PDA

View Full Version : Zodii



07-16-2006, 18:54
koq zodiq e nai-qka spored vas??? :smt017

whatthe
07-16-2006, 18:57
koq zodiq e nai-qka spored vas??? :smt017

мойта?!
при положение че не знам изобщто за кво са зодийте #-o ](*,) ( е зех да имам малко представа четейки из форума за тях но... ) коя може да кажа ?

lost_girl
07-16-2006, 18:59
mi spored men deva,a moje i kozirog,luv.horata koito sa tezi zodii sa super

iiirish
07-16-2006, 19:03
да бе - козирог!!! отвратителни са - живея вече 18 години с такъв :wink: (баща ми де :D )
кефят ме водолеите, защото повечето са добрички. и в частност - везните, но само заради приятеля ми. иначе са отвратителни двуличници и използвачи

LuCkY_YoU
07-16-2006, 19:05
ou vodoleite ne sa ot nai-dobri4kite =; ne obru6tam golqmo vnimanie na zodiite..

whatthe
07-16-2006, 19:07
да бе - козирог!!! отвратителни са - живея вече 18 години с такъв :wink: (баща ми де :D )
кефят ме водолеите, защото повечето са добрички. и в частност - везните, но само заради приятеля ми. иначе са отвратителни двуличници и използвачи
в такъв случей и приятелитети са отвратителни, вдуличници и използвачи! ?!
... [-X

Devil`s little sister
07-16-2006, 19:14
няма никакфо значение зодията важен и характера на човек

Frank_Lampard
07-16-2006, 19:19
характерът на човек често зависи от зодията ... КОЗИРОГ е най-яката ;)

koalka
07-16-2006, 19:19
Дева.Много е готина.

MiRaCuLiXbb
07-16-2006, 19:35
характерът на човек често зависи от зодията ... КОЗИРОГ е най-яката ;)
Да разделиш 6++ милиарда души на 12 типа характери е мека казано ТЪПО. Айде обясни от научна гледна точка с какво времето, по което си роден влияе на характера ти. Като ще ти кажа, че разделението на времето, което човек е създал преспокойно можеше да е съвсем друго при други обстоятелства. Тогава може би щеше да има 30 зодии или 300, но пак щяхме да пишем в подобна безмислена тема.

koalka
07-16-2006, 19:54
няма никакфо значение зодията важен и характера на човекДа,така е,но от зодията данякъде зависи и характера на човек.

MiRaCuLiXbb
07-16-2006, 19:56
няма никакфо значение зодията важен и характера на човекДа,така е,но от зодията данякъде зависи и характера на човек.
И от теб чакам стабилна обосновка.

slan4evo_momi4e
07-16-2006, 20:00
spored men devata e nai qkata zodiq za jena...a pak za majete....ribite maje si pasvat 100% s devite :)

_DevilGirl_
07-16-2006, 20:08
скорпион

648541
07-16-2006, 20:11
luv i telec :idea:

sexy_play_baby
07-16-2006, 20:12
Везни и Лъв са най-яки :)

niki7o
07-16-2006, 20:14
Мойта БЛИЗНАЦИ :smt019

piFka_LP
07-16-2006, 20:16
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

PLAMENKO
07-16-2006, 20:18
Везните са най-яки ... аз съм везни няма кво да крия пристрастен съм , а колкото до Девите жени МРАЗЯ ги тва са наи гадните същества на планетата могат да ме изкарат извън равновесие само за секунди... ужасни са девите .... :smt014 :smt014 :smt014

veselka_15
07-16-2006, 20:57
deva nie sme tolkova dobri4ki i istinski

RudeBunny
07-16-2006, 21:02
am az sum luv i sum malko inatche ama... est che moita zodiq shte me kefi..
inache.. mnogo se razbiram s Bliznacite .. pone horata koito poznavam Bliznaci sa mn gotini....
az mrazq muje DEVA ujaaaaas.. imala sum si rabota s 5-6 muje devi.. samo s 1 sum se razbrala.... drugite bqha ujasni

alkobalko
07-16-2006, 21:03
Oven i Telec!

JiMiTo
07-16-2006, 21:04
zodia slon ! tazi e nai-qkata !!!

LoVe_RuSlAn
07-16-2006, 21:06
Vodolei i bliznatzi i malko luv

07-16-2006, 21:12
Везните са най-яки ... аз съм везни няма кво да крия пристрастен съм , а колкото до Девите жени МРАЗЯ ги тва са наи гадните същества на планетата могат да ме изкарат извън равновесие само за секунди... ужасни са девите .... :smt014 :smt014 :smt014

samo taka \:D/ \:D/ \:D/

07-16-2006, 21:44
Strelcite!Ot tqh po gotini hora ne mogat da se namerqt.Strahotni priqteli sa,prosto ynikalni :P

theraven_nz
07-16-2006, 22:19
Глупаво е да съдиш човека по зодията му... даже много...
ето най-близкия до акъла ми пример - баща ми и майка ми са риби, но са като огън и вода - нямат абсолютно нищо общо...

това е все едно да съдиш хората по имената, мое мнение :-D

Tekitha
07-16-2006, 22:43
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

Ей значи ако не се похвалим ние самите няма кой да ни похвали.... Евалата на тебе =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Който не познави стрелци много загубил да знаете :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016

NicknameANdPasswORd
07-16-2006, 23:07
Близнаци съм аз ... и таа зодия рулира от сякаде :) едни от най-умните хора на таз планетка са близнаци ... така че не се чудете !!!

нАй-добре се разбирам с мъже Дева
най-добре се разбира с Жени РАК И скОРпИон......
\:D/

`Death`Whore`
07-16-2006, 23:10
Не бих казала, че близнаците са най-хубавата зодия. Знам, че са много добри в леглото и че са умни, обаче съм чела и че бърборим постоянно и сме много общителни, а аз не съм такава.

07-16-2006, 23:15
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

Ей значи ако не се похвалим ние самите няма кой да ни похвали.... Евалата на тебе =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Който не познави стрелци много загубил да знаете :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016
a taka!!! =D> =D> =D> braos bih kazala tuka :D strelcite tva sme nai - qkite hora :-D abe i skorpionite i vodoleite si gi biva ama az s1m za strelec :-D i v nikak1v slu4ai zodiq deva :smt018

STRELCITE SA THE BEST !!!!

SisTeR`oN`MaXa
07-16-2006, 23:23
Еми девите... аз съм дева ама не само за това го казвам.... също и везните.....

Bloodlust
07-16-2006, 23:23
tva bqh az :? po predi6noto .... :?

SunSetOfDreams_f
07-16-2006, 23:35
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

Съгласна на 100%!!!!!!! Също и Рибите са мнго готини. и Раците и Близнаците, ала само в определени случаи. :smt014

Ей значи ако не се похвалим ние самите няма кой да ни похвали.... Евалата на тебе =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Който не познави стрелци много загубил да знаете :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016

IKisseDAGirL
07-17-2006, 00:24
да бе - козирог!!! отвратителни са - живея вече 18 години с такъв :wink: (баща ми де :D )
кефят ме водолеите, защото повечето са добрички. и в частност - везните, но само заради приятеля ми. иначе са отвратителни двуличници и използвачи
малее все едно аз съм го писала :shock:

и моя баща е козирог и изобщо не ме кефи характера му - някъв мълчалив и кротък, а като изпатка и Господ не може да ти помогне :? :-#

имах една приятелка водолей и тя беше мн добро и разбрано момиче :D

най-добрата ми приятелка в момента е везни и ми се струва най-хубавата зодия, защото са мн мили и разбрани, ама тоя, дето обичах преди, беше същата зодия и уж мн добър, мил, кротък, чувствителен, ноо всъщност просто си придава лъжлив вид... добре, че най-сетне осъзнах що за стока е и видях как всъщност само гледа да прекара всеки :| оо, ще го прекарам аз него едно хубаво! :twisted: :twisted:
идиот :smt005

иначе приятелката ми не е такава де.. познавам я сигурно почти колкото себе си и знам, че и на мравчицата път ще стори от добринка O:) обичам си я мноого {} :mrgreen:

plamy_
07-17-2006, 00:31
Рак и Лъв :)

ton1
07-17-2006, 00:42
Имам чувсвото че всеки пише своята зодия.
Всяка зодия си е хубава но и лоша...
Моята(везни) е хубава от една страна винаги гледам другите не само мене,но винаги ту едната везна клони,ту другата... Демек винаги се колебая в нещо как да го направя-така или така
:)

IKisseDAGirL
07-17-2006, 00:48
Имам чувсвото че всеки пише своята зодия.
Всяка зодия си е хубава но и лоша...
Моята(везни) е хубава от една страна винаги гледам другите не само мене,но винаги ту едната везна клони,ту другата... Демек винаги се колебая в нещо как да го направя-така или така
:)
оо свидетелка съм на тва нещо, както казах, една моя мн добра приятелка е везни и постоянно се колебае, когато трябва да избира между две неща :? даже някой път става дразнещо
забелязала съм го не само при нея, щото познавам доста везни :wink:
чуждите проблеми много умеете да разрешавате, ама опре ли до вашия собствен живот.... [-X все се чудите кое е правилното и накрая до никъде не стигате :-s

Sarabi
07-17-2006, 01:09
Най са ми приятни Близнаци и Стрелци :mrgreen: Просто с представителите на тези зодийки винаги става голям купон и винаги се счупвам да се хиля :lol: Е,нормално...до колкото знам Водолеите (аз,де)най се кльопат с тия зодии и Везните,и аз съм живото доказателство :wink:

Nix
07-17-2006, 01:25
Opredeleno Deva i Ribi...

NaI_MiLi4KaTa
07-17-2006, 01:54
Ами аз сам Везни затова много си я харесвам. Четох някъде, че във всяка една компания е добре да има поне един човек от нея. :lol:

Dez
07-17-2006, 05:24
zodia maimuna rullz :)

santRi
07-17-2006, 06:16
Ами лъв и риби.. поне хората, които познавам с тези зодии са много точни

DaRk_WiTcH
07-17-2006, 07:06
Везни и Лъв са най-яки :)
=D> Така е, така е... Аз съм Везни и мноу си се кефя на зодията, проблема ми е само, че много се колебая понякога :? А за Лъвовете, майка ми, леля ми и приятеля ми са такива :-D Майка ми е на границата с Дева и не и се кефя мн мн :roll: , а леля ми е супер човек, както и приятеля ми \:D/ :D :-D

MiRaCuLiXbb
07-17-2006, 07:24
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

Ей значи ако не се похвалим ние самите няма кой да ни похвали.... Евалата на тебе =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Който не познави стрелци много загубил да знаете :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016
a taka!!! =D> =D> =D> braos bih kazala tuka :D strelcite tva sme nai - qkite hora :-D abe i skorpionite i vodoleite si gi biva ama az s1m za strelec :-D i v nikak1v slu4ai zodiq deva :smt018

STRELCITE SA THE BEST !!!!
Мноооого заблудени хора има тук. Само кат чуя "зодия" и ме напушва на смях, а вие кви простотии сътворихте не е истина. Пък си и вярвате малее.

luda`flirtajika
07-17-2006, 07:36
nqkoi ot vas sa pravi-koza e mn qka zodia :D:D:D-kaam go zashtoto az sum kozirog,samo,4e men li4no me kefi na bratov4ed mi(18) zodiqta-skorpion :P mai :)

PLAMENKO
07-17-2006, 12:27
дам и аз съм от колебаещите се

BeBcHeTo
07-17-2006, 12:33
Deva i Vodolei sa nai-qkite zodiiki

CVETELLINA
07-17-2006, 12:49
ауу мойта естествено,овен рулЗзЗ :-D .А иначе други яки са риби,близнаци...супер зодийки :wink:

Absconding
07-17-2006, 13:23
luv i telec :idea:

Аууууу, ау, ау, ау! :) Тези зодии ама най не ги обичам. Може би, защото не се разбирам особено с тях. Особено с мъжката част.

Аз съм водолей и най-добре се разбирам с близнаци и водолеи! За момичета ми харесват девите, а за момчета козирог. Абе всичко е относително. :)

Nadelina
07-17-2006, 13:27
Mnogo haresvam vezni.. Bashta mi i nai dobrata mi priatelka sa vezni i sa chudesni.. i s dvamata moga da se razbiram perfektno (e ne bash vinagi de..) .. Haresvam si sashto i moqta zodia - skorpion.. Shtoto imame edna mnogo hubava cherta.. da obichame unishtojitelno i bezgranichno :)

navits
07-17-2006, 13:31
mi men me kefqt bliznacite(nesemo zashtoto sum bliznaci)skorpion i deva

lost_girl
07-17-2006, 14:29
характерът на човек често зависи от зодията ... КОЗИРОГ е най-яката ;)

а така брато подкрапям те
аз съм козирог,в много ама много МАЛКО случей се държа гадно и т.н
по принцип козирозите са хора който не показват някои неща таят ги в себе си!от личен опит го казвам

ludamacka
07-17-2006, 15:48
mislq 4e vsqka zodiq si ima svoi 4ar,no liubimite mi sa kozirog,rak i skorpion :D

07-17-2006, 15:49
Az sam deva,a zodiite koito mi haresvat sa vodolei i skorpion:):):):)

eleto_ludo_dete
07-17-2006, 16:09
Spored men mn zavisi haraktera na 4oveka ot zodiqta.E,ne moje6 da kaje6 ,4e vsi4ki ot zodiq ribi naprimer sa super ili ,4e sa tapi......zavisi 4esto ot 4asa na rajdane ,ot pola i t.n.No,ponqkoga ima 4erti v nqkoi hora s ednakva zodiq ,po koito si prili4at adski i tova donqkade e zabavno....
Ako se interesuva6 ot zodii moje6 da razpoznae6,koi koq zodiq e dori po van6niq vid!
Zodiq Rak(moqta) sa mn 4uvstvitelni i obojavat doma si.MN e trudno da zamakne6 nqkoi ot tazi zodiq dale4e ......az naprimer sam zabelqzala ,4e vsi4kite mi poznati ot zodiq Rak ne obi4at luk:)
Nai-qkata zodiq za maj e Vodolei ,za6toto te sa mn interesni ,egocentri4ni .Te obi4at razli4noto i go tarsqt navsqkade!
ZA momi4e kato ,4e li nai- podhodq6ta e zodiq Lav ,za6toto te sa tezi,koito privli4at okoto i obi4at da sa centar na vnimanie!!!!

07-17-2006, 16:25
характерът на човек често зависи от зодията ... КОЗИРОГ е най-яката ;)

а така брато подкрапям те
аз съм козирог,в много ама много МАЛКО случей се държа гадно и т.н
по принцип козирозите са хора който не показват някои неща таят ги в себе си!от личен опит го казвам

haha br macko ;) prava si znaem ot li4en opit :)

07-17-2006, 16:39
luda`flirtajika :::: az bqh tozi gost :P:P:P lost_girl da naish :P i az usm kozi4ka :P

fuck_you_baby
07-17-2006, 17:18
mi to mnogo qsno 4e vseki 6te kaje 4e negovata zodiq e nai-hubavata :!:

Strelcite_RulzZz
07-17-2006, 17:28
Strelcite sa mnoo 6iroko skroeni hora s unikalno 4uvstvo za humor :) Mnoo veseli horica, strahotni priqteli :) Vseki e razli4en i po svoemu svejarka :wink: :mrgreen: :smt006

ni6to_ob6to
07-17-2006, 17:36
ауу мойта естествено,овен рулЗзЗ :-D .А иначе други яки са риби,близнаци...супер зодийки :wink:

да се чувствам ли поласкана .. аз съм близнаци .. :lol:
по темата .. доста се разбирам със скорпиони :) ..

девата е ужасна зодия!! ](*,)

navits
07-17-2006, 18:17
ауу мойта естествено,овен рулЗзЗ :-D .А иначе други яки са риби,близнаци...супер зодийки :wink:

да се чувствам ли поласкана .. аз съм близнаци .. :lol:
по темата .. доста се разбирам със скорпиони :) ..

девата е ужасна зодия!! ](*,)

mi to zna4i 4e i az trqbva da sum polaskan :lol:
az zodiikata mn si me kefqt bliznacite osobeno momi4etata te sa mn sldki :lol: (pone az taka mislq)

ne6i4
07-17-2006, 18:45
ами...най-добра зодия няма!има човек с такава зодия-но по него може да съдиш за човека,но не и за останалите!аз лично познавам двама който са енаква зодия ама въобще нямат нищо общо в характера им!

Уверявам Ви че по зодията не може да се съди за човек!

:arrow: ама...айде да не изоставам рак(тва е мойта зодия,и риби-готини хора(майка ми и трениора ми са такива зодии и са страхотни!)

Tekitha
07-17-2006, 22:28
Едно линкче за тези които се интересуват от зодии. Тук има нещо като общ поглед върху зодиите написано е много интересно и увлекателно поне според мен. Сорка за офтопика ето и линкчето

http://yovko.net/?cat=26

приятно четене :smt006

Th3WildAng3l
07-17-2006, 23:59
skorpion i vodolei

sk8girL
07-18-2006, 00:08
Лъвчетата и може би до някъде Везните. ;-)

Spider_Web
07-18-2006, 06:48
spored men luv za6toto se poznavam s mnogo luvove i az sa6to sam luv i sa mn gotini :)

strel4e
07-18-2006, 10:02
strelec,vodolei,oven i lyv.....vinagi sym se razbirala s horata ot tezi zodii! za ovnite znam 4e ne se predavat lesno,telcite obi4at da qdyt,bliznacite sa vyzduh pod nalqgane,rak-me4tateli i sa sigurni 4e sveta se vyrti okolo tqh,lyvove-kupondji,prekaleno divi,deva-tynkoobidni,vezni-licemeri, skorpion-ekscentri4ni,otmystitelni,strelec-systradatelni i s golqma usta,kozirog-tihi,krotki,vodolei-kogato ne sa vlubena sa super egoisti,obi4at priqtelite si i novostite,ribi..off jalki sa,n talantlivi. razbira se vseki e individualen i nepovtorim,no e zabavno taq celiq fars sys zodiite. tva e moeto mnenie za predstavitelite na zodiite

playful_baby
07-18-2006, 10:14
abe az sam na granicata m/u deva i vezni !v pove4eto horoskopi me pi6at deva tai 4e mai tva e moita zodiq ma 4estno da si kaja ne sme ot nai-dobri4kite :lol: :lol: :lol:

veselka_15
07-18-2006, 10:40
osven moita si zodiq{deva,koqto spomenah na 2 str.} za momi4e haresvam i strelec i bliznaci , no ne obi4am mom4eta deva 6toto sa mnogo jenstveni za mom4eta mnogo haresvan oven,telec,vodolei i rak

pinki
07-18-2006, 10:45
Лъвовете и Близнаците !е според мене де \:D/

_crazy_baby_
07-18-2006, 11:00
KoZirog RulEzZzZzZzZz xaxax :} :smt019 :smt005

Do_YoU`lOvE_mE
07-21-2006, 10:16
ДЕВА страшна зодия за жена! И ужасна за мъж!!! [-( Иначе и лъв мн ме кефи :smt016

FiRe_LaDy
07-21-2006, 10:19
Moita - Vodolei :wink: Vypreki che sme golemi inati ponqkoga.Az i dvete mi nai dobri priqtelki s koito sma nerazdelna i te sa vodolei i se razbirame super.Inache i s Devi se razbiram.

07-21-2006, 13:28
Всяка зодия си е уникална,но мен най-много ми харесва телец,въпреки че и моята зодия не е зле /водолей/ :-D

ani13
07-21-2006, 14:08
devite sa mn dobri i iskrenni

Heartbreaker
07-21-2006, 14:23
Еми аз съм везни.Харесва си ми зодията.

teenage_drama_queen
07-21-2006, 14:36
pibki :mrgreen:

f3i0ha
07-21-2006, 14:38
Аз съм си СКОРПИОНЧЕ и както се предполага съм много опасна :)
в един филм се казваше , че на света има само 2 зодии-скорпион и изядени от скорпион така че пазете се :)

koalka
07-21-2006, 16:45
ДЕВА страшна зодия за жена! И ужасна за мъж!!! [-( Иначе и лъв мн ме кефи :smt016 И защо да е ужасна за мъж?Поясни.

07-21-2006, 18:02
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

Ей значи ако не се похвалим ние самите няма кой да ни похвали.... Евалата на тебе =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Който не познави стрелци много загубил да знаете :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016Само така!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Angel^heart
07-21-2006, 18:18
Мене всяка зодия си ми харесва с нещо!! :P

Mr.Novembe®
07-21-2006, 18:25
mi strelec mn qsno

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 19:19
ami da si kaja 4estno do sega sym bila razo4arovana ot vsi4ki zodii no haresvam ovena zaradi inata i vodolei za6toto ujasno dyrjyt na priqtelite si

07-22-2006, 08:30
Еми koalka ужасна е за мъж, защото повечето мъже от тази зодия (да не се изсилвам да кажа всички) са страхотни женкари! И са много самоуверени! Мислят се за идеални... :-k

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 09:20
Еми koalka ужасна е за мъж, защото повечето мъже от тази зодия (да не се изсилвам да кажа всички) са страхотни женкари! И са много самоуверени! Мислят се за идеални...

BeHuTo_91
07-22-2006, 14:23
Абе най яки са си Козирог и телец :smt045 е Вярно че козирозите са голями инати ама попринцип са яку печени :D

Tesinka
07-22-2006, 14:30
Telec estestveno!a skorpionite sa ujasni.... :)

elize
07-22-2006, 15:13
Телец и Лъв

stasi_girl
07-22-2006, 15:23
DEVA MNOGO QSNO TOVA E ZODIA NOMER 1 !!!!!!!!!!!

onzi__
07-22-2006, 16:21
Най-гадната зодия е Везни...Е, естествено аз съм везни ;)

XXX_f
07-22-2006, 16:26
Strelec, Luv i bliznaci

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 16:28
DEVA MNOGO QSNO TOVA E ZODIA NOMER 1 !!!!!!!!!!!
ДАААААААААААААААААААААААА А :smt016

™bLaCk`RoSe™
07-22-2006, 17:46
Мота си.Добричка съм и голям инат

TheMaggie
07-22-2006, 18:22
Наистина в повечето случаи характера не зависи от зодията,но въпреки това най-много ме кефят водолеите,овните,раците,бл знаците и рибите. :-D

MiLiChKa```
07-22-2006, 18:27
az haresvam vodolei,bliznaci i skorpioni.a mraza telci i l1vove :roll:

MaCeTo_
07-22-2006, 18:54
Абе девите рулз бе! :lol: Малко сме проклети според останалите, ма т'ва ни е чара :lol: Иначе страшно много уважавам лъвовете! =D>

malko mace
09-13-2006, 08:36
Естествено,4е моята си зодия-сладко,малко овен4е :wink: !

ABSOLUTme
09-13-2006, 09:05
в нашето семейство всички сме изроди:сестра ми е КОЗА,мама е БЛИЗНАЦИ,баща ми е ДЕВА(не ме питайте как са се намерили и защо са се оженили,и аз тва се чудя! :lol: ),баба беше лъв,а дядо овен..цял зоопарк вкъщи :lol: :lol:
аз съм ВОДОЛЕЙ,и са няма да кажа 'леле колко е прекрасна тая зодия,най-великата,щото аз съм това' ...ми не е най великата ич.смисъл обичам се достатъчно,че да не си срежа вените,обаче съм супер непостоянна,абсолютно нетактична,мразя заобикалките и обичам да говоря и да ми говорят в прав текст.от недомлъвки и овъртане не чаткам.освен това съм доста нерешителна понякога,не мога да си кажа например 'край,тва беше',когато виждам,че това е най-доброто решение например :oops: е,имам и положителни страни - супер вярна съм,ужасно държа на семейството и приятелите си(тва всеки го казва,ма доколко го прави...),мн съм дружелюбна и общителна,стига да не съм в черна дупка..
най-близките ми хора(момичета) са лъв,2 телец,везнички и 1 рибка...което си е баси изключението...заюото адски мн мразя хората от тази зодия...смисъл не обичам клишета,ама просто на рибите на челото им е изписано,че са риби :lol: :lol: бившата ми треньорка беше риби,колко бой съм яла от нея..толкоз не съм виждала вкъщи и по кеча взети заедно...
а за мъж нз коя зодия може дасе определи като най-подходяща.последният ми приятел беше риби и колкото и дасе 'обичахме' възникнаха различия...просто му бях прекалено подвижна тъй да се каже..а и мразя хората,които са на настроения цял живот и от едната крайност отиват в другата,просто защото вс им писва в един момент..такъв беше той - ку-ку :lol: :lol:

АБЕ ВСИЧКИ СМЕ ГОТИНИ , МА СИ ИМАМЕ И КУСУРИ!!!!! :-D

macka123
09-13-2006, 09:18
козирог.....освен че аз съм тази зодия и една мн добра фр е козирог и с нея мн се разбираме (и двете сме рогати)
иначе също се кефя на везните
водолей не ме кефят,защото са идеалисти,прекалено мн държат на дисциплината а аз съм малко по луда
близнаците не са лоши,защото винаги ми вдигат настроението и са страшно общителни

YouR_PoisoN
09-13-2006, 09:26
Близнаци е най-яката здия, а козирог ме нервират мноооого

ABSOLUTme
09-13-2006, 09:55
водолей не ме кефят,защото са идеалисти,прекалено мн държат на дисциплината а аз съм малко по луда

тва па няма нищо общо с истината.ако има някой по-голям перко от водолеите и който най-малко да зачита правилата и да му пука кво говорят другите,пусни ми 1 лична:)аз лично съм ебати разрушителя(казвам го в м.р.,щото звучи по-силно :smt016 )
сестра ми е коза(както казах вече).мн си я обичкам,ама е голяма патка и е инат за глупости,а не за смислени неща :!:

жужа
09-13-2006, 10:23
а бе-лъв,водолей и риби са най-яките за мен....не понасям ф-близнаци

09-13-2006, 10:42
za momi4eta nai hubavi sa oven-zashtoto imat golqm harakter i inat,luv-zashtoto vinagi prevli4at vnimanie i sa dosta krasivi,vezni-zashtoto te sa super nestandartni i vinagi iskat da pravqt neshto razli4no ot ostanalite!Za mom4eta mislq 4e nai-hubavata zodiq e Skorpion-mnogo sa strastni i adski krasivi :wink:

ABSOLUTme
09-13-2006, 10:47
хахаххахах,дам.а ся я си представи - баща ти е телец,майка ти овца(на овена женското,нямам за цел да обижам!) :arrow: ти какво ли прекрасно добиче ще се родиш??!?
не ме разсмивай,физическите белези нямат нищо общо със зодията...

09-13-2006, 11:03
хахаххахах,дам.а ся я си представи - баща ти е телец,майка ти овца(на овена женското,нямам за цел да обижам!) :arrow: ти какво ли прекрасно добиче ще се родиш??!?
не ме разсмивай,физическите белези нямат нищо общо със зодията...
tova na koi go napisa zashtoto ne stana qsno kakvo imash predvid? :-k

09-13-2006, 11:10
Аз съм везни и се разбирам с абсолютно всички зодии, без лъвовете и близнаците мъже-за мен това са най отвратителните и двулични хора, е не всички но повечето от които познавам.
везни-лъв
везни-скорпион

koalka
09-13-2006, 11:10
няма никакфо значение зодията важен и характера на човекДа,така е,но от зодията данякъде зависи и характера на човек.
И от теб чакам стабилна обосновка.Чела съм книги за характерните черти на зодиите и тези неща са верни.Отличителните качевства на зодиите съвпадат с всички мои познати.Има много малко изключения.

IdiOtKa
09-13-2006, 11:18
zodiq idiot e nai qka !

SwEeTSsSnake
09-13-2006, 13:02
Имам чувсвото че всеки пише своята зодия.
Всяка зодия си е хубава но и лоша...
Моята(везни) е хубава от една страна винаги гледам другите не само мене,но винаги ту едната везна клони,ту другата... Демек винаги се колебая в нещо как да го направя-така или така
:)
:smt023
Също и овен макар че понякога са голями инати!

Beauty_love
09-13-2006, 13:33
ovnite opredeleno sa strahotni,to v inata im e 4ara.(az sam si oven de :lol: ),moga da kaja 4e vaob6te ne haresvam ribite.nqkakvi tihi,spokoini,bedni ot kam emotzii(pone vidimo).Abe az si padam po ognenite hora,ot koito emotzite izrigvat kato vulkan. :smt006

[LP]```
09-13-2006, 14:11
ми за мене най-яката е стрелец!Едно че аз съм такава изодия :-D и другото е колкото хора познавам стрелци са супер готини и се спогаждам с тях. :P видях че някой се кефят на девата... :? лично на мене не ми харесват много...лъвът и телецът също са хубави зодий но стрелецът си е най за мене :P :-D

jadna_za_lubov
09-13-2006, 14:14
:mrgreen: Везни и Риби :mrgreen:

Slave4You
09-13-2006, 19:08
v takiva gluposti ne vervam :P

BeBcHeTo
09-13-2006, 19:12
Deva...mn me kefi taq zodiika.sa6to me kefi i Blznaci i Vezni :P

SlaDkO_KoTe{P}
09-13-2006, 21:36
Amii men mnogo me kefqt ribite pove4eto koito poznavam i koito sa tazi zodiq sa nqkvi super mili4ki \:D/ a bliznaci sa6to e sp qka zodiika :-D

ABSOLUTme
09-13-2006, 22:03
хахаххахах,дам.а ся я си представи - баща ти е телец,майка ти овца(на овена женското,нямам за цел да обижам!) :arrow: ти какво ли прекрасно добиче ще се родиш??!?
не ме разсмивай,физическите белези нямат нищо общо със зодията...
tova na koi go napisa zashtoto ne stana qsno kakvo imash predvid? :-k

щото не четеш,бе,гост,затва не ти е ясно:) на някъв гост пак,няколко поста над мен:
za momi4eta nai hubavi sa oven-zashtoto imat golqm harakter i inat,luv-zashtoto vinagi prevli4at vnimanie i sa dosta krasivi...Za mom4eta mislq 4e nai-hubavata zodiq e Skorpion-mnogo sa strastni i adski krasivi

tedy1_baby
09-13-2006, 23:00
по принцип-козирога(мойта зодия).но везните също са добри.а моя приятел е против тея работи със зодиите.той казва:"как така едно съзвездие ще определи какъв си и какъв ще бъде денят ти утре"ама аз му се ядосвам и той веднага млъква:)

The_handsome_Steve
09-13-2006, 23:02
koq zodiq e nai-qka spored vas??? :smt017
Това ми звучи като " Кой цвят е най-як според вас?"
:D :-D :D

09-13-2006, 23:20
Tupo e da sudi6 horata po zodiite,no az sum si deva i sum mom4e!A az se razbiram s vsi4ki,toest s vsi4ki zodii!A i nikoga ne pitam horat kakva zodiq sa,za6toto mi se struva nesu6testveno!HArakterut e vajen!Ina4e dosta hora mi kazvat,4e deva bila gotina zodiq,no az i da ne bqh deva pak 6tqh da sum si gotin...i skromen estestveno!

Mike-Jones
09-14-2006, 03:58
скорпион bravo skorpion4etata sme opasni

mon4eto
09-14-2006, 08:47
RIbi-moita :-D :-D :-D

playful_baby
09-14-2006, 08:50
moqta estestveno :lol: !abe sqka zodiq si ima dobri i lo6i strani !zavisi dali na tebe ti otarvat!

She-Devil
09-14-2006, 08:54
не знам ...ама най-подлите зодии за близнаци (аз), дева...и стрелците...от личен опит :) най- миличките са рибите...те са винаги съгласни горките :mrgreen:

iskamTe_vednaga
09-14-2006, 10:43
всяка зодия крие своя чар и обаятелност.характеризира се със свойте черти и отличителни белези,който я правят единствена и неповторима...такаче неможем да кажем коя зодия каква е..
характеристики на зодиите:

ОВЕН:
Управляваща планета: Марс
Символ: овен
Цвят: червен
Ден: вторник
Минерали: аметист и топаз
Метал: желязо
Щастливи числа: 5 и 9
Щастливи букви: К и М
Съдбоносни години: от 4-тата през 7 години /11, 18, 25 и т.н.
Съдба: променливо щастие
Девиз на знака: “Аз съм”

Слънцето в Овен е първият знак от зодиака. Той е кардинална зодия, оприличавана на буен огън. Овенът е енергичен и инициативен, особено ако разполага с подкрепата на лоялни съмишленици. Стремежът му към победа е пословичен. Той преследва целта си докато реши, че може да преотстъпи мястото си на друг, или си постави нова цел. За съжаление приема и поражението като част от пътя към победата и не съумява да усети опасностите.

Марс, неговият покровител, войнстващият господар на планетите, е причината Овенът да търси нови предизвикателствата. Те го карат да полети пръв в атака. С подкрепата на приятели и близки, може да завоюва изключителни победи. В действителност, Овенът служи на благородната цел да защитава слабите и онеправданите.
Блазнят го ръководните и организаторските длъжности. Той трябва да е в ролята на лидер, да води редицата и другите да го следват и да се съобразяват с него.

Овенът е много романтичен. Реши ли, да съблазни някого, той е невероятно изобретателен и винаги успява. Поставя любимия човек на пиедестал. Ако се разочарова, става ревнив и се бори, за са си възвърне позицията. Изисква вярност, защото и той е верен.
Партньорът му трябва да му предлага нови и все по-вълнуващи предизвикателства, ако иска да го задържи до себе си. И в личен аспект, Овенът иска да властва, но се нуждае от силен партньор.
Сърдечен и чувствителен, ако душата му е наранена, трябва да бъде утешаван, иначе рискува да се разболее. Радва се на добро здраве, но трябва да щади психиката си, защото може да му навлече множество болести.

Въпреки привидното си спокойствие, е склонен към нервно неразположение, внезапни мигрени без определена причина, възпаления на очите, ушите и гърлото. Може да работи неуморно с часове, но измори ли се, си почива пълноценно. Ако непрекъснато е зает с нещо важно и вижда резултатите от своя труд, овенът не знае умора.
ТЕЛЕЦ
одиакален знак Телец: Земен и неподвижен
Управляваща планета: Венера
Символ: Бик
Цвят: Жълт, син, розов и зелен
Ден: Петък
Минерали: Ахат и смарагд
Щастливи числа: 6
Щастливи букви: В
Съдбоносни годни: От 6-тата през 7 години /6, 13, 20 и т.н./
Съдба: Животът им е изпълнен с промени и професионален възход
Девиз на знака: "Аз притежавам"

Слънцето в знака на Телеца определя родените под негово влияние като хора с много жизнена енергия, която обаче спи и се проявява когато те искат. За тях е много важно да не са в състояние на безпокойство и да имат необходимия им сън. След такъв отдих те са още по-жизнени и трудоспособни.

Най-атрактивната им черта чуждия поглед е тяхното богатство, но не само неговото материално изражение или пък умението им да трупат много и непрекъснато, а богатството на техния Дух, което се разкрива много по-късно. Представляват тази част от човечеството, която управлява всичко земно, всичко, което ражда планетата ни, всичко, което се произвежда и може да се докосне, вкуси и помирише. Те харесват да са заобиколени от неща, които имат за тях определена стойност и независимо дали тя е само емоционална, това ги кара да се чувстват спокойни и щастливи.

Стремят се към най-доброто. Радват ги земните и обикновени неща. Не обичат да се реят из облаците на неопределени фантазии, ако това в крайна сметка не опира до усещане, свързано с физическото възприятие, което задължително трябва да им е приятно.

От първостепенна важност за телците е да печелят парите си сами, със собствения си труд и да съхранят спечеленото. Нямат навика да жертват спечеленото заради каквото и да било, защото след това се чувстват като ограбени. Не са никак глупави, надушват рисковете във финансовата сфера, знаят как да се предпазят от тях и да ги избегнат. Това е и основната причина, поради която успяват да съхранят всичко, което са спечелили, и да си осигурят добра материална опора и резерв за крайни случаи. Това далеч не бива да се приема като егоизъм или липса на щедрост, напротив, те са щедри, но не обичат да се пилее без мярка и за безсмислени неща.

Телецът е последователен в отношенията си с хората. Привързва се към тях, защото не обича да е сам. В партньора си, той търси не само емоционалното, но и духовното привличане, физическата близост, материалните взаимоотношения. Трудно слага край на една връзка, не само защото проявява присъщото си търпение и желае да съхрани семейство си, но и защото никак не му е приятно да загуби материални придобивки, в които е вложил част от себе си. Намери ли подходящата си половинка, разкрива своята богата душевност и създава за себе си и за нея много щастливи изживявания и радостни мигове. Готов е да сподели всичко с нея, но при положение, че му принадлежи напълно. Усети ли, че се опитват да ги манипулират и мамят, става много нервен и избухва с цялата си ярост и мощ.

Добре е да приемат за възможни и невъзможните наглед неща, така ще могат да вървят напред, независимо, че ще им се струва, че животът им се е преобърнал с краката нагоре.

Влияние върху живота им оказва и тяхната вечна загриженост и отговорност към близките им. Това често е пречка да живеят както на тях им се иска или както им е предопределено от съдбата. Не са склонни да са далече от хората, които обичат, защото изпитват непрекъснато потребността да дават и да получават обич. При проблеми, възникнали в тяхното собствено семейство, трябва да си направят преоценка на действията и равносметка, и да намерят верния път, по който да продължат, за да намерят отново спокойствието си и да жънат успехите, които им се полагат.

Телецът е верен и ценен приятел, на който винаги може да се разчита. Приятелствата им са дълготрайни, ако някой не ги излъже или не направи опит да им отнеме личната свобода.
БЛИЗНАЦИ
Зодия Близнаци: Въздушен и подвижен знак
Управляваща планета: Меркурий
Символ: Близнаци
Цвят: Сив, жълт и виолетов
Ден: Сряда
Минерали: Топаз, аквамарин и кехлибар
Щастливи числа: 3
Съдбоносни години: От 7-мата през седем години /7, 14, 21 и т.н./
Съдба: Трябва да се занимават с дейност, която изисква приспособяване, интелект и тактичност.
Девиз на знака: “Аз мисля”

Слънцето в знака на Близнаци е причина родените под неговото влияние да се стремят да са блестящи във всички аспекти на живота. Произнасят рано първите си думи и от малки се опитват да имитират поведението на възрастните.

Близнаци е зодията на общуването. Думите са душевно лекарство за тях. Ако са в добро настроение, са превъзходни събеседници. Имат разностранни интереси и са много любопитни. Опитват от всичко, без да се съобразяват с опасностите. Може да постигнат успех и в чужбина, защото лесно учат чужди езици. Нищо не им убягва. Трябва да концентрират вниманието си върху една цел преди да преминат към следващата, защото иначе рискуват да пропилеят живота си. Не се задълбочават прекалено много и не са особено сериозни, защото това пречи на ума им да се рее свободно. И все пак добре е да не бъдат повърхностни и да са доволни от постигнатото.

Обичат да сменят обкръжението си и трудно споделят живота си само с един човек. Между Близнака и неговата половинка трябва да има духовна връзка и интелектуална равнопоставеност. Иначе Близнакът е идеалния партньор за епизодични връзки. Макар и непостоянни, те са много романтични. Обичат да са с различни хора и трябва да има сериозна причина, за да се задържат при някого. Нуждаят се от много любов, но на малки дози, за да не се отегчават бързо.

Ако животът забави темпо и им е безинтересен, стават раздразнителни и недоволстват. Стигат до депресия и черногледство. Може бързо да излязат от тази ситуация, ако сменят обстановката. Улегналият живот е в противоречие с новостите и промените, към които непрекъснато се стремят.

В действителност, тяхната многостранност е едно от най-добрите им качества. За тях не е проблем да се адаптират към всякаква среда, благодарение на умението си да общуват с различни по интелект хора. А приспособят ли се, се чувстват като у дома си.

Вживяват се прекалено силно в желанието си да са полезни на роднините си и това води до разпри и конфликти, които ги отблъскват от тях. Бързо се сприятеляват, но трябва да помнят едно важно правило за себе си, а именно, да поддържат приятелските си отношения чисти и активни.

Не използват пълноценно ума си. Често се впускат в необмислени начинания, което може да им донесе проблеми. Не се отказват, само и само да докажат, че са прави. Последствията са за тяхна сметка, затова не трябва да стигат до крайности. Иначе ще пропилеят възможностите си и ще навредят на здравето си.

Въпреки активността и безкрайната си енергия, не винаги довеждат нещата до край заради незрялостта, с която се борят цял живот. Способни са да нарушават обществените правила, за да докажат правотата си или защото вярват, че законите не се отнасят за тях.

Двойствеността им в личен план е източник на злини и на много добри мигове. Затова преди да се опитват да преодолеят тази своя слабост, трябва да разберат дали хората до тях не ги обичат такива, каквито са. b и трудно задържат само светлата си страна, защото тъмната е тази, която им носи прозрение за живота и способността да променят нещата.

Здравето им е сериозно повлияно от белия дроб, затова при чести простуди и бронхити е добре да му обърнат внимание.

Целта, която техния слънчев знак им поставя, е да се борят, за да се усъвършенстват, да надмогнат своята двойнствена природа и да намерят идеалното равновесие между двете си воюващи същности.
РАК(мойта зодия)
Зодиакален знак Рак: Воден, кардинален знак
Управляваща планета: Луната
Символ: Рак
Цвят: Зелено, сребристо, бяло и светлите тонове
Ден: Понеделник
Минерали: Смарагд, опал, бисер, лунен камък
Метали: Сребро и платина
Щастлви числа: 1, 7
Щастливи букви: Х и Л
Съдбоносни години: От 8-мата през 7 години /8, 15, 22…/
Съдба: Имат всички шансове да намерят своето щастие
Девиз на знака: “Аз чувствам” и “Аз се съмнявам”

Слънцето в знака на Рак е носител на две основни неща за родените под неговото влияние, а именно: създаване на дом и семейство. Независимо дали живее в среда на разбирателство и обич, или на нерви и омраза, Ракът трябва да запази спокойствие, за да промени нещата около себе си. Причината за това негово умение е, че лесно и бързо се привързва към хората и до край е предан на тези, които обича, стремейки се непременно да направи за тях най-доброто, на което е способен.

Ракът проявява огромно разбиране към другите и дори когато го нараняват, бърза да прости и оправдае провинилите се. Лесно се потапя и усеща настроенията и чувствата на околните. Понякога над желанието му да бъде сред домашен уют и заобиколен от грижите на околните, надделява копнежа да предприеме големи пътувания из широкия свят, но не заради самите пътувания, а защото чрез тях може много да научи.

Ракът има две много важни качества, дарени му от слънчевия знак. Едното е способността му да лекува. Той трябва да се научи да го прави чрез собствената си енергия. А другото е, че е невероятен домакин, който умее да приготвя сложни и вкусни ястия. Не е склонен обаче да разкрива своите умения и чувства, та нали е Рак! Трябва задължително да се крие под камъните, а когато го открият, ако му хареса, може и цял да се раздаде.

Ракът се страхува от упреците на другите и не споделя проблемите си. Привидното му спокойствие е само маска, зад която крие черногледството си. Ако го критикуват, се затваря в себе си и не желае да слуша, дори ако е за негово добро. Ракът може да се държи рязко, но това е само защитна реакция. Изпитва потребност да бъде с хора, които го одобряват и въпреки че често не го дооценяват, отвръща с обич.

Хареса ли си някого, става негов и трудно може да бъде откъснат, особено ако го обогатява духовно или емоционално. Привързва се до забрава към определено място, например към своя дом, и често не може с часове да се сбогува и да си тръгне оттам. Иска му се да се затвори в своята сигурна черупка и да не допуска никого в своя свят.

Странна е и привързаността на Рака към неговите родители. От една страна иска да разчита винаги на тяхната подкрепа, но от друга, не желае тяхното непрекъснато опекунство. За него е важно да осъществи прехода от родителското влияние към самостоятелния живот.

В личен аспект е винаги до своя партньор. Той трябва обаче да разполага със свобода. Само така може да запази брака си.

Емоциите оказват огромно влияние върху Рака и се проявяват най-вече като физическо неразположение, болки в стомаха и кръвоизливи, които изчезват с разрешението на проблема. Вживява се прекалено много, а трябва да умее да си осигурява спокойствие, добра храна и приятна компания. Не трябва да забравя, че Луната е неговата управляваща планета и това се отразява на поведението и емоциите му. Ракът трябва да дава предимство на разума, а не на усещанията. Става раздразнителен, когато не може да си отговори на някой въпрос, касаещ неговото състояние или това на близките му и категорично отказва да погледне истината в очите, като търси потвърждение на своите представи. Това може да предизвика нажежаване на семейната обстановка, а е повече от ясно, че от Рака зависи тя да е спокойна и щастлива.
ЛЪВ
Зодиакален знак лъв: Огнен, неподвижен
Управляваща планета: Слънце
Символ: Лъв
Цвят: Оранжев, жълт, син
Ден: Неделя
Минерали: Диамант, рубин, жълт кехлибар
Щастливи числа: 1,10
Щастливи букви: А и С
Съдбоносни години: От 19-та през 7 години /19, 26…./
Съдба: Слава, знаменитост
Девиз: “Аз искам”

Слънцето в Лъв олицетворява любовта. Това е нейния знак. Тя стопля родените под нейното влияние, вдъхва им сила и желание за живот. Те се нуждаят от нея, както другите от въздух и храна. А и я заслужават. Ако обичат, го правят с цялото си сърце и засияват с всички цветове на любовта. Не са ли емоционално и сексуално удовлетворени, изпитват ред смущения, които възприемат като удар по самочувствието си.

Лъвовете са привлекателни и умеят да се грижат добре за себе си. За да са във форма обаче трябва да са желани. Ако избранникът на сърцето им отговаря на чувствата им, няма да се спрат пред нищо, за да го задържат до себе си. Задоволяват и най-малкия му каприз. Щедри са, от което може да загубят, особено ако човекът до тях предпочита лесния живот и търси допълнителни облаги.

Ако пренебрегват чувствата им, се чувстват непълноценни и търсят вината в себе си. Единствената им грешка обаче е, че са прекалено щедри и се раздават до степен, която дори любовта не оправдава. Принудят ли ги да се подчиняват на нежелани правила, се превръщат във вулкан, който залива света. Ако сами пожелаят да бъдат предани някому, ще го заявят открито пред всички.

Животът им е шествие на самолюбието. Обичат да привличат вниманието. Не трябва да прехвърлят обаче позволените от закрилата на сияйното Слънце граници, защото зад тях са грозните и непочтени методи, за да притежават някого. Не се ли съобразят с това, ще си навлекат проблеми и наказания.

Трябва да приемат независимостта и правото на собствени решения на парньора си. Няма да загубят сиянието на ореола си, нито физическата си красота, ако сведат глава. Напротив, тогава именно ще са царете в дуета.

Обичат децата, но не трябва да ги правят свое копие. А те точно това целят. Не може да ги приемат такива каквито са, с тяхната индивидуалност и потребности. Така децата правят грешки, а родителите Лъвове са ужасени, без да си дават сметка, че причината се крие в тях самите и възпитанието което дават на децата си.

В професионален аспект трябва да се пазят от ласкателства, защото може да ги поведат по наклонената плоскост. Лъвовете притежават неограничен талант във всяка една област, стига да го развият. Много е важно да са критични към себе си,, за да преценяват реално всяка една ситуация и да не живеят в заблуда. Гордостта им не е повод да не признават грешките си.

Колегите им ги обичат, защото са чаровни и весели. Те са и много убедителни. Може да се разчита на тях, защото търсят истината. Не винаги обаче успяват да приемат онази истина, отнасяща се до самите тях. Склонни са да поемат рискове и градят кариера. За да осъществят мечтите си, е необходимо да могат да разчитат на предани хора. Иначе не постигат нищо в живота.

Лъвовете излъчват светлина във взаимоотношенията си. Трябва им партньор, който да ги обожава, а те ще направят всичко за него.
ДЕВА
Зодиакален знак Дева: земен, подвижен знак
Управляваща планета: Меркурий
Символ: Девойка
Цвят: Тъмносин, кафяв, тъмно жълт, виолетов
Ден: Сряда
Минерали: Хризолит, изумруд, ахат, турмалин
Метал: Никел
Щастлви числа: 3 и 5
Щастливи букви: Л, Р и Ш
Съдбоносни години: От 7-ма през 7 години /7,14,21…/
Съдба: Да вярват в себе си, да успяват, да бъдат перфекционисти
Девиз: “Аз анализирам”

Слънцето в знака на Девата помага на тези, родени под неговото влияние да контролират енергията и жизнеността си и да я разгърнат и насочат в различни области. Всичко зависи от това дали са здрави, в добра физическа форма и най-вече в душевно равновесие.

Девите са неимоверно щастливи, когато се реализират според очакванията си и професионалните кризи са преодолени. Работата под напрежение ги зарежда със сила. Може да се оплакват, че имат прекалено много задължения, но ако няма какво да правят, изпадат в депресия и се чувстват ненужни.

Важно е работата не само да им носи материална обезпеченост, но и да им доставя удоволствие. Иначе стават психически и физически нестабилни, лутат се, тревожат се и хленчат, което неминуемо води до нулева реализация. Отдават се на мечти и отлагат преките действия. Скачат от една идея на друга. Опитват се да разберат какво не е наред в живота им и как да се освободят от неприятностите и досадните задължения, в които често се впускат сами. Стават раздразнителни и дребнави и изливат недоволството си върху другите, унижават ги и сриват тяхното самочувствие. Успеят ли да открият себе си обаче, те са достойни представители на своя знак и жънат плодовете на труда си. Стават усърдни и последователни и помагат безкористно на другите. Трудят се неуморно, за да се усъвършенстват. Търпеливи са и умеят да се контролират. Стремят се към ред и чистота във всяко отношение.

В личен план въвеждат ред в хаоса, воюват с небрежността и мързела. Девите са прекрасни диагностици на човешките проблеми. Умението да откриват недостатъците на другите обаче не винаги работи в тяхна полза, защото им пречи да се радват на красотата на света в неговата цялост и съвършенство.

Имат бърз ум и са точни в преценките си, но дори и да грешат са достатъчно убедителни, за да накарат другите да им повярват. Добре ще е да доразвият интуицията си. Тя ги ще ги направи незаменими.

Трудно признават, че грешат. Преди да изискват съвършенство от другите, сами трябва да се осъвършенстват. Способни са на силна любов и страст и ако си дадат възможност и заживеят по-спокойно, ще се изпълнят с топлина и ще бъдат обичани.

В здравословен план се радват на добро физическо състояние, но не се грижат за себе си. Добре е да се заемат сериозно със здравето си и да променят начина си на живот, като избягват безпокойството. То е най-големият им враг. Понякога изпадат в депресия и не позволяват на никой да им помогне да излязат от нея, защото се страхуват чуждата помощ да не ги постави в неизгодна за тях позиция.

Трябва да намерят баланса между емоциите и разума, за да не се страхуват от отношенията си с другите. Иначе трудно ще задълбочат връзките си с противоположния пол. Дълбоко в себе си се стремят към щастлив и радостен семеен живот, искат да бъдат заобиколени от спокойствието и удоволствията на обикновения делник. Това е възможно, ако изберат правилно своята брачна половинка.

Тактични и съобразителни са, въпреки желанието си да критикуват, а това им позволява да се приспособят към другите. За да се чувстват добре в професионален план, трябва да работят за други хора, а не самостоятелно.
ВЕЗНИ
Зодиакален знак Везни: Въздушен, кардинален
Управляваща планета: Венера
Символ: Везни
Цвят: Индигово, розово, синьо
Ден: Петък
Минерали: Изумруд, аквамарин, сардоникс
Метали: Мед, бронз, месинг
Щастливи числа: 6
Щастливи букви: Ю , Ч
Съдбовни години: От 6-та през 7 години /6,13,20…/
Съдба: Да се стремят към себепознаване и лична реализация
Девиз: “Аз се колебая”

Слънцето във Везни определя хората, родени под този знак като симпатични, уравновесени и с меко изражение. В същото време те са и непостоянни в настроенията си.

Везните са мили, дружелюбни, готови да помогнат. Затова работят добре в екип. Това обаче далеч не означава, че са склонни да се обвържат лесно в брак. Искат да са сред хора, да усещат тяхната обич и топлота, но за тях е важно и емоционалното, и деловото привличане, а не само сексуалното. Те са щедри и всеотдайни, но ако не получат нищо в замяна на своята жертвоготовност, са силно засегнати и търсят отплата, като се дистанцират, стават язвителни и се цупят като малки деца.

В детството си често се е налагало да играят роля, наложена от семейството им, която не са харесвали. Били са обаче принудени да крият огорчението си. Предпочитали са да заемат отбранителна и примирителна позиция, за да бъде спокойно у дома им. Обидата им обаче е била силна. С примиренчеството си са си причинили излишна болка и са се поставили за дълго в неизгодна позиция. Това е попречило да изградят за себе си представата, която би им позволила да заемат полагащото им се място в живота.
Те не трябва да пренебрегват собствените си чувства и мнение. Трябва да ги показват открито, за да ги приемат другите такива, каквито са.Ако не преодолеят страха си, ще преживеят много горчиви мигове. Ще се затворят в себе си. А те не искат това. Така ще пропуснат шанса си да намерят подходящ партньор.

В личните си отношения са склонни към прибързано обвързване. Когато разберат, че не са реализирали мечтите си, може безкомпромисно да прекъснат връзката, но не и да преодолеят болката. Намерят ли своята съдбовна половинка, те са прекрасни съпрузи, предани и верни, уважават мнението й, и прощават грешките й. Попаднат ли на неподходящ партньор, съсипват и него, и брака си, с непрекъснато мърморене.

Те трябва да открият какво ги прави щастливи и да се превърнат в цялостни и пълноценни човешки същества. Трябва да раздават топлина и любов, за да ги получат и за себе си. Това им помага да видят реалността и да я свържат със своите представи.

Тяхното “аз” излиза на повърхността в момента, в който заемат мястото си в живота. Това им позволява да видят от колко неща са били лишени. Каквото и да им се случи, трябва да го посрещат сами, без да разчитат на съветите на другите, защото рискуват да загубят своята независимост. Нуждаят се от човек, на когото да се посветят. Това осмисля живота им. Затова и не трябва да се оплакват, когато този момент настъпи, още повече, че сами са си го избрали.
СКОРПИОН
Зодиакален знак Скорпион: Воден, постоянен
Управляваща планета: Плутон и отчасти Марс
Символ: Скорпион
Цвят: Тъмночервено, индигово, черно
Ден: Вторник
Минерали: Гранат и опал
Метали: Желязо, стомана
Щастливи числа: 5, 13
Щастливи букви: Н, Ф
Съдбоносни години: От 4-та през 7 години /4, 11, 18…/
Съдба: Динамична сила, упоритост
Девиз: “Аз желая”

Слънцето в знака на Скорпион предполага много от качествата, заложени в тази зодия. Скорпионите развиват рано своя интелект и са склонни да експериментират с околните, за да придобият нови знания. Те съзряват рано и физически, което е изпитание за чувствата на противоположния пол. Страстта им е причина за безразборни интимни контакти, както и за ранния им брак, който може да е изключително щастлив или нещастен.

Когато преследват нещо или някого, никой не може да ги отклони от целта. Не оценяват дори добронамерените предупреждения. Приемат ги като драстичен опит да им се попречи и със сигурност ги пренебрегват, за да продължат по своя път. Не рискуват обаче себе си. В случай на опасност, бързат да се скрият, докато бурята отмине. Не губят времето си напразно. Напротив, възстановяват силите си за поредната битка. След бурята, се хвърлят отново в атака. Това важи за личния и професионалния им живот.

Скорпионите са дружелюбни, силни и смели. Затова в случай на проблем, другите разчитат изцяло на тях. Те са предани и няма да позволят на никого да се доближи до техния избраник, защото са ревниви и обичат да властват. Стават много опасни, ако някой посегне на партньора им или иска да ги използва. Това е една от причините да влизат в нежелани конфликти, чийто край е напълно непредвидим. А започне ли битка за надмощие, правят и невъзможното, за да победят и са безмилостно жестоки.

Иначе, те желаят пълноценен и спокоен живот. Работят и създадат семейство, за което се грижат и обичат. Могат да извличат от хората най-доброто, а от своята брачна половинка - всички житейски удоволствия, стриктно определени от тях самите. Изискват от партньора си да промени напълно своите навици, което не е лесно. Затова трябва да се опитат да не ограничават ничия лична свобода или индивидуалност. Компромисът е задължителен, за да не се окажат обречени.

Скорпионите са уверени, горди и благородни. Те са устремени към върха и го достигат, защото знаят как. Обичат да са център на внимание и уважавани. Изглеждат добре, отлични домакини са и много самостоятелни. Трябва обаче да се борят със себелюбието, за да не изсмучат енергията на околните и своята собствена. По-добре е да бъдат Скорпиони-орли, символ на благородство и представители на висшата същност на този знак. Така осъществяват мисията си да са полезни на другите и на себе си.

Те трябва да се променят по отношение на своята злопаметност и отмъстителност, защото никога не забравят злото и чакат своя миг, за да нанесат удара на отмъщението.
СТРЕЛЕЦ
Зодиакален знак Стрелец: Огнен, подвижен
Управляваща планета: Юпитер
Символи: Кентавър
Цвят: Синьо, виолетово
Ден: Четвъртък
Минерали: Топаз, рубин, метал - калай
Щастливи числа: 7
Щастливи букви: Б, Д, Г
Съдбоносни години: От 3-та през 7 години /3, 10, 17…/
Съдба: Справедливост, чувственост
Девиз: “Аз виждам “

Слънцето в този знак е причина Стрелецът да е носител на новите пориви към приключения и самопознание, което се обяснява със стремежа му да върви неуморно и неспирно напред, с изгарящото го желание да проникне в неизвестното и невидимия свят.

Откривател и горещ защитник на истината, той е и поклонник на мъдростта на древните народи и на умовете на днешния ден.

Изпълнен е с невероятен оптимизъм и вяра, че светът е красив и човечеството ще заживее в щастие и хармония. И никой не може да го убеди в противното. През каквито и трудности да преминава, през каквито и бариери да се прехвърля, той само се зарежда с нов оптимизъм и с нови сили, за да започне отново, като това обогатява вижданията му за света и живота.

Непрекъснато гради мечти и се стреми да ги осъществява с огромно въодушевление. Всичко в живота го кара да замира от възторг. Обича да пътува. Приспособява се към всякакви условия на живот. Винаги има грандиозни планове, които осъществява с неизчерпаемата си енергия. Не обича подчинението, но не е склонен и към неконтролируемо безразсъдство. Понякога подхожда към света наивно и очаква дружелюбното му отношение. Приема хората, такива, каквито са, и няма навика да анализира действията им, като ги и идеализира. Често това му отношение е източник на страдания, защото е прекалено лековерен.

Със Стрелеца се общува приятно, не само заради неговата добронамереност и отстъпчивост, но и заради убеждението му, че хората трябва да живеят свободно и да не им се пречи, когато искат да се учат. Той умее да ги предразполага към себе си и се стреми към разбирателство, но не рядко е нараняван именно от тези, които обича. Стрелецът е банкерът на зодиака. Трябва обаче да се научи да борави предпазливо с парите, защото щедростта му често е причина за проблеми.

Непостоянната му природа му създава проблеми и в любовта. Готов е обаче на трайна и пълноценна връзка, ако избраният партньор споделя чувствата му. В сексуално отношение е податлив на въздействие. Възприема секса като източник на наслада, като закрила за двамата партньори, но и като заплаха, че може да се обвърже и затова понякога се опитва да избяга. Трябва да се научи да се освобождава от спомените, които го натоварват и му пречат да живее пълноценно. Едва когато го постигне, пред него ще се открият нови светове и той ще осъзнае своето поведение.

Стрелецът проявява много силен интерес към образованието и ако има възможност може да обучава и другите. Стреми се да е оптимист, избягва отрицателните чувства и мрачните настроения. Тази нагласа му е полезна само ако се опира на реалността.

Има и друг тип представители на зодията. Те поставят на първо място своите желания и потребности; груби и разпилени, живеят пълноценно, само ако се впускат в опасни начинания. Не зачитат справедливостта и отговорностите. Те са себични и безогледни, но за щастие стрелите им почти никога не улучват желаната цел. Трябва да развият съвестта си и чувството си за отговорност, иначе рискуват да останат половинчати идеалисти, лишени от уважение към самите себе си.

В здравословно отношение Стрелецът трябва да се пази от емоционални сривове и душевна дисхармония, като е добре да внимава за черния си дроб, нервната система и половите органи, които крепят жизнения му тонус.

В професионален план се справя навсякъде, но от него би излязъл идеален актьор, държавник или лечител.
КОЗИРОГ
Зодиакален знак Козирог: Земен, кардинален
Управляваща планета: Сатурн
Символ: Планински козел
Цвят: Индигово, зелено, черно, кафяво
Ден: Събота
Минерали: Корал, оникс, малахит
Метал: Олово
Щастливи числа: 9
Щастливи букви: Б, Т
Съдбоносни години: От 37-ма през 7 / 37, 44, 51…/
Съдба: Борба и покоряване на върховете
Девиз: “Аз действам”

Слънцето в знака на Козирог определя родените под негово влияние като задълбочени. Това качество е израз на техните две същности, или две “Аз”.

Не са склонни да оставят един проблем разрешен наполовина, нито да скачат от една работа на друга. Иначе, стават неспокойни, раздразнителни и всячески се опитват да възстановят нарушения ред. Мечтите не са им чужди, но предпочитат да си останат такива – мечти, а те да се посветят на определена от тях цел. Не действат бързо или прибързано.

Придвижват се бавно напред, като по пътя набират нови знания и опит. Окопават се дълбоко на завоюваната позиция, внимават да не се подхлъзнат или паднат и това рядко им се случва. Може да преживеят тежки моменти, както и да претърпят неуспехи или загуби, но не се отчайват. Възприемат несгодите като ново предизвикателство, за да продължат напред.

За тях е важно да бъдат щастливи, защото щастието е пътеводната им звезда в живота им. Лишени ли са от него, стават лениви и немърливи. През целия си съзнателен живот търсят баланса между наложената им същност и собствената им представа за себе си.

Възможно е в професионален и личен план да се обвържат с хора, за които вярват, че са тяхна подкрепа и после да разберат, че в действителност другите имат полза от тях. Натоварят ли ги физически и емоционално, прекъсват всички отношения. Това е единственото правилно решение, защото иначе настъпва катастрофалният миг на слабост и нежелание да продължат напред.

Трябва да решат какво искат от интимния си партньор. Трябва да се научат да признават неговата личност и правото му на собствен съдбовен път, да уважават вижданията му. Иначе няма да намерят човек, който да ги обича и уважава. Няма да имат силна емоционална връзка и щастлив и дълготраен семеен живот. Ако не пожелаят да се вгледат в себе си с очите на страничен и критичен наблюдател, резултатите ще са плачевни. Сривът е неизбежен, защото не знаят да изразят чувствата си, да преценят силата им и дали са насочени към подходящия човек. Това неизбежно води до хаос и охладняване в отношенията и до развод, който разрушава в повечето случаи един прекрасен брак.

Това не означава, че Козирозите не са способни да обичат или да създадат семейство. Любовта за тях е себеотдаване, преданост, дълг, отговорност, решителност в защита на другия. Не трябва да забравяме, че те са практични и умеят да манипулират и използуват другите. Рядко изпитва съчувствие, особено ако мислят, че се месят в личния им живот. Ако емоциите им пречат да преследват целта, те се изолират и забряват всички чувства.

Търпеливи са. Успехите им идват бавно, но са необратими. Претърпяват загуби, ако ги обземе отчаяние. Бъдещето ги плаши, защото се страхуват от нови идеи или етични норми в разрез с ценностната им система и представите им за живота.

Те са изключителни сексуални партньори, защото както във всяка друга житейска сфера, така и в леглото, се стремят да са най-добрите.

Едно предупреждение към тези, които си търсят партньор Козирог: бъдете предпазливи, разберете дали сте голямата му любов, защото иначе е способен да ви изостави, след като ви използва.
ВОДОЛЕЙ
Зодиакален знак Водолей: Въздушен, постоянен
Управляваща планета: Уран и Сатурн
Символ: Човек с кана с вода
Цвят: Синьо, бежово, зелено
Ден: Събота
Минерали: Аметист, бисер, корал
Метал: Алуминий
Щастливи числа: 9, 11
Щастливи букви: А, Н
Съдбовни години: От 2-рата през 7 години /2,9…/
Съдба: Да сеят знания, да водят хората по нов път
Девиз: “Аз мога”

Слънцето във Водолей е знакът на хората, родени в настоящето, но живеещи векове напред във времето. Уран, под чието влияние се намират, е планета на изненадите. Водолеите са внимателни и учтиви, но може да стреснат всички с неочакваните си думи или действия.

Те са общителни, добросърдечни, дружелюбни и изключително човечни. Винаги се стремят да помогнат и да не навредят на никого. Мразят насилието и са готови на всичко, за да живее човечеството в мир. Вярват в свободата на личността. Не обичат да ги поучават, затова е добре да не поучават другите. А ако някой се опита да отнеме независимостта им, Водолеите си я извоюват с още по-голяма упоритост и решителност, като продължават да следват неотклонно своя път. Притежават силна воля. Уверени са, че всеки човек има своето точно определено място в живота и трябва да го намери, без да му бъде то натрапено насила.

Те са сърдечни и прями. Пришълци от друг, по-развит свят, те се стремят да накарат хората да повярват в доброто и да не губят надежда за по-добър и спокоен живот.

Партньорът им трябва да е силна и страстна натура, която ще им позволи да следват своя път, няма да ги ограничава и поставя условия. Трудно създават семейство, затова то ще дойде по-късно. Те търсят своята духовна и интелектуална половинка. Открият ли я, са предани и искрени. Обичат да водят необичаен живот. Понякога изглеждат мрачни и се усамотяват. Това не е така. Водолеите имат потребност да останат насаме със себе си, да направят равносметка на постигнатото. След това отново са весели.

Обичат свободните професии, без седене зад бюрото и определен работен ден. Трябва да са внимателни с парите, защото им изтичат през пръстите им.

Умеят да проникват в скритите кътчета на човешката същност. С добронамерената си прямота, често си печелят врагове, които обаче скоро се убеждават в правотата им. Обичат да са сред хора и имат много приятели. Не обичат лъжата и ако разберат, че сте неискрен, преставате да съществувате за тях, защото самите те са винаги коректни.
РИБИ
Зодиакален знак Риби: Воден, подвижен знак
Управляваща планета: Юпитер
Символ: Две риби, плуващи в различни посоки
Цвят: Син, аквамарин
Ден: Понеделник и четвъртък
Минерали: Сапфир, хризолит, лунен камък
Щастливи числа: 11
Съдбоносни години: От 3-тата през 7 /3, 10, 17…/
Съдба: Да служат на хората
Девиз: “Аз се надявам”

Слънцето в Риби определя хората, родени под този знак, като амбивалентни и с труден за опознаване характер. Те менят често настроението си. Притежават неограничени възможности, скрити дълбоко в тях, които може да се проявят в неочакван момент. Изправени са пред много възможности за избор и трудно взимат решение. А когато все пак го направят, нещо винаги затруднява действията им и им пречи да следват избрания от тях път.

Те неотклонно търсят своята истина. Винаги се стремят да доказват кой е крив и кой, прав. Не винаги обаче са правилно разбрани. Искрени в отношенията си с другите, те полагат грижи за тях, угаждат им и внимават да не ги наранят. Те са буфер в конфликтни ситуации и всички търсят тяхното одобрение. Затова трудно взимат решение и не заявяват категорично мнение. Склонни са към огромно (понякога неосновано) съчувствие и разглеждат всяка ситуация от различни гледни точки. За съжаление тяхната състрадателност и разбиране често е причина да ги обвиняват в предателство.

Не трябва да бягат от отговорност в професионален и личен план. В следствие на ситуации, които не са преценили добре, рибите често си създават проблеми, с които не може да са справят и търсят спасение надалеч. Многото цели, които си поставят, са причина за техните неуспехи.

Рибите понасят всичко безропотно и мълчаливо. Жертват се без да могат да се защитят. Търпят незаслужени обиди и наказания, и хората се възползуват от тяхната доброта. Те са лесно раними и често се отдават на самосъжаление, което им пречи да излязат от дадена ситуация. За да си осигурят спокойствие, са склонни да възприемат нечии виждания и да се впуснат в начин на живот, който им е напълно непознат, а скоро след това да го отхвърлят.

В любовта са готови да дадат всичко от себе си на избранника на сърцето си. Може да се обвържат с неподходящ партньор и ако срещнат своята половинка, нямат сили да се разделят с партньора си, защото се страхуват от проблеми в отношенията.

Рибите знаят цената на парите. Те са користолюбиви, склонни са да изпълват дома си с най-различни предмети и преследват богатството.

Въпреки чара си, са несигурни в обществото и желаят да изградят свой идеален свят, където да се чувстват добре. Понякога, в преследване на целите си, се уединяват, но това помага за тяхното развитие. За тях е огромно постижение, ако успеят да изживеят живота си според техните лични виждания и възвишени убеждения, отговарящи на високите цели, които са си поставили.



овен
21.03-20.04
телец
21.04-20.05
близнаци
21.05-21.06
рак
22.06-22.07
лъв
23.07-22.08
дева
23.08-22.09
везни
23.09-22.10
скорпион
23.10-22.11
стрелец
23.11-21.12
козирог
22.12-20.01
водолей
21.01-19.02
риби
20.02-20.03
много от по горе описаните характерестики са верни,макар и някои от нас да неискат да си го признаят.НО все пак неможем да поставим всички под един знаменател!!

АКО НЯКОЙ НЕЩО ГО ИНТЕРЕСУВА ДА ПИТА ИЛИ ИСКА ДА ЗНАЕ ОЩЕ НЕЩО...от мен толкова

Elektra_x
09-14-2006, 11:39
koq zodiq e nai-qka spored vas??? :smt017
Харесвам хора,които са близнаци(като мен),въпреки че никога не се получава...харесвам и риби и срелец и скорпион...

ani13
09-14-2006, 12:40
spored men e deva i skorpion

sugar_nadia
09-14-2006, 13:14
Ми мисля , че рибите са най-хубавата зодия, с тях може много да се говори на всякви теми и са мнооо яки приятели!

melani
09-14-2006, 13:14
az sam lav (mn qka zodiq) oba4e nai mn se kefq na maje deva a super qki sa!!!sega6noto mi mom4e e deva!!toi e roden na 3-ti septemvri a az sam na 3-ti avgust imame to4no edin mesec razlika!!Ina4e mn se kefq i na vodoleite!!!

09-14-2006, 13:36
Зодиите са глупости..Имам много приятели с различни зодии и с всичките се разбирам перфектно, но имам и доста дразнители със същите зодии, с които не се понасям........ Зависи от човека...

Tempestjuji
09-14-2006, 13:38
Зодиите са глупости..Имам много приятели с различни зодии и с всичките се разбирам перфектно, но имам и доста дразнители със същите зодии, с които не се понасям........ Зависи от човека...

tva бях аз

AnGeL^of^HeLL
09-14-2006, 14:07
Kozirog, Deva, Luv

[m!s$_k@pr!$]
09-15-2006, 14:22
luv i telec :idea:
напълно съгласна, макар че аз съм дева ама изобщо не си харевам зодията :D

DuraceLL
09-15-2006, 15:33
astrolozite kazvat, 4e nai- izgodno e da si lyv :) ina4e moqta zodiq nai si me kefi est ( deva )

cveteto
09-15-2006, 15:59
Oven4etata

He3HauKa
09-15-2006, 18:11
Moita ( Deva ) si mi haresva nai mnogo :mrgreen: Inache vodolei me kefi i kozirog sashto ,vapreki che si padat malko gadnqrcheta :smt016

FoReVeR_YoUnG
09-15-2006, 20:32
характерът на човек често зависи от зодията ... КОЗИРОГ е най-яката ;)

а така брато подкрапям те
аз съм козирог,в много ама много МАЛКО случей се държа гадно и т.н
по принцип козирозите са хора който не показват някои неща таят ги в себе си!от личен опит го казвам
Присъединявам се към това мнение на 100%! И аз съм Козирог и го казвам от личен "опит" Иначе на мен ми харесват Близнаци и Стрелец за жени, а за мъже Овен, Рак или Козирог.
Ненавиждам девите за жени! [-(

BeBencEto
09-15-2006, 20:37
СТРЕЛЕЦ -мойта естествено:mrgreen:

Цял живот Стрелецът все се цели
в най-различни и опасни цели.
Някои са твърде работливи,
но се срещат хайти, мързеливи.
По характер те са упорити,
лоши са , когато са сърдити.
Те обичат много да пътуват
и със големците много да общуват.
Имат маниер добър, отличен,
дух - свободен, волен, поетичен.
Тук мъжете са добри, учтиви,
а жените - хитри, досетливи.
Те са ловки, бързи и логични,
пресметливи в брака и тактични.
В къщи са отлични домакини,
готвят като истински богини.
Стъпват важно, тежко на земята -
вирнат е носът им в небесата...
Всички са по дух аристократи,
но не липсват дребни тарикати.
Нестабилни връзки не признават!
Верни ли сте - ще ви уважават.
Ех, Близнакът всичко ще им взима,
ту парици, ту каквото има...

Ей значи ако не се похвалим ние самите няма кой да ни похвали.... Евалата на тебе =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Който не познави стрелци много загубил да знаете :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016
tvurdo za!!!! strelcite sa nomer edno.... ili pone az vinagi sum na vurha...

rali4ka91
09-16-2006, 13:40
Везните са най-яки ... аз съм везни няма кво да крия пристрастен съм , а колкото до Девите жени МРАЗЯ ги тва са наи гадните същества на планетата могат да ме изкарат извън равновесие само за секунди... ужасни са девите .... :smt014 :smt014 :smt014

samo taka \:D/ \:D/ \:D/
Аз също съм везнички и страшно много се кефя на везните :)Относно другите зодии..от моя гледна то4ка наи готини са Риби и рак(с тях се зарбирам повече от перфектно)Зодията която най много не харесвам е Скорпион..просто много лесно се палят и са големи песимисти.Близнаците са много двулични,но ги ценя защото могат да пазят тайна.Лъвове също не понасям защото винаги трябва да е на тяхното...а за др. зодиики съм безразлична :)

rali4ka91
09-16-2006, 13:43
Ааа забравих да добавя чв споредмен девите са огромни егоисти!!!

macka123
09-16-2006, 13:45
Не бих казала, че близнаците са най-хубавата зодия. Знам, че са много добри в леглото и че са умни, обаче съм чела и че бърборим постоянно и сме много общителни, а аз не съм такава.


а аз познавам един близнак който просто не спира да говори и определено е мн общителен

но наистина не можа да се делим на някви си 12 вида и да мислим че е вярно

navits
09-16-2006, 13:47
Не бих казала, че близнаците са най-хубавата зодия. Знам, че са много добри в леглото и че са умни, обаче съм чела и че бърборим постоянно и сме много общителни, а аз не съм такава.


а аз познавам един близнак който просто не спира да говори и определено е мн общителен

но наистина не можа да се делим на някви си 12 вида и да мислим че е вярно

и аз съм близнаци и отговарям на вс критерии :roll:

WiNNeR_In_WhItE
09-16-2006, 17:34
Аз съм лъвче и си харесвам зодията :D
Иначе овена според мен е хубава зодия, макар че са невероятни инати :D

eDnO_MaLkO_f
09-16-2006, 17:43
Мраза стрелците и девите една фр е дева и е ужасен инат и винаги спорим ина4е са много добри приятели,а стрелците..брат ми е стрелец и са мразим много ин4и си харесвам моита зодиика Овен :twisted: :P

Scarabey
09-17-2006, 12:51
Spored mene telcite imat mn gotin harakter

cool_kitty_:P
09-17-2006, 16:09
козирог!!!напред с рогцата
:lol:

iv4enceto
09-17-2006, 19:35
Хммм ми не вярвам мн на зодии ама...хаха най ме кефи зодия телец...(аз и приятеля ми сме телец с 3 дни разлика в моя полза :smt016 )Иначе за другите зодии,знам ли-дева,козирог,лъв и овен са якички :)

carevi4noto_momi4e
09-17-2006, 20:43
bliznaci--tva e istinata \:D/ \:D/ \:D/

GLeZoRanA
09-18-2006, 00:27
Козирог , , телец , овен , лъвче :)

Axxxel
09-18-2006, 00:39
Аз съм си дева и страшно си ми харесва.Много добре се разбирам с Овен, лъв, водолей, риби...