PDA

View Full Version : Bihte li sa zanimavali s hora koito pushat treva?



Narkomankaa
07-16-2006, 15:58
Bihte li trygnali s nqkoi koito pushi treva.Prestrasten e kym neq adski mnogo.Napushva se na den po nqkolko pyti.Zavisim e mngoo ot neq.I vypreki tova da iskate da ste s nego.I ponqkoga se napiva.Cigari ne pushi izobshto.Bihte li trygnali s takav chovek?

LuCkY_YoU
07-16-2006, 16:02
ne.

In4iTu_
07-16-2006, 16:29
Ами имам такъв приятел и ми е много кофти, че пуши трева...но в никакъв случай не съм го изолирала или пък го избягвам, само защото пуши...

sensa
07-16-2006, 16:33
Ami imam takiva poznati , no ne bih tragnala s takav ... :!:

iri93
07-16-2006, 16:36
отговорът ми твардо е НЕ
За нищо на света

SisTeR`oN`MaXa
07-16-2006, 16:41
Ами познавам такива хора.. ноо... определено не бих тръгнала с такъв...

07-16-2006, 16:53
Heh razbira se,4e bih trygnala s takova mom4e,daje sym i hodila de...V tova nqma ni6to ob6to,ne e ni6to seriozno...Skoro treva 6te se prodava daje i po magazinite!

07-16-2006, 16:54
Heh razbira se,4e bih trygnala s takova mom4e,daje sym i hodila de...V tova nqma ni6to lo6o,ne e ni6to seriozno...Skoro treva 6te se prodava daje i po magazinite!

Krem4eto
07-16-2006, 16:56
НЕ не бих!

FaTaLn0t0_LaDy
07-16-2006, 17:41
ot edna strana DA a ot druga NE.....DA za6toto ako ima lubov 6te preodoleete si4ko a puk i az sum takuf 4oek 4e obi4am edno mom4e takova kakfoto e dori i da e narkoman..a puk NE 6tot tfa si ima i lo6i strani moji da te maltretira ili puk da izvur6i ne6t0 l060...........:P.....

Nadelina
07-16-2006, 17:43
Vseki bi kazal "Ako go obicham - da,bih trygnala s nego!" No az ne bih bila priatelka s takova momche..Ne bih se sblijila v nikakaf sluchai s nego.. Za mene tova ne e hubavo i ne go priemam.. Ne iskam da go priema!

Shine
07-16-2006, 18:20
Хмм...ми аз в момента ходя с такъв...Не се кефя особено,че пуши( и не само това понякога),и той го знае,обаче не бих тръгнала да му натрапвам мнението си...Не мога да му кажа Спри да пушиш иначе късаме..не става...
Та...аз се поотнесох малко..май ти отговорих на въпроса:)[/b]

whatthe
07-16-2006, 18:52
Bihte li trygnali s nqkoi koito pushi treva.Prestrasten e kym neq adski mnogo.Napushva se na den po nqkolko pyti.Zavisim e mngoo ot neq.I vypreki tova da iskate da ste s nego.I ponqkoga se napiva.Cigari ne pushi izobshto.Bihte li trygnali s takav chovek?
Имах един такъв индивид от класа :) ( вече бившия ) беше много забавен :) малко безмозачен но свестен :) не виждам кво толкожа може да се намери в 1 пристрастен и углопял човечец :)

iiirish
07-16-2006, 19:06
имам такъв познат и когато не е напушен или пиян е просто страхотен човек, но това е! слабост!
иначе не бих понесла приятеля ми да е такъв. определено не :?

lost_girl
07-16-2006, 19:24
ne ne bih trugnala s takav 4ovek,osven ako ne sum ludo vlubena v nego

Frank_Lampard
07-16-2006, 19:26
Не

07-16-2006, 20:18
Heh razbira se,4e bih trygnala s takova mom4e,daje sym i hodila de...V tova nqma ni6to lo6o,ne e ni6to seriozno...Skoro treva 6te se prodava daje i po magazinite!
Хах на тебе май не ти е добре на главичката!
Смърт за тия отрепки!!!

thirteen
07-16-2006, 22:23
След като и ти си такава ходете си.Вижте и ника само ... обиждаш се сама. :smt078 :smt075
Аз съм ходила с такъв ,,.. пълна скръб.Човек без интереси...повърхностни,тъп и шеги... много изтъпя.
Сега сериозния ми приятел беше се зарибил, но заради мен се отказа :smt007

Angel_Girl
07-16-2006, 22:24
Emi mislq 4e ne, no neznam kakvi iznenadi bi mi podnesal jivota, no 99,999 % mislq 4e [-X

Tekitha
07-16-2006, 22:35
Абсурд.... Имах един от класа ама го изключиха беше супер свестен започна да пуши пропадна супер много на края беше станал супер неадекватен тип без цел абе ужас такава деградация как да да тръгна с такава откачалка?! те се1 не са от тая планета

santRi
07-17-2006, 06:17
втори път няма да се излъжа...

priti_kiti
07-17-2006, 06:28
Не

Dez
07-17-2006, 06:46
тези който всимат наркотици имат доста проблеми и искат да ги забравят по-някакъв начин.. но иначе повечето който познавам са много добри хора и да ви кажа честно никога няма да изоставя някой само заради това че взима наркотици... ще направя всичко възможно за да му помогна
все едно да изоставиш някой защото пие бира :)

Ollas
07-17-2006, 08:37
Определено такава зависимост е доказателство за слаба воля и не е хубаво. Така че казвам категорично "НЕ!".

luda`flirtajika
07-17-2006, 08:49
ne bih trugnala,no ne bih i go izostavila :P naprotiva daje bih mu pomognala da se opravi :) ako mi e mn dobur fr :P,a ako e prosto poznat kuf e smisula da se zanimavam izobshto s nego

Crazy_teen4e`f
07-17-2006, 09:10
Eм да,бих тръгнала с такъв тип.Аз даже харесвах такъв..ама не беше много зарибен и май ше ги откава.Но твърдо ДА бих ходила с такъв

07-17-2006, 09:16
Абре дечица. Вие в 6-7 клас ли сте ве? За какво пристрастяване говорим при тревата? Вие изкарахте тез дет' пушат се едно са долни наркомани взимащи сичко и готови да продадат себе си за още една цигарка... Знаете ли въобще за какво става дума или просто ей така си говорите, за да се правите на ”компетентни”?

JiMiTo
07-17-2006, 09:46
Абре дечица. Вие в 6-7 клас ли сте ве? За какво пристрастяване говорим при тревата? Вие изкарахте тез дет' пушат се едно са долни наркомани взимащи сичко и готови да продадат себе си за още една цигарка... Знаете ли въобще за какво става дума или просто ей така си говорите, за да се правите на ”компетентни”?

Опала г-н компетентен , к'во според теб "пафкането" е нещо нормално така ли ? [-X Хората които пушат трева или който изобщо взимат какъвто и да бил вид наркотици са хора с много проблеми, хора който искат да избягат от реалността, хора без интерес към живота, хора който не мислят за бъдещето си. И между другото интереса към по сериозните наркотици почва не от каде да е а от леките какъвто е тревата нали ?:-k
Който иска да си трови живота и да смарди на лаина...негова си работа аз не бих се занимавал с такъв човек освен ако не е ми е много скъп приятел или друг близък за който си заслужава да му подадеш ръка в труден момент !

guAMaHT
07-17-2006, 09:57
mi 6to pyk ne se mi e taq kvo pu6i ili pie.

I_love_dead_people
07-17-2006, 10:38
Еми бих :roll:

FlowerinesS
07-17-2006, 10:46
Не.В никакъв случай.За него по-важна и близка ще му е цигарката,не аз.

Tesinka
07-17-2006, 10:52
Ami..... ne ne bih trygnala nikoga s takuv 4ovek!Daje priqtelq mi ne pu6i.. kakto i az zatova se radvam :))

ViV
07-17-2006, 12:11
Моят приятел пушеше. Не се чувстчах добре, но се търпи. Ако държи на теб, ще спре, ако ли не - винаги можеш да го зарежеш...

BeBcHeTo
07-17-2006, 12:52
HE :!: :!: :!:

Absconding
07-17-2006, 12:57
Ми аз съм имала 3 гаджета, които пушат трева. Ако не ми идват напушени на срещите, не ми е проблем.

07-17-2006, 13:09
Абре дечица. Вие в 6-7 клас ли сте ве? За какво пристрастяване говорим при тревата? Вие изкарахте тез дет' пушат се едно са долни наркомани взимащи сичко и готови да продадат себе си за още една цигарка... Знаете ли въобще за какво става дума или просто ей така си говорите, за да се правите на ”компетентни”?

Опала г-н компетентен , к'во според теб "пафкането" е нещо нормално така ли ? [-X Хората които пушат трева или който изобщо взимат какъвто и да бил вид наркотици са хора с много проблеми, хора който искат да избягат от реалността, хора без интерес към живота, хора който не мислят за бъдещето си. И между другото интереса към по сериозните наркотици почва не от каде да е а от леките какъвто е тревата нали ?:-k
Който иска да си трови живота и да смарди на лаина...негова си работа аз не бих се занимавал с такъв човек освен ако не е ми е много скъп приятел или друг близък за който си заслужава да му подадеш ръка в труден момент !



Абре каде ви е акъла уеееееее. Божееееее, тревата не е наркотииииик и изобщо не може да говорим за никво престрастяване към неяяя!!!! КАкто повечето знаят.. много по лесно е човек да се пристрасти към алкохол и цигари отколкото към тревата. тцтц, то нали ако беше вредна, нямаше да я озаконяват.. там в коя държава беше сега не помна точно... ОЛЕеее само нерви ми вкарвате.. аре ходете малко да почетете и други работи в тоя ш*бан нет освен да седите в тоя форум и да четете за любовните истории на повечето от форума.. има и по важни работи от тия лубовни филми тука !!!

Master_88
07-17-2006, 13:37
Категорично не

Rookie
07-17-2006, 19:11
Bihte li trygnali s nqkoi koito pushi treva.Prestrasten e kym neq adski mnogo.Napushva se na den po nqkolko pyti.Zavisim e mngoo ot neq.I vypreki tova da iskate da ste s nego.I ponqkoga se napiva.Cigari ne pushi izobshto.Bihte li trygnali s takav chovek?
Имах един такъв индивид от класа :) ( вече бившия ) беше много забавен :) малко безмозачен но свестен :) не виждам кво толкожа може да се намери в 1 пристрастен и углопял човечец :)
всички тревомани и наркомани са прости... :!: :smt018

LuDa_po_TaRkaN
07-17-2006, 19:21
НЕ

Rookie
07-17-2006, 19:24
тези който всимат наркотици имат доста проблеми и искат да ги забравят по-някакъв начин.. но иначе повечето който познавам са много добри хора и да ви кажа честно никога няма да изоставя някой само заради това че взима наркотици... ще направя всичко възможно за да му помогна
все едно да изоставиш някой защото пие бира :)
ако тревата беше като бирата... ето тогава не ми се мисли... щеше да стане Тревокалипсиса ако ме разбираш кво имам предвид... плесни се 3 пъти по ръцете заради тва, което написа....
[-X :arrow: :idea:

07-19-2006, 09:05
тези който всимат наркотици имат доста проблеми и искат да ги забравят по-някакъв начин.. но иначе повечето който познавам са много добри хора и да ви кажа честно никога няма да изоставя някой само заради това че взима наркотици... ще направя всичко възможно за да му помогна
все едно да изоставиш някой защото пие бира :)
ако тревата беше като бирата... ето тогава не ми се мисли... щеше да стане Тревокалипсиса ако ме разбираш кво имам предвид... плесни се 3 пъти по ръцете заради тва, което написа....
[-X :arrow: :idea:
'


Плесни се ти, майна. Как може да кажеш така. Тревата нееееее наркотиииииииик ъъ !!!!!!! Няма нищо лошо в това да я пушиш!!! И ПРОСТО ЗАБРАВЕТЕ ЗА ВСЯКВО ПРИАТРАСТЯВАНЕ КЪМ ТРЕВА ЗАЩОТО ТОВА Е ПЪЛНА ГЛУПОСТ!!!!!

SeXyTo_f
07-19-2006, 09:10
Хмм...ми аз в момента ходя с такъв...Не се кефя особено,че пуши( и не само това понякога),и той го знае,обаче не бих тръгнала да му натрапвам мнението си...Не мога да му кажа Спри да пушиш иначе късаме..не става...
Та...аз се поотнесох малко..май ти отговорих на въпроса:)[/b]
su6toto e i pri men

JiMiTo
07-19-2006, 09:25
тези който всимат наркотици имат доста проблеми и искат да ги забравят по-някакъв начин.. но иначе повечето който познавам са много добри хора и да ви кажа честно никога няма да изоставя някой само заради това че взима наркотици... ще направя всичко възможно за да му помогна
все едно да изоставиш някой защото пие бира :)
ако тревата беше като бирата... ето тогава не ми се мисли... щеше да стане Тревокалипсиса ако ме разбираш кво имам предвид... плесни се 3 пъти по ръцете заради тва, което написа....
[-X :arrow: :idea:
'


Плесни се ти, майна. Как може да кажеш така. Тревата нееееее наркотиииииииик ъъ !!!!!!! Няма нищо лошо в това да я пушиш!!! И ПРОСТО ЗАБРАВЕТЕ ЗА ВСЯКВО ПРИАТРАСТЯВАНЕ КЪМ ТРЕВА ЗАЩОТО ТОВА Е ПЪЛНА ГЛУПОСТ!!!!!


Гостенино, разбери едно, ВСЕКИ си има СВОЕ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ И ГЛЕДНА ТОЧКА ВЪРХУ ДАДЕ ВЪПРОС ! Не може да ме обедиш в това, че тревата е полезно нещо или че не е вредна . Все едно да кажеш, че слунцето се върти около земята, което е.... :-D Аз не съм сляп, виждам колко пари струват тревоманчетата в моя град, виждал сам и тревомани от други градове... с една дума неструват... не и се говори за тях , жалки са просто... Аи стига ми си се обеснявал, че почваш ти да ме дразниш ... и като има по-важни неща от тва да четеш за любовните истории на хората и да им давъш съвети, кво по дяволите правиш ти в тоя форум, за кво влизаш и си изказваш мнението като не уважаш чуждото мнение ? Ти маи не си чувал за обща култура ? Просто си сбъркал мятото и хората тва е ...

missito_
07-19-2006, 09:32
Ами аз не бих се заминавала с такъв човек,но една приятелка дълго време страда заради едно нейно бившо гадже,което пушеше трева.Тя Го заряза точно заради тревата и защото той не можеше да издържи без да се нашуши а и всички и казваха да не ходи с този наркоман и т.н.Ноколкото и необичайно да визвучи,той е наистина свестно момче и се държи адски мило с всички и особено с нея(тя и той все още се обичат).Гадното е че тъпата трева може да развали толкова готини чувства. :|

LP_girl_14
07-19-2006, 10:09
Имам познати,които пушат трева,но за нищо на света на бих тръгнала с такъв :!:

teen_girl4e
07-19-2006, 10:23
ne :smt012

Narkomankaa
07-19-2006, 11:10
Emm vypreki che malko hora kazaha che biha se zahvanali s takiva i az sam na tova mnenie.Dori v momenta sym s takyv.Nishto po razlichno ot ostanalite.Zabaven e,mil,dobyr.I ne hvyrka iz oblacite.Ba nihsto obshto s tova deto nqkoi biha kazali che neznae kade e i t.n.,dori trevata e mnogo po bezvredna o cigarite i alkohola.Ako ne znaete zemete se razrovete i nauchete.E az pusha cigari (samo kogato mi e nervno) i e mnogo po losho ot nego ... ama sichki kritikuvat nego,a ne men.Zashto ne moje da go razberete,che SHIBANATA TREVA NE e tolkvoa vredna za kolkoto q mislite. :roll:

miloto_girl_4e
07-19-2006, 11:12
Всеки ден по няколко пъти? :shock:
Това означава, че той постоянно е напушен :arrow: никога не мисли трезво..
Ами .. не, не бих... ,че покрай него да не завлече и мен .. мани,мани..
Намери си някой, който не е тревоман...

Narkomankaa
07-19-2006, 11:15
Hahah pomisli trezvo ti.Shte me zavleche.AKO imash akyl v glavata si nqma da pushish shtom ne iskash.Ama ako ne mojesh da se kontrolirash sam ... moje i da te zavleche.No ima i drugo .. ako te obicha nqma da ti pozvoli dori da opitash .. kakto e v moq sluchei.

Nasindo
07-19-2006, 12:26
ne se zanimavai s takivi hora...ima razlika v tva da opitash... i az sam pu6il... ama po tiq deto sa manqci na taq tema i samo pafkat.... postepenno zatavat i stavat... (pove4eto ot tqh) narkomani ot A (t.e heroin) klas !

6ti kaja kvo e v tvoq slu4ai... 6toto praish zabelejka na miloto_girl-4e....
100 % 6te propu6i6...i ti .. 6toto s kvito se sabere6 i ti takav stavash nali znae6 toq laf... a i kato ti gledam tuka nick-a "Narkomankaa" ... pove4e kvo trqq ti kaja ..kakto si predrazpolojena kam toq nick... taka 6te se predrazpolojih i kam drogite... :-k

Samsara`f`
07-19-2006, 12:34
Ne ne bih tragnala s takav!

addictedtou
07-19-2006, 12:57
vypreki che pushi...mnogo zavisi ot choveka..ako kato harakter e gotin... i ne se promenq kato se napushi zashto pak ne...pak i ako imam silni chuvstva kym nego..nikoga ne znaesh na kakyvb chovek shte popadnesh....
A drugite ot kade sa sigurni che choveka s koita sa ne se napushva...toi moje da go pravi bez te da znaqt...taka cge ne osyjdaite horata koito sa zavisimi ot trevata...

shadow4e
07-19-2006, 13:24
НЕ...

Black_Cat
07-19-2006, 13:27
az su6to poznavam takiva hora i hodeh s takuv 4ovek makar i za kratko vreme...i to4no zaradi tova 4e sam hodila ve4e s takuv 4ovek nz dali ne bih go napravila i sega...za6toto vse pak toi se yni6tojava ne az... abe zavisi ot mn ne6ta i zatova nqmam konkreten otg DA ili NE... :-s