PDA

View Full Version : Neznam kakvo ...



lost_girl
07-16-2006, 19:37
hora ima edno mom4e s koeto sme mn dobri frend,no az ne go obi4am samo kato frend,,no naskoro se vurnah ot more i dokato bqh tam nqkaksi 4usvata mi ne sa su6tite,ve4e ne go haresvam kato gaje,i dokato az bqh na more toi si e hvanal gaje,a na men ne mi puka za tva,no me interesuva vsi4ko za nego,a v su6toto vreme moga da sam adski studena kam nego po net-a,no kato go vida ne moga.nz kakvo ispitvam spored vas imam li o6te 4ustva kum nego

koalka
07-16-2006, 19:48
Ами изчакай малко и тогава се изясни.Според мен просто го харесваш.

theraven_nz
07-16-2006, 21:17
морето явно променя хората... като смениш средата и като цял ден пред тебе се мержелеят кой от кой по-готини, то няма как да не охладнееш към него.

Бих те посъветвал да изчакаш малко, поне докато премине еуфорията от морето, да си върнеш стария ритъм на живот и да се върнеш към всекидневните физиономии, пък тогава на свеж акъл помисли... успех :-)

NaI_MiLi4KaTa
07-17-2006, 02:17
Според мен чувствата ти са променени, но изпитваш някакво влечение, защото "старата любов ръжда не хваща". И на мен ми се е случвало да изпадам в подобни ситуации, но винаги всичко се изяснява и си идва на мястото. Ако мислиш, че това може да ти помогне да разбереш какво изпитваш... просто поговори с него. Поне да си наясно дали и с него е така и да решиш как да постъпиш. Успех, миличка :smt006

Dez
07-17-2006, 05:20
hora ima edno mom4e s koeto sme mn dobri frend,no az ne go obi4am samo kato frend,,no naskoro se vurnah ot more i dokato bqh tam nqkaksi 4usvata mi ne sa su6tite,ve4e ne go haresvam kato gaje,i dokato az bqh na more toi si e hvanal gaje,a na men ne mi puka za tva,no me interesuva vsi4ko za nego,a v su6toto vreme moga da sam adski studena kam nego po net-a,no kato go vida ne moga.nz kakvo ispitvam spored vas imam li o6te 4ustva kum nego

хаха :) "според вас имам ли още чувства към него"
на този въпрос можеш да си отговориш само и единствено ти :)