4i v o4i...... kato se varne6 ot moreto i se vidi6 s neq .... prosto se izqsnete , ako tq iska da bade s drug nqma za kakvo da te laje, ako oba4e ti kaje 4e iska teb , togava ti sam kazva6 4e moje6 da i prosti6 , no e hubavo ve4e da si ima6 edno na um i da ne se doverqva6 tolkova.....

сагласна сам с това

07-16-2006, 19:56
Aбе само целувка било... имало е секс може ли да сте толкова загубени... но все пак е хубаво да и простиш защото до някъде си е признала и това значи, че съжалява и е откровена... ти си знаеш.