PDA

View Full Version : Edna liubof si otiva...



faflichka
07-16-2006, 14:32
Iskam da sp0delq s vas m0qta istoriq...i da chuq kakvo mislite,zashtoto v glavata mi e pylna kasha i neznam kakvo da pravq...
S nego se poznavame ot...10 meseca veche...ot mesec toi e nai-vajniq chovek v jivota mi...pr0sto nikoi ne me e karal da se chuvstvam taka kakto se chuvstvam s nego...no toi skoro zaminava za chujbina i kaza che sega ne mu e vremeto da se obvyrzvame,zashtoto taka i dvamata shte stradame poveche...no az mnogo go obicham i ne moga prosto taka da go zabravq...iskam da izpolzvame vremeto dokyto zamine i sym gotova da go chakam kolkoto se naloji....tova iskam az...no dali tova e nai-pravilnoto...? ](*,) Kak mislite vie?

koalka
07-16-2006, 14:36
Ами какво да ти кажа-много гадна ситуация.Явно много го обичаш,ама май той не те,защото ако те обичаше щеше да остане.Не мога да разбера защо някои хора(не говоря за твоя случай),предпочитат кариерата пред истинската любов.Тя е най-важната според мен.Аз бих го чакала,ако наистина го обичам.

07-16-2006, 14:38
Mi,ako naistina go obi4a6-pravilno e da!Imam sa6tiq problem,mom4eto koeto obi4am zamina za 4ujbina,obe6tah mu,4e 6te go 4akam i tova i pravq :lol: Prosto go iz4akai...nz sled kolko vreme 6te se varne,no imai tarpenie!Dokato go nqma,imam vazmojnost da byda i s drug,no prosto si kazah,NE!6te go iz4akam i tova e,daje da e naprazno,mislq 4e si zaslujava 8-[ Ako ima6 sili i tarpenie-iz4akai go! =P~

Nadelina
07-16-2006, 14:38
Vryzka ot razstoqnie ne moje da ima! Pone spored men.. Kaji mu che iskash da si s nego pone prez vremeto dokato zamine.. I izjivei tezi dni kato posledni.. Zashtoto posle sigurno dosta dylgo nqma da ste zaedno.. Obache ne si obeshtavai da go chakash.. zashtoto vremeto moje da napravi vsichko.. i s nego.. i s teb..

07-16-2006, 14:39
Ami nqma kak da ostane zashtoto tehnite se mestqt...i prosto nqma nachin...ako imashe sigurna sym che bi go napravil,no prosto...