PDA

View Full Version : Имам въпрос към всички



PLAMENKO
07-16-2006, 20:30
Случвало ли ви се е .. начи , нямате гадже и сте на сухо яко , изведнъж си хващате гадже ... и после има поне още 1-2 момичета/момчета дето ви казват че Ви харесват и еди кво си... самоче след като знаят че имате някои до себе си... тва е тъпо поне при мене винаги така става нз защо ... :-k :-k

LP_girl_14
07-16-2006, 20:36
Защото човек не винаги оценява това,което има,а когато го изгуби разбира колко е важно за него!Но според мен един човек ако обича някого истински,би трябвало да го осъзнае на време,а не когато остане без него :roll:

piFka_LP
07-16-2006, 20:40
да случвало ми се е
нямах гадже 4-5 месеца хванах си и после разбрах че 2 момчета ме харесват е тва бешееее а те ми бяха под носа :mrgreen:

miloto_girl_4e
07-16-2006, 20:43
Ами редовно става така при мен ..
Имам периоди, в които, ако случайно около мен има момчета, то не са тези, които представляват интерес за мен, а после като се хвана с някого и всичките, които са ми симпатични някакси решават, че вече ме харесват и става некво тъпо, защото и аз се обърквам и се чудя кой ми харесва най-много и с кого да се захвана..
Мани,мани ... законите на Мърфи...

priti_kiti
07-16-2006, 20:51
Ами редовно става така при мен ..
Имам периоди, в които, ако случайно около мен има момчета, то не са тези, които представляват интерес за мен, а после като се хвана с някого и всичките, които са ми симпатични някакси решават, че вече ме харесват и става некво тъпо, защото и аз се обърквам и се чудя кой ми харесва най-много и с кого да се захвана..
Мани,мани ... законите на Мърфи...дам ... обикновено адски много се изнервям и в такива случаи им тегля майната на всички освен този,с който ходя..

FaTaLn0t0_LaDy
07-16-2006, 20:59
Защото човек не винаги оценява това,което има,а когато го изгуби разбира колко е важно за него!Но според мен един човек ако обича някого истински,би трябвало да го осъзнае на време,а не когато остане без него :roll:

nqma ko poe4e da kaja.....

luda`flirtajika
07-16-2006, 21:02
:-k az nqmah gadje pone 5 meseca i izvednuj si hvanah edno,a sled tova razbrah za 1 mom4e koeto me haresva i pokrai nego i negovite priqteli,a i oshte mom4eta koito ne sa ot tqhnata kompaniq.... mn mi stanaha,no kakvo da se prai :Pi sega e taka #-o mn gadno

RudeBunny
07-16-2006, 21:05
Ами редовно става така при мен ..
Имам периоди, в които, ако случайно около мен има момчета, то не са тези, които представляват интерес за мен, а после като се хвана с някого и всичките, които са ми симпатични някакси решават, че вече ме харесват и става некво тъпо, защото и аз се обърквам и се чудя кой ми харесва най-много и с кого да се захвана..
Мани,мани ... законите на Мърфи...

да и на мене ми е много познато... а особено като избереш някой .. а после те е яд... ужас

Jenifer
07-16-2006, 21:13
Na men tozi nomer mi se sluchva apsoliutno vseki pyt :evil:



http://img278.imageshack.us/img278/3963/biosbushjh8.png (http://imageshack.us)

PLAMENKO
07-16-2006, 22:11
е ... значи не съм само аз .. мислех че имам проблем в телевизора ааахха :smt006

NicknameANdPasswORd
07-16-2006, 23:33
аве жените са супер курвентииии .... мЕга често ми се е случвало ... нарочно ти правят интриги ... за да може да си оставиш гаджето ... то е като кучето ... Кокала си не го яде но и на друг не го дава ...
Мега мн ме беше яд ... защото когато съм Искал дадено момиче и зная че и тя мен .... се правеше на ударена ... После като си намерих приятелка ... Тя ме поиска а после вината доиде в мен защо не съм бил с приятелка ... и така !

SisTeR`oN`MaXa
07-16-2006, 23:36
Защото човек не винаги оценява това,което има,а когато го изгуби разбира колко е важно за него!Но според мен един човек ако обича някого истински,би трябвало да го осъзнае на време,а не когато остане без него :roll:

Пак подкрепям мнението на LP_girl_14 :wink:

sensa
07-16-2006, 23:38
ami da , slu4valo mi se e .......! No si mislq , 4e taka e trqbvalo i ne sajalqvam za ni6to, kakav e smisala?

NaI_MiLi4KaTa
07-17-2006, 02:31
Не помня да ми се е случвало, но мисля че не е невъзможно. Явно другите се престрашават да си признаят по-късно :smt016 Какво ти пука? Всеки си шета на акъла. :lol:

luda`flirtajika
07-17-2006, 08:01
daje ne vednuj mi se e slu4valo :P-e sa naprimer,v4era skusah sedin,a sa mi se nalepiha 3-ma :P:P:P,no za tova predi da imash "gadjeta" da si na suho-absoliutno vseki put ;)(e po4ti vseki) :D:D:D

iiirish
07-17-2006, 10:35
имало е моменти, в който и това ми се е случвало. но щом съм тръгнала с един човек, значи искам да съм с него, и не ми пука който и да ми дойде на крака

Absconding
07-17-2006, 13:46
При мен винаги е така.. Като нямам гадже.. няма и кандидати. Като се появи някой заблуден и вече стана заета, тогава изведнъж всички се сещат, че много ме харесват. Независимо дали знаят или не знаят, че си имам приятел. Аз си го обяснявам така - като съм щастлива с човека до себе си, явно имам по-различно излъчване, което привлича другия пол. :)

lost_girl
07-17-2006, 13:49
Защото човек не винаги оценява това,което има,а когато го изгуби разбира колко е важно за него!Но според мен един човек ако обича някого истински,би трябвало да го осъзнае на време,а не когато остане без него :roll:

i az misla taka

teen4eto
07-17-2006, 14:24
Случвало ли ви се е .. начи , нямате гадже и сте на сухо яко , изведнъж си хващате гадже ... и после има поне още 1-2 момичета/момчета дето ви казват че Ви харесват и еди кво си... самоче след като знаят че имате някои до себе си... тва е тъпо поне при мене винаги така става нз защо ... :-k :-k

Дам ... случвало ми се е ... Това е няква каръщина или по скоро някой като те е харесвал и е нямал смелост да ти каже най - накрая я е събрал ... ;) ... ама не на време ...

™bLaCk`RoSe™
07-17-2006, 15:22
Защото човек не винаги оценява това,което има,а когато го изгуби разбира колко е важно за него!Но според мен един човек ако обича някого истински,би трябвало да го осъзнае на време,а не когато остане без него :roll: