PDA

View Full Version : po koi tip momi4eta si padate mom4eta?



07-16-2006, 18:31
po tia deto sa mn krasivi no niamat ni6o v glavata ili tezi koito sa sladki i sobi4at da bubrat :lol: eee? a moge i dr tip da kagete az za tia se setih...

LuCkY_YoU
07-16-2006, 18:41
vij sega, ne sum mom4e, no sum si govorila s tova s edin moi priqtel i mn mi haresa kak se izrazi..ta zna4i->tezi krasavici koito nqmat mozuk v glavata no sa stra6no gotini(vun6tno)stavat samo za 1 ne6to i nikoi ne iska Seriozna vruzka s takuv tip momi4e...kogato edno mom4e iska ne6tata da se zadulbo4at, toi se vglejda i vuv 'vutre6nata krasota', povedenieto it.n. zna4i opredeleno 2riq tip e za predpo4itane :wink:

MiRaCuLiXbb
07-16-2006, 19:42
По нито един от видовете, които изброи. От тези двата може би предпочитам красивите и с празна глава, но и двата не стават. Освен това много пълно описание ми дава "сладките и "собичат" да бъбрат"...

`Death`Whore`
07-16-2006, 21:32
На мен пък момче ми е казвало, че не би спало за нищо на света с момиче, което е глупаво.

Метълката
07-16-2006, 22:42
а защо решихте обезателно, че красиво момиче не може да е умно, забавно и т.н? След като има грозни и тъпи жени, следва да има красиви и умни.
Или не сте попадали на такива, или не са ви пуснали.
Много ви е тъпо и елементарно разпределението.

teen4eto
07-17-2006, 13:59
po tia deto sa mn krasivi no niamat ni6o v glavata ili tezi koito sa sladki i sobi4at da bubrat :lol: eee? a moge i dr tip da kagete az za tia se setih...

Ми ... да ти кажа , ако трябва да избирам между двата вида ... --> първият ... Но приницпно има много други видове ... ;)

07-18-2006, 11:06
а защо решихте обезателно, че красиво момиче не може да е умно, забавно и т.н? След като има грозни и тъпи жени, следва да има красиви и умни.
Или не сте попадали на такива, или не са ви пуснали.
Много ви е тъпо и елементарно разпределението.

Абсолютно си права.Явно мацката дето е направила темата е от втория вид. За някои хора задължително красивите са тъпи и тва е щото не им изнася! Е сори ама и красивите сме умни!
А тва за сладката и бъбривата беше ебаси вица, представям си няква тъпа лигла която се лигави по цял ден :lol: